World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 523.101
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
Milka30 kaže...

Evo da se malo pohvalim bitkom u kojoj sam ih nanizao 7 komada,sa Lazom(BR 7-9 lv).

Zanimljivo je to sto mi se after match stats,nisu pojavili,nego se sve zablokiralo i jedino ovako mogu priložiti dokaz-valjda nisu računali da netko toliko može biti dobar,pa od silnih ribbonsa ne stane sve na ekran

 

 Nema to veze sa ribonsima, post battle screen je bagiran nakon zadnjeg patcha

Origin ID: ReaLazio
7 godina
offline
Re: World of Warships
Milka30 kaže...

Evo da se malo pohvalim bitkom u kojoj sam ih nanizao 7 komada,sa Lazom(BR 7-9 lv).

Zanimljivo je to sto mi se after match stats,nisu pojavili,nego se sve zablokiralo i jedino ovako mogu priložiti dokaz-valjda nisu računali da netko toliko može biti dobar,pa od silnih ribbonsa ne stane sve na ekran

 

 

Ako si bio u Tier 7 matchu, onda se ne računa ovo hvalisanje! Budi frajer i pa daj iz tier 9 matcha 

 

Nema slađeg nego kada s downtiered brodom uništiš top tiered brod i k time si još prvi u matchu. Lyon i 16 cijevi na tieru 7

 

Kada dođu podmornice, onda će krenuti izazov!

I want to believe
12 godina
offline
Re: World of Warships
Brki1994 kaže..

 

Ako si bio u Tier 7 matchu, onda se ne računa ovo hvalisanje! Budi frajer i pa daj iz tier 9 matcha 

 

Nema slađeg nego kada s downtiered brodom uništiš top tiered brod i k time si još prvi u matchu. Lyon i 16 cijevi na tieru 7

 

Kada dođu podmornice, onda će krenuti izazov!

Ja sam napisao BR (battle rating),jbg jos me vuce iz War thundera,ali da,tier od 7-9,sa time da je Lazo 7,dakle najslabiji khm....

Iako sam PRO,moram priznati da mi se posrecilo jer je Lazo dosta loš brod.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
7 godina
offline
Re: World of Warships

Profesionalna deformacija kažeš 

 

Tier 7 ima par brodova koji mogu biti kompetitivni i na višim tierovima dok je ostatak brodoca zacementiran na tom tieru. Želio bi da MM bude -1/+1. Neka duže čekam, ali bolje balansiran match znači više nego ulazak u match svake minute.

Kako su nerfali Thunderer, to nisu istine. Smanjili su mu domet prvo s 24 km na 23 km, a onda na trenutnih 21 km. Nije da je neučinkovito, ali sada se puno više moram izlagati brodovima. To uz thundererov loš oklop je recept za katastrofu. Iako nije Premium Ship, već Special Ship, svejedno me živciraju ti direktni nerfovi. Smolensk je s druge strane nerfan preko commanders reworka.

Uz nove premiume su počeli stavljati da je moguć "balans" broda tako da su se počeli ograđivati od svega u budućnosti.

 

A Lazo je dobri topovi na hullu koji nema heal. Kada sam se nivknuo igrati s krstaricama koje imaju heal, sve bez heala mi je teži hendikep.

 

Oči sam uperio u njemačke bojne krstaše koji izgledaju, ali u praksi WG nema baš dodira sa stvarnošću pa ćemo vidjeti realizaciju toga.

I want to believe
12 godina
offline
Re: World of Warships

Ma Lazo je odličan za trolanje tamo negdje iza brda,učestalim paljenjem battleshipova,jer ima dosta brzi reload.Problem mu je low dmg i imam osjecaj da je taj brod cijeli citadela,jer izlaganje na otvorenom je sigurna smrt.

Ja su u zadjnje vrijem poceo igrati sa Francuskim cruiserima i moram priznati da me ugodno iznenaduju.Imaju zaista veliki damage i extra brzinu,sa time da nude odlični sonar i još dodatne lovce protiv CV-a.

Njemačke cruisere sam odavno prestao igrati-da ti budem iskren,nemam pojma zasto,ali tada su imali jednu ozbiljnu falingu sto me je zivciralo i natjeralo da ih prestanem.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
7 godina
offline
Re: World of Warships
Milka30 kaže...

Ma Lazo je odličan za trolanje tamo negdje iza brda,učestalim paljenjem battleshipova,jer ima dosta brzi reload.Problem mu je low dmg i imam osjecaj da je taj brod cijeli citadela,jer izlaganje na otvorenom je sigurna smrt.

Ja su u zadjnje vrijem poceo igrati sa Francuskim cruiserima i moram priznati da me ugodno iznenaduju.Imaju zaista veliki damage i extra brzinu,sa time da nude odlični sonar i još dodatne lovce protiv CV-a.

Njemačke cruisere sam odavno prestao igrati-da ti budem iskren,nemam pojma zasto,ali tada su imali jednu ozbiljnu falingu sto me je zivciralo i natjeralo da ih prestanem.

 

Ma sovjeti imaju citadele po cijelom boku na svemu. Jaki su u tankingu, ali van toga, ako ti otkrije bok su gotovi.

 

Francui su mi uvijek ugodno iznenađenje. Brzina broda, brzina topova i troll armour su mi plusevi. Sada će izaći i francuski super cruiser na Tieru IX pa se radujem istome 

 

Jedina klasa s kojom neznam igratim, a niti me zanima su nosači zrakoplova. Živa dosada od gameplaya. Razarači s druge strane, e oni su zanimljivi. Friesland 

I want to believe
12 godina
offline
Re: World of Warships

U tome slučaju ako nisi,preporucam ti Japanske destroyere,totalni su op od 1-10 tiera.

Mada isto Njemacki destroyeri su odlicni,vise zbog sonara i odličnih topova.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
7 godina
offline
Re: World of Warships

Budem ih probao, ali nemam strpljenja baš za razarače 

 

S razlogom su najzahtjevnija klasa u igri. Moraš spotati, zauzimati točke, loviti druge razarače, uništavati druge brodove i ubrzo biti noćna mora za podmornice. 

Dobio sam u santa cratesima prošle godine za 20 kuna američki tier 9 Benham i moram priznati da je jako jak razarač. Jedino volim igrati tu i tamo s njime, njemačkim T-61 jer je noob friendly i Friesland.

 

Više sam ja za velike topove iliti pojest i popit 

 

Kupio sam si uz manju nadoplatu hibridni battleship Ise i pregrizem si jezik kada sam govorio da je brod sranje. Nisu torpeda na vionima na njemu nešto posebna jaka, ali kada imaš mogućnost spotati u rundama gdje nema CV-a i harrasati tier 5 bez AA onda je zabava zagarantirana. 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 12:01 (Brki1994).
7 godina
offline
World of Warships

Jučer došli nizozemski brodovi, tj. krstarice i onaj gimmich air strike je kriminalan. Teže mi ga je bilo izbjeći od klasičnih bombi, a šteta koju radi je bome dobra...

 

WG 

I want to believe
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warships
Brki1994 kaže...

Profesionalna deformacija kažeš 

A Lazo je dobri topovi na hullu koji nema heal. Kada sam se nivknuo igrati s krstaricama koje imaju heal, sve bez heala mi je teži hendikep.

 profesionalna deformacija je da je coek PR0

dajte nabacite kaki kratki ri-vju o Lazotu, kupio da za ugalj prije onog isteka kupona za popust al ga naisam jos probal

Milka30 kaže...

Ma Lazo je odličan za trolanje tamo negdje iza brda,učestalim paljenjem battleshipova,jer ima dosta brzi reload.Problem mu je low dmg i imam osjecaj da je taj brod cijeli citadela,jer izlaganje na otvorenom je sigurna smrt.

 daj i ti druze pliz nabaci neki post samo sa konciznim ri-vjuom Lazo-ta i nekim preporukama komandera i opreme

Brki1994 kaže...
Sada će izaći i francuski super cruiser na Tieru IX pa se radujem istome 

 ŠTO ? DI? KADA? POŠTO? Jel za fri ekspi?™

Brki1994 kaže...

Jučer došli nizozemski brodovi, tj. krstarice i onaj gimmich air strike je kriminalan. Teže mi ga je bilo izbjeći od klasičnih bombi, a šteta koju radi je bome dobra...

 decki ko jos nije, neka OBAVEZNO pogleda/ procita  sve vijesti u igri (klikni na ime pa na NEWS ), na hrpu njih ima gumb koji kliknes i dobijes comunity tokene ili dutch tokene, prvi daje taman za paket s onim tirom 4 iz amsterdama

jedan je u svakom od clanaka dutch cruisers

dva su u najavi patcha, u podsekciji dutch cruisers, i drugi za dan premiuma je skriven medju ostalim vijestima o patchu, treba stiskat strelicu EXPAND i proc sve vijesti, na nekoliko akaunta sam primijetio da mu mjesto varira

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
7 godina
offline
Re: World of Warships

Francuska super krstarica Carnot!

 

I ja se nadam da je free XP jer ležim trenutno na skoro milijun i po free xp-a 

 

Premiumi koji me još kako tako zanimaju su njemački bojni brod Brandenburg (čitaj Odin, Pommern i Tirpitz u jednom brodu) i britanski bojni krstašRepulse.

 

A sovjetski nosači zrakoplova 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2021 14:52 (Brki1994).
12 godina
offline
Re: World of Warships

Lazo je zabavan za igrati,glavni troler u mecu,ako se sakrijes iza kakvoga brda i tuširaš ekipu sa HE municijom.

Reload je odličan,domet odličan+još Rapid takeoff spotter koji dodatno poveca domet.

Ima odličan luk,tj. prebacivanje preko visokoga brda je za njega šala.

AP shellsima na protivnickome cruiseru obavezno lupa citadelu(ili je do moga ciljanja)

 

Mane:

-Dakle cijeli brod je citadela,znaci,ako si na otvorenome,Bogin si!

-Dosta mali damage radi samim shellsima(AP ili HE),ali zato demolira destroyere.

-Loša okretnost

-Loše skrivanje.

 

Postavke su ti manje više za "roštiljanje" i to je to!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
7 godina
offline
World of Warships

Bliže se podmornice... 

 

I opet dolazi Missouri, ali ovog puta s "fixanim" credits multiplierom...

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
Brki1994 kaže...

Bliže se podmornice... 

 

I opet dolazi Missouri, ali ovog puta s "fixanim" credits multiplierom...

 

Sva sreća da me Fallout76 uzeo - nije da je on kao sad dobar ali je za ovaj tumor od borova pravi odmor i osvježenje,, igrao sam Ranked sad zadnjih dana ono 2-3 partije / dan max i tih ni sat vremena sam više izludio nego cjeli dan u Appalachi-i ( koliko god milion i jedan bug bio u igri i izbacivalo sa servera jer ljudi nekaj majmunare sa oružjem )..

 

Ne znam ti brodovi su stavrno posali trauma i ovako kad rjetko igraš onda se stvarno vide neke ogavne stvari unutar gre na koje sama igra utječe i radi kako bi iznivelirala skill igrača i kako bi bot-u dala krila i napravila sa "slučajnim RNG disperzijama" velikog igrača od njega itd, ove podmornice su samo višnja na torti gluposti...

7 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
Brki1994 kaže...

Bliže se podmornice... 

 

I opet dolazi Missouri, ali ovog puta s "fixanim" credits multiplierom...

 

Sva sreća da me Fallout76 uzeo - nije da je on kao sad dobar ali je za ovaj tumor od borova pravi odmor i osvježenje,, igrao sam Ranked sad zadnjih dana ono 2-3 partije / dan max i tih ni sat vremena sam više izludio nego cjeli dan u Appalachi-i ( koliko god milion i jedan bug bio u igri i izbacivalo sa servera jer ljudi nekaj majmunare sa oružjem )..

 

Ne znam ti brodovi su stavrno posali trauma i ovako kad rjetko igraš onda se stvarno vide neke ogavne stvari unutar gre na koje sama igra utječe i radi kako bi iznivelirala skill igrača i kako bi bot-u dala krila i napravila sa "slučajnim RNG disperzijama" velikog igrača od njega itd, ove podmornice su samo višnja na torti gluposti...

 

Tako je i mene uzeo (again) Hunt: Showdown gdje ipak treba skill i nema šugavog RNG-a koji sve uništava. 

Igram s Lepantom i svaki salvo sa SAP-om mi zbog užasne sigme i dispersiona leti uokolo. Tu i tamo se planeti poslože, ali užas. Krstarice oslabile, a jedina klasa koja je ojačala si destroyeri. Čitam da development blogu za podmornice i kažu da su ih buffali. Jadna igra, toliko potencijala i dobrih ideja, a sve usrano zbog profita. 

 

Izbace nizozemsku mornaricu i umjesto da im daju neki interesantan gimmick, oni im daju aircraft strike jer su inače holandezi imali jako učinkovito ratno zrakoplovstvo koje je mljelo Luftwaffe. 

 

Navali narode za 900 kuna tier X crusier Napoli

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.7.2021 14:49 (Brki1994).
13 godina
offline
World of Warships

CHRISTMASINJULY2021

 

3 dana prem. acc. Iskoristivo do 2.8.

 

Moj PC  
3 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: World of Warships
Brki1994 kaže...
Jadna igra, toliko potencijala i dobrih ideja, a sve usrano zbog profita. 

Navali narode za 900 kuna tier X crusier Napoli

 cek pa kaj to reklamiras, znas da vuuduu ne kupuje nikaj ispod SOMA

a i odavno je prodal akaunt kak sam veli nema vise na cem igrat..

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

 A mislim, mozes ga i za coal uzeti tako da kaj se mene tice to je fer

12 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...
Brki1994 kaže...
Jadna igra, toliko potencijala i dobrih ideja, a sve usrano zbog profita. 

Navali narode za 900 kuna tier X crusier Napoli

 cek pa kaj to reklamiras, znas da vuuduu ne kupuje nikaj ispod SOMA

a i odavno je prodal akaunt kak sam veli nema vise na cem igrat..

 

 

Imam acc bez brige ( uvijek se nađe neko ko prestane igrat pa naleti ili da ne pričam ... ) ali bi bome ne igram i hladim se jer ova količina debelizima u timovima - pa onda najava Ruskih cv-a koji one-shotaju DD pa podmornice ooo happy time..

 

Za Napoli imam i coal i kupon ali me ne rajca ni najmanje ali igra me ne zanima fala Bogu - nebi vjerovao igram Fallout 76 onda znaš koliko me naživcirao wows..

 

a 900kn za brod  - za to puta 3 i manje dam cjeli account sa 25 t10 i valjda 30-40 premuima 5x boljih od Napolija

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.8.2021 8:44 (VooDooZg).
13 godina
offline
World of Warships

Odite ovdje: https://wowsjacobs.rs/

Klikni "prijavi se"

Upišite bilo koje ime, adresu, mail, i uploadajte bilo koji .jpg file pod račun

Dobit će te kod za 3 dana premiuma

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warships
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Warships

quickr kolega, hvala na kodovima  (5000 ugljena nije za baciti)

 

Nego, jeste vidjeli pomor CC-a (Community Contributors)? Sva velika imena (LWM, Jingles...) su izašli svojevoljno iz programa nakon svih WG-ovih muljaža. Biti će zanimljivo sada budući da će morati tražiti nove (čitaj podobne contributore).

 

Podmornice su dostupne svima kao test u određenim modovima. Probao sam ih i ako ih se uspije iskoristiti s dobrim skillovima i equipmentom, onda mogu napraviti dar mar. Potencijal za brekat igru samo takav... 

I want to believe
13 godina
offline
World of Warships

https://massivelyop.com/2021/08/16/the-soapbox-world-of-warships-aggressive-monetization-incited-a-mass-exodus-of-content-creators/

 

 

Treba malo rasplamsati ovu vatru. Možda netko iz Bug.hr želi pokriti priču i upozoriti buduće igrače kako se WarGaming odnosi prema kupcima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warships

 reddem limit has been reached

neda brko vise nikom

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
13 godina
offline
World of Warships

kod: REDDIT100K

 

ne znam što daje ali funkcionira na EU i NA acc. (vjerojatno i ostalima)

Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
World of Warships

LODICKYSMONETOU

 

Nema na cemu!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
World of Warships

TURRYWEARESORRY

 

Ne znam do kad vrijedi.

Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
World of Warships

90KCAPTSONTHEGRAM

Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
World of Warships

Ima li neki hrvatski klan da uđem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
PC Street Hacker kaže...

Ima li neki hrvatski klan da uđem?

 JAG, R3B3L, JRM, CROPS - čisto domaća ekipa

ADRIA, TEARS - dosta domaće ekipe ali i poneki stranac

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice