Stalker 2

poruka: 236
|
čitano: 100.381
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Stalker 2
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 2
10 godina
offline
Stalker 2

Jel se dobro sjećam da je u Tarkovu kad je prvi put izašao bilo anomalija? Bila je neka veza između Stalkera i Tarkova ne?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Stalker 2
dery kaže...

Ovo je najbolja vijest zadnjih deset god u svijetu gaminga. Čista jebačina...

 To nebi ni ja bolje sročio! 

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: Stalker 2
Jedino su mi likovi u onom kao hubu izgledali malo zastarjeli, nadam se da mi se to samo činilo, a ako ne, da će to uskoro doraditi kako treba. Malo me previše podsjetilo na prvu igru, možda je to bio i cilj da malo pokrene nostalgiju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stalker 2
Cansee kaže...
Jedino su mi likovi u onom kao hubu izgledali malo zastarjeli, nadam se da mi se to samo činilo, a ako ne, da će to uskoro doraditi kako treba. Malo me previše podsjetilo na prvu igru, možda je to bio i cilj da malo pokrene nostalgiju.

 pa ja ocekujem da ce sve izgledat onak grubo sovjetski inace to nebi bilo to :) 

 

Bas cu ic ponovo igrat malo Call of Chernobyl, vrhunski mod

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Stalker 2

Stalker - LOL - 

 

Prva misija u onom njihovom polu zatvorenom, polu otvorenom svijetu: ajde dragi donesi nam doslovce 1 strucu kruha sa neke lokacije. Priznajem nisam odmah napravio uninstall nego sam pricekao dok me nije prvi pas lutalica napao i uspio sam ga zaustaviti sa cca 50 metaka, e onda sam napravio uninstall jer me struce kruha i 50 metaka sasuti u psa lutalicu jednostavno nisu uzbudivali.

 

Drago mi je da vas to uzbuduje, pa se nadam da ce vam u drugom dijelu barem 2 struce kruha naruciti u prvoj misiji i da ce te barem 100 metaka sasuti u prvog psa lutalicu na kojeg naletite. Sto je najgore uopce se ne salim.

 
0 18 hvala 0
12 godina
offline
Stalker 2

Bar se potrudi trolati, ovako ti je bezze ispalo.

Al evo štruca kruha za trud.

Ubi bene, ibi patria.
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stalker 2

Reci igru koja je tebi najbolja da se i mi malo nasmijemo.Nećemo se šalit.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Stalker 2

Da nisam pichka kada su ovakve scary igre u pitanju, ovo bi jedva čekao.

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Stalker 2

#Sint1...drugi put igray na easy...A nama ostalima ostavi hard & very hard...stalker se igra na stalker težini i koliko se ja sjećam pas je pao nakon njekoliko hitaca...žao m je što sam rastezao s igranjem...igrao druge igre A stalker čuvao kao šlag na kraju....crkla grafa...kupio konzolu i tako samo prvi stalker prišao:(

Da je Microsoft bio mudriji i najavio remaster trilogije dok čekamo dvicu isključivo za svoj SeX...bio bi to pravi sex

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
8 godina
offline
Stalker 2
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Stalker 2

Da li ima ikakvih novosti vezane sa Stalker 2 ? Da li su poznati makar recommended spec za pokretanje igre? Nekako je sve utihnolo,što mi nije drago čuti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Stalker 2
funny games kaže...

Da li ima ikakvih novosti vezane sa Stalker 2 ? Da li su poznati makar recommended spec za pokretanje igre? Nekako je sve utihnolo,što mi nije drago čuti.

 

zasad ništa novo, al development ide normalno, to znam jer sam u tom discordu njihovom, nema tu neke frke kad im leđa čuva microsoft, sigurno će igra izaći, a oni su od početka ciljali 2021.

9 godina
offline
Stalker 2

minuta čistog gaming orgazma

 

Moj PC  
10 0 hvala 6
14 godina
offline
Re: Stalker 2
Cansee kaže...

minuta čistog gaming orgazma

 

 Atmosferično!  Ako bude bez bugova ja ga ne kupujem!

I'm very large!
13 godina
offline
Re: Stalker 2
Bez brige, još će ih nadodati sa day one patchom
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Stalker 2

Kako je to bila zahtjevna igra u svoje doba i ovaj će stalker isto po viđenome iz trejlera.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Stalker 2

Oće ovo bit SP igra? Sjećam se da su spominjali MMO?

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Stalker 2

auuuuuuh jebenica

ko ce ziv samo ovo docekat

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Stalker 2

sad sam tek skužio da će, s obzirom na day1 gamepass, biti dosta jeftino igrat ovu igru. Nadam se da to nije za to što ne očekuju puno od nje. Ne znam baš koliko top igara inače stavljaju odmah na gamepass

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stalker 2
@Cansee
Microsoft svoje igre stavlja na GamePass. Ne mogu uvjetovati razvojne studie koji nisu u njihovom vlasništvu da to isto odrade.
13 godina
offline
Re: Stalker 2
Microsoft stavlja sve koje rade njihovi studiji. Slijedeći Halo, Gears, Hellblade, Elder Scrolls, Doom... sve dolazi na gamepass day one.

U ovom slučaju vjerojatno je M'soft dogovorio neki oblik suradnje pa igra dolazi na gamepass odmah. A i nije baš da je gamepass loša stvar za developere kao što neki misle. Mnogo igara je povećalo svoju prodaju tek kad su došle na gamepass.

Prema onom što piše izgleda da dolazi samo na konzole što je pomalo razočaravajuće, ali ako ništa drugo barem ću moći isprobati prije kupnje PC verzije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Stalker 2

aj dobro onda, ne znam baš puno o tom gamepassu, mislio sam da možda dolaze samo neke manje igre odmah, a ove poznatije i veće tek kasnije, drago mi je da sam bio u krivu

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stalker 2
@cansee
Microsoft sa gamepassom pokušava postati Netflix za igre. Plaćaš pretplatu i igraš sve besplatno. Trenutno za cca 90€ možeš dobiti 3 godine GamePass ultimate-a i sve igre koje u tom razdoblju budu na njemu su besplatne. Microsoft trenutno ima 23 First party studia pod svojim krovom. Ova godina će biti velika za Xbox i gamepass
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2021 22:42 (izzy007).
9 godina
offline
Stalker 2

 

Video prešao 2 milijuna klikova u dva dana, definitivno ima zainteresiranih

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stalker 2
user2206 kaže...

Oće ovo bit SP igra? Sjećam se da su spominjali MMO?

 Kolko se sjecam dok je MMO bio spominjan vec su bili barem jednom propali. To je onda bilo to vrijeme kad se i Fallout MMO spominjo. Sreca da je to proslo :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Stalker 2

 

Ovo su neki od zanimljivih odgovora devova još iz 2019., ovaj prvi je dosta indikativan, da igru rade za lojalne fanove, vjerujem da to znači singleplayer.

 

 

"We have a lot of plans for the development of our favorite game universes, but at the moment all the main forces of the team focused on how to make STALKER 2 the game that loyal fans expect us to play and therefore to announce something else is too early."

 

"Yes, it's a high-end AAA game"

 

"Of course we have many sources of inspiration: books, games, movies, but the main one is the trilogy of S. T. A. L. K. E. R."

 

"The game is very modern, we try to use only the best and latest technology. Our main reference point is a great game."

 

 

Konačno, u ovom zadnjem traileru je potvrđeno da će se protagonist zvati Skif, tako da možemo biti sigurni da je single player igra. Da je bilo kakav online/mmo sami bi birali ime, ne bi hodalo okolo 400 tisuća Skifova

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Stalker 2

Budući da je ove godine izlazak novog STALKERA 2 (ako ne odgode), odlučih ponovno odigrati sve 3 igre kronoški da se prisjetim priče (Clear sky odigrao prvi put jer ga nisam zbog bugova prije mogao probaviti) s reclamation project modovima jer sam želio imati vanilla iskustvo. Svaki me put fascinira ona opresivna atmosfera gdje iza svakog grma može biti beštija ili bandit pa vas se žele dočepati. Kraj trilogije je ambigous pa se nadam da će u dvojci rješiti story do kraja.

 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Stalker 2
Brki1994 kaže...

Budući da je ove godine izlazak novog STALKERA 2 (ako ne odgode), odlučih ponovno odigrati sve 3 igre kronoški da se prisjetim priče (Clear sky odigrao prvi put jer ga nisam zbog bugova prije mogao probaviti) s reclamation project modovima jer sam želio imati vanilla iskustvo. Svaki me put fascinira ona opresivna atmosfera gdje iza svakog grma može biti beštija ili bandit pa vas se žele dočepati. Kraj trilogije je ambigous pa se nadam da će u dvojci rješiti story do kraja.

 

 

meni ne bi bilo loše komplet nova priča sa odmakom od 10 godina ili tako nešto, a sve što je bilo upitno na kraju trilogije bi se moglo riješiti sa možda nekakvim side questom gdje se objašnjava kako se sve odvilo

 

mislim nije loše i da ima igra dosta veze s originalima, ali meni nekako najviše pašu što svježiji događaji

7 godina
offline
Re: Stalker 2
Cansee kaže...
Brki1994 kaže...

Budući da je ove godine izlazak novog STALKERA 2 (ako ne odgode), odlučih ponovno odigrati sve 3 igre kronoški da se prisjetim priče (Clear sky odigrao prvi put jer ga nisam zbog bugova prije mogao probaviti) s reclamation project modovima jer sam želio imati vanilla iskustvo. Svaki me put fascinira ona opresivna atmosfera gdje iza svakog grma može biti beštija ili bandit pa vas se žele dočepati. Kraj trilogije je ambigous pa se nadam da će u dvojci rješiti story do kraja.

 

 

meni ne bi bilo loše komplet nova priča sa odmakom od 10 godina ili tako nešto, a sve što je bilo upitno na kraju trilogije bi se moglo riješiti sa možda nekakvim side questom gdje se objašnjava kako se sve odvilo

 

mislim nije loše i da ima igra dosta veze s originalima, ali meni nekako najviše pašu što svježiji događaji

 

Ma naravno. Nisam mislio sada da bude radnja odmah nakon zadnjeg dijela već nekih 5-10 godina nakon. SPOPILER ALERT Strelok je na kraju Call of Prypata rekao kako se Zona postala nestabilna nakon što je u Shadow of Chernobylu uništi C-Consciousness.  Nakon svake emisije, Zona se proširi za 5 km što bi moglo dovesti do asimiliacije čitavog kontinenta.  Na službenoj web stranici za STALKER 2 piše da je story epski i da će ishod imati globalne posljedice pa se nadam ćemo barem za taj dio priče vidjeti closure.

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 10:09 (Brki1994).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice