Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori izdvojena tema

poruka: 11.738
|
čitano: 1.602.595
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
9 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...
Cansee kaže...

 slažem se da nije mala cijena, ali tih statua ima 800 na svijetu, nema šanse da će mu izgubit na vrijednosti, osim ako ju ne ošteti

Mrak mi padne na oči kad vidim na što neki troše novce, ali dobro, njegova lova. Neki damo u dobrotvorne svrhe iako je nemamo puno i previše, a neki je potroše na ovako nešto. Zato je svijet i prošao u 3 p.m. kad su ljudi spremni tolike novce bacati na ovako nešto, ali neka, treba derati kad se može.

 

Ti ne znaš jel on daje u dobrotvorne svrhe, možda i daje. Dečko živi u Švicarskoj i ima brutalnu konfiguraciju i očito ima novaca da to sve isfinancira. A i to nije uopće naša stvar kako i na šta on troši novac i daje li ili ne daje u dobrotvorne svrhe.

 

Ja recimo imam dvoje male djece, jednostavno si ne mogu priuštiti tako nešto, kad i ne bi imao djecu ne bi si mogao to priuštiti, ali ne pada mi napamet tu komentirat zašto netko to uzima, a osim toga ja razumijem zašto je to uzeo. Pa ljudi plate toliko bocu cuge koju ispišaju za koji sat. 

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Cansee kaže...

 Ti ne znaš jel on daje u dobrotvorne svrhe, možda i daje.

Moja prva rečenica pokriva cijeli tvoj post, pročitaj je, ja sam samo napisao komentar - moje razmišljanje, a ovo je forum. 

Mislim da treba uvijek ostati ponizan, bez obzira na to koliko novaca imaš i ne razbacivati ga, nije kolega jedini koji ima novce, imamo ih mnogi, ali ne pada nam na pamet kupovati ovako nešto, nego s njima raspolažemo (raspolažem) pametno i razborito jer ne možeš znati što sutra donosi kako meni, tako i tebi, a bome tako i kolegi.

ps. na tvom mjestu bih si zamjenio CWT kineza koji ti napaja to tvoje što imaš pod "moj PC", hoće fino da gori taj kinez, provjereno osobno.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2022 18:47 (Valentin17).
9 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...
Cansee kaže...

 Ti ne znaš jel on daje u dobrotvorne svrhe, možda i daje.

Moja prva rečenica pokriva cijeli tvoj post, pročitaj je, ja sam samo napisao komentar - moje razmišljanje, a ovo je forum. 

Mislim da treba uvijek ostati ponizan, bez obzira na to koliko novaca imaš i ne razbacivati ga, nije kolega jedini koji ima novce, imamo ih mnogi, ali ne pada nam na pamet kupovati ovako nešto, nego s njima raspolažemo (raspolažem) pametno i razborito jer ne možeš znati što sutra donosi kako meni, tako i tebi, a bome tako i kolegi.

ps. na tvom mjestu bih si zamjenio CWT kineza koji ti napaja to tvoje što imaš pod "moj PC", hoće fino da gori taj kinez, provjereno osobno.

 

Buraz jel ti mene praviš ludim? Ajde ti ponovno pročitaj svoj post. Da si se zaustavio tu gdje si zaokružio ja ti ne bi ni riječ rekao. Ali ti si nastavio kak ti sa manje prihoda uspiješ dati u dobrotvorne svrhe i kak svijet ide u klinac zbog takvih kao moriarty jer troše novac na koješta. Znači tvoj post je bio izrazito pretenciozan, samo što nisi rekao "nu mene kak sam bolja osoba od vas drugih, ja nisam materijalista a vi jeste", ma daj molim te. Milijun puta smo svi redom tu po forumu pričali na šta se sve troši više ili manje novaca i milijun puta sam pročitao postove onih zavidnih kako seru onima koji daju puno novaca za koješta. Ali ovo je jebeni novi level, jebene dobrotvorne svrhe. Pas me jebo.

11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Iz osobnog iskustva i upoznavanja its moriarty kolege mogu rec da mu je hw i figure hoby,i trosi svoje zaradjene novce na sve to,i decko je na mjestu, normalan i nije u oblacima i napuhan zato sto zaradjuje i vise nego dovoljno za sve svoje potrebe...uvjeren sam da bi svi mi da imamo puno vise novaca trosili na ono sto volimo,tako da nevidim cemu bilo kakva rasprava o parama i trosenju na ove ili one "gluposti"...i ja bih da imam vise novaca imao rtx 3090,5900x 570 plocu i jos jedno 7 tattoa vise,jer isto volim sve to ali se pokrivam s onim sto imam i zadovoljan sam i drago mi je vidjet kad neko ima top tier hw kao i low tier hw,jer smo svi na forumu ovdje jer to volimo a ne zbog preseravanja...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2022 20:20 (mariolla79).
11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Kolega je sigurno divan covik kao svi normalni kolege na forumu, nitko ne sumnja.

 

On je cak napisao ispriku za one koje ne zanima/ne kuze spiku, eto i osobno ne vidim smisao.

Nije mi bitno tko sto kupuje, trosi i donira, bar ne na forumu jer Vas ne poznajem osobno.

 

Ono sto meni ide na zivce, je kolicina pogresnih(ne-prupadajucih) postova u temi SLIKE VASEG HW!!!

 

br.1. mobiteli, koga to vise zanima(imaju i svoju glupu temu)

br.2. vape cigare, i slicno... wtf

br.3. kutije jos mogu prezivit, al eto popularne su

br.4. ima toga jos, al sad da ne pilam, skuzili ste.

Survivor - eye of the tiger
3 godine
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Činjenica je da je sve vise drkarosa i to pogotovo u it svijetu koji s roditeljima po zadnjem prosjeku zive cak do 35g života, sad vjerovatno i više i onda se cudimo da nas je sve manje, umjesto da troše na djecu i buducnost kupuju figurice i sl budalaštine, nazalost istina je presurova.zz
6 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Boris grozni kaže...
Činjenica je da je sve vise drkarosa i to pogotovo u it svijetu koji s roditeljima po zadnjem prosjeku zive cak do 35g života, sad vjerovatno i više i onda se cudimo da nas je sve manje, umjesto da troše na djecu i buducnost kupuju figurice i sl budalaštine, nazalost istina je presurova.zz

 sta pricas ti? zivim u Svicarskoj 11 godina, imam 27 godina, zivim s curom i cekam dijete. radim vec 10 godina. to sto se svi nadrkani i ljubomorni da netko bolje zivi od vas i moze si priustiti to je vas problem. 

 

ne razumijem cemu raspravljate o mojim odlukama sto ja kupujem za svoj novac? citam svaki dan se siri rasprava ovdje, cemu? 

 

samo sam stavo slike, ispricao sam se ako nekome smetaju, neka stavi dislajk i zdravo. 

 

apsolutno mi nisu potrebni pametnjakovici kao ti koji sude nesto o nekome a nemaju pojma. 

 

 

Mount Everest ain’t got shit on me ‘cus I’m on top of the world.
10 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
metallic kaže...

Kolega je sigurno divan covik kao svi normalni kolege na forumu, nitko ne sumnja.

 

On je cak napisao ispriku za one koje ne zanima/ne kuze spiku, eto i osobno ne vidim smisao.

Nije mi bitno tko sto kupuje, trosi i donira, bar ne na forumu jer Vas ne poznajem osobno.

 

Ono sto meni ide na zivce, je kolicina pogresnih(ne-prupadajucih) postova u temi SLIKE VASEG HW!!!

 

br.1. mobiteli, koga to vise zanima(imaju i svoju glupu temu)

br.2. vape cigare, i slicno... wtf

br.3. kutije jos mogu prezivit, al eto popularne su

br.4. ima toga jos, al sad da ne pilam, skuzili ste.

Ne idje mi na zivce,ali da je debilna tema je....ono svrha teme je kupis nesto i znaci u njoj trebas postavit sta si kupio da svak vidi i da se hvalis...mislim koji k...koga boli k sta si kupio.

Trose ljudi na puno vece stvari pa ne pisu nigdi,ali tema ono bas za hvalit se s tim sta si kupio.

Slikat kutije,cigare,podlogu od misa ili slicno,jbga ne shvacam.

Mada osobno volim vidit mocne stvari kao ova figura ili mocan neki setup koji se ne vidja cesto itd. ali tog bas i nema nego se slika svaka sitnica tj. svaka glupost.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2022 9:59 (hrka11).
6 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Boris grozni kaže...
Činjenica je da je sve vise drkarosa i to pogotovo u it svijetu koji s roditeljima po zadnjem prosjeku zive cak do 35g života, sad vjerovatno i više i onda se cudimo da nas je sve manje, umjesto da troše na djecu i buducnost kupuju figurice i sl budalaštine, nazalost istina je presurova.zz

surova istina je da je sve vise drkarosa poput tebe, koji u svemu vise samo negativnosti, i onda ih potenciraju gdje god stignu i sire ih dalje sto uzivo sto po bespucima interneta,i onda ih se sve vise koti na svakom cosku i gdje god se okrenes, samo kukanje, jal i negativna energija.

 

umjesto da okrenes plocu i budes pozitivan, u ovome slucaju decka, sto ima mogucnost da trosi novce kako hoce i zeli, koje je zaradio svojim vjestinama, radom i zalaganjem i uziva u sitnicama koje su njemu bitne

 

mene bas veseli kada vidim da nas ima, bar tu na forumu, koji jos uzivamo u zivotu, a ne kukamo od jutra do mraka na svaku sitnicu

 

tema slike vaseg hardvera, vas desk i slicne teme, gdje se moze poslikati tko sta ima, kako si je slozio nesto, sto je kupio, su bas super, jer ponekada se pojavi nesto za sto nisam znao, pa nekada kupim i sam, takoder mi je lijepo vidjeti kada netko slozi stol ili racunalo sa gustom, da je njemu ugodno, pazi na odredene detalje, kombinira boje i slicno

 

ne gledam na te teme kao neko hvalisanje, vec cisto kako netko podijeli nesto novo sa zajednicom koja je na ovome forumu

 

i to sto nas je manje je isto samo pozivitno 

 

samo pozitiva, ne treba nam frustracija jos i tu na forumu 

 

 

13 godina
online
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

A pol hrvatistana iz dana u dan živi u kladionicama i voćarama. Ste se našli spočitavat.

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Boris grozni kaže...
Činjenica je da je sve vise drkarosa i to pogotovo u it svijetu koji s roditeljima po zadnjem prosjeku zive cak do 35g života, sad vjerovatno i više i onda se cudimo da nas je sve manje, umjesto da troše na djecu i buducnost kupuju figurice i sl budalaštine, nazalost istina je presurova.zz

 prijatelju moj upravo radi takvih ljudi kao sto si ti se masa ljudi i iseljava iz hrvatske.

 

 

nadam se da je efekat postignut, al osudivati nekoga jer ima nekakvu zanimaciju ili hoggy je malo glupo

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2022 7:38 (Robert_84).
11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Ova tema je zrela za uvodjenje OFFTOPICA, jer ovo je prestrasno.

 

Mozda bi pomoglo i zakljucavanje, jer ovo je smijesno, istovremeno i tuzno.

Survivor - eye of the tiger
9 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Boris grozni kaže...
Činjenica je da je sve vise drkarosa i to pogotovo u it svijetu koji s roditeljima po zadnjem prosjeku zive cak do 35g života, sad vjerovatno i više i onda se cudimo da nas je sve manje, umjesto da troše na djecu i buducnost kupuju figurice i sl budalaštine, nazalost istina je presurova.zz

 Javio se dežurni prdonja koji svakome dislajka oglas na forumu tu gdje neko nešto prodaje, lik koji gleda tuđa posla umjesto svoja. Ja nebih dislajko nekome da stavi milijun kuna za grafu bmk, nek prodaje svatko za koliko hoće. 

9 godina
online
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

 

ma koliko god da sam na ovom forumu, svaki put se ponovno iznenadim kako ljudi pokušavaju drugim ljudima objasniti kako da žive i kako da troše svoj novac. Sve pod krinkom nekog tzv. savjeta, a zapravo je najčešće zavist što si ne možeš sam priuštiti bolje.

 

Ovi postovi tipa "ITevci dugo žive s roditeljima i troše na igrice i figurice a ne na djecu i na budućnost" su dno dna. Zašto bi netko morao imati djecu? Da država ili nacija ne bi izumrla? Pa jebe mi se za državu i za naciju. Jesmo mi neka dobra i pozitivna nacija koja je zaslužila prosperirati? Pa kad vidim ove postove na bugu drago mi je da nas je sve manje. Neka svi krepaju, uopće me ne zanima. Zašto ne bi netko živio sam za sebe i projebao sve što je stekao? Pa to nije moj problem, to je njegov problem. Zašto je moj problem što netko živi sa svojim roditeljima do 35. godine? To je problem njegovih roditelja i njega. Ako će mu mama kuhat i prat i peglat i tada, pa nek radi to, to je njezina stvar. 

 

Busamo se da smo neka tobože demokracija, a svi bi trebali živjeti po kalupu jel, oženiti se, imati djecu, kupovati samo mlijeko i kruh, a sve ostalo čuvati ispod madraca. Pa ne mora tako biti. I to kažem ja koji sam baš ono sve po tom kalupu radio prvo posao pa katolički brak pa djeca.

14 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

hummer0 

 

počem si platil SSDa?

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Stric_Jura kaže...

hummer0 

 

počem si platil SSDa?

 Stric_Jura

149 EUR netko je prošli tjedan dao link tu na forumu.

Sada je 200 EUR-a sa dostavom.

 

https://www.amazon.de/gp/product/B093DP3X4H/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&th=1

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2022 16:19 (hummer0).
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Stric_Jura kaže...

hummer0 

 

počem si platil SSDa?

 ovdje zna biti objavljeno dosta dobrih akcija, jedino je problem dal se uvijek salje za hr

 

https://www.mydealz.de/

 

https://www.mydealz.de/deals

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
5 godina
neaktivan
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
veliki pero kaže...
Mitohondri kaže...

Iqunix A80 Explorer tipkovnica

 

TTC, Gateron ili Cheery, na kraju sam uzeo sa Cherry Linear Red Silent, posto su bili najtisi

 

2 tjedna od narudzbe do isporuke, nisu imali non rgb cherry red silent na Poljskom skladistu, pa je dolazila iz Kine

 

WiFi 2.4GHz, Bluetooth 5.0, USB-C za zicu, 4000mAh baterija, tiha i robusna, mogu preporuciti 

 Ne vidim opciju Cherry Linear Red Silent, da li je to samo cherry red?

 veliki pero 

 

Cherry Pink se zovu. 

to su ti Cherry Linear Red Silent, posto su ruzicaste boje, onda ih jos nazivaju Cherry Pink, da skrate naziv 

www.youtube.com/TerabitTV
3 godine
odjavljen
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Mitohondri kaže...
veliki pero kaže...
Mitohondri kaže...

Iqunix A80 Explorer tipkovnica

 

TTC, Gateron ili Cheery, na kraju sam uzeo sa Cherry Linear Red Silent, posto su bili najtisi

 

2 tjedna od narudzbe do isporuke, nisu imali non rgb cherry red silent na Poljskom skladistu, pa je dolazila iz Kine

 

WiFi 2.4GHz, Bluetooth 5.0, USB-C za zicu, 4000mAh baterija, tiha i robusna, mogu preporuciti 

 Ne vidim opciju Cherry Linear Red Silent, da li je to samo cherry red?

 veliki pero 

 

Cherry Pink se zovu. 

to su ti Cherry Linear Red Silent, posto su ruzicaste boje, onda ih jos nazivaju Cherry Pink, da skrate naziv 

 Hvala puno, bas sam tako nesto trazio. Zelim tihu mehanicku tipkovnicu. Imas li poseban numpad?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
veliki pero kaže...

 Hvala puno, bas sam tako nesto trazio. Zelim tihu mehanicku tipkovnicu. Imas li poseban numpad?

nemam. 

 

doma nemam koristi od numpada, a samo zauzima prostor, zato sam i gledao iskljucivo modele bez numpada 

www.youtube.com/TerabitTV
11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Za 300 kn k70mk2!!!??? Netko je bio jako ocajan onda...dobar tj extra dobar ulov.  

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

x18x05x  gdje ima za kupit maska?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2022 14:49 (mariolla79).
11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Belicus,mogao si i case promjenit,jako malo airflowa a 3080 treba zraka,na amazonu 70€ corsair white 4000d airflow,kad vec imas corsair,da budes kao i ja,zraka ko u prici unutra i trebas jos 2 venta onda 👍

Cablove narucio direkt od cablemoda,ja sam ih na amazon.de platio 50€

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2022 20:15 (mariolla79).
9 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
mariolla79 kaže...

Belicus,mogao si i case promjenit,jako malo airflowa a 3080 treba zraka,na amazonu 70€ corsair white 4000d airflow,kad vec imas corsair,da budes kao i ja,zraka ko u prici unutra i trebas jos 2 venta onda 👍

Cablove narucio direkt od cablemoda,ja sam ih na amazon.de platio 50€

 Možda, vidjet ćemo, prije bih onda Lian Li Dynamic 11 White. Budem vidio kako će se ponašati temperature kad sklopim sve full do kraja. 

11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Ili to..mislim da su cak i airflow 11 napravili

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Ma imaš grafu sa vrhunskim hladnjakom, ne trebaju tu bogzna kakve bure i tornada
13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

BeLLicus mogu misliti uzbuđenja :) :)

Nove komponete i užitak slaganja.. 

 

 

Doduše, na tvom bih mjestu savio crijeva od vodenog, iz pumpe prema dolje kako bi im malo promijenio kut..

Na taj bi način eliminirao potencijalno stvaranje air pocketa u cijevima.

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
9 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
sudy_freak kaže...

BeLLicus mogu misliti uzbuđenja :) :)

Nove komponete i užitak slaganja.. 

 

 

Doduše, na tvom bih mjestu savio crijeva od vodenog, iz pumpe prema dolje kako bi im malo promijenio kut..

Na taj bi način eliminirao potencijalno stvaranje air pocketa u cijevima.

 

 Ide novo kućište pa radijator ide gore, samim time će i cijevi stajati puno bolje. Kad baš sve bude gotovo slikam sve detaljno. Čekam hebene kablove 3 tjedna već. 

11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

ovo u zadnje vrijeme na temi sve svijetli bolje nego božićna drvca

fora to izgleda za vidjeti, samo što ja osobno to ne bi mogao podnositi da non stop tako svijetli

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
picajzla0707 kaže...

samo što ja osobno to ne bi mogao podnositi da non stop tako svijetli

Sa godinama te prođe volja za tim te počneš cijeniti neke druge i bitnije stvari. 

Ja i ti jesmo u tim godinama, doći će i kolega, samo polako. 

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2022 16:45 (Valentin17).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice