'Wolcen - Lords of Mayhem

poruka: 83
|
čitano: 16.000
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
pozdrav,budem te ja dodao..ali trenutno sam lv13 wizard..tek krenuo igrati jbg
dobus
15 godina
online
'Wolcen - Lords of Mayhem

igra je odlična ali odgađam dok ne izdaju patchove i poprave nedostatke! 

Ne radi mi savegame dobro a danas sam zapeo na nekoj stjeni i ne mogu nikuda se makniti pa sam popizditis totalitis

 

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
Horned Reaer kaže...

Za sada je igra odlicna. Vidjet cu kakav ce biti endgame! A vi deco sto gundjate za bugove jeste razmazena publika idite igrati Shitnite onda

Horned Reaer kaže...

Ne radi mi savegame dobro a danas sam zapeo na nekoj stjeni i ne mogu nikuda se makniti pa sam popizditis totalitis

 

 

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
Odlicno!!!!!! same preporuke, svaki casual ljubitelj diabla, poe i slicnih h8s naslova ovo treba i mora odigrati. Za sad sam samo jednom zapeo i to u gradu, bugovi pa nepostojeci barem do levela 12. Grafika fenomenalna, oruzja na tone, loot odlican, opcenito nemam vecih zamjerki, za one mlade ovo ce biti kao nekima poceci Diabla, definitivno iznenadenje u zadnjih par godina pogotovo u ovom zanru.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem

hehe dobro priznam igra je bugovita ali izdali su neki patch pa bi trebalo biti bolje

be Cool
4 godine
protjeran
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
Horned Reaer kaže...

hehe dobro priznam igra je bugovita ali izdali su neki patch pa bi trebalo biti bolje

 Jucer presao igru, imam instaliran zadnji patch, bugova je bilo nesto sitno, najveci je bio kad mi je neki boss pao van borilista pa sam morao u meni pa sve ispocetka, no nemam vecih zamjerki, itema ko blata, neprijatelja ko govana, mozda zadnji grad mi nekako dosadnjikav tj ponavljajuci, drugi grad i njegov boss na kraju odlicni, dosta toga iskopirano iz D3, stovise u trenutcima i puno bolje. Sve u svemu naklao se.

Par ss:

 
 
 
 

4 godine
protjeran
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
Jucer krenuo ispocetka s wizzardom,🧙‍♀️ auuu mašala pa vec na pocetku gori cijeli ekran od efekata, kako ce tek biti poslje?💪💪! Ostali?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem

tpazin.7494 dodaj me..trebam pomoć sa zadnjim bossom

dobus
4 godine
protjeran
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
dobus kaže...

tpazin.7494 dodaj me..trebam pomoć sa zadnjim bossom

za sad imam samo verziju, sry.

11 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

jel igrao tko sa najnovijim patchem 1.8 i jel se smanjio broj bugova ili da cekam jos koji patch?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
GSP kaže...

jel igrao tko sa najnovijim patchem 1.8 i jel se smanjio broj bugova ili da cekam jos koji patch?

 Nisam ni znao da je izasao, no i do 1.06 osobno nisam vidio ikakve pomake, i dalje kad dobis nagradu ostane ti onaj screen dok te neprijatelji napadaju, i jos sam se par puta zaglavio, jednom cak i nestao.

Automatski save game i dalje nisam prokuzio na koju foru radi ponekad moram po 5+ world checkpointova proci da bi dosao do mjesta gdje sam zadnji put bio, osnovne bugove nisu ispravili.

11 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

Pricekat cu onda jos koji mj sa igranjem

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
Borealis kaže...
GSP kaže...

jel igrao tko sa najnovijim patchem 1.8 i jel se smanjio broj bugova ili da cekam jos koji patch?

 Nisam ni znao da je izasao, no i do 1.06 osobno nisam vidio ikakve pomake, i dalje kad dobis nagradu ostane ti onaj screen dok te neprijatelji napadaju, i jos sam se par puta zaglavio, jednom cak i nestao.

Automatski save game i dalje nisam prokuzio na koju foru radi ponekad moram po 5+ world checkpointova proci da bi dosao do mjesta gdje sam zadnji put bio, osnovne bugove nisu ispravili.

 Kolega Borealis , ja redovito peglam Wolcen  te nisam primjetio niti je bitniji bug-fail , dapace igra je fenomenalna . Developeri rade svaki tjedan po jednu zakrpu , uglavnom ispravke overpowered nodes ,sinergije ..Uostalom vidi patch notes.

Zadnji patch je odlican .Usput poslije releasea nisam osobno imao nijedan veci bug ,te sam kampanju proletio. Trenutno lvl 67.Zivjeli !!

Eire
11 godina
online
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem

Ja igram od pocetka bilo mi je dosta zamrzavanja igre, dok nije dosao 1.4 patch nisam uspio preci 3 poglavlje, sa 1.8 je za sada sve dobro, igra je dosta zanimljiva, lvl 62 sam. Ali imam  verziju. Preporuka svima koji su jos na isfuranom i dosadnom diablu 3 

15 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

Uskočio i ja u Wolcen svijet.

 

Instalirao patch 1.8. i ide to dosta glatko sve skupa.

 

Igra je zanimljiva, igram ranger klasu.

 

Danas mi se dogodio bug sa dropom, loot popadao negdje ispod poda, vidio iteme ali ih nisam mogao pokupiti.

 

Pripisat ću to verziji igre.

 

(znam, znam, shame on me, ali sam htio isprobati prije nego što odlučim kupiti)

 

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

Ekipa,

jako volim diablo, jel ova igra dobra? 

Cekam cetvorku pa da nesto odigram

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
toxic kaže...

Ekipa,

jako volim diablo, jel ova igra dobra? 

Cekam cetvorku pa da nesto odigram

 Dobra je i vuce na igranje, ja samo oko 50 sati odigrao. Preporuka

Jer mi Diablo vec dosadan i monoton.

16 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
toxic kaže...

Ekipa,

jako volim diablo, jel ova igra dobra? 

Cekam cetvorku pa da nesto odigram

 Definitivno vrijedna igranja...  zabavno i nudi bar stotinjak sati igre ;) 

Lijep pozdrav ;)
9 godina
online
'Wolcen - Lords of Mayhem

 

a šta je s bugovima? razmišljam da ju piknem sada na winter saleu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
Cansee kaže...

 

a šta je s bugovima? razmišljam da ju piknem sada na winter saleu

 Nisam naletio na ništa značajnije, OK mi dela..

Lijep pozdrav ;)
9 godina
online
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
Dado_ZG78 kaže...
Cansee kaže...

 

a šta je s bugovima? razmišljam da ju piknem sada na winter saleu

 Nisam naletio na ništa značajnije, OK mi dela..

 

zanimljivo da ovdje na temi ljudi igru preporučaju i generalno su zadovoljni, a na steamu jedva pola preporuča, svi spominju razne bugove.

 

S tim da mi je naravno ovdje ekipa relevantnija, tamo tko zna tko ocijenjuje

11 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

Poceo igrat na prvoj cutsceni zaledil.alt f4 delete aj bo aj

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

dali dati jos jednu sansu nakon godine dana?

 

izisao je patch 1.1.5.0 kazu da je dosta stvari fixano?igrao tko

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice