Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

poruka: 310
|
čitano: 175.467
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

I ja sam prestigiu posalo mail prije mjesec dana, niti da su napisali hvala, javit ćemo se. Prestigio podrška je katastrofa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Pranja kaže...

Fora je u tome što uređaj ima dvije verzije procesora i firmware-i nisu isti. Prie tjedan i pol sam im poslao upit da mi kažu prema serijskom broju koji proc imam,ali ništa od odgovora.

Ovako, kad otvorim info o uređaju izbaci mi da mi je ovaj model PMP3170BEN (CPU - TCC8925) 3.0.3, takođe sam njima pisao neki dan, ali još uvijek nikakav odgovor nisam dobio.

12 godina
odjavljen
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Gdje si ti svog kupio?

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Pranja kaže...

Gdje si ti svog kupio?

U Sarajevu

12 godina
odjavljen
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
hattrick1980 kaže...
Pranja kaže...

Gdje si ti svog kupio?

U Sarajevu

 Mislio sam u kojoj trgovini,ali dobro-može i grad. XD

 

Jesi 100 % siguran da imaš TTC8925? Upotrijebi aplikaciju sa marketa CPU identifier da provjeriš: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Bfield.CpuIdentifier&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5CZmllbGQuQ3B1SWRlbnRpZmllciJd

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
ttc8923, to mi sad dade ovaj program
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Ako može još nešto, kako da rootam ovo čudo, pokušao sam superoneclick, ali mi on kaže da je uređaj već rootan, a kada to zanemarim zablokira na pola procesa

12 godina
odjavljen
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
hattrick1980 kaže...
ttc8923, to mi sad dade ovaj program

 Onda uzimaš verziju firmware-a u kojoj piše ttc8923.

hattrick1980 kaže...

Ako može još nešto, kako da rootam ovo čudo, pokušao sam superoneclick, ali mi on kaže da je uređaj već rootan, a kada to zanemarim zablokira na pola procesa

 On je već rootan.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

kontam to, ali kad pokrenem lucky patcher (zahtijeva root), on mi kaže da nije rootan

12 godina
odjavljen
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
hattrick1980 kaže...

kontam to, ali kad pokrenem lucky patcher (zahtijeva root), on mi kaže da nije rootan

 Zanemari-neki programi ne kuže pre-rootane uređaje. Čak ni superuser ne reagira i čeka se na update da se to riješi. Ali ja ti mogu potvrditi da neki programi koje ja koristim i koji zahtijevaju root ovlasti rade bez problema i kuže taj root.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

znači ništa od lucky patchera...ima li kakva alternativa da pokušam sa njom

12 godina
odjavljen
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
hattrick1980 kaže...

znači ništa od lucky patchera...ima li kakva alternativa da pokušam sa njom

 Ali ne treba ti to-uređaj je rootan,ne možeš ga opet rootati.

 

Gle,da ti objasnim što znači root-root je glavni korisnik kod Linux operativnih sustava(Android je baziran na linuxu),nešto kao Administrator račun na Windowsima i ima ovlasti da radi sve na uređaju.

Kada se napravi rootanje,običan korisnik dobije ovlasti root korisnika.

E sad,ono što tu fali je neki program koji kontrolira root ovlasti,ali to će se riješiti kasnije. Ti tu ne možeš apsolutno ništa napraviti.

 

 

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 23:42 (Pranja).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

sad ga nikako ne kontam, root cheker kaže da nije rootan...ima li kakva alternativa za superoneclick

12 godina
odjavljen
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
hattrick1980 kaže...

sad ga nikako ne kontam, root cheker kaže da nije rootan...ima li kakva alternativa za superoneclick

 OMG,rootan je. Nema alternative a i da ima nečeš ništa postići jer već imaš root ovlasti.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

vidi,dugo sam već korisnik linuxa, tako da sam navikao da ako sam root onda moram imati i su, a to ovdje nemam...prilično zbunjujuće

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
hattrick1980 kaže...

vidi,dugo sam već korisnik linuxa, tako da sam navikao da ako sam root onda moram imati i su, a to ovdje nemam...prilično zbunjujuće

 

Pa ako si dugo korisnik Linuxa,što ti tu nije jasno. Ovo je dev uređaj, što misliš da bi se developeri zamarali sa SU privilegijama?

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

još nešto, ne mogu niti jedan firmware sa zvanične stranice da instaliram, ne kontam u čemu je problem

12 godina
odjavljen
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
hattrick1980 kaže...

još nešto, ne mogu niti jedan firmware sa zvanične stranice da instaliram, ne kontam u čemu je problem

 Vjerojatno zašto što već imaš zadnju verziju. Ali ne smiješ dirati ttc8925 jer je to za drugačiji procesor (trebaš ttc8923).

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

vidi, neće taj, kad verifikuje file i krene instalaciju onda izbaci error u update.zip , status 7 i prekine instalaciju. Nema sad veze, da te više ne zamaram, sačekat ću da oni nešto novo izbace, pa ću onda da pokušam

12 godina
odjavljen
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
hattrick1980 kaže...

vidi, neće taj, kad verifikuje file i krene instalaciju onda izbaci error u update.zip , status 7 i prekine instalaciju. Nema sad veze, da te više ne zamaram, sačekat ću da oni nešto novo izbace, pa ću onda da pokušam

 Možeš ga i bubnuti na karticu i onda u Settings>About tablet>System updates>Install system update.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

ista priča, pokušao sam i to, nije išlo

12 godina
odjavljen
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
hattrick1980 kaže...

ista priča, pokušao sam i to, nije išlo

 Onda već imaš zadnji firmware.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

neće ni tako da instalira, izbaci kao da je greška u update.zip i status 7, progooglam još, a ako ništ ne bude onda samo da budem strpljiv

14 godina
online
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Pranja kaže...

Ma radi po guideu.

Ako ne upali,na root kartice i furaj.

Evo da se i ja javim nakon nekog vremena. (Nisam nikako mogao naci doma microsd card reader da na nju stavim novi firmware, pa sam morao kupiti :D)

Uspio sam rješiti problem {#}. Sve sam ljepo po onom guideu radio i sad je sve super.

Nisam ni trebao ulaziti u recovery jer samim time što sam stavio firmware sve se izbrisalo i bilo je kao da sam ga prvi put upalio (one sve postavke treba podešavati)

Hvala Pranji i Laxarusu na pomoći {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2012 18:09 (Intel&ATI).
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

evo baš sam jučer kupio prestigio pmp5880.

uređaj je odličan , iznenadio me.

naime ,imam samo jedan problem ,

kada god uključim onaj kabel koji sam dobio sa njime micro usb koji ima izlaz za usb ,uključim usb stick ili 3g stick od vip-a javi mi usb damaged???

šta da radim???

gledam po internetu soluciju ali nemogu ništa pronaći šta bi mi pomoglo.

Battlelog CRO_ZeNGe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
ZeNGe_CRO-mt kaže...

evo baš sam jučer kupio prestigio pmp5880.

uređaj je odličan , iznenadio me.

naime ,imam samo jedan problem ,

kada god uključim onaj kabel koji sam dobio sa njime micro usb koji ima izlaz za usb ,uključim usb stick ili 3g stick od vip-a javi mi usb damaged???

šta da radim???

gledam po internetu soluciju ali nemogu ništa pronaći šta bi mi pomoglo.

Nosi natrag u trgovinu i pokaži što se događa.

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Krešo91 kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

evo baš sam jučer kupio prestigio pmp5880.

uređaj je odličan , iznenadio me.

naime ,imam samo jedan problem ,

kada god uključim onaj kabel koji sam dobio sa njime micro usb koji ima izlaz za usb ,uključim usb stick ili 3g stick od vip-a javi mi usb damaged???

šta da radim???

gledam po internetu soluciju ali nemogu ništa pronaći šta bi mi pomoglo.

Nosi natrag u trgovinu i pokaži što se događa.

misliš???

pa vidim da se ekipi to zna dogašat ali nitko ne piše nikakva rješenja.

mislim nevjerovatno pa jučer sam ga tek kupio.

Battlelog CRO_ZeNGe
12 godina
odjavljen
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

I meni je moj PMP3170B to znao javljati za stickove koji nisu prošli error check na Windowsima. Trebaš spojiti stick na komp i pustiti ga da popravi sektore i to je to. Od tada mi radi sve bez problema.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Pranja kaže...

I meni je moj PMP3170B to znao javljati za stickove koji nisu prošli error check na Windowsima. Trebaš spojiti stick na komp i pustiti ga da popravi sektore i to je to. Od tada mi radi sve bez problema.

misliš samo uštekam usb u komp i on će sve sam rješit??

pa jučer sam prvo ga uštekao u tablet ,nije radio ,uključim ga u komp -radi , opet ga uključim u tablet-ne radi.

wtf??

i probao sam i usb net (vipov) i neželi ga prihvatit,javlja kao sd card format ???

neznam kaj da radim više,

Battlelog CRO_ZeNGe
12 godina
odjavljen
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Da. Meni je Win inače javljao za taj konkretni stick ali sam zanemario i onda skužio da ne radi na tabletu.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice