World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 525.715
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: World of Warships

Thunderer i Georgia su najbolje kaj možeš uzeti za coal.

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
MRSKI kaže...

Skoro sam skupio 250K coala i mislim se koji tier X uzeti. Prst me vuče na Thunderera, imam Conquera i zabavan mi je igrati, čak sa njim imam najbolju statistiku. Da li je Thunderer kopija ili ima neke velike razlike između njih?

 

 

Bolji, sve mu je bolje i brži reload samo nema superheal - ali je zato pravi battlecruiser

 Thunderer i Conqueror su slicni, thunderer ima topove 457 koje je nekad imao conqueror, al ih nitko nije koristio, na thundereru su ti topovi poboljsani, najvise AP, reload je dobar, sigma, disperzija, sve je bolje od conquerora, manje topova imas, armor je isti samo ima manji heal nego conqueror.

 

Yoshino je "zao" na steroidima...310 kalibar, dugi torpovi, HE je dobar, dosta precizan brod, AP je ok ako ti netko pokazuje cisti broadside, igras na na mediom to long range, zbog opet armora koji nije bog zna sta.

 

georgia je 457 americki AP, brz brod, moze mu se i sekundarke nafilat, armor je tipicno americki, pokazi bog, nema te, na nos se da tenkat..ima samo 6 topova, sigma i disperizija su ok, al jbga 6 topova je i njihova brzina nije bas najbajnija, al americki AP kad pogodi boli.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...
VooDooZg kaže...
MRSKI kaže...

Skoro sam skupio 250K coala i mislim se koji tier X uzeti. Prst me vuče na Thunderera, imam Conquera i zabavan mi je igrati, čak sa njim imam najbolju statistiku. Da li je Thunderer kopija ili ima neke velike razlike između njih?

 

 

Bolji, sve mu je bolje i brži reload samo nema superheal - ali je zato pravi battlecruiser

 Thunderer i Conqueror su slicni, thunderer ima topove 457 koje je nekad imao conqueror, al ih nitko nije koristio, na thundereru su ti topovi poboljsani, najvise AP, reload je dobar, sigma, disperzija, sve je bolje od conquerora, manje topova imas, armor je isti samo ima manji heal nego conqueror.

 

Yoshino je "zao" na steroidima...310 kalibar, dugi torpovi, HE je dobar, dosta precizan brod, AP je ok ako ti netko pokazuje cisti broadside, igras na na mediom to long range, zbog opet armora koji nije bog zna sta.

 

georgia je 457 americki AP, brz brod, moze mu se i sekundarke nafilat, armor je tipicno americki, pokazi bog, nema te, na nos se da tenkat..ima samo 6 topova, sigma i disperizija su ok, al jbga 6 topova je i njihova brzina nije bas najbajnija, al americki AP kad pogodi boli.

 

Uzmi u obzir i da Thuderer osim pravog AP-a u odnsu na CQ ima i dost brži reload a bogami i 60 i  nekaj % fire ch. kaj znači da buš maltene svaku salvu palio a disperzija ti je bolja

11 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

 

Uzmi u obzir i da Thuderer osim pravog AP-a u odnsu na CQ ima i dost brži reload a bogami i 60 i  nekaj % fire ch. kaj znači da buš maltene svaku salvu palio a disperzija ti je bolja

 

In my book, Thunderer = disperzija, disperzija i jos disperzije; nijesu mu giabbe maknuli top po kupoli :D

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2020 12:28 (Jovanka).
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
Jovanka kaže...
VooDooZg kaže...

 

Uzmi u obzir i da Thuderer osim pravog AP-a u odnsu na CQ ima i dost brži reload a bogami i 60 i  nekaj % fire ch. kaj znači da buš maltene svaku salvu palio a disperzija ti je bolja

 

In my book, Thunderer = disperzija, disperzija i jos disperzije; nijesu mu giabbe maknuli top po kupoli :D

 Nisu njemu ni makli top ko kupoli nego je conqueror originalno imao 12×419 i 8×457 topove al posto je conqeror neprecizan(iako se ne cini jer ima 12 topova pa uvijek se uspije nesto pogodit) nitko nije koristio 8×457 jer se sa njima vidlo koliko je coqueror zapravo neprecizan pa je WG odliucio maknut te topove, bufat im reload, AP sigmu disperziju i napravit "novi-stari" brod..

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

 

Uzmi u obzir i da Thuderer osim ...

 opet ti, a prestal si

da da bijelo je bolje od smedjeg jer manje kosta i lako se spustis posle a opet smedje je puno jace kad te lupi al se lakse navuces i posle se teze skinut sa smedjeg

TheDarkSide kaže...

 pa je WG odliucio maknut , bufat  i napravit "novi-stari" brod..

 sram te bilo, kak to uopce mozes rec o omiljenoj nam firmi, bas si neki...

onda, onda, bi mogli rec da su napravili npr. tachibanu, i kad su ju ponovo stampali ispala je malo manja pa su tu varijanu nazvali tachibana LIMA, isto tako marblehead i marbl. LIMA, kamikaze R, i ajde jos jedno 3-4-5 ili vise brodova koji se ponavljaju

a to nije tocno jer su ti ostali brodovi "DRUGE BOJE"

i zovu se "DRUGACIJE" ™

nebi WG nama nikad prodavo staro pod novo (osim u tenkovima )

jos ces rec da su atlanta i flint isti brod al se jedan dimi a drugi ne

 

kaj je sljedece, ces ih optuzit da u namjerno odvojili dublonse od golda, pa nisu prenjeli free exp, pa su napuhali cijene po tirovima premiumima i obicnim brodovima, pa su odvojili premium akaunte, nakon kaj su krenuli dodavat jos jedno 5-6 novih valuta u igru, od tokena do uglja i celika i research pointa, clan i ranked tokena i pokemona

narod kaze: di ima dima ima i belfasta, al ovo je drski napad na zajednicu dobrih ljudi koja nam omogucava zabavu za mukte a usput moraju zaradit i za parizer...

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...
VooDooZg kaže...

 

Uzmi u obzir i da Thuderer osim ...

 opet ti, a prestal si

da da bijelo je bolje od smedjeg jer manje kosta i lako se spustis posle a opet smedje je puno jace kad te lupi al se lakse navuces i posle se teze skinut sa smedjeg

TheDarkSide kaže...

 pa je WG odliucio maknut , bufat  i napravit "novi-stari" brod..

 sram te bilo, kak to uopce mozes rec o omiljenoj nam firmi, bas si neki...

onda, onda, bi mogli rec da su napravili npr. tachibanu, i kad su ju ponovo stampali ispala je malo manja pa su tu varijanu nazvali tachibana LIMA, isto tako marblehead i marbl. LIMA, kamikaze R, i ajde jos jedno 3-4-5 ili vise brodova koji se ponavljaju

a to nije tocno jer su ti ostali brodovi "DRUGE BOJE"

i zovu se "DRUGACIJE" ™

nebi WG nama nikad prodavo staro pod novo (osim u tenkovima )

jos ces rec da su atlanta i flint isti brod al se jedan dimi a drugi ne

 

kaj je sljedece, ces ih optuzit da u namjerno odvojili dublonse od golda, pa nisu prenjeli free exp, pa su napuhali cijene po tirovima premiumima i obicnim brodovima, pa su odvojili premium akaunte, nakon kaj su krenuli dodavat jos jedno 5-6 novih valuta u igru, od tokena do uglja i celika i research pointa, clan i ranked tokena i pokemona

narod kaze: di ima dima ima i belfasta, al ovo je drski napad na zajednicu dobrih ljudi koja nam omogucava zabavu za mukte a usput moraju zaradit i za parizer...

 

 

 

Ma 70 dana nisam igrao, znači ili ću za narednih 20 dana uspijet utrapiti account nekom na PA  ( makar već 2 mj niko ne pita da ne pričam da ima 64-68WR%  računa sa tipa 40k steel itd  po 400€ i te fore )  ili bum na 90 dana pokupio onaj veteran paket pa bum odigrao da pokupim ono europskog specijalnog kapetana i petropavlovska da probam..

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

WG je odavno poceo sa reciklazom modela, to su usavrsili jos u tenkovima tako da tu u brodovima je to normalno...reskinovi sa drugacijim topovima i statistikama, u zadnje vrijeme jako malo su napravili bas noovih modela, vecina su reskinovi, ili varijecije reskinova sta si po meni jedna firma takvog kalibra nebi smijela previse dozvolit jer iako su igre F2P za bit kompetitivan svi jako dobro znamo da je jako tesko postic doslovno ne potrosivsi ni lipe.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Stigla nova kolica :)

 

Origin ID: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2020 16:40 (TheDarkSide).
8 godina
neaktivan
offline
World of Warships

nemam volje igrat

ovaj Surveillance Radar me ubija ajme 

nema smisla više igrat sa destroyerima .katastrofa 

 

momentalno bi sad poklonia 2 kom t10 dd za jednog cruisera t10

 

ah dok ga istražim triba vrimena juhuhu 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

ja uopce ne igram DD-e..probao jesam..al to je po meni frustracija igrat, jer na sta sve moras pazit....svoj concealment, koliko su ti torpeda, koliko je concelment od drugog DD-a koliko su njemu torpeda, dal ima hydro, dal ja imam hydro, dal je u blizini nekakav radar, ako je koliko traje, dal dolazi CV..previse razmisljanja je to po meni pa igram kruzere i BBe prvenstveno

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
World of Warships

Uzeo Thunderera i moram reći da je odličan BB.. Još da dignem kapetana i postat će OP

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warships

DD najbolja clasa

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warships

vuuduu sad si ti na redu da nekaj napises... hint hint

ionak svi znamo da jos potajno citas forum svako malo kad zena ne gleda ...

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

Ako hoćeš biti baja u DD-u uzmeš Klebera i imal buš osječaj da si na speed-u ili bijelom :) cjelu partiju ideš 50 i nešto, rushash izolirane BB-e na njihov teror i ispališ im 6 + 6 na kojih 2km 

Ma problem DD-a je CV jer radi permaspot a i ovo s raketama od kad su ih uveli je postalo čisti idiotizam - ajd za radare još nekak i igraš kontra-igru ali kaj buš protiv aviona koji ide 200 i ima resusrsa da te terorizira cjelu partiju, ajd ovi EU ih skidaju ali opet prođe i opet iako mu skineš 30/40 ili više aviona sa DD-om opet te on na kraju košta broda ..

CV je uhebo sve kaj se mene tice... 

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
World of Warships

ja sa Khabarovsk sa speed zastavicom

48.6 kts 

ako se ne varam mislim da je to najbrži brod 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
NixaFX kaže...

ja sa Khabarovsk sa speed zastavicom

48.6 kts 

ako se ne varam mislim da je to najbrži brod 

 

 

ni približno, Kleber ima 20% speed boost koji sa onim jačim modulom ode na ne sjecam se više 3min ili tak nešto - sa tim boostom i zastavicom ide 56 čini mi se ak se dobro sjecam

14 godina
offline
World of Warships

FESTUM  5x neke poklon kutije.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Warships

LETTHEPARTYBEG1N

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Warships

B1RTHDAYCAKE

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Warships

T1METOCELEBRATE

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Warships

vise manje su ovo svi kodovi koje sam i ja nasel

btw. nakon par gejmova na alt acc na jednom sam dobil graf spee na 3 dana i kupon za 50% popusta za shop na njega

na drugom akauntu scharnhorst isto to...

wg dijeli i kapom i sakom, ak daju popust nakon jedne partije (scharn je dosao nakon 1 wina u south carolina )

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Tak sam ja piknuo Z-39, na nekoj "akciji". Trebao mi DD, svabo na ovom accu, pa reko ajde da probam... Majko mila koji uzas, naime ne volim gunboatove (DD), a ovaj ima torp range 6km i conceal od 6.2km (sa 10pt kapetanom).
Dakle vide te prije nego što stigneš pripucat .

 

Nakon mjesec - dva, naviknuo se. Daleko je to od "normalnog" DD-a sa regularnim torpedima, i dalje imam dojam da sam nerfan u startu .

14 godina
offline
World of Warships

YOUCANTWINALLTHETIME

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Warships

TAKEAF1VE

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Warships

HEROFORDASHA

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Warships

PRAISETHEADJUDICATORS

 

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

"PRAISETHEADJUDICATORS"

 

EU kaze invalid

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 16:39 (Dala).
14 godina
offline
Re: World of Warships
Svi kodovi su vremenski ograničeni, zato je invalid.
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
World of Warships

Jel bude kada akcija za premium account? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice