Podesivi stol za sjedenje/stajanje

poruka: 9
|
čitano: 2.900
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Podesivi stol za sjedenje/stajanje

Tražim kvalitetan podesivi stol za sjedenje/stajanje koji može preživiti svakodnevno podizanje i spuštanje.

Ako netko ima prijedlog ili posjeduje neki stol. Može i negativno iskustvo pa da znam što zaobići.

 

Gledao sam i po Amazonu

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B09XTQBV77/

 

Hvala

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Podesivi stol za sjedenje/stajanje

Ja sam prošle godine uzeo ovaj i prezadovoljan sam. Visok sam 187 i ne moram ga podizati do kraja da bi mi bio na odgovarajućoj visini.

Mislim da ti je važno samo pripaziti da ima dva motora za podizanje a ostalo je manje više slično. I još na ovu cijenu sam platio 25-30€ za dostavu preko mailbox-a.

13 godina
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Podesivi stol za sjedenje/stajanje

ikea prodaje takve stolove. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Podesivi stol za sjedenje/stajanje
Ajar kaže...

ikea prodaje takve stolove. 

 

Hvala za ovo. Znam da imaju u ponudi ali nekako mi ne uljevaju povjerenje. Plus samo najskuplji ima mogućnost memoriranja visine.

14 godina
offline
Re: Podesivi stol za sjedenje/stajanje

 

Vidio sam razne ponude. Više me zanimaju iskustva iz prve ruke kao što je steve90 napisao. Planiram ga podizati i spuštati barem dva puta dnevno. Hvala

14 godina
offline
Re: Podesivi stol za sjedenje/stajanje
steve90 kaže...

Ja sam prošle godine uzeo ovaj i prezadovoljan sam. Visok sam 187 i ne moram ga podizati do kraja da bi mi bio na odgovarajućoj visini.

Mislim da ti je važno samo pripaziti da ima dva motora za podizanje a ostalo je manje više slično. I još na ovu cijenu sam platio 25-30€ za dostavu preko mailbox-a.

 

Odlične informacije. Ja sam 191 pa mi je bitno to oko visine. Vidio sam ranije da postoje modeli s dva motora i to mi se učinilo korisno.

 

Ako sam dobro shvatio i vidio oni prodaju odvojeno konstrukciju i radnu plohu. Ti si isto kupovao odvojeno? Pretpostavljam da ploha bude prilagođena za montiranje.

15 godina
offline
Re: Podesivi stol za sjedenje/stajanje

Ja sam ploču kupio u hr, odnosno stolar mi je napravio zajedno kada mi je radio blagovaonski stol :D Ne znam baš ni koliko bi te izašla poštarina da ideš slati ploču DHL-om ili nekom drugom kurirskom službom.
Ali možeš kupiti bilo koju ploču i staviti, ovo su samo noge (vijci potrebni za monitiranje ploče su došli s nogama). 

15 godina
offline
Re: Podesivi stol za sjedenje/stajanje
CroDexter kaže...
Ajar kaže...

ikea prodaje takve stolove. 

 

Hvala za ovo. Znam da imaju u ponudi ali nekako mi ne uljevaju povjerenje. Plus samo najskuplji ima mogućnost memoriranja visine.

 moja frendica ga ima (po čitave dane na kompu ali je malo niža rastom i ima malo višeg "životnog prtnera" koji isto zna zasjesti za taj stol pa si prilagodi) već približno godinu, čekala je crni, ima motor, koštal je malo manje od 3 soma i prezadovoljna je. ustvari, imali su crno postolje ali je ona htjela i crnu ploču gore (to si, kao, biraš tamo). cijena je bila s dostavom doma. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice