Stalker 2

poruka: 236
|
čitano: 100.619
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Stalker 2

Ekipa pozdrav,evo čisto da obavijestim da je izašao Stalker Anomaly 1.5.1 finalna verzija te se isplatio zaigrati svakako.Još ako uz to ubacite ove modove koje su u linku ispod taman imamo pripremu za novoga Stalkera.Ubačene su puške iz Escape from Tarkova te još neke ludosti.Daleko najstabilniji mode za Stalkera.

 

Uživajte!

 

 

https://www.moddb.com/downloads/stalker-anomaly-151

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 12:30 (funny games).
Moj PC  
0 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: Stalker 2
funny games kaže...

Ekipa pozdrav,evo čisto da obavijestim da je izašao Stalker Anomaly 1.5.1 finalna verzija te se isplatio zaigrati svakako.Još ako uz to ubacite ove modove koje su u linku ispod taman imamo pripremu za novoga Stalkera.Ubačene su puške iz Escape from Tarkova te još neke ludosti.Daleko najstabilniji mode za Stalkera.

 

Uživajte!

 

 

 

+ još je standalone 

I want to believe
3 godine
protjeran
offline
Re: Stalker 2
funny games kaže...

Ekipa pozdrav,evo čisto da obavijestim da je izašao Stalker Anomaly 1.5.1 finalna verzija te se isplatio zaigrati svakako.Još ako uz to ubacite ove modove koje su u linku ispod taman imamo pripremu za novoga Stalkera.Ubačene su puške iz Escape from Tarkova te još neke ludosti.Daleko najstabilniji mode za Stalkera.

 

Uživajte!

 

 

 Može malo više informacija o tom modu? Jel to fan remake prva 3 dijela ili?

11 godina
offline
Re: Stalker 2
user2206 kaže...
funny games kaže...

Ekipa pozdrav,evo čisto da obavijestim da je izašao Stalker Anomaly 1.5.1 finalna verzija te se isplatio zaigrati svakako.Još ako uz to ubacite ove modove koje su u linku ispod taman imamo pripremu za novoga Stalkera.Ubačene su puške iz Escape from Tarkova te još neke ludosti.Daleko najstabilniji mode za Stalkera.

 

Uživajte!

 

 

 Može malo više informacija o tom modu? Jel to fan remake prva 3 dijela ili?

 Odnosi se na Call Of Pripyat,koristi se 64-bitna verzija x-ray engine koji je puno stabilinija od 32 bitne inačice  igra je standalone znači ne trebaš imati original igru ili crack verziju igre samo unzipaš u folder i deri!

7 godina
offline
Re: Stalker 2

Točnije, odnosi se na mod Call of Chernobyl. To je sandbox/story mod koji je baziran na open source x-ray engineu, a ima inkomporirane mape iz svih STALKERA u jednu veliku. Tu su još i nova oružja, outfiti, itemi, mutanti i još štošta....

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 12:56 (Brki1994).
11 godina
offline
Re: Stalker 2
Brki1994 kaže...

Točnije, odnosi se na mod Call of Chernobyl. To je sandbox/story mod koji je baziran na open source x-ray engineu, a ima inkomporirane mape iz svih STALKERA u jednu veliku. Tu su još i nova oružja, outfiti, itemi, mutanti i još štošta....

 Da da Call of Chernobyl  Jučer cijeli dan pokušavao namjetiti Misery + Gunslinger za Call of Pripyat pa mi ostao u glavi.Prepun je bugova i ne mogu ga igrati kako treba iako izgleda predobro.

 

9 godina
offline
Re: Stalker 2

 

nakon pobjede Dinama ovo mi je najbolja vijest ovog tjedna

7 godina
offline
Stalker 2

Evo stiglo još informacija 

 

Čini se da nam se vraćaju Duty i Freedom, a kakve će tek stalkeri imati zube 

 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2021 12:26 (Brki1994).
Moj PC  
2 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Stalker 2

Baš skidam Anomaly nisam igro STALKER još ove godine

 

EDIT:

 

Nije ovo za mene :(, odoh ja na Clear Sky sa modovma

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2021 18:18 (Streetpunk).
10 godina
offline
Stalker 2

Evo prvog gameplay trailera upravo objavljenog, izgleda fantasticno, kao Tarkov. Jedino sto dolazi nagodinu ipak

 

 

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
7 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: Stalker 2
D3lBoy kaže...

Evo prvog gameplay trailera upravo objavljenog, izgleda fantasticno, kao Tarkov. Jedino sto dolazi nagodinu ipak

 

 

 očel bit sp, oli će nas zajebat 

9 godina
offline
Re: Stalker 2
D3lBoy kaže...

Evo prvog gameplay trailera upravo objavljenog, izgleda fantasticno, kao Tarkov. Jedino sto dolazi nagodinu ipak

 

 

 

a datum je 28.04.2022., skroz super, izgleda da su si uzeli vremena koliko treba

13 godina
offline
Re: Stalker 2
picajzla0707 kaže...

 očel bit sp, oli će nas zajebat 

 Čuj to, da Stalker ne bude SP, pa odma ga mogu prekrižit debelim flomasterom.

Say hello to my little friend
15 godina
offline
Re: Stalker 2
Skoro mi dode da kupim series x za ovo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Stalker 2
Bass kaže...
Skoro mi dode da kupim series x za ovo.

griješnih li misli, igrat stalkera na konzoli

još da ne dolazi na windoze u isto vrijeme, ovako ne kužim čemu

15 godina
offline
Re: Stalker 2
Kad imas doma MBA M1 i PS5 a presao si SoC, CS i Prypiat onda bas nemas u planu kupovat komp za to. Jeftinije je kupiti konzolu koju ne mozes naci 👍👍
9 godina
offline
Stalker 2

jebote led 150 gigabyta potrebno slobodnog diska

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stalker 2

 

Nije dobar znak...

Say hello to my little friend
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Stalker 2

Sistemski zahtevi su tu. Da li su veliki? Kako za koga

https://abload.de/img/d3mjag.png

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stalker 2

Zahtjevi se čine realni, pogotovo za igru koja izlazi 2022. godine,  možda na prvu djeluju prenapuhano ali to je zbog lošeg stanja tržišta.

Say hello to my little friend
11 godina
offline
Stalker 2

ok je to, s mojom konfom nešto između mid i max postavki na 1080p

nije to puno zahtjevnije od aktualnih top igara, ako se ne varam stariji stalkeri su bili skoro neigrivi na max postavkama i na najjačim konfama kad su izlazili, vjerojatno su sad bolje optimizirali

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Stalker 2

Jedan RTX 2060 će oduvati ovo, ako ne na max, na neka visoka podešavanja sigurno. Nisam graphics whore kao nekada premda su mnogi developeri počeli ubacivati poneku opciju koja ne pravi veliku razliku u grafici a fps odere. Tu nam je i DLSS plus onaj neki AMD-ov što uskoro dolazi, tako da ne bi trebalo biti neke prevelike brige, pogotovo ne kod onih koji imaju šestojezgarne procesore.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stalker 2
pih, igra izlazi u budućnosti a ja bi ju samljeo u sadašnjosti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stalker 2
Dragonbane kaže...

Jedan RTX 2060 će oduvati ovo, ako ne na max, na neka visoka podešavanja sigurno.

 Ako je imalo suditi po prijašnjim STALKER-ima, nema šanse. Ma, i ako je suditi po traileru, nema šanse, kraj tolko vegetacije/realtime svjetlosti, a i ovaj A-life 2.0 u najavi zvuči kao da će mljet procesore.

Say hello to my little friend
14 godina
offline
Stalker 2

Sve next gen igre će mljeti procesore jer nove konzole više nisu kočnica. Prvi je to pakazao cyberpunk, 8 jezgri je vrlo poželjno. Cyberpunk zaposli i deset jezgri bez puno problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Stalker 2

DX12 i Vulkan bolje koriste multi core procove nego što je to radio DX11 pa se nadam da će većina nas smrtnika s 6/12 moći bez problema ovo vrtiti. 

Vegetaciju i mnoge druge efekte ćemo naravno smanjiti, ali mislim da e se igra dobro vrtiti jer razlika između minimalnih i preporučenih zahtjeva sadrži širok spektar hardvera koji je sasvim pristojan i dobar. Još da podržava FidelityFX super resolution (uz prisutan DLSS) za nas s AMD grafama i ja sretan.

Sjećam se u Shadow of Chernobylu kako se to loše vrtilo tada jer te je jedna pogrešna postavka koštala dosta FPS-a, ali ako sam ga vtio 2007.g. s GMA 950 i dual coreom i to sam prešao igr par puta na taj način, sve je moguće 

Ipak je STALKER unikatan serijal 

 

Vki plus jer su dijalozi na ruskom!

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2021 11:00 (Brki1994).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Stalker 2
forumaš kaže...

Sve next gen igre će mljeti procesore jer nove konzole više nisu kočnica. Prvi je to pakazao cyberpunk, 8 jezgri je vrlo poželjno. Cyberpunk zaposli i deset jezgri bez puno problema.

 Ne no stotinu

14 godina
offline
Re: Stalker 2

 

i9 sa 20 thredova skače na 70-80% na trenutke 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Stalker 2
forumaš kaže...

 

i9 sa 20 thredova skače na 70-80% na trenutke 

 Može on da skače koliko hoće, činjenica je da će sve novije igre sasvim komotno raditi (znači ne naročito lošije od tih i9 i R9) i na procesorima tipa R3 3300X ili i3 10100F, a tek na 6/12 tipa i5 10400F koji je ispod 150 evra što znači džaba.

Igre se ne mogu optimizovati za ogroman broj jezgara, bar ne još. DX12 ih ne skalira nešto naročito nakon više od šest jezgara (5% razlika) a to će potrajati duže. Postavimo još 2K rezoluciju i razlika je neprimetna.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2021 15:06 (Dragonbane).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice