World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 523.519
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...
..... Tako da i tu ima edge. ...

Thunderer je dobar koliko je dobar kapetan koji upravlja

 juhuuhu

ok, onda je MENI thundi LOŠ

VooDooZg kaže...
Sve mi žao dođe kaj sam otišao prije izlaska Petropavlovska .....

Upališ radar i onda ko žohari kad digneš madrac ....

 rekla bi ti jedna moja bivsa sefica: Ma slusaj ti jedan !

reko si da si se ostavil "cuge", a sad prolazis pored birtije , viris kroz izlog i prisluskujes

kad ti zena  upali radar i svjetlo bjezaces ti iza coska , samo se pazi da ne namirise birtiju na tebi ...

 

P.S. da sam znao da cu sa komentarom zapalit vise vatri nego thunderer sa Demolition expertom i svim zastavicama nebi nista reko...

 

a kaj se tice brodova, hvala deckima na potvrdi za Đorđu i Alasku

samo se nadam da cu stici

do tad, nemojte se svadjati, dijecooo

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Nema svadje, samo govorim iz iskustva koje datira jos iz closed bete wows-a :) Petro je sve samo ne kruzer, to je prije battlecruiser pa cak i mini BB jer ima armor troll, di samo malu sekciju broda mozes pogodit kako spada, ovo ostalo je ili odbijanac, shater, ili pak u  krajnjem slucaju overpen, a da ne govorimo o komediji kad ti pokaze full broadside na 10 km a citadel skoro nemoguce pogodit, iako shellovi odlete bas tamo di trebaju.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
World of Warships

Nema svađe ali ću prozvati ljude kad baljezgaju gluposti i šire dezinformacije. Thunderer osrednji brod, minotaur brawling monster, nuff said.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
World of Warships

Minotaur je odličan brawler, ali u co-opu.

 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
quickr kaže...
Brki1994 kaže...

 Crusieri općenito nisu dobri za brawl osim izuzetaka (Smolensk, Minotaur, Worchester, Colbert) koji imaju smoke, low concealement i brzo pucajuće topove kratkog dometa pa te izmasakriraju dok kažeš keks. 


 

 

 

 

Sve mi žao dođe kaj sam otišao prije izlaska Petropavlovska da se igram malo protiv takvih brawl-er igrača s takvim brawl brodovima   

 

Upališ radar i onda ko žohari kad digneš madrac koji je stajao 10g na podu 

 

Nemam Staljingrad niti naganjam steel, ali sam primjetio da više igrača u Rankedu koristi Petropavlavsk. Čim brod ima onako nizak gaz, topove koji se vrte 360 i radar + sovjetski, znaš kako će završiti 

Protiv Staljingrada niti Petra se ne volim boriti, ali Petro je druga dimenzija.

Još se sjećam dana kada je radar bio luksuz pa si morao taktizirati ako si želio push. Danas samo uđeš u match, vidiš smoke i pališ radar, ali što je tu je. 

Podmornice će biti zanimljive, a već vidim da će rage quit biti svakodnevan 

I want to believe
12 godina
offline
Re: World of Warships
Brki1994 kaže...

Podmornice će biti zanimljive, a već vidim da će rage quit biti svakodnevan 

 

Zato je prije par mj. treci account otišao bye bye - treca sreca da se napokon rješim ove nesreće od igre hvala Bogu... 

 

Kad podmornice dođu brijem da bu još veći tumor nego najgluplja klasa u igri CV..

 

 

ED63  a lurkam ja malo - da vidim kak se patite itd, odem s vremena na vrijeme u kanal od klana da se sjetim deranja i agonije i koju novu psovku 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 9:14 (VooDooZg).
7 godina
online
World of Warships

Meni je ovaj commander rework ostavio onaj aftertaste kao nakon mamurluka kojeg se ne riješiš niti pastom za zube 

Od ovakvih igara treba napraviti pauzu od nekoliko mjeseci godišnje taman da se smiriš pa onda opet igraš dok ne dođeš do točke pucanja. Već sam par puta bio u prilici prodati account za okej lovu, ali sam uvijek sentimentalan oko tih brodova pa mi je teško .

 

Nevezano za temu, jeste probali onaj talijanski tier 4 Dante Alighieri? Možete ga preko Twitch Accounta dodati u igru. SAP na battleshipovima lomi kičmu krstaricama i razaračima kao od šale. Strah me je Krostofora Kolumba na tier 10 kada izađe. 16 380mm topova sa SAP ne znači dobro....

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 9:25 (Brki1994).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
Brki1994 kaže...

Podmornice će biti zanimljive, a već vidim da će rage quit biti svakodnevan 

 

 

Kad podmornice dođu brijem da bu još veći tumor nego najgluplja klasa u igri CV..

 

 

 Svakih xx sekundi ćeš popiti torpedo ili dva, a nećeš mu ništa moći napraviti. Isto govno k'o CV.

A samo najveći mazohisti će igrati destroyere koji totalno gube smisao kad će uskoro postojat dvije klase koje rade isto što i oni ali bolje.

 

Da sam bio pametniji pa vezao main acc za neki nevažni mail pa da i ja prodam svoj Žali bože uloženog truda, vremena i novca.

16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships

Možeš email promijeniti.

7 godina
online
Re: World of Warships
quickr kaže...
VooDooZg kaže...
Brki1994 kaže...

Podmornice će biti zanimljive, a već vidim da će rage quit biti svakodnevan 

 

 

Kad podmornice dođu brijem da bu još veći tumor nego najgluplja klasa u igri CV..

 

 

 Svakih xx sekundi ćeš popiti torpedo ili dva, a nećeš mu ništa moći napraviti. Isto govno k'o CV.

A samo najveći mazohisti će igrati destroyere koji totalno gube smisao kad će uskoro postojat dvije klase koje rade isto što i oni ali bolje.

 

Da sam bio pametniji pa vezao main acc za neki nevažni mail pa da i ja prodam svoj Žali bože uloženog truda, vremena i novca.

 

Probao sam podmornice kada je bio onaj live test sa tierom u lipnju prošle godine. Previše statičan gameplay za moj gušt, ali da imaju potencijal sve slomiti imaju. Wargamming je prije par mjeseci objavio kako će sve klase imati protumjere protiv podmornica. Baš me zanima ta implementacija, a poznavajući njih, morati ćeš napraviti trade nekog consumablea ili neki modul. Nisam optmističan po tom pitanju, ali njih barem testiraju pa se vidi da im nije baš svejedno da ih ibace u neko dogledno vrijeme.

CV je sky cancer i biti će, a ako želiš nešto još gore, pogledaj Japanski battleship-carrier hibrid koji je nedavno najavljen na development blogu. 

Uvijek možeš mail promjeniti. Napravi neki fake mail pa ga veži za njega. Najviše me živcira kada su unificirali World of Tanks, World of Warplanes i World of Warships account. Nemožeš prodati jedan, a da ne izgubiš drugi. 

I want to believe
13 godina
offline
Re: World of Warships
DrNasty kaže...

Možeš email promijeniti.

 

Brki1994 kaže...

Uvijek možeš mail promjeniti. Napravi neki fake mail pa ga veži za njega. Najviše me živcira kada su unificirali World of Tanks, World of Warplanes i World of Warships account. Nemožeš prodati jedan, a da ne izgubiš drugi. 

 Nisam znao. Zadnji put kad sam pokušao napraviti, mislim sa WOT acc-om , su me odje*** po kratkom postupku. Ovo je onda nešto novo?

 

Pa to mi mijenja sve Odmah na njuškalo   Brki, hoćeš kupiti acc? Imam sve brawler cruisere  

7 godina
online
Re: World of Warships
quickr kaže...
DrNasty kaže...

Možeš email promijeniti.

 

Brki1994 kaže...

Uvijek možeš mail promjeniti. Napravi neki fake mail pa ga veži za njega. Najviše me živcira kada su unificirali World of Tanks, World of Warplanes i World of Warships account. Nemožeš prodati jedan, a da ne izgubiš drugi. 

 Nisam znao. Zadnji put kad sam pokušao napraviti, mislim sa WOT acc-om , su me odje*** po kratkom postupku. Ovo je onda nešto novo?

 

Pa to mi mijenja sve Odmah na njuškalo   Brki, hoćeš kupiti acc? Imam sve brawler cruisere  

 

Samo ti cimaj hahaha

Nisu klasični brawleri, ali i jesu (kratak range, smoke), ugl. ima prostora za raspravu

Nisam baš cruiser main pa bih morao odbiti 

I want to believe
13 godina
offline
Re: World of Warships
Brki1994 kaže...

 

Samo ti cimaj hahaha

Nisu klasični brawleri, ali i jesu (kratak range, smoke), ugl. ima prostora za raspravu

Nisam baš cruiser main pa bih morao odbiti 

 Samo zato što imaju kratak gun range, ne znači da želiš brawlat s njima. Desilo mi se jednom da sam "naletio" na hindenburga dok sam bio u Colberu. Ja sam bio angled, on mi je dao savršeni broadside i jednostavno ga je moj DPM pojeo. Ali nisam tražio tu situaciju, našao sam se u njoj mojom greškom i sasvim slučajno se iz nje izvukao kao pobjednik. 9 od 10 puta bih završio u portu prije tog hindenburga.

 

Flint nakon reworka ima 11km gun range, ali jadna ti majka ako ideš brawlat s njim. A ima i smoke i torpedo i fast reload. Ista stvar je sa svim kruzerima koje si naveo (mino, smolensk, koji su još bili?). To nisu brawling cruiseri samo zato što im je gun range 14-16 km. Ajde brawlaj u atlanti da te vidim  

 

Opet, đabe sve priče kad je brod jak koliko je dobar cpt koji upravlja njime.

12 godina
offline
World of Warships

Ovo na njuškalu i kod nas možeš odmah zaboraviti neku iole normalu lovu dobiti - stavi na player auctions, uzet će ti skoro 20% od prodaje jer su oni kao posrednik i full je sje napraviti oglas tamo ali je tamo velika prođa kupaca i prodavaća i možda ti uspije ga rješiti kroz kojih 2-3mj..  - to ti čisto iz iskustva govorim jer sam ih 3 prodao, od čega sam najteže i za najmanje prodao zadnji koji je bio najbolji, najpuniiji i unicom kak kažu ( 62% WR / PR2300 u preko 8000 bitaka )..

 

btw te accounte kao nesmijše prodavati jer te mogu ban-at i oduzet ti acount pa nemoj po njihovom forumu pisati slučajno ili u porukama u igri itd..  - ima zločestih ljudi pa da te ne prijave itd..

Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
online
Re: World of Warships

Nije da želim, ali moraš 

Još ubaci Dead Eye u jednadžbu i primorna si biti blizu da nešto napraviš za sebe i tim.

Flint su osakatili, a atlanta ima jedan problem, vidi tier 9 koji ima veći domet i bolji kalibar da ju probija kao papir. 

Probah brawlati i uspio par puta, ali sreća prati pijane i budale pa sam valjda bio ova druga kategorija.

 

Neki borodovi su užas i to je jasno. Kansas i Minesotta npr. Trudio sam se s njima i stvarno sam dao sve od sebe, ali kada je brod govno onda je govno.

I want to believe
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Zajebali su flinta, alanti su dodali range koji je imala sa AFT-om..flintu nisu..pod izlikom "netrea" mu...a flint i atlanta prakticki siti brodovi,a igrat atlantu i flinta za 13.1 je vec suicidalno a kamoli na 11.1...al to je logika WG-a..jer atlanta je premium, a flint za steel, odsad za coal

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

Ovo na njuškalu i kod nas možeš odmah zaboraviti neku iole normalu lovu dobiti - stavi na player auctions, uzet će ti skoro 20% od prodaje jer su oni kao posrednik i full je sje napraviti oglas tamo ali je tamo velika prođa kupaca i prodavaća i možda ti uspije ga rješiti kroz kojih 2-3mj..  - to ti čisto iz iskustva govorim jer sam ih 3 prodao, od čega sam najteže i za najmanje prodao zadnji koji je bio najbolji, najpuniiji i unicom kak kažu ( 62% WR / PR2300 u preko 8000 bitaka )..

 

btw te accounte kao nesmijše prodavati jer te mogu ban-at i oduzet ti acount pa nemoj po njihovom forumu pisati slučajno ili u porukama u igri itd..  - ima zločestih ljudi pa da te ne prijave itd..

 Browse-am taj player auctions, lik prodaje acc sličan mojem (po količini brodova) za 1000$+ Pa koliko je to realno? Ili je to nabio cijenu pa APP?

 

 

7 godina
online
World of Warships

Ma to ti je prenapuhano i to će budale kupiti. 

Stavi pa ti se možda posreći 

Ja sam stavio cijenu za svoj 2500 i čovjek se javio da mu treba za clan battles ili što god da bi kupio, a ja odbio. Dan danas malo žalim zbog toga, ali ajde. Kada potonu brodovi, tonem i ja s njima 

 

TheDarkSide "Balans Komrad" treba održavati. Čak su i Smolensk nerfali s reworkom. Više ne možeš nabiti range do 19 km, već samo do 16 km, a rate fo fire ti je sada 4.5 sekunde. 

Stalingrad više nije toliko relevantan od kada su izbacili Petropavlavsk dok je Shikishima je po onome što sam vidio overpen machine. Mislim da su jedini steel shipovi koji vrijede (trenutno) Bourgnone i Roosevelt. 

Dobre coal shipove će sada maknuti pa će izbor biti bezveze. Imam dovoljno coala za Yoshino koji me interesira jer je bolja Azuma, ali s trenutnim reworkom, super crusieri su nerfani brutalno.

 

Čitam na redditu da su pojedinci iz Australije pokrenuli tužbene zahtjeve pred sudovima gdje navode kako, pazite ovo:" zahtijevaju povrat svih novčanih sredstava ikad uloženih u igru jer proizvod koji su tada kupili više nije isti kao proizvod koji imaju trenutno". Kao pravniku, ovo mi je i više nego zanimljivo, a prije će proći kod anglo-saksonaca nego kod nas. Baš me zanima što će s time biti. 

 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 12:33 (Brki1994).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships

Možeš, samo ako si dodao broj telefona na acc, nemoj ga obrisati prije nego promijeniš email, jer ćeš morati dodati pa čekati 30 dana.

Ask me how I know :)

12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...
VooDooZg kaže...

Ovo na njuškalu i kod nas možeš odmah zaboraviti neku iole normalu lovu dobiti - stavi na player auctions, uzet će ti skoro 20% od prodaje jer su oni kao posrednik i full je sje napraviti oglas tamo ali je tamo velika prođa kupaca i prodavaća i možda ti uspije ga rješiti kroz kojih 2-3mj..  - to ti čisto iz iskustva govorim jer sam ih 3 prodao, od čega sam najteže i za najmanje prodao zadnji koji je bio najbolji, najpuniiji i unicom kak kažu ( 62% WR / PR2300 u preko 8000 bitaka )..

 

btw te accounte kao nesmijše prodavati jer te mogu ban-at i oduzet ti acount pa nemoj po njihovom forumu pisati slučajno ili u porukama u igri itd..  - ima zločestih ljudi pa da te ne prijave itd..

 Browse-am taj player auctions, lik prodaje acc sličan mojem (po količini brodova) za 1000$+ Pa koliko je to realno? Ili je to nabio cijenu pa APP?

 

 

 Ako dobiš 200-300eur prodaj odmah - kažem ti da sam ja 3mj prodavao acc sa apsolutno svim silver  brodovima otključanim + staljin + thunderer + aljaska, belfast, kitakaze i svašta i 62/2300  pa sam jedva dobio 250eur

 

 

ovi sa 1000 dolara su pretplaceni na www.nikadnecesprodataccount.com  -- to prije 2-3 godine se moglo dobiti i 500eur za unicom acc a untarag pol godine i više kita labudova..

 

i da svaka promjena ti je 15 ili 30 dana čekanja "da se primi"

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 13:15 (VooDooZg).
12 godina
offline
Re: World of Warships
Brki1994 kaže...

 

 

Čitam na redditu da su pojedinci iz Australije pokrenuli tužbene zahtjeve pred sudovima gdje navode kako, pazite ovo:" zahtijevaju povrat svih novčanih sredstava ikad uloženih u igru jer proizvod koji su tada kupili više nije isti kao proizvod koji imaju trenutno". Kao pravniku, ovo mi je i više nego zanimljivo, a prije će proći kod anglo-saksonaca nego kod nas. Baš me zanima što će s time biti. 

 

 

 

dobit će nikad pa ni tad - pa kaj oni misle da je WG neka firmica / studio iz Hrvatske - pa njih ima 1700 zaposlenih, kupili su banku na Cipru itd..,,  ono kaj sisneš da si pročitao i prihvatio kad instaliraš igru ti lijepo piše da su brodovi i sve oko igre njihovo a oni tebi daju pravo da ako platiš da koristiš to njihovo --- tak da ti nisi vlasnik ničega u principu ( ZLATNO PRAVILO SVIH FREE TO PLAY IGARA )

13 godina
offline
World of Warships

Super prilika: https://www.njuskalo.hr/tipkovnica-mis/limited-edition-world-of-warships-podloga-mis-oglas-30431734

 

"rijetka world of warship podloga za miš", samo 100000000000 komada proizvedeno

 

Jel to netko od vas, priznajte

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
World of Warships

VooDooZg  Svašta ti danas prolazi i ne prolazi po sudovima. Da će dobiti neke pare natrag, šanse su 1 naprema 1000, ali ipak postoji. Da li su ti uvjeti poslodavanja u skaldu s praksom dobrog trgovca ostaje za raspravu, ali je činjenica da su zajebali ljude. Istina je da nisu nerfali brodove kao takve jer su im statsi ostali isti, ali su zato nerfali mehanike koje su ključne za brodove što nas vraća na početak priče. Pogledaj samo dramu s refundom za santa crates ovaj Božić. 

Nažalost nisi vlasnik niti pay igara. Steam, origin, Epic, GoG, svi oni funkcioniraju na tipu licence. Platiš i igraš. Ako se sruše serveri, nema igranja. Ako firma propadne (teško moguće, ali nikad neznaš) što onda? Jedine igre koje su istinski tvoje su one na cdima, dvd-ima što smo nekoć kupovali i koje čuvamo na policama i podrumima + piratske, ali to je druga dimenzija 

 

quickr Tu podlogu sam dobio na Reboot prije 2 godine kada sam igrao World of Warships tamo. Kvalitetna i pristojna podloga, samo je premala. A taj lik što si ga objavio ju je prodavao prije za 400 kuna . Sjećam se da su ljudi dolazili igrati brodove samo kako bi uzeli tu podlogu pa ju kasnije vj prodavali kao "limited" i te fore. 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 13:53 (Brki1994).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: World of Warships
Brki1994 kaže...

 

quickr Tu podlogu sam dobio na Reboot prije 2 godine kada sam igrao World of Warships tamo. Kvalitetna i pristojna podloga, samo je premala. A taj lik što si ga objavio ju je prodavao prije za 400 kuna . Sjećam se da su ljudi dolazili igrati brodove samo kako bi uzeli tu podlogu pa ju kasnije vj prodavali kao "limited" i te fore. 

 

Ma te podloge su se dijelile šakom i kapom. Sjećam se na rebootu da si kao trebao odigrati "dobru partiju" da osvojiš podlogu. A kasnije su ih dijelili tko god je tražio.

 

 

7 godina
online
World of Warships

I opet će se naći budala koja će kupiti 

Isto kao ona ekipa koja je sudjelovala u humantiranim akcijama koje je organizirao Wargaming gdje su plaćali po 200-300 dolara za Missouri. Mozgovi, nema šta 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warships
DrNasty kaže...

Možeš email promijeniti.

 

Brki1994 kaže...
quickr kaže...

 Da sam bio pametniji pa vezao main acc za neki nevažni mail pa da i ja prodam svoj


Uvijek možeš mail promjeniti. Napravi neki fake mail pa ga veži za njega. Najviše me živcira kada su unificirali World of Tanks, World of Warplanes i World of Warships account. Nemožeš prodati jedan, a da ne izgubiš drugi. 

 

quickr kaže...
Nisam znao. Zadnji put kad sam pokušao napraviti, mislim sa WOT acc-om , su me odje*** po kratkom postupku. Ovo je onda nešto novo?

Pa to mi mijenja sve Odmah na njuškalo   Brki, hoćeš kupiti acc? Imam sve brawler cruisere  

 probaj VuDu-u u ZG-u prodat, on mi se cini nekak lajt posto nema trenutno niti jedan od tri akaunta, a i sigurno je nakupil love za nove brodice posto nije mogo prosle godine ic po Croatia Boat Show-ovima

 

DrNasty kaže...

Možeš, samo ako si dodao broj telefona na acc, nemoj ga obrisati prije nego promijeniš email, jer ćeš morati dodati pa čekati 30 dana.

nije tocno ni najmanje

 

VooDooZg kaže...
i da svaka promjena ti je 15 ili 30 dana čekanja "da se primi"

 ni ovo gore NIJE TOCNO jer trebas samo mejl promjenit

TLDR moje iskustvo

nedavno sam mjenjal mejl na jednom acc koji NIJE VEZAN ZA MOB jer je mejl postal nedostupan bez mogucnosti recovery-a

kao sto je kolega napisal, nekad je to bilo nemoguce

mene su trazili da iskopam dokaz nekog placanja iz 2013 il tak nekaj

a posto sam tad za sva 3 akaunta placal sa istog pej pala, malo sam kopal

na pej palu ima opcija da se generira neko izvjesce sa povijesti placanja, al ak ima puno prometa "treba vise vremena da se generira" (citaj-tjedan i vise)

al posto ja nisam imal tak puno, doslo izvjesce drugi dan, to sam im poslal i dobil odma odgovor, poslal im drugi mejl i rijeseno

NARAVNO da cu to morat ponovo jer mi je i taj novi mejl posto nedostupan

 

imajte na umu da je to za akaunt BEZ uparenog moba (bilo mi je glupo trazit curu da koristim njezin pa ga nisam ni stavil)

ak je vezan za mob, neznam kak tocno ide postupak oko promjene moba ili odjave

 

budem portazil di mi je to navlacenje sa sluzbom za korisnike pa cu postat slike kad nadjem

uglavnom, MOGUCE JE

 

P.S. EDO je reko da Thunderer nije da ne valja, ali nije ni da valja, valjda ja znam nemam ga al sam cul price o njemu na forumu i to me izricito kvalificira da ne mislim, nego da znam. Z N A M !!!

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
13 godina
offline
World of Warships

Ma Thunderer je smeće, pojedem ga sa budyonnyem a kamoli sa brawling minotaurom

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Thunderer u sadasnjoj meti, a cak i prije commander reworka je bio jedan od najboljih BB-ova pogotovo po raw dmg outputu. Sad sa dead eyeom jos veca razlika. Odkad je dosao thunderer ne sjecam se kad sam igrao conquerora..kojeg sam nekad igrao za farmat dmg...

Origin ID: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 15:56 (TheDarkSide).
13 godina
offline
World of Warships

SPEC7CODE3WIN4U

 

Ne znam kaj daje

 

Svatko dobije drugačiju nagradu, ovisno koliko mu star acc.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 13:44 (quickr).
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
online
Re: World of Warships

Na poslu sam, pa ću vidjeti što sam dobio kada dođem kući.

Što si ti dobio?

I want to believe
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice