Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

poruka: 44
|
čitano: 15.524
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

Pozdrav.

 

Kao što i sami znate, kriza je i nema se novca.

Ovo je review fake slušalica koje su na eBayu koštale svega 10-ak američkih dolara. Original Tour-ke stoje 100-tinjak američkih dolara, a novija serija, sa control talkom, 150$.

 

Mene su ove slušalice privukle svojim dizajnom, kompaktnostču a i naravno imenom. Pa neka review započne.

 

Sadržaj paketa:

  • Slušalice
  • Torbicu
  • 4 para različitih umetaka

 

Sadržaj paketa Sadržaj paketa
 

Kvaliteta zvuka:

 

Slušalice proizvode sasvim solidan zvuk, mogu reči da je zvuk kvalitetniji od iPhoneovih stock slušalica koje dolaze sa uređajem. Zvuk je dosta jasan, ali je bass malo pojačan. Sve ovisi do vrste glazbe koju slušate. Npr. rock/metal/electro zvuče predobro. Kod popa se osjeća dominacija bassa koji pomalo uništava dojam pjesme. Slušalice na sebi nemaju kontroler za volume, pa se sve mora raditi na mobu. Kod iPhonea i Samsung galaxy fita volume pojačan do kraja na slušalicama nije preglasan, nego je uhu ugodan i ne trešti kao na ostalim stock sluškama.

 

Kvaliteta izrade:

 

Slušalice gotovo nikada ne spetljaju. Jack je napravljen u obliku slova " L", i ako na svome mobu nosite neke maskice, možda neće potpuno usjesti u nj. No ako nemate maskica, mobitel/player vam neće zapinjati u džepu i ako nosite nekakvu kutijicu, nije vam potrebna rupa na njoj. Kutijica s kojom dolaze slušalice je dobro odrađena. Tvrd materijal. otporan na udarce i štiti slušalice od loma. Dovoljno je reči da su preživjele bacanje sa balkona na beton srednje jakim bacom. Inače, na youtubeu možete pronači dosta žalbi da kutijica nije dobro sašivena ili sl. no moja je sasvim uredu. Umetci, koji se stavljaju na sluške kako bi pristajale svakom uhu, su dobro odrađeni. Meki silikon, u uhu se ni ne osjete. Samo ne preporučujem djeljenje sluški s drugima, jer ako vam je uho samo malo prljavo, prljavštvina ostaje na umetcima. Ako imate malu ušnu šupljinu, bit će vam možda problem, jer najmanji par umetaka nije baš pre mal. No srečom tu je trostruki umetak koji je malo duži pa se mora dublje gurnuti (što blokira dolazak vanjskog zvuka, pa ste "gluhi") i perfektno pristaje svakom uhu.

 

Jack Jack
 
Torbica Torbica
 
Umetci Umetci
 

 

Izgled:

 

Gore sam na pisao da se slušalice nikada ne petljaju. Razlog tome je silikonski, plosnati kabel. Izrađen je od vrlo kvalitetnog materijala a i činjenica da je plosnat dodatno spriječava petljanje. Kabel je japansko-crvene boje, slušalice i plastična razdvojnica gloss-crne a guma oko jacka takođe crna. Na original slušalicama, spoj između plastike i silikonskog kabla napravljen je od aluminija, dok je na ovima improvizirano sa jeftinom plastikom. Na razdvojnici, koja iz kabla razdvaja sluške, otisnut je "Monster" logo sa jedne strane (logo proizvođača original sluški) a s druge strane natpis "beats". Na slušalicama je otisnuto je malo tiskano slovo "b" koje je beatsov logotip. Na jacku je također otisnut "monster" natpis i njihv logo. Po svome dizajnu, slušalice izgledaju potpuno indentično originalu, jedina razlika je ta plastika umjesto alumijia na spojevima kabla i crne plastike.

 

Beats logo Beats logo
 
Logo #2 Logo #2
 

Ukupan dojam:

 

S obzirom na svoju cijenu, ove slušalice su odrađene pefektno. Kvaliteta zvuka je dosta bolja od ostalih stock sluški, dizajn je stvarno moderan i originalan a kvaliteta izrade fake sluški nije daleko od originala. Pošto su sluške precjenjene, i stvarno previše koštaju, ove fake su stvarno dobra improvizacija. Za 12$ naprama 100$ ovo su stvarno super odrađene sluške i velika je sramota što za 100$ dobivamo kvalitetu koju donose i JVC.ove XX koje stoje 30ak dolara.

 

Ako nemate novca a želite ove slušalice, uzmite ove fake. 12$ stvarno nije velika cijena, a kvaliteta zaista vrijedi te novce.

 

Pozdrav Pozdrav
 

 

P.S. na youtube imate unboxing koji prikazuje i kutiju, no ja nisam pronašao na youtubeu niti jedne sa kutijom, došle su u ovoj maloj torbici.

 

 

P.S.S; sluške koje sam ja kupio sada su 8$ na eBayu

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2012 15:02 (nul-3).
Moj PC  
23 1 hvala 19
14 godina
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

Evo i ja sam ih naručio, vidjet ću iz prve ruke  kakve su, nadam se uskoro.

BTW dobar review!

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3
Bernard Huky Hux kaže...

Evo i ja sam ih naručio, vidjet ću iz prve ruke  kakve su, nadam se uskoro.

BTW dobar review!

Kada dođu napiši vamo neki svoj pod review :D ili reci meni da dodam.

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
16 godina
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

Nisam siguran pa ću upitati, nije li na forumu zabranjeno spominjanje nelegalnih kopija?

Ovo je u biti reklama za lažnjak slušalice, kopiju poznate marke.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3
191x7 kaže...

Nisam siguran pa ću upitati, nije li na forumu zabranjeno spominjanje nelegalnih kopija?

Ovo je u biti reklama za lažnjak slušalice, kopiju poznate marke.

Pitao sam Danny_HR-a, odobrio je

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
13 godina
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

Dobar review ali steta sto slusalice namju tipke za pojacavat

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3
zelenbic kaže...

Dobar review ali steta sto slusalice namju tipke za pojacavat

Prave imaju. A imaju i malo bolji fakeovi od cca 30$ {#}

He who is brave is free.
14 godina
offline
Re: Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3
Dwyane Wade kaže...
zelenbic kaže...

Dobar review ali steta sto slusalice namju tipke za pojacavat

Prave imaju. A imaju i malo bolji fakeovi od cca 30$ {#}

Nisu to malo bolji fakeovi nego fakeovi toursica sa control talkom.

A i na tim replikama te tipke ionako ne funkcioniraju. Tako da se ono ne isplati uzimati.

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
15 godina
offline
Re: Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3
nul-3 kaže...
Dwyane Wade kaže...
zelenbic kaže...

Dobar review ali steta sto slusalice namju tipke za pojacavat

Prave imaju. A imaju i malo bolji fakeovi od cca 30$ {#}

Nisu to malo bolji fakeovi nego fakeovi toursica sa control talkom.

A i na tim replikama te tipke ionako ne funkcioniraju. Tako da se ono ne isplati uzimati.

  Evo i ja sebi naručio slične kao tvoje, za 6$. Također nemaju tipke, ali je na tom mjestu kvačica. Tipke mi ne znače puno, jer ionako ne funkcioniraju s mojim mobitelom.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2012 14:46 (mind_challenge).
14 godina
offline
Re: Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3
mind_challenge kaže...
nul-3 kaže...
Dwyane Wade kaže...
zelenbic kaže...

Dobar review ali steta sto slusalice namju tipke za pojacavat

Prave imaju. A imaju i malo bolji fakeovi od cca 30$ {#}

Nisu to malo bolji fakeovi nego fakeovi toursica sa control talkom.

A i na tim replikama te tipke ionako ne funkcioniraju. Tako da se ono ne isplati uzimati.

  Evo i ja sebi naručio slične kao tvoje, za 6$. Također nemaju tipke, ali je na tom mjestu kvačica. Tipke mi ne znače puno, jer ionako ne funkcioniraju s mojim mobitelom.

Dobio sam i ja kvačicu, ali ne služi baš dobro jer ne drži. Ionako sam ju izgubio u školi.

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
14 godina
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3
Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

the listing has ended..imate ovdje istu ponudu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

čeakj ove tvoje su fake?? i koja je razlika na kraju??ako netko ima original neko javi,jer kako ćeš ti sa fake dr.dre beatsom znati da one proizvode zvuk za kakav kažu da proizvode???

jer su radi toga cijenjene i korištene od vrhunskih svjetskih producenata,nevažno šta su tvoje ove "male"

Battlelog CRO_ZeNGe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3
Cini se ok, ali ja sam uvijek skeptican prema fakeovima, najvise jer nema recenzija.
Posto sam izgubio moje JVC FX35 trazim nove slusalice, cini se da ce to bit ponovno FX35.
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
14 godina
offline
Re: Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3
8ax kaže...
Cini se ok, ali ja sam uvijek skeptican prema fakeovima, najvise jer nema recenzija.
Posto sam izgubio moje JVC FX35 trazim nove slusalice, cini se da ce to bit ponovno FX35.

Ako ne planiraš uzeti ove, onda definitivno JVC XX, cca. 25 dolara su, a nisu fake i imaju kažu predobar zvuk

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
13 godina
neaktivan
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

Bilo bi dobro da se javi netko tko ima original takve slušalice pa da se usporedi kvaliteta zvuka i općenito kvaliteta. 

http://db.tt/5hnuGAK
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

ove JVC su vjerojatne fake ne? http://www.ebay.com/itm/JVC-HA-FX35-FX-35-ORANGE-Marshmallow-In-Ear-Headphones-Earphones-/270892937827?pt=US_Headphones&hash=item3f127a3263

sad neznam dal da si uzmem te JVC ili dr.dre...neznam koje od te 2 imaju bolju kvalitetu zvuka

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3
domac5 kaže...

ove JVC su vjerojatne fake ne? http://www.ebay.com/itm/JVC-HA-FX35-FX-35-ORANGE-Marshmallow-In-Ear-Headphones-Earphones-/270892937827?pt=US_Headphones&hash=item3f127a3263

sad neznam dal da si uzmem te JVC ili dr.dre...neznam koje od te 2 imaju bolju kvalitetu zvuka

Te nisu fake. To je blizu nekoj službenoj cijeni.

 

 

Ako si audiofil, bolje je da uzmeš JVC. No, razlika nije velika, mada je prošlo dosta vremena od kada sam čuo JVCove FX35ice. Tako da, ni ove dr.dreovke nisu daleko, tj. dosta su dobre.

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
14 godina
neaktivan
offline
Re: Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3
@domac
Nije fake, ja sam moje 11.9$ platio.
Sve koje su 6$+, original su ali se vjerojatno placa postarina par dolara.
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
13 godina
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

oo super ...sutra ih narucujem

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3
Samo da te upozorim : Kada ih prvi put stavis u usi, vjerojatno ces bit razocaran.
Zato ih stavi pod jastuk da sviraju muziku na normalnoj glasnoci bar 20 sati.Kada si to napravio, napravi kramer mod.
To se radi tako da se skine pjena koja ide u usi, gumena tuba, te se zatim izreze komad papira koji stiti plasticnu tubu. Nakon toga se stavi komad vate u plast. tubu i vrati gumena tuba i pjena.
Sto je vise vate, to ce se slabije cut srednji do visoki tonovi (2-5KHz).
Kad to napravis, zvuk ce bit savrsen.
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
12 godina
neaktivan
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

Odličan review, najvjerojatnije ih uskoro naručujem. 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

8$ su vrijedne svakako :D

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

Ako ih netko hoće ima aukca na koja traje još 4 sata,Sad je 5.50 ali nitko nije ponudio ništa još od jučer.Tako da imate dobru ponudu

Ja ću ih isto uzet

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2012 15:19 (robimarko).
12 godina
odjavljen
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

ja planiram kupit http://www.ebay.com/itm/Black-New-3-5mm-Headphone-For-PC-MP3-MP4-MP5-iPhone-Earphone-Earbuds-Stereo-Fold-/251079449915?pt=US_Headphones&hash=item3a75805d3b#ht_4081wt_1163

 

Dali znaci da fali novaca na računu kad pri kupnji prikaže grešku kad potvrđujete plačanje.

Dali mogu ikako pogledati preko neta koliko para imam na racunu?(visa spojena sa paypalom)

 

Uglavnom ako neko imam takve molio bi ga da ostavi koji komentar o njima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

Sad su carinici na odmoru :D savršeno vrijeme za naruđbu.

 

 

Meni je tako šta izbacivalo kada nisam imao novca na kartici.

 

Nije dali već da li, ali mi hrvati koristimo izraz je li. dali/da li je srbizam

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3

Naručio danas bijele za svoj Wildfire S. Platio 6.99$+2.00$ shipping(model sa čepićima i torbicom). 54kn.

 

Kada dođu, ako ne budem zadovoljan prodat ću ih susidu koji mi je reka dat 100kn i kupit ću JVC Marshmallowke u Tehnomarketa.

Pingu ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Beats Tour by Dr.Dre |fake| Review by nul-3
Vapor kaže...

Naručio danas bijele za svoj Wildfire S. Platio 6.99$+2.00$ shipping(model sa čepićima i torbicom). 54kn.

 

Kada dođu, ako ne budem zadovoljan prodat ću ih susidu koji mi je reka dat 100kn i kupit ću JVC Marshmallowke u Tehnomarketa.

Moje se izvukle van, spavao na njima. I kako su svaka za svako uho (nakrenjene) zaljepim ovaj kraj naopako, i sada imam dvije desne ='( moram kupiti nove sada. SkullCandy su mi prvi izbor, ali su 250 kn u HR a sa eBaya ne šalju u našu dragu domovinu.

 

 

Opali HVALA ↓↓↓
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice