Intel Club (opća tema o procesorima) izdvojena tema

poruka: 13.725
|
čitano: 2.099.363
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Intel i5 Club
11 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club

Nisam vidio takvu dramu kolega! Iako je na forumu uvik bilo budala i nasilnika, ali i bit ce ih.

 

Pljuca se po politici firme intel, manje o proizvodima. Iako bi se i to moglo promjeniti.

Intel je "milking maschine" i puno ljudi je to shvatilo i shvatit ce. Nema mrznje tu.

 

Ne bih dalje o AMD u ovoj temi, ali eto sad si ga popljucao bez povoda, jer kao ima gomilu problema i bugova. Nitko normalan nece trepnut. Ne slazem se al koga briga. :)

 

Budimo normalni kolege a ne krizari za neke CPU firme!

 

 

coffe,coffe,coffe.....
10 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club

Hebe mi se za politiku i Intela i AMD-a, najviše me smeta omalovažavanje i doslovno vrijeđanje ljudi koji kupuju Intel.

 

A što se tiče spomenutih AMD problema pa daj pogledaj Ryzen i Navi teme, sve same žalbe na sve i svašta tako da nisam ja to izmislio ali zato smijem to reći gdje hoću i kad hoću ipak sam ja posljednji osvjedočeni Intel fanboy

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
13 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club

 Pa eto sad opet spamate vi koji pitate što se kao spama ?  Jel pišete o temi ili tome što su s pravom protjerani oni koji i trebaju biti i šteta je jedino što ih se ne može trajno riješiti. A inače su Intel teme jako opale ne zato što svi mrze Intel nego zato što nemaju ništa novo vrijedno spomena godinama. Sad, ako to nekome smeta, šta da se radi. Ja ne vidim ovdje u temi nikakav problem oko rasprave za Intel procesore.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 16:17 (itomic009).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Intel i7/i9 Club
hahhaajaads kaže...

60fps gang opet napada ? 

 

Evo, ako ćemo suditi po mojoj konfiguraciji, ja sam pripadnik tog 60 FPS ganga.

 

A, imam AMD CPU + GPU.

 

I, što ćemo sad?

 

Ja znam što ću ja, i dalje se igrati na meni ugodnih 60 FPS-a još neko vrijeme.

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Intel i7/i9 Club

Vidljivo je da ovdje mnogi pate od neje*ice. Koga briga tko što kupuje, kako, zašto. Isto tako nije bitno što je napisano, nego tko je napisao.   Totalno bespotrebno gubljenje vremena, otvaranje alt računa i pisanje odvratnih komentara... Tome primitivizmu nije mjesto ovdje.

Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
itomic009 kaže...

 Pa eto sad opet spamate vi koji pitate što se kao spama ?  Jel pišete o temi ili tome što su s pravom protjerani oni koji i trebaju biti i šteta je jedino što ih se ne može trajno riješiti. A inače su Intel teme jako opale ne zato što svi mrze Intel nego zato što nemaju ništa novo vrijedno spomena godinama. Sad, ako to nekome smeta, šta da se radi. Ja ne vidim ovdje u temi nikakav problem oko rasprave za Intel procesore.

 Problem je što nisu protjerani svi koji su trebali biti protjerani i baš u tome je problem što je forum na aparitima.

 

Dok vlada politika omalovažavanja nema sreće bez obzira iz kojeg tabora dolazi.

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
15 godina
offline
Intel i7/i9 Club

Znači doslovno dva ponekad 3 lika su se bahato i s visoka obračali apsolutno svima koji nisu imali intel..

Ajde lave neboj bit šupčina i reci koliko puta ste ti i war započinjali izrugivanje ryzen a i njihovih kupaca? Low perf, low res, stutter fan, isl...ljudima je to išlo na živce jer di god si kaj pitao ti pa onaj debil lucidius i ware ste srali i izrugivali se.. praktički ste se preseravali sa skupoćom hardwera i spominjali neke elitne klubove.. ok kužim zajebanciju no neke stvari više nikome nisu bile smiješne...

Sad ti i war recite po kojoj logici je intel i dalje bolji? Ali isključi fanboy prekidač i objasni.... 

Ja i većina ljudi je jedva dočekala konkurenciju koja je opalila intelu šamar da se nebude otrijeznio još bar 2 godine a likovi poput tebe i ovih par se izrugivala konstantno i ponižavala ljude koji su zbog tog bili sretni... 

Ti ware stupidus i deda skupa niste imali znanja ko jedan Tonči koji je otišao zbog vas... Naime to nisam ja izmislio već je čovjek sam izjavio...  

Sad kad dobivate malo vlastite medicine dolazite ovdje plakat. Zakaj se vraćate ak ovdje nema normalnih ljudi? Spominje se pc expert.. dal ware sa istim bahatim tonom tamo diskutira? Letio bi iste sekunde...

 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
17 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
hahhaajaads kaže...

60fps gang opet napada ? 

Na kaj točno misliš? Na ljude sam mrcinama od procesora, a monitorima od 60Hz?

 

 

Svakih par mjeseci ovaj dio foruma ima throwback na stare 'svađe', toplo mi je oko srca, znam da se sve to događa iz ljubavi.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Promster kaže...

 Na ljude sam mrcinama od procesora, a monitorima od 60Hz?

 

 

 

 Tako je. Ima ih dosta ovdje koji su se rugali kak amd nemre dobit 144 fpsa, a njima pod moj pc stoje K inteli klokani do besvjesti, nvidia grafe i 60hz monitor od 400kn 

12 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
sta ste ucinili od teme... ugl need help..
ponekad ali rijetko mi pc od u power saving mode i graficka pocne vrtiti na 100 posto vent. i tako ostane dok sam ne resetiram pc preko tipke na kucistu.
Je zna netko u cemu je kvaka?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
ProTeinZ kaže...
sta ste ucinili od teme... ugl need help..
ponekad ali rijetko mi pc od u power saving mode i graficka pocne vrtiti na 100 posto vent. i tako ostane dok sam ne resetiram pc preko tipke na kucistu.
Je zna netko u cemu je kvaka?

 Ako nisi, ukljuci high perofmrance u power opcijama, odi u advanced postavke istog i pod "processor power management" tj. minimum procesor state na 100%. U istim tim postavkama si pod "hard disk" tj. turn hard disk off after stavi 0 i vidi dal se opet to desava, onda si mozes stavit i "put computer to sleep" na never tj. da ti ne ide u power save mod.

12 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
te postavke uvijek koristim, zato me cudi sto ga jebe..
14 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Jebe ga 14++++
4 godine
neaktivan
offline
Re: Intel i7/i9 Club
wolf17 kaže...

Hvala na prijedlogu, ali nisam planiral prodavat taj procesor, znam to je staro i ima dosta boljih novijih procesora koji i manje koštaju, a i daju dosta veće performanse, al trenutno ostajem pri tom 7900x, možda kasnije uzmem nešto jače ili novi komp ponovo složim, trenutno imam jedan stariji koji je s 2500k još radi, omen (i7 8750h) dobro radi, tak da nikad se ne zna za kasnije..


 Evo uzeo (prije mjesec dana) matičnu, aio hladnjak i rame, kasnije jos nadodam za par mjeseci ssdm2 i napajanje pošto mi je stara matična asrock p67pro3se riknula(prosli tjedan), pa sam i tu uzeo po preporuci ryzen 5 3600, to ce biti samo za neke male sitnice al bude dosla i novija graficka za taj komp. 

maticna, rami i hladnjak mi je stiglo u roku tri dana, placeno preko neta, asus rog rampage 6 extreme omega, gskill tridentz 3600mhz 64gb, corsair h150i pro 

 

vise naginjem intelu nego amdu, vidjet cu koji ce izdrzati duze :D 

12 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
znaci strasno, komp ode u power saving mod i tako svaki put kada upalim neku igricu i ventovi na grafi odu full load, i pise mi da spojim kako spada napajanje, a spojeno je sve kako spada (psu od 650w)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
edit: ponekad se normalno upali a ponekad pise taj psu cables...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
ProTeinZ kaže...

Probaj koristiti dva odvojena kabela za napajanje grafičke kartice. Koje uopće napajanje imaš?

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2020 16:38 (Valentin17).
12 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
antec
8 godina
offline
Intel i7/i9 Club

Na strani napajanja provjeri jel dobro kliknulo a na grafičkoj isto tako jesu li oni dodatni 2-pinski do kraja ugurani..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
uzeo sam ssd m2 nvme, e sad ima li odredeni utor za nvme plocice na ploci? Ili se moze u bilokoji?, navodno z390f ploca ima odredeni nvme ulaz?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Intel i7/i9 Club

Onaj blize procesoru je bolji izbor.

 

Lažem, donji je bolji u ovom slučaju.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2020 21:33 (Jakovp).
10 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
ProTeinZ kaže...
uzeo sam ssd m2 nvme, e sad ima li odredeni utor za nvme plocice na ploci? Ili se moze u bilokoji?, navodno z390f ploca ima odredeni nvme ulaz?

 Spoji ga u onaj donji m2 ulaz šta ima hladnjak na sebi

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
12 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
stavio sam na taj donji (ispod grafe), takoder taj ima dva ulaza (jedan ispod drugog) dali je bitno gornji ili donji?
Postavke neke u biosu mozda za speed ili tako nesto?
10 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club

E to neznam, provjeri u uputstvima

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
13 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
ProTeinZ kaže...
takoder taj ima dva ulaza (jedan ispod drugog) dali je bitno gornji ili donji?

O čemu ti?

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
14 godina
odjavljen
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Valentin17 kaže...
ProTeinZ kaže...
takoder taj ima dva ulaza (jedan ispod drugog) dali je bitno gornji ili donji?

O čemu ti?

 Teške brije.  Možda ga buni m.2 konektor, koji ima kao stepenicu pa mu se čini da može uštekati disk u 2 pozicije.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
offline
Intel i7/i9 Club

Ide vikend, moramo biti dobre volje!

 

Nesto sam kopao po legendarnoj temi "chat ljubitelja HW", i naletio na foru, hvala kolegi P I C aj ZLA. ;)

 

Samo i7, i9 i xeon pajdo moj! :D

 

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club

Šta je novost, novi socket, ajd i to je neka novost.

kradem mine iz minskog polja
10 godina
offline
Re: Intel i7/i9 Club
Šta ti se desi kad se ulijeniš, a Intel je najbolji primjer.
Moj PC  
0 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Intel i5 Club
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice