Vaš audio kutak izdvojena tema

poruka: 11.151
|
čitano: 2.405.241
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
16 godina
neaktivan
offline
Vaš audio kutak

iznimno cijenim ovako sveobuhvatan post. hvala ti.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Vaš audio kutak

... NAPOKON hifi sound... vevo FTW...

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Vaš audio kutak

Gustard X16 Balanced MQA DAC, odlican po svim mjerenjima i ne kosta puno .

 

"The Gustard X16 comes in an unassuming package making you think you have bought a mid-priced DAC. But looks are deceiving as it produces some of the best measurements I have seen out of some 350+ DACs I have tested!"

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
djigibao kaže...

Gustard X16 Balanced MQA DAC, odlican po svim mjerenjima i ne kosta puno .

 

"The Gustard X16 comes in an unassuming package making you think you have bought a mid-priced DAC. But looks are deceiving as it produces some of the best measurements I have seen out of some 350+ DACs I have tested!"

 Vjerujem da je uređaj odličan, ali po meni cijeli MQA ekositem je jedna jako dobra prevara i vrhunski marketing, ništa više.

14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
perkoxcar kaže...
djigibao kaže...

Gustard X16 Balanced MQA DAC, odlican po svim mjerenjima i ne kosta puno .

 

"The Gustard X16 comes in an unassuming package making you think you have bought a mid-priced DAC. But looks are deceiving as it produces some of the best measurements I have seen out of some 350+ DACs I have tested!"

 Vjerujem da je uređaj odličan, ali po meni cijeli MQA ekositem je jedna jako dobra prevara i vrhunski marketing, ništa više.

 Ja se s ovim slažem, dac je vjerojatno jako dobar, ali niti ja ne pušim te MQA fore, prenapumpano je i smišljen način kako dodatno uzimati pare.

9 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
mali.kresho kaže...
nhooydz kaže...

Kako Vas samo dugo nisam čitao! Baš moram prolistati zadnjih 50 stranica da vidim šta se novog slušalo. Nažalost, mene je virus gadno satrao pa sam morao prodati sav gear. No, barem je prilika za štednju i kupovanje novog kada dođe vrijeme. Inače, nadam se da ste svi dobro!

 

 

Bez brige kolega, navikao sam se ja, koliko sam toga isprobavao, prodavao.. šta je tu je. Još se rješavam zadnjih komada stvari pa mislim da sam onda na "zelenoj grani" sa financijama. 

16 godina
offline
Vaš audio kutak

...mozda je netko zainteresiran za ove zvucnike jer imaju sada popust...

 

DYNAUDIO EMIT M30

Stara cijena:5.625,00 kn

Nova cijena 4.225,00 kn (komad)

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Treba pratiti sada i black friday kada bude pa stavljati ovdje kao ima šta zanimljivo, možda će nekome nešto i trebati :)

 
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Pa po meni nema dvojbe da bih dobio vrhunski zvuk iz CD diska moras pored eksternog DACa imat i vrhunski transport,naravno pricam o ljudima koji posjeduju i kolekciju CDa..tako da jeftini cd pleyer kao transport mi ne dolazi u obzir!

Ja sam svoj CDp davno prodao tako da me to ne mori vise!
Sad mi je vise dilema zasebni DAC i more popularnih app playera vs DAC streamer...radi jednostavnosti naginjem all in one kombinaciji znajuci da zasebno vrlo vjerovatno mogu dobit bolji zvuk ali i vise pomutnje u glavi!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vaš audio kutak

Meni je Foobar2000 super, JRiver nisam probao.

 

Foobar2000 malo opterecuje komp; poceo sam ga koristiti kad sam shvatio da mi Winamp dere 30% procesor,

a Foobar 3-5 %, i ima hrpu pluginova.

Jedan od korisnih mi je resampler, jer ponekad naletim na 64 khz uzorkovanje i onda si prebacim na 96.

I ima mogucnost kontrole balansa (lijevi/desni zvucnik), pa jednog dana kad uzmem pojacalo bez kontrole balansa cu to moci iskoristiti.

tko si da vremena s ColumnsUI si moze lijepo sloziti izgled i sve imati direktno, jedna od korisnih stvari da moze biti kompletno zatamnjen

i da ima output selektor odmah, a ne da moram kopati po postavkama.

U manual od DAC-a imam upute kako podesiti da koristim ASIO driver preko Foobar-a

I podržava mi radio streaming

....

 

Alat sluzi ako ga znas koristiti

 

A za kvalitetu zvuka lijepo pokrenuti oba programa, omiljenu glazbu i nek svira.

Makar sam negdje čitao da nema razlike kod programa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 10:51 (agramTango).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Vaš audio kutak

Tajo, meni se čini da dosta ljudi želi opravdat investiciju kupovine programa :D 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Ja koristim foobar već par mjeseci, minimalno 12 sati dnevno, daljinski na mobitelu, komp radi non stop s njim i foobar, restartam ga svakih cca 2 tjedna, radi ko metak, mislim da tu razlike neke nema što se tiće appova.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaš audio kutak

Ja sam koristio oba svojevremeno. Jriver mi je bio super jer u to vrijeme streaming još nije bio tako raširen pa sam mogao recimo na poslu spojiti se preko Jrivera na kućni NAS preko interneta što mi je bila odlična stvar. Što se kvalitete zvuka tiče, a to je tvoje glavno pitanje, mislim da oba programa rade ono što treba da rade a to je bit-perfect audio. Out of the box, Jriver je možda bolji izbor za održavanje higijene kataloga. Ali foobar ima hrpu plugina pa tko želi uložiti malo vremena u konfiguraciju foobara, dođe se opet na isto vjerujem. Foobar je nešto 'lakši' softver pa možda to nešto znači. 

 

Ali na stranu sad cijela priča oko Foobar vs Jriver. Mislim da odlično rade svoj posao i jedan i drugi, ali malo zaostaju za trendovima. :) Danas je broj jedan Roon. Da danas ulazim u priču oko pohrane glazbe umjesto čistog streaminga, mislim da bi mi jedan od prvih izbora bio kvalitetan NAS s Roon podrškom, i to po mogućnosti fizički dislociran od prostora gdje se sluša (da izbacimo buku ventilatora i diskova iz cijele priče). Jedino je možda problem cijena pretplate koja je mnogim audiofilima još uvijek problematičan pojam. Lako se izdvoji ne znam koliko za nekakav fizički medij poput ploče, CD-a, da ne pričam o opremi, a kad na red dođe nekakva pretplata, odmah problem. :)

 
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Vaš audio kutak

Mozda nije foobar niti JRiver, ali mislim da je svakako vrijedno pogledati/razmotriti:

 

 

https://www.plex.tv/plex-pass/

 

Ja ga imam na mobu i kompu koji mi je media plejer/server, free verziju i stvar je dobra, a odlicna za one koji imaju multiroom...za filmove i glazbu jedna jako jako kvalitetna opcija po meni, kolega ima doma smart tv u spavacoj sobi, dnevnom boravku, djecjoj sobi i sve si shiba preko plexa i ne moze biti zadovoljniji s njime...

Mjesecna pretplata je 30 kuna, lifetime je 800kn, s kojim imas i plexamp i svasta nesto, unutar plex appa integriran je i Tidal, tako da tko ga koristi jos jedan plus, a čini mi se da se čak i dobije popust na tidal ako uzmes plex...

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaš audio kutak

Evo još jedan koji sam koristio i bio mi je super... MusicBee

 

A ovo je nešto novo i vidim da je popularan HYSOLID. Besplatno. Orijentiran prema audiofilima, koliko sam primjetio na stranici.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Vaš audio kutak

Ja koristim album player - aplayer (ruski player , da ne bilo zabune), druge nisam probavao

nema instalacije, osnovne funkcije...

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 14:29 (Zdralovski).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Vaš audio kutak

Ma vi se svi drogirate. Šta sam ja jedini koji još ima Winamp? Fino Winamp s ASIO pluginom i sve radi direkt. Ne vidim što bi mi to jedan Foobar trebao poboljšati, ako zvuk (signal) ide direktno preko ASIO drivera na optički izlaz...

 

 

Live long and prosper.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Sil kaže...

A ovo je nešto novo i vidim da je popularan HYSOLID. Besplatno. Orijentiran prema audiofilima, koliko sam primjetio na stranici.

 

Upravo skinuo i instalirao u virtualnu masinu (da vidim o cemu se radi)...to mi se cini nesto kompicirano i da radi samo preko mobitela/mob app...

 
 

 

Link do Setup tutorijala - https://www.hysolid.com/howto.html

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
djigibao kaže...
Sil kaže...

A ovo je nešto novo i vidim da je popularan HYSOLID. Besplatno. Orijentiran prema audiofilima, koliko sam primjetio na stranici.

 

Upravo skinuo i instalirao u virtualnu masinu (da vidim o cemu se radi)...to mi se cini nesto kompicirano i da radi samo preko mobitela/mob app...

  

 

Link do Setup tutorijala - https://www.hysolid.com/howto.html

 Nemam pojma. Nisam koristio. Samo sam vidio da se spominje na par foruma i na nekim stranicama za HiFi. Možda je neko usko specijalizirano rješenje koje ne odgovara svima.

5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Filox kaže...

Ma vi se svi drogirate. Šta sam ja jedini koji još ima Winamp? Fino Winamp s ASIO pluginom i sve radi direkt. Ne vidim što bi mi to jedan Foobar trebao poboljšati, ako zvuk (signal) ide direktno preko ASIO drivera na optički izlaz...

 

 

 Winamp je odlican jos uvijek :)

Koristim ga od samog nastanka. MusicBee mi je neko vrijeme bio zanimljiv ali nije to to. Uz Winamp koristim i Aimp koji je moderna verzija Winampa.

16 godina
offline
Vaš audio kutak

...jos neke akcijske cijene...

 

Ova akcijska ponuda vrijedi do 30.11.2020. ili do isteka zaliha

 

  • NAD M32 sada 19.999 kuna (redovna cijena 33.999 kuna)
  • NAD C390DD sada 9.999 kuna (redovna cijena 19.999 kuna)
  • NAD C375 BEE sada 5.999 kuna (redovna cijena 11.699 kuna)
  • NAD C338 (bez mrežnog sučelja) sada 2.999 kuna (redovna cijena 5.299 kuna)
  • NAD C326 BEE sada 2999 kuna (redovna cijena 3.999 kuna)
  • NAD C316 BEE sada 1999 kuna (redovna cijena 2.999 kuna)

 

 

KLIK

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
3 0 hvala 3
4 godine
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
mali.kresho kaže...

Mozda nije foobar niti JRiver, ali mislim da je svakako vrijedno pogledati/razmotriti:

 

 

https://www.plex.tv/plex-pass/

 

Ja ga imam na mobu i kompu koji mi je media plejer/server, free verziju i stvar je dobra, a odlicna za one koji imaju multiroom...za filmove i glazbu jedna jako jako kvalitetna opcija po meni, kolega ima doma smart tv u spavacoj sobi, dnevnom boravku, djecjoj sobi i sve si shiba preko plexa i ne moze biti zadovoljniji s njime...

Mjesecna pretplata je 30 kuna, lifetime je 800kn, s kojim imas i plexamp i svasta nesto, unutar plex appa integriran je i Tidal, tako da tko ga koristi jos jedan plus, a čini mi se da se čak i dobije popust na tidal ako uzmes plex...

Ne, hvala, tako nešto zaista ne trebam. Pogotovo što se plaća   

Obični besplatni foobar (što i koristim), sa app na mobu i tabletu za komandu play, pauza, stop i skok na slijedeći folder u hijarhijskom stablu mapa, zapravo u abecednoj listi mojih albuma/foldera i gotovo.

Nikakve me dodatne mogućnosti ne zanimaju, a najviše me samo zanima (potencijalna) razlika u zvuku, za koju se neki kunu da ju čuju. Eto, jasnije ne znam reći. Glavni rivali - foobar vs Jriver. Dakle, samo play DSD/dsf, FLAC i WAV glazbe na laptopu, sa kojeg USB kabelom signal ide u vanjski DAC. Gotova priča.

 Samo prenosim svoje iskustvo, nije stvarno losa stvarcica, moze se i chromecastat, svasta nesto, za 800kn tko ima veliku bazu filmova i mjuze, da naglasim FILMOVA I MJUZE... za player i sam koristim vecinom foobar, koji mi je kako god da ga nastimam gadan oku za vidit, do te granice da pustim preko njega mjuzu, a preko yt upalim neki video kamina i vatre, cisto da nije monotono

 

Sad kad sam tu, da cujem neko od vasih osobnih misljenja, izvor mjuze komp, hdmi kablom signal putuje u tv, iz tva optikom u dynaudie...sad sto mislite jel signal zbog tog lanca pod velikim utjecajem raznoraznih el. smetnji?? Razmisljam mozda uzeti neki dac, iz kompa u zvucnike direkt ali to je trenutno samo onako razmisljanje kako u buducnosti unaprijedit zvuk, sada za prvu ruku kad bude update, zvucnici idu na stalke i malo cu se poigrat sa pozicioniranjem...Zoki mi je dao vrhunsku ideju za diy apsorbere i sad imam milijon ideja kako malo ukrasiti sobu i dotjerat zvuk

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
mali.kresho kaže...
tajo1960 kaže...
mali.kresho kaže...

Mozda nije foobar niti JRiver, ali mislim da je svakako vrijedno pogledati/razmotriti:

 

 

https://www.plex.tv/plex-pass/

 

Ja ga imam na mobu i kompu koji mi je media plejer/server, free verziju i stvar je dobra, a odlicna za one koji imaju multiroom...za filmove i glazbu jedna jako jako kvalitetna opcija po meni, kolega ima doma smart tv u spavacoj sobi, dnevnom boravku, djecjoj sobi i sve si shiba preko plexa i ne moze biti zadovoljniji s njime...

Mjesecna pretplata je 30 kuna, lifetime je 800kn, s kojim imas i plexamp i svasta nesto, unutar plex appa integriran je i Tidal, tako da tko ga koristi jos jedan plus, a čini mi se da se čak i dobije popust na tidal ako uzmes plex...

Ne, hvala, tako nešto zaista ne trebam. Pogotovo što se plaća   

Obični besplatni foobar (što i koristim), sa app na mobu i tabletu za komandu play, pauza, stop i skok na slijedeći folder u hijarhijskom stablu mapa, zapravo u abecednoj listi mojih albuma/foldera i gotovo.

Nikakve me dodatne mogućnosti ne zanimaju, a najviše me samo zanima (potencijalna) razlika u zvuku, za koju se neki kunu da ju čuju. Eto, jasnije ne znam reći. Glavni rivali - foobar vs Jriver. Dakle, samo play DSD/dsf, FLAC i WAV glazbe na laptopu, sa kojeg USB kabelom signal ide u vanjski DAC. Gotova priča.

 Samo prenosim svoje iskustvo, nije stvarno losa stvarcica, moze se i chromecastat, svasta nesto, za 800kn tko ima veliku bazu filmova i mjuze, da naglasim FILMOVA I MJUZE... za player i sam koristim vecinom foobar, koji mi je kako god da ga nastimam gadan oku za vidit, do te granice da pustim preko njega mjuzu, a preko yt upalim neki video kamina i vatre, cisto da nije monotono

 

Sad kad sam tu, da cujem neko od vasih osobnih misljenja, izvor mjuze komp, hdmi kablom signal putuje u tv, iz tva optikom u dynaudie...sad sto mislite jel signal zbog tog lanca pod velikim utjecajem raznoraznih el. smetnji?? Razmisljam mozda uzeti neki dac, iz kompa u zvucnike direkt ali to je trenutno samo onako razmisljanje kako u buducnosti unaprijedit zvuk, sada za prvu ruku kad bude update, zvucnici idu na stalke i malo cu se poigrat sa pozicioniranjem...Zoki mi je dao vrhunsku ideju za diy apsorbere i sad imam milijon ideja kako malo ukrasiti sobu i dotjerat zvuk

 Ako se ne varam, već imaš neki dac u connect boxu, nemoj se za početak zamarati sa dacom pogotovo jer vidim da ima usb in, ja bi na komp složio foobar, konfao kao bit perfect, nez jer podržava asio ili wasapi drivere i tako slušao muziku, pa vidi šta ćeš dobiti. USB ima veći bandwith i iz mog iskustva kada sam testirao sa npr net playerom na dac optički i koaksijalni su ispali dosta lošiji od usb + foobar na kompu, to je najbolja kombinacija. Za absorbere smo pričal ida, može se svašta složiti, na tu kombinaciju kod tebe sivo sa drvenim podom, pasala bi bordo tkanina i neka smeđa, možeš čak i neku tamniju plavu da ti malo razbije prostor,  naravno napravit ćeš kako ti odgovara, ali da ne bude sivilo, malo unesti boje da razbije sobu :)

14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
djigibao kaže...

...jos neke akcijske cijene...

 

Ova akcijska ponuda vrijedi do 30.11.2020. ili do isteka zaliha

 

  • NAD M32 sada 19.999 kuna (redovna cijena 33.999 kuna)
  • NAD C390DD sada 9.999 kuna (redovna cijena 19.999 kuna)
  • NAD C375 BEE sada 5.999 kuna (redovna cijena 11.699 kuna)
  • NAD C338 (bez mrežnog sučelja) sada 2.999 kuna (redovna cijena 5.299 kuna)
  • NAD C326 BEE sada 2999 kuna (redovna cijena 3.999 kuna)
  • NAD C316 BEE sada 1999 kuna (redovna cijena 2.999 kuna)

 

 

KLIK

 Bome je fino sniženo da :)

9 godina
offline
Vaš audio kutak

Kad smo već kod akcija.. frend prodaje svoje edifiere:

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/prodaja-ostalo/prodaja-hd600s-dac-amp-edifier-zvucnici/278766.aspx?page=0&jumpto=6246133&sort=asc&view=flat

 

Oglas iz usluge, ali dostavu i sve vršim ja :D pošto sam imao takve zvučnike, mogu jamčiti za njih da su odlični. Imaju i garanciju i sve

Moj PC  
2 0 hvala 1
4 godine
offline
Re: Vaš audio kutak
Zoki B kaže...
mali.kresho kaže...
tajo1960 kaže...
mali.kresho kaže...

Mozda nije foobar niti JRiver, ali mislim da je svakako vrijedno pogledati/razmotriti:

 

 

https://www.plex.tv/plex-pass/

 

Ja ga imam na mobu i kompu koji mi je media plejer/server, free verziju i stvar je dobra, a odlicna za one koji imaju multiroom...za filmove i glazbu jedna jako jako kvalitetna opcija po meni, kolega ima doma smart tv u spavacoj sobi, dnevnom boravku, djecjoj sobi i sve si shiba preko plexa i ne moze biti zadovoljniji s njime...

Mjesecna pretplata je 30 kuna, lifetime je 800kn, s kojim imas i plexamp i svasta nesto, unutar plex appa integriran je i Tidal, tako da tko ga koristi jos jedan plus, a čini mi se da se čak i dobije popust na tidal ako uzmes plex...

Ne, hvala, tako nešto zaista ne trebam. Pogotovo što se plaća   

Obični besplatni foobar (što i koristim), sa app na mobu i tabletu za komandu play, pauza, stop i skok na slijedeći folder u hijarhijskom stablu mapa, zapravo u abecednoj listi mojih albuma/foldera i gotovo.

Nikakve me dodatne mogućnosti ne zanimaju, a najviše me samo zanima (potencijalna) razlika u zvuku, za koju se neki kunu da ju čuju. Eto, jasnije ne znam reći. Glavni rivali - foobar vs Jriver. Dakle, samo play DSD/dsf, FLAC i WAV glazbe na laptopu, sa kojeg USB kabelom signal ide u vanjski DAC. Gotova priča.

 Samo prenosim svoje iskustvo, nije stvarno losa stvarcica, moze se i chromecastat, svasta nesto, za 800kn tko ima veliku bazu filmova i mjuze, da naglasim FILMOVA I MJUZE... za player i sam koristim vecinom foobar, koji mi je kako god da ga nastimam gadan oku za vidit, do te granice da pustim preko njega mjuzu, a preko yt upalim neki video kamina i vatre, cisto da nije monotono

 

Sad kad sam tu, da cujem neko od vasih osobnih misljenja, izvor mjuze komp, hdmi kablom signal putuje u tv, iz tva optikom u dynaudie...sad sto mislite jel signal zbog tog lanca pod velikim utjecajem raznoraznih el. smetnji?? Razmisljam mozda uzeti neki dac, iz kompa u zvucnike direkt ali to je trenutno samo onako razmisljanje kako u buducnosti unaprijedit zvuk, sada za prvu ruku kad bude update, zvucnici idu na stalke i malo cu se poigrat sa pozicioniranjem...Zoki mi je dao vrhunsku ideju za diy apsorbere i sad imam milijon ideja kako malo ukrasiti sobu i dotjerat zvuk

 Ako se ne varam, već imaš neki dac u connect boxu, nemoj se za početak zamarati sa dacom pogotovo jer vidim da ima usb in, ja bi na komp složio foobar, konfao kao bit perfect, nez jer podržava asio ili wasapi drivere i tako slušao muziku, pa vidi šta ćeš dobiti. USB ima veći bandwith i iz mog iskustva kada sam testirao sa npr net playerom na dac optički i koaksijalni su ispali dosta lošiji od usb + foobar na kompu, to je najbolja kombinacija. Za absorbere smo pričal ida, može se svašta složiti, na tu kombinaciju kod tebe sivo sa drvenim podom, pasala bi bordo tkanina i neka smeđa, možeš čak i neku tamniju plavu da ti malo razbije prostor,  naravno napravit ćeš kako ti odgovara, ali da ne bude sivilo, malo unesti boje da razbije sobu :)

 Nisam jos nabavio connect box, zaboravio sam totalno da on uma usb ulaz

Sto se tice razbijanja sivila ici ce malo zelene da razbija monotoniju

5 godina
offline
Vaš audio kutak

 

EDIT:

(Dire Straits) Sultans of Swing - Gabriella Quevedo

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 7:48 (john142).
 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Bilo bi poželjno ako se već stavljaju linkovi, da se stavi nekakav minimalni opis što nas očekuje. Barem izvođač i pjesma... Ako se nema što već dodati.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaš audio kutak

...kad smo vec kod tih YT klipica...na jednom drugom forumu su stavili ovu stvar kao dosta interesantnu pa da cujemo i vasa misljenja...

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak
djigibao kaže...

...kad smo vec kod tih YT klipica...na jednom drugom forumu su stavili ovu stvar kao dosta interesantnu pa da cujemo i vasa misljenja...

 

 ... to ti je ovo, ali puno zanimljivije i naziva se tech death, ide i pod nu shiat, ali je fail... khm, imaju jednog od najboljih bubnjara trenutno - Jamie Saint Merit... opcenito tech death ima jako puno skolovanih muzicara, ne sviraju svi "lijepu" glazbu... a i Imperial Triumphant jazz/tech black death... ono sto je jazz bio do prije koje godine to je sad HM... samo tehnicke spike...

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 17:48 (Tallahassee).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice