Stalker 2

poruka: 236
|
čitano: 100.572
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Stalker 2
dery kaže...

treba na rusiju opalit atomske ustvari poravnat ih samo nek se stalker uradi

 

Pa da, obavezno atomske da onda imamo što realniji predložak za Staklera 3

9 godina
offline
Re: Stalker 2
Nastasja0001 kaže...

Postoje li moderatori na ovom forumu? Strašno kakve se poruke mogu pročitati od pojedinaca.

 

mislim da je prilično očito da se ekipa malo našalila bez zle namjere, humor je potreban i u najcrnja vremena, zapravo pogotovo tada. A to što su neki cijepljeni od istog, e jebiga.

Moj PC  
3 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Stalker 2
Ok, nisam znala, zato pitam. Znači meni kao pripadnici ruske nacionalne manjine u hr je dozvoljeno psovanje ruske majke?! Amerikanci su na istom platnom spisku koliko vidim, ima li još koja nacija da se u hr sa njom ispiraju usta? I nemoj se ljutiš, i u pravu si probudila sam se, a ti i tebi slični na žalost nećete nikad.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Stalker 2
Nastasja0001 kaže...
Ok, nisam znala, zato pitam. Znači meni kao pripadnici ruske nacionalne manjine u hr je dozvoljeno psovanje ruske majke?! Amerikanci su na istom platnom spisku koliko vidim, ima li još koja nacija da se u hr sa njom ispiraju usta? I nemoj se ljutiš, i u pravu si probudila sam se, a ti i tebi slični na žalost nećete nikad.

 

Koji je tebi najbolji Stalker iz dosadašnjih serijala? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
5 godina
offline
Re: Stalker 2
😂😂😂 Nastasja, ohladi malo. To je sve zajebancija osim ovog da ćemo bit jako ljuti ako Rusija napadne Ukrajinu i odgode opet Stalkera. Ja prvi idem gore psovat vam sve po spisku bila ti uvrijeđena ili ne. Ostavite se Ukrajine.
Sve Vas Volim
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Stalker 2
Nastasja0001 kaže...
Ok, nisam znala, zato pitam. Znači meni kao pripadnici ruske nacionalne manjine u hr je dozvoljeno psovanje ruske majke?! Amerikanci su na istom platnom spisku koliko vidim, ima li još koja nacija da se u hr sa njom ispiraju usta? I nemoj se ljutiš, i u pravu si probudila sam se, a ti i tebi slični na žalost nećete nikad.

 

genijalan primjer kako se od muhe radi slona. Kao što već rekoh, nitko nije ništa loše mislio, ekipa se zeza. Meni slobodno psuj majku i hrvatsku i ustašku i kakvu god hoćeš, zaboli me tuki.

15 godina
offline
Stalker 2

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Stalker 2

Isuse pa sad Stalker tek nikad nece izac............. Idi nahui

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Stalker 2
Mozda odvoje ruse iz CS Goa na neke njihove servere 🤣
PeTak
12 godina
offline
Stalker 2

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Stalker 2
IvanDado kaže...
Mozda odvoje ruse iz CS Goa na neke njihove servere 🤣

 Al nije bilo da je pred malo Rusija napravila svoj internet?

Sve Vas Volim
8 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Stalker 2
Nastasja0001 kaže...
Ok, nisam znala, zato pitam. Znači meni kao pripadnici ruske nacionalne manjine u hr je dozvoljeno psovanje ruske majke?! Amerikanci su na istom platnom spisku koliko vidim, ima li još koja nacija da se u hr sa njom ispiraju usta? I nemoj se ljutiš, i u pravu si probudila sam se, a ti i tebi slični na žalost nećete nikad.

 Reci nam Nastasja0001 kako si? što ti govoriš na ovo sve?

 Tužno, žalosno i ne znam što sve ne...

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Stalker 2

Dio tima radi na igri i seli se u Prag. Ajde možda bude nešto, nada zadnja umire.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Stalker 2

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Stalker 2

2023 izlazi valjda

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2022 13:16 (dery).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 mjeseci
neaktivan
offline
Stalker 2

Jedan od developera S.T.A.L.K.E.R je ubijen blizu Bahmuta

 

One of S.T.A.L.K.E.R. video game developers killed in action near Bakhmut

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Stalker 2

Trailer danas u 20:00h!

Sve Vas Volim
Moj PC  
2 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: Stalker 2

To odigram i mogu završit svoju gaming karijeru, jedino što čekam

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
offline
Re: Stalker 2
Srce Isusovo kaže...

Trailer danas u 20:00h!

 Od 0:53 sek do 0:58 se i zelenski ukazao . Grafički impresivno djeluje.1:08min poznato područje "garbage depot"  Na kraju izleti preorder now 2023 izlazi,nadamo se ali nije to sigurno.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2022 20:26 (dery).
5 godina
offline
Stalker 2

Lijepo sve to izgleda ali... Treba još malo čekat i vidit. 

 

 

 Idi ko mne!

Sve Vas Volim
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Stalker 2

Vidim da lagano trzaka i u djelovima trailera,znaci nista od 60fps na rtx4090 uz DLSS3.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Stalker 2
MEGATAMA kaže...

Vidim da lagano trzaka i u djelovima trailera,znaci nista od 60fps na rtx4090 uz DLSS3.....

 Ma ko zna u kakvom je igra uopće stanju... SoC je bio kaos valja 10 godina još nakon izlaska igre. Nisam nešto uvjeren da će to bez nekih problema uletit u 2023. A nema ni okvirnog perioda nego, eto, 2023... U biti od gameplaya nismo vidili ništa, sve nešto kratko 1-2 sekunde, nedovoljno, jedino ove animacije neke su bile nešto duže a za njih me boli mojih čarobnih 13 cm...

 

 Nebi se ja previše nadao - čekao sam 13 godina nastavak tako da me još 1. neće valjda ubit; a i imamo Atomic Heart u 1/2023 i onaj 

mi se čini zanimljivim (samo pitaj boga kad će to, mislim da i to treba u 2023)

Sve Vas Volim
10 godina
offline
Stalker 2

Meni izgleda kao da ima puno cutscenea i tih "epic" uloga, nekako mi to nije nikad bilo za Stalker. Stalker 1 je baš nailao tu atmosferu gdje nisi epic bad ass lik, vec je sve ocajno i svi su ocajni, jako puno smislenih rpg elemenata... I zbog tog je atmosfera bila toliko fenomenalna.
Treba još vidjet kako ce to bit, možda i ne bude tako hollywoodski kao što mi se cini, ali miriši malo ko svaka klasicna moderna pucacina.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2022 21:47 (D3lBoy).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stalker 2

Graficki izgleda jako dobro sudeci po tim trailerima, napokon dolaze next gen igre, hvala qrcu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Stalker 2
MEGATAMA kaže...

Vidim da lagano trzaka i u djelovima trailera,znaci nista od 60fps na rtx4090 uz DLSS3.....

 Igre sa UE5 ce biti dosta zahtjevne i za XSX i PS5.

15 godina
offline
Stalker 2

Ništa tu još nije optimizirano, a i bojim se igre studija iz zemlje koja sada treba svaki cent. Ne kažem da ne treba pomagati, kažem samo da me strah kupiti i očekivati gotov proizvod.

Ogirinal je bio vrhunska igra, kako kaže kolega gore, pričekati godinu-dvije i odigrat dobru igru ili brzat sa preorderom i biti razočaran...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stalker 2
Rhodin kaže...

Ništa tu još nije optimizirano, a i bojim se igre studija iz zemlje koja sada treba svaki cent. Ne kažem da ne treba pomagati, kažem samo da me strah kupiti i očekivati gotov proizvod.

Ogirinal je bio vrhunska igra, kako kaže kolega gore, pričekati godinu-dvije i odigrat dobru igru ili brzat sa preorderom i biti razočaran...

 

 Igra je na Gamepassu day 1 tako da nekog velikog rizika nema.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Stalker 2
Magician kaže...
MEGATAMA kaže...

Vidim da lagano trzaka i u djelovima trailera,znaci nista od 60fps na rtx4090 uz DLSS3.....

 Igre sa UE5 ce biti dosta zahtjevne i za XSX i PS5.

Hvala na infou,nekako sam propustio da su se prebacili na U5.

Onda je itekako moguce da je to sto sam primjetio zapravo shader stutter a ne problem sa framerateom.

 

Fortnite sa U5.1 enginom radi nevjerovatno na Ps5 i XsX,ostaje za vidjet kako ce se ovakvi realisticni naslovi vrtijet.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice