'Wolcen - Lords of Mayhem

poruka: 83
|
čitano: 16.002
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
alen29 kaže...

Kakve su impresije za igru u trenutnom stanju? Meni na papiru izgleda fenomenalno, ali mi opet dosta dati 20 EUR-a za nesto sto se potencijalno nece dalje dobro razvijati obzirom da je igra jos u Beti.

 Iskreno već sada se može dobro zabaviti uz nju prolazeći kroz tone neprijatelja i kombinirajući masu skillova ;) 

Lijep pozdrav ;)
16 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

Ekipa jel netko možda pegla Wolcena u zadnje vrijeme? 

Vidim da su dodali hrpu novog materijala i patcheva s contentom..  

Ovo ljeto ako bude vremena možda ga reinstaliram ;)

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

Evo za 3 tjedna igra izlazi iz Bete...  

 

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem

upravo sam kupio igru na steam-u i skida se, 14.6 gb. gledao sam trailere i kako ljudi igraju na twitch-u... čini se zanimljivo

5 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
Skullscar1989 kaže...

upravo sam kupio igru na steam-u i skida se, 14.6 gb. gledao sam trailere i kako ljudi igraju na twitch-u... čini se zanimljivo

 Pa javi kako ide. Ja se jos neckam.

8 godina
neaktivan
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem

s obzirom da sam zadnjih 2 tjedna igrao diablo 3 ova igra mi je jako osvježavajuća.  nekako mi je ugodnija za igranje, ne znam kako da to točno opišem. grafika solidna, igram na 1080p s max detaljima, fps dropova ili stuttera nemam. skillovi... ajme majko haha. onaj skill wheel je lud :D 

igra ima dodge mehaniku, 4 puta je moguće koristiti space da se napravi character roll i izbjegne neki napad... svako korištenje troši bod stamine koja se regenerira s vremenom.

korištenje skillova im diže levele i na 5, 10, 15 i 20 je moguće odabrati neki skill bost. nude se 2 opcije. npr za prvi skill koji sam dobio mogu birati stun na impactu ili damage dealing shockwave... jedan od primjera.

 

za sada mi se sviđa... definitivno ću joj dati priliku

 

16 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem

ae javi kakav je gušt pa bi mogli u dvoje ? nažalost i ja se nećkam još uvijek :-)

tj. koliko ima ljudi uopće zainteresiranih za ovu igru ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2020 12:56 (mtv).
8 godina
neaktivan
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem

u 6 popodne igra ima full release, sada je još kao beta i sav character progress se bude brisao. taman kad ja moram na posao a dolazim oko 3 ujutro doma... grrrrrrrr

 

https://steamcommunity.com/games/424370/announcements/detail/1718622688305803252

13 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

Skinuo 15.9 GB. Obozavam sto ima i offline mod, napokon.Betu sam igrao s gustom.Takoder sam uzeo i orginal soundtrack ,navodno je odlican. 

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

Naravno , imaju probleme sa serverima , ali zato offline mod radi !!

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

hmmm odigrao 1 act .. nije loše ali teško je suditi samo po 1 činu .. fizika nije loša (mislim na baratanje oružjem i čarolije) i protivnici su zabavni ... bumo vidili 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

Jedno pitanjce. Koliko sam shvatio postoji offline i online opcija. Lik/char koji se igra offline ne moze se koristiti i online. Naravno, svi znamo i zasto.

Eh, sada. Jesam ja krivo razumio ili se online ne moze igrati solo vec se mora igrati sa nekim ? Odnosno, sa online likom ne mozes igrati solo. Barem ne trenutno, koliko sam pohvatao ovako na brzinu.

Eh sada jel' to istina, a, ako je, ima li naznaka da ce doci do promjene da solo mozes igrati i online.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
SamoPitam3 kaže...

Jedno pitanjce. Koliko sam shvatio postoji offline i online opcija. Lik/char koji se igra offline ne moze se koristiti i online. Naravno, svi znamo i zasto.

Eh, sada. Jesam ja krivo razumio ili se online ne moze igrati solo vec se mora igrati sa nekim ? Odnosno, sa online likom ne mozes igrati solo. Barem ne trenutno, koliko sam pohvatao ovako na brzinu.

Eh sada jel' to istina, a, ako je, ima li naznaka da ce doci do promjene da solo mozes igrati i online.

 

 Mozes igrati solo online, ne moras biti u grupi.

Eire
8 godina
neaktivan
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem

koja navala na igru, serveri to ne mogu podnijeti. već nekoliko puta pokušavam igrati ali me malo-malo izbacuje iz online i onda treba po 5-10 minuta da me opet spoji

16 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

Neda mi se raspisati što su sve ukakili kroz razvoj, ali pazite:

- dosta ljudi ima bug da te igra jednostavno baci na početak (izgubi se sav progress); najčešće na kraju Act 1

- sam loot nije nešto impresivan u usporedbi s igrama tipa Grim Dawn, Diablo serijal, Titan Quest itd.
- igra je inače trebala biti puno otvorenija, ali su da oprostite, bacali drk1cu i onda panično išli dovršiti (ljudi koji su više igrali vele da je pri kraju strašno loš level dizajn/repeticija je velika čak i za ARPG)
- tona bugova općenito (nestaje stash, ne može se targetat određeni enemy, ponekad zapnu pa trče na mjestu itd itd.)

Uglavnom, preporuka da si lagano isprobate jer ima svakako fora mehanika i brutalno izgleda, no ja bih čekao par patcheva za nešto ozbiljno (čitaj ulupat brdo sati na jednog lika), čisto da ne izgubite progress. Potencijal je tu, pitanje samo koliko truda će dev uložiti.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

Lagano. Cisto, zanemariti za sada. Ovo je stvarno lose nakon toliko godina u EA fazi.

Barem trenutno. Ovo je gore od diabla 3 kada je izasao. I to debelo gore. Puno bugova, nidje veze oko sinergije skillova. Cekati da se sredi igra, a do onda ce i cijena pasti. Ako ne postane u medjuvremenu i f2p, jer su vec nagovijestili da ce prodavati preko mikrotransakcija tamo neku obleku i tako to. Da izgledamo jel'te bolje, jer sa time ce kao financirati dalji razvoj.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

evo ja igram....da dosta bugova pogotovo što ona leteća govna ne može ubiti ,ali on tebi redovno skidaju health. Loot nije neki. Mislim došao sam do 2 boss-a i pobijedio ga ne znam kakav će biti loot kasnije

 

čak sam i snimao za svoj youtube kanal pa tko hoće evo link

 

 

ovo je prvi nastavak i da čuju se klikovi miša jbg, no u ostalima nema toga. Skill tree nema veze sa vezom. Napravili ogromno to, a mnogi oni kružići daju isto. 

 

Grafika je dobra, priča nije loša za sada i odlično je što možeš promjeniti tip svog lika sa kojim igraš kroz igru. Ako uzmeš rangera ne moraš igrati kao ranger već možeš kao i meele. Ja sam to napravio kod sebe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
gamer88 kaže...

. Ako uzmeš rangera ne moraš igrati kao ranger već možeš kao i meele. Ja sam to napravio kod sebe.

Ha da. Pojednostavili su cak i diablo 3 sa time, a ujedno i pokomplicirali poe u istoj igri. Odnosno to oko socketa i sinergije. Meni je ovo teski sataras. I to onaj los, bez rajcice

Skill tree je onaj is poe-a, bar su to kopirali donekle. Ne znam, mozda cu ispasti zloban, ali grim dawn je daleko  bolja igra od ovoga. Bas mi ispada da su na kraju izbacili neki poluproizvod, jer su negdje u razvoju ostali bez ideje.

8 godina
neaktivan
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem

sramota je da se još uvijek ne može igrati online. nakon toliko godina da izbace nešto ovako loše... sramota. a horde ljudi ih brane. pa 2020 je, ovako nešto je neprihvatljivo

5 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
Skullscar1989 kaže...

sramota je da se još uvijek ne može igrati online. nakon toliko godina da izbace nešto ovako loše... sramota. a horde ljudi ih brane. pa 2020 je, ovako nešto je neprihvatljivo

 Ne brane ih horde. Eno wudijo pokusava odgonetnuti kako sto i kako

I nista mu nije jasno. Niti quin69 ne moze odgonetnuti. Tebi je izgleda najveci problem sto se ne mozes spojiti i igrati online, a to je zapravo jako daleko od glavnog problema same igre.

13 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem

MA grim dawn je za ovo epic djelo...a kad je igra izašla. Ovo izađe u 2020 i opet puno bugova. ALi dobro ja ionako ne planiram online igrat tako da mi to ne igra ulogu. Za sada sam se samo susreo sa bugom da ne mogu ubiti par enemy-a. Ostalo sam vidio u drugim videima. A gle popravit će valjda. Ako je zadnji loot kao gold nemaju recimo ljubičasti ili kao crveni loot koji je bolji od tog gold loota onda ću i tu biti razočaran hahah

15 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

neka se ogledaju na neke druge... dosta vas nije culo za "pokemone na pcu"

 

Temtem igra jos nije full release vec u early accessu i igra je fenomenalna... tako se trebaju raditi naslovi..

Steta sto je ovo ispalo ovako kako je ispalo, nitko  ne spominje katastrofalne titlove tj prijevod?

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

Za sada je igra odlicna. Vidjet cu kakav ce biti endgame! A vi deco sto gundjate za bugove jeste razmazena publika idite igrati Shitnite onda

be Cool
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
toxic kaže...

neka se ogledaju na neke druge... dosta vas nije culo za "pokemone na pcu"

 

Temtem igra jos nije full release vec u early accessu i igra je fenomenalna... tako se trebaju raditi naslovi..

Steta sto je ovo ispalo ovako kako je ispalo, nitko  ne spominje katastrofalne titlove tj prijevod?

 temtem je vrh samo čekam full igru. Sve ostale pokemone prave sam već odigrao čak i fan made hahaha

8 godina
neaktivan
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem

2020 a ovakva sranja od release se još uvijek događaju. i događati će se i dalje dok god budale to prihvaćaju i brane devove. nakon godina provedenih u rađenju igre ona ne funkcionira na release day. koga briga za offline, to je igra koja je online za igranje s prijateljima. sve one glupe fore kao nisu znali da će biti takva navala bla bla... to više ne prolazi. wolcen discord je pun kretena kojima je očito normalno da plate za nedovršeni proizvod pa nekoliko mjeseci čekaju zakrpe kako bi igra donekle proradila normalno. tražio sam refund na steamu, nadam se da ću ga dobiti

 

edit: sat vremena kako sam zatražio refund, dobio sam ga. imao sam cca 10 sati igranja ali sam objasnio da igra nije isporučila ništa što je navedeno. želio sam online iskustvo slično diablo 3 kako bih igrao s prijateljima ali friend liste ne rade, online ne radi, kada je i radio nije bilo moguće igrati jer su serveri stalno izbacivali... i steam vratio novac jer i oni vide da je igra gadno podbacila

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 15:28 (Skullscar1989).
13 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
Skullscar1989 kaže...

2020 a ovakva sranja od release se još uvijek događaju. i događati će se i dalje dok god budale to prihvaćaju i brane devove. nakon godina provedenih u rađenju igre ona ne funkcionira na release day. koga briga za offline, to je igra koja je online za igranje s prijateljima. sve one glupe fore kao nisu znali da će biti takva navala bla bla... to više ne prolazi. wolcen discord je pun kretena kojima je očito normalno da plate za nedovršeni proizvod pa nekoliko mjeseci čekaju zakrpe kako bi igra donekle proradila normalno. tražio sam refund na steamu, nadam se da ću ga dobiti

 

edit: sat vremena kako sam zatražio refund, dobio sam ga. imao sam cca 10 sati igranja ali sam objasnio da igra nije isporučila ništa što je navedeno. želio sam online iskustvo slično diablo 3 kako bih igrao s prijateljima ali friend liste ne rade, online ne radi, kada je i radio nije bilo moguće igrati jer su serveri stalno izbacivali... i steam vratio novac jer i oni vide da je igra gadno podbacila

Nedaj boze da nestane interneta na dan, dva. Takvi kao ti bi si sami presudili 

Eire
8 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

Probao sam malo igrati, nekih 2-3 sata, dosta mi je slična Warhammer - Chaosbane igri, treba još pričekat da se neke stvari poprave, u načelu zabava na kratke staze za mene osobno, ništa više.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
DukeOs kaže...

Nedaj boze da nestane interneta na dan, dva. Takvi kao ti bi si sami presudili 

 Oprosti što za svoj novac želim dobiti gotovi proizvod. Zaista se ispričavam, ma ne budem više nikada to očekivao i biti ću presretan kad nakon godina razvijanja neke igre ona izađe i bude neigriva. To je ipak standard danas zar ne? Pa što će ti gotova igra kad je puno zabavnije igrati strgano smeće

12 godina
offline
Re: 'Wolcen - Lords of Mayhem
Skullscar1989 kaže...
DukeOs kaže...

Nedaj boze da nestane interneta na dan, dva. Takvi kao ti bi si sami presudili 

 Oprosti što za svoj novac želim dobiti gotovi proizvod. Zaista se ispričavam, ma ne budem više nikada to očekivao i biti ću presretan kad nakon godina razvijanja neke igre ona izađe i bude neigriva. To je ipak standard danas zar ne? Pa što će ti gotova igra kad je puno zabavnije igrati strgano smeće

 

 

Ja se apsolutno slažem - u zadnjih 4-5 godina je postao standard da igra ima EA koji se naravno placa pa bete, open bete i 100 sranja i onda nakon xy godina igra izađe i ima masu bug-ova i nije izbalansirana ili ima neke kronične bolesti tipa pinga u fps-ovima ,,  pa to za današnje standarde i tehnologiju je apsolutno sramotno - kak su igre prije izlazile normalne i bez 1001 buga a niti su imale EA niti open bete niti su se financirale iz tih EA  ... 

13 godina
offline
'Wolcen - Lords of Mayhem

Dodajte me za frenda  da peglamo skupa :  cune.4461 

Trenutno lvl 33. melee Patim se oko Lambacha .

Igra je cisto osvjezenje i uzivancija dok se ceka Cyberpunk 2077 ,te  Diablo 4.

 

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice