Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.648.765
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Često ih se spominje pa evo mala akcija:

 

coolermaster-mh752- 550kn

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Pozz, zanimaju me neke gaming slusalice do 50e, bitno da su kvalitetne jer mrzim ako se tipa iti malo glasnije cuje jedna od druge ili te neke tehnicke mane itd, da je materijal kvalitetan i da imaju solidan mikrofon jer nemam nikakv drugi pa bi mi to bio jedini. Trazim neki best buy za taj novac, mislim da nebi trebao odvojit vise novca jer tjedno igram max 4 5 sati
jk
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2019 2:19 (jaxy1108).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Plantronics RIG 400 za 284kn ili HyperX Gaming Cloud za 358kn? Udobnost je najvažnija, tj da nakon 2,3+h nošenja uši ne bole.

2 PLANTRONICS RIG 400
8 HyperX Gaming Cloud
http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

  IPozdrav.. vec duze imam Hyperx Alpha slusalice i nisam bas zadovoljan zvukom.. Koristim ih na laptopu i ps4 (preko dualshocka).. Naravno, svjestan sam da dualshock nije neki jak izvor zvuka i da mi treba neki jaci "pogon" da iskoristim potencijal tog headseta.. Pretpostavljam da i laptop ima neku integriranu zvucnu tako da nije ni to neki izvor..

Jel bi se moglo nabavit neki dac/amp za max nekih 500 kuna (da je kompatibilno sa ps4, pc i po mogucnosti nintendo switch..).. Novi sam u tome pa se ne razumijem bas u to i vidim da te stvari kostaju dosta vise, al meni ne treba nesto prejako, cisto da dignem kvalitetu zvuka za gaming, muziku , filmove , serije.. Odnosno da donekle iskoristim puni potencijal navedenog headseta posto vidim da to i nije neki high-end headset, pa pretpostavljam da mu ne treba prejaka zvucna..

 

EDIT: ako je uredaj kompatibilan sa navedenim uredajima na kojim bi ih koristio, pretpostavljam da se to onda da spojit i na smart tv (sony xf95)?

ll
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 8:17 (ILoxD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav.. vec duze imam Hyperx Alpha slusalice i nisam bas zadovoljan zvukom.. Koristim ih na laptopu i ps4 (preko dualshocka).. Naravno, svjestan sam da dualshock nije neki jak izvor zvuka i da mi treba neki jaci "pogon" da iskoristim potencijal tog headseta.. Pretpostavljam da i laptop ima neku integriranu zvucnu tako da nije ni to neki izvor..

Jel bi se moglo nabavit neki dac/amp za max nekih 500 kuna (da je kompatibilno sa ps4, pc i po mogucnosti nintendo switch..).. Novi sam u tome pa se ne razumijem bas u to i vidim da te stvari kostaju dosta vise, al meni ne treba nesto prejako, cisto da dignem kvalitetu zvuka za gaming, muziku , filmove , serije.. Odnosno da donekle iskoristim puni potencijal navedenog headseta posto vidim da to i nije neki high-end headset, pa pretpostavljam da mu ne treba prejaka zvucna..

 

EDIT: ako je uredaj kompatibilan sa navedenim uredajima na kojim bi ih koristio, pretpostavljam da se to onda da spojit i na smart tv (sony xf95)?

ll
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 23:46 (ZGamer).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Tnx na preporuci.. Bacio sam malo oko na recenzije i vidim da ljudi kazu da je prejak za Alphu.. Neki covjek je napisao da mu Alpha zvuci cak i losije s tim pojacalom.. Jel to treba nesto podesavat u postavkama da se napravi optimalan zvuk ili?

ll
14 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ima li ko Sennheiser game zero? Kakve su sto se tice udobnosti? Imam cloud alphu i nisam nimalo zadovoljan udobnoscu i imam ih priliku zamijeniti za game zero.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Elubrylla kaže...

Ima li ko Sennheiser game zero? Kakve su sto se tice udobnosti? Imam cloud alphu i nisam nimalo zadovoljan udobnoscu i imam ih priliku zamijeniti za game zero.

 Game zero su malko bolje slusalice sto se tice zvuka, no puno bolje sto se tice mikrofona.

 

 Earpadovi su slicni (znaci ona koza se pocne ljustit nakon godinu-dvije i jedostavno propada), znaci nisu isti ali su slicni i niti one ti nece bit bas udobne, ali zato imas brainwavz i narucis si jako udobne earpadove za 15ak$.

9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
ILoxD kaže...

Tnx na preporuci.. Bacio sam malo oko na recenzije i vidim da ljudi kazu da je prejak za Alphu.. Neki covjek je napisao da mu Alpha zvuci cak i losije s tim pojacalom.. Jel to treba nesto podesavat u postavkama da se napravi optimalan zvuk ili?

 Nema podešavanja...plug i play kao i na videu gore samo sa drukčijim dac-om.Znači treba ti optical in i headphone out dac/amp da to povežeš sa telkom i pleykom.

Ja bi takvo nešto uzeo u obzir samo ako nisi zadovoljan sa jačinom volumena koje dobivaš na slušalicama,možda se i kvaliteta zvuka popravi po tvojim potrebama?!

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pa ono, kad drzim maksimalno pojacano, il malo ispod max (na ps4), cuje se ok sto se tice glasnoce, al stvar je u tome da zvuk koji dobivam nije nista bolji od 3x jeftinijih slusalica koje sam prethodno imao.. Pretpostavljam da je to onda do tog "pogona", odnosno toga da ps4 kontroler i laptop sa nekom integriranom zvucnom i nisu neki izvor za takve slusalice.. 

ll
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Sve je većinom bolje u toj kategoriji od ps4 kontrolera i laptopa/integrirane zvučne bez brige

11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

 Jel bi ovo bio ok izbor i jel se moze bolje za te pare? https://www.mall.hr/zvucne-kartice/asus-zvucna-kartica-xonar-u7-mkii-71usb?src=bestsellers

EDIT: kako sam malo vise citao i proucavao ovih dana o tim zvucnim karticama, shvatio sam da sto vise proucavam, to mi je teze donjet odluku sta da uzmem... Znaci gledam razne user reviowe uglavnom na Amazonu i ne mogu vjerovat da za istu karticu neki kazu da ne valja ni k*, da je zvuk gori nego preko njihove integrirane, a drugima je mrak, nesto najbolje sto su ikad culi itd.. Pa ko je tu lud? Doslovno nebo-zemlja razlicita misljenja za isti proizvod, o cemu se tu uopce radi?

ll
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.12.2019 0:23 (ILoxD).
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Zato jer ima ljudi koji nemaju pojma o ničemu, a žele ispasti pametni :)

 

Npr, pogrešno podešeni driveri, ili uključene opcije poput jeke, prividnog surround zvuka.

Slušalice pogrešne impedancije koje ne pašu na zvučnu karticu..

Loše uzemljeno kućište pa stvara šum kod izlaza...

 

Evo ti dobar primjer: gledam opis original Lego kockica na Amazonu. Svi daju 5 zvjezdica. I jedan jedini lik jednu: "Totalna glupost, ne kupujte! Sve što sagradim sruši se kad pritisnem."

 

Moj savjet: kupi preko web shopa i imaš zakonski dva tjedna mogućnost povrata ako neće biti bolji zvuk od integrirane kartice (a i onda je problem kod tebe, a ne u novoj kartici :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
4 godine
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Možda i nije najsretnija tema za ovo pitanje jer ne gejmam, ali svakako mi je bolje pitati tu nego u temu slušalica za glazbu jer mi je sama kvaliteta zvuka zadnja na listi prioriteta.

 

Dakle, više je pun kufer slušalica čiji kabel nakon par mjeseci izgubi kontakt pa ih moram mijenjat / nosit na garanciju, tako da sam u potrazi za nečim šta će me osloboditi toga. Kao što sam rekao, kvaliteta zvuka mi nije nimalo prioritet, samo izdržljivost i cijena - postoje li neke slušalice čiji kabel ne ode kvragu ili neke koje nisu jako skupe a da se kabel može kupiti više rezervnih pa ih mijenjati kad se desi neizbježno?

 

Mogu ustvari i bežične, ali problem bežičnih mi je isto bio da najčešće na jedno punjenje traju tipa max. desetak sati osim ako su neki modeli za koje bih morao ispljunuti jako puno novaca, a s obzirom da radim kod kuće često mi se događa da sam za računalom aktivno po 20 sati.

 

Kako se vi borite protiv toga? :D 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
K-qq kaže...

Možda i nije najsretnija tema za ovo pitanje jer ne gejmam, ali svakako mi je bolje pitati tu nego u temu slušalica za glazbu jer mi je sama kvaliteta zvuka zadnja na listi prioriteta.

 

Dakle, više je pun kufer slušalica čiji kabel nakon par mjeseci izgubi kontakt pa ih moram mijenjat / nosit na garanciju, tako da sam u potrazi za nečim šta će me osloboditi toga. Kao što sam rekao, kvaliteta zvuka mi nije nimalo prioritet, samo izdržljivost i cijena - postoje li neke slušalice čiji kabel ne ode kvragu ili neke koje nisu jako skupe a da se kabel može kupiti više rezervnih pa ih mijenjati kad se desi neizbježno?

 

Mogu ustvari i bežične, ali problem bežičnih mi je isto bio da najčešće na jedno punjenje traju tipa max. desetak sati osim ako su neki modeli za koje bih morao ispljunuti jako puno novaca, a s obzirom da radim kod kuće često mi se događa da sam za računalom aktivno po 20 sati.

 

Kako se vi borite protiv toga? :D 

 

 

 

 

 ja si uzeo ove i probleme sam rijesio:

https://www.hyperxgaming.com/en/headsets/cloud-flight-wireless-gaming-headset

10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
K-qq kaže...

Možda i nije najsretnija tema za ovo pitanje jer ne gejmam, ali svakako mi je bolje pitati tu nego u temu slušalica za glazbu jer mi je sama kvaliteta zvuka zadnja na listi prioriteta.

 

Dakle, više je pun kufer slušalica čiji kabel nakon par mjeseci izgubi kontakt pa ih moram mijenjat / nosit na garanciju, tako da sam u potrazi za nečim šta će me osloboditi toga. Kao što sam rekao, kvaliteta zvuka mi nije nimalo prioritet, samo izdržljivost i cijena - postoje li neke slušalice čiji kabel ne ode kvragu ili neke koje nisu jako skupe a da se kabel može kupiti više rezervnih pa ih mijenjati kad se desi neizbježno?

 

Mogu ustvari i bežične, ali problem bežičnih mi je isto bio da najčešće na jedno punjenje traju tipa max. desetak sati osim ako su neki modeli za koje bih morao ispljunuti jako puno novaca, a s obzirom da radim kod kuće često mi se događa da sam za računalom aktivno po 20 sati.

 

Kako se vi borite protiv toga? :D 

 

 

 

 

Pa koje slusalice imas i sta radis sa njima da ih svakih par mjeseci moras nosit na garanciju ?

4 godine
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
hahhaajaads kaže...

Pa koje slusalice imas i sta radis sa njima da ih svakih par mjeseci moras nosit na garanciju ?

 

A prije par godina sam kupio neke random Modecomove za 150 kuna i sad imam već njihovu valjda osmu iteraciju šta mi daju u servisu za garanciju jer svakih par mjeseci mi crkne jedna slušalica tj. kontakt u kabelu. I stvarno ne znam šta toliko krivo radim iako sam na računalu stvarno stalno (radim od doma itd.) pa valjda jednostavno odlazi od uporabe i nedostatka kvalitete :D 

 

Gledam da kupim sad neke nove za ne znam, 200-300 kuna ako postoje kakve s odvojivim kablom pa da onda barem mogu kupit rezervnih kablova viška, ili ako postoji neka fora za koju ne znam, sve samo da se ne moram šetat to nosit na popravak stalno. A glupo bi mi bilo keširat hiljadu kuna za neke odlične, kao npr. koje je forumaš iznad linkao, s obzirom da mi sama kvaliteta zvuka nije pretjerano bitna, a kakve sam sreće / očito neznanja rukovanja s njima i te bi mi brzo otišle... :D 

 

 

13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
K-qq kaže...

 

Gledam da kupim sad neke nove za ne znam, 200-300 kuna ako postoje kakve s odvojivim kablom pa da onda barem mogu kupit rezervnih kablova viška, ili ako postoji neka fora za koju ne znam, sve samo da se ne moram šetat to nosit na popravak stalno. A glupo bi mi bilo keširat hiljadu kuna za neke odlične, kao npr. koje je forumaš iznad linkao, s obzirom da mi sama kvaliteta zvuka nije pretjerano bitna, a kakve sam sreće / očito neznanja rukovanja s njima i te bi mi brzo otišle... :D 

 vjeruj mi, istog sam bio razmišljanja sve dok nisam kupio dt770

s obzirom da imam samo slušalice kao izvor zvuka, jer nemam zvučnike dakle stalno ih koristim, svaki dan, a i ti sam kažeš da radiš od doma i da ih dosta koristiš, mislim da ti ne bi bilo loše investirati u neke bolje (tu sad prvenstveno mislim na robusnije) slušalice

beyerdynamic ima odličnu izradu i kvalitetu, moje dt770 su 3 godine stare, i rade kao urica, a modane su što iznutra što izvana, trenutno razmišljam koje jastučiće da si skombiniram na njih

imaš na izbor 32 ili 80 ohm verzije ako nemaš neko pojačalo, 250 nemoj ni gledati jer one traže DAC/AMP da rade kako spada

80 ohma isto ima koristi od pojačala, ali njih se može upogoniti i sa matičnom bez problema

za nekih 700-900 kn ovisno kako se naleti, slušalice vrijede svake kune i cijena ih opravdava jer su tenk

je da imaju 3m kabel, koji ne možeš odvojiti sa njih, ali su kvalitetno napravljene i nemaš brige da će se nešto pokidati na njemu ili da će tu nešto prdnuti na rosu

u startu su skuplje od onoga što bi htio, ali po meni kupovati opet neke jeftine plastične slušalice koje su upitne koliko će izdržati, nema smisla

 

ako ti baš treba mikrofon, to se lako riješi sa nekim lavalier mikrofonom sa amazona ili ebay-a, a i taj mikrofon bude radio bolje nego neki na headsetu

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
K-qq kaže...
Ako k

 

A prije par godina sam kupio neke random Modecomove za 150 kuna i sad imam već njihovu valjda osmu iteraciju šta mi daju u servisu za garanciju jer svakih par mjeseci mi crkne jedna slušalica tj. kontakt u kabelu. I stvarno ne znam šta toliko krivo radim iako sam na računalu stvarno stalno (radim od doma itd.) pa valjda jednostavno odlazi od uporabe i nedostatka kvalitete :D 

 

Gledam da kupim sad neke nove za ne znam, 200-300 kuna ako postoje kakve s odvojivim kablom pa da onda barem mogu kupit rezervnih kablova viška, ili ako postoji neka fora za koju ne znam, sve samo da se ne moram šetat to nosit na popravak stalno. A glupo bi mi bilo keširat hiljadu kuna za neke odlične, kao npr. koje je forumaš iznad linkao, s obzirom da mi sama kvaliteta zvuka nije pretjerano bitna, a kakve sam sreće / očito neznanja rukovanja s njima i te bi mi brzo otišle... :D 

 

 

 Ili ces izdvojit vecu svotu novaca ili opet ocekivaj isto. Ali za 350kn imas hyperx stinger na kojem ti 100% nece moc kabel prekidat, ili jos bolja opcija ti je uzimanje izvana (alzashop) ove sluske.

 

 Za ove iz alzashopa ti ja osobno mogu potvrdit da NIKAD nisam imao problema sa kabelom i zvukom, jedino mi se nakon 2 god izljustio onaj earpad za koji imas 2 opcije. Mozes kupit novi i udobniji/deblji od brainwavza ili mozes kontaktirat kingston da ti posalju novi bez da ista placas...

 

Edit: nisam napomenuo sto se tice ovih iz alza shopa... one imaju razdvojivi, tj. kabel im se skida i ja ih koristim vec preko 2 godine svaki dan po bar 5-15 sati. Poslije svakog spremanja ja iskopcam kabel jer imam mezimca u kuci koji je prije grickao te stvari pa eto...

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 10:19 (hahhaajaads).
15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ja imam HyperX Cloud alpha i da budem iskren kabel na njima je otišao u Honduras.

Tj. ne konkretno kabel, već potenciometar za kontrolu glasnoće, te je prekidao zvuk povremeno na jednoj slušalici - bio sam siguran da je sama sluška/zvučnik otišao.

 

Sam sam se poigrao, detektirao kvar, kontaktirao njihov support i za 2 dana dobio doma novi. Sada rade savršeno!

 

Također, meni je trebao AMP/DAC, iako bi matična trebala to uredno pogonit, pravi i puni zvuk dobio sam tek nakon kupnje AMP/DAC rješenja

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
K-qq kaže...

Možda i nije najsretnija tema za ovo pitanje jer ne gejmam, ali svakako mi je bolje pitati tu nego u temu slušalica za glazbu jer mi je sama kvaliteta zvuka zadnja na listi prioriteta.

 

Dakle, više je pun kufer slušalica čiji kabel nakon par mjeseci izgubi kontakt pa ih moram mijenjat / nosit na garanciju, tako da sam u potrazi za nečim šta će me osloboditi toga. Kao što sam rekao, kvaliteta zvuka mi nije nimalo prioritet, samo izdržljivost i cijena - postoje li neke slušalice čiji kabel ne ode kvragu ili neke koje nisu jako skupe a da se kabel može kupiti više rezervnih pa ih mijenjati kad se desi neizbježno?

 

Mogu ustvari i bežične, ali problem bežičnih mi je isto bio da najčešće na jedno punjenje traju tipa max. desetak sati osim ako su neki modeli za koje bih morao ispljunuti jako puno novaca, a s obzirom da radim kod kuće često mi se događa da sam za računalom aktivno po 20 sati.

 

Kako se vi borite protiv toga? :D 

 

 

 

 

 Ja imam sennheiser hd 4.40bt i prilicno sam zadovoljan sa trajanjem baterije, a puni se mozda nekih 4-5 sati. Al mozes i za to vrijeme spojit kablom pa koristit. Sad nzn dal ti cijenom odgovaraju jel nisi nista napisao u kojem su budzetu.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Rhodin kaže...

Ja imam HyperX Cloud alpha i da budem iskren kabel na njima je otišao u Honduras.

Tj. ne konkretno kabel, već potenciometar za kontrolu glasnoće, te je prekidao zvuk povremeno na jednoj slušalici - bio sam siguran da je sama sluška/zvučnik otišao.

 

Sam sam se poigrao, detektirao kvar, kontaktirao njihov support i za 2 dana dobio doma novi. Sada rade savršeno!

 

Također, meni je trebao AMP/DAC, iako bi matična trebala to uredno pogonit, pravi i puni zvuk dobio sam tek nakon kupnje AMP/DAC rješenja

 Koji amp/dac ako se smije znati?😀

 

btw sretna nova svima🙂

ll
12 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
ILoxD kaže...
Rhodin kaže...

Ja imam HyperX Cloud alpha i da budem iskren kabel na njima je otišao u Honduras.

Tj. ne konkretno kabel, već potenciometar za kontrolu glasnoće, te je prekidao zvuk povremeno na jednoj slušalici - bio sam siguran da je sama sluška/zvučnik otišao.

 

Sam sam se poigrao, detektirao kvar, kontaktirao njihov support i za 2 dana dobio doma novi. Sada rade savršeno!

 

Također, meni je trebao AMP/DAC, iako bi matična trebala to uredno pogonit, pravi i puni zvuk dobio sam tek nakon kupnje AMP/DAC rješenja

 Koji amp/dac ako se smije znati?😀

 

btw sretna nova svima🙂

 Hvala, također svako dobro!

 

Ja sam osobno uzeo ovakav

9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ekipa, kaj više nigdje nema Hyperx Cloud ONE, onaj bundle gdje se dobe kožni + velour earpadsi?  

 

EDIT: Važno je da je novo jer je za rođ. poklon.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 11:07 (Karlek_19).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Karlek_19 kaže...

Ekipa, kaj više nigdje nema Hyperx Cloud ONE, onaj bundle gdje se dobe kožni + velour earpadsi?  

 

EDIT: Važno je da je novo jer je za rođ. poklon.

 Zasto ne uzmes izvana za 48€ (tj. 57€ dostavom i pdvom) i kupis earpadove od brainwavza (15ak$) ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 13:18 (hahhaajaads).
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Mislio da bude sve odmah u paketu.

 

Onda je bolja opcija iz Instara za 358 kn. I dodatni earpadsi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Karlek_19 kaže...

Mislio da bude sve odmah u paketu.

 

Onda je bolja opcija iz Instara za 358 kn. I dodatni earpadsi.

 Eto da jos bolja je ta opcije dole...

 

Imas jednu vrstu vise tj. imas Cloud Core i Cloud 1. To su iste slusalice samo sto Cloud 1 dolazi sa tim dodacima.

 

Sad ne znam jel si mislio da sa tim od 358 dolaze i dodatni earpadsi ili pak da kupis dodatne... Uglavnom ako si mislio kupit dodatne onda preporucam ove, sad bas gledam datum kad sam ih kupio (9.3.2019) i nemogu vjerovat da jos izgledaju kao ganc nove. Jedino ce mozda bit malo zeznuto sa stavit (ja sam zivac jedan izgubio ).

9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
hahhaajaads kaže...
Karlek_19 kaže...

Mislio da bude sve odmah u paketu.

 

Onda je bolja opcija iz Instara za 358 kn. I dodatni earpadsi.

 Eto da jos bolja je ta opcije dole...

 

Imas jednu vrstu vise tj. imas Cloud Core i Cloud 1. To su iste slusalice samo sto Cloud 1 dolazi sa tim dodacima.

 

Sad ne znam jel si mislio da sa tim od 358 dolaze i dodatni earpadsi ili pak da kupis dodatne... Uglavnom ako si mislio kupit dodatne onda preporucam ove, sad bas gledam datum kad sam ih kupio (9.3.2019) i nemogu vjerovat da jos izgledaju kao ganc nove. Jedino ce mozda bit malo zeznuto sa stavit (ja sam zivac jedan izgubio ).

 Ma svojevremeno sam imao Cloud 1, ali sam prešao na ove Beyedynamic.

 

Pitao sam jer nisam mogao nigdje više naći Cloud 1. Samo sam naletio po nabavi na ove za XBOX ili PS4 koje su samo fancy boje, ali daju ISKLJUČIVO kožne earpadse.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice