Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 933.026
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

>Gdje si nasao digitalni download - Codemastersov web shop je zatvoren vec neko vrijeme?

Kupio US verziju (Turbine). Poslali mi mail neki dan s promotivnim kodom za 9,99$.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.5.2008 19:27 (DocMcGoo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

U Crovortexu imaju trenutačno samo ovo (verzija za 199 kn je rasprodana). http://www.crovortex.com/webshop/igra-3421-The_Lord_Of_The_Rings_Online_Shadows_Of_Angmar_Special_Edition.html Ovaj special edition daje 45 dana free igranja i dolazi sa DVD-om na kojem je dokumentarac o izradi igre.

 

Također ju imaju i u Sophosu - obična verzija

http://webshop.sophoslab.hr/?igre/71/pc-igra-lord-of-the-rings-online-shadows-of-angmar/7590

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.5.2008 19:44 (Sims).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
DocMcGoo kaže...

>Gdje si nasao digitalni download - Codemastersov web shop je zatvoren vec neko vrijeme?

Kupio US verziju (Turbine). Poslali mi mail neki dan s promotivnim kodom za 9,99$.

 Aha, nista znaci od EU verzije preko neta, barem ne jos.

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sims kaže...

U Crovortexu imaju trenutačno samo ovo (verzija za 199 kn je rasprodana). http://www.crovortex.com/webshop/igra-3421-The_Lord_Of_The_Rings_Online_Shadows_Of_Angmar_Special_Edition.html Ovaj special edition daje 45 dana free igranja i dolazi sa DVD-om na kojem je dokumentarac o izradi igre.

 

Također ju imaju i u Sophosu - obična verzija

http://webshop.sophoslab.hr/?igre/71/pc-igra-lord-of-the-rings-online-shadows-of-angmar/7590

 Je, samo sto ova obicna verzija u Sophosu kosta koliko Special Edition u Crovortexu :)

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sims kaže...

E da, da li tko od vas igra igru na high, very high ili ultra postavkama? Pitam čisto zbog vizualnog izgleda Forochela. teksture snijega su predetaljne, stvarno izgleda super. pravi užitak za oči, totalno je oštra slika (u cijeloj igri je tako, ne samo u Forochelu, ali Forochel je jako bijel pa se još više ističe oštrina prikaza :)


 
Ja igram na stolnom računalu na ultra high postavkama
reza 1440x900
Core duo E6400 (2,13ghz)
4 gige rama (win xp prepoznaju 3,25GB)
Nvidia Geforce 7900gs sa 512Mb Rama

I tu i tamo zatrza kad ima puno igrača, inače sve vrti glatko i bez problema.
16 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Sto se tice kupovanja igre najbolje je skinut EU trial verziju i nakon isteka trial-a jednostavno se kupi kod za igru (108 Kn) http://www.offgamers.com/ i

u tu cijenu je ukljuceno 30 dana igranja.

Kod se dobiva u roku 5 minuta nakon sto se telefonski verificira narucitelj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
MorciTheCroat kaže...

Sto se tice kupovanja igre najbolje je skinut EU trial verziju i nakon isteka trial-a jednostavno se kupi kod za igru (108 Kn) http://www.offgamers.com/ i

u tu cijenu je ukljuceno 30 dana igranja.

Kod se dobiva u roku 5 minuta nakon sto se telefonski verificira narucitelj.

 Bas mi je dosla volja za tu igru kad cujem to..!
 Znaci skinem igru (trial), dam 108 kn - s tim da ti gotovo sigurno mislis na paypal ili nekaj slicno, i imam igru 30 dana!!!Nevinašce
 Na godinu bi po tom doslo 1296kn!Viče
 I jos da zovem telefonski!
 Pa to je onda najskuplja igra svih vremena!

Ne kuzim, kupim orginalni igru, a ne mogu igrati!
Pojasni ak sam u krivu!

Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Thermaltake V1, Gigabyte GA-M56S-S3, 4GB DDR2 800 Kingmax, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr., Logitech Z-2300, Logitech LX 500
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

a joj!!!


MB Gigabyte X38-DS4, Intel Core 2 Duo E6850 BOX, 2×3.0GHz, Gigabyte GF 8800GTX, 768MB DDR3, 4 x 1GB @ 800mhz Thermaltake Soprano
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Citat: Armor
Ne kuzim, kupim orginalni igru, a ne mogu igrati!

Pojasni ak sam u krivu!

 

Hmm, recimo to ovako:
Welcome to MMO world! Enjoy your stay or get the hell out.

Belji se

 


"I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ok ja jos uvijek ne znam kak se prebacit  i da li je moguce uopce se prebacit sa US verzije na EU verziju. US verziju sam skinuo sa www.lotro.com i tamo ima za kupit product key za 19.99 $ plus ima i GTC za 9.99$ i free trail od 14 dana sve on line. E to zadnje sam ja skinuo i zapeo u US verziju. Nek mi neko objasni ako se moze ikako prebacit na EU verziju.

16 godina
protjeran
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Armor kaže...
MorciTheCroat kaže...

Sto se tice kupovanja igre najbolje je skinut EU trial verziju i nakon isteka trial-a jednostavno se kupi kod za igru (108 Kn) http://www.offgamers.com/ i

u tu cijenu je ukljuceno 30 dana igranja.

Kod se dobiva u roku 5 minuta nakon sto se telefonski verificira narucitelj.

 Bas mi je dosla volja za tu igru kad cujem to..!
 Znaci skinem igru (trial), dam 108 kn - s tim da ti gotovo sigurno mislis na paypal ili nekaj slicno, i imam igru 30 dana!!!Nevinašce
 Na godinu bi po tom doslo 1296kn!Viče
 I jos da zovem telefonski!
 Pa to je onda najskuplja igra svih vremena!

Ne kuzim, kupim orginalni igru, a ne mogu igrati!
Pojasni ak sam u krivu!

 Sorry mozda nisam bio najjasniji, ali kad sam reko da se tel. verificira narucitelj (dakle kupac) onda sam mislio na to da te frajer preko velike bare nazove
na broj (mobilni ili fiksni)  koji si napiso kad si se regao na offgamers.
E da jos samo da napomenem da je najlakse platit paypal-om.
Kad platis tih 108 kuna (25$) ti nisi kupio GTC vec si kupio igru i dobio 30 dana gratis, i jos k tome ako vec imas trial za 5 minuta imas original igru
bez cekanja iz inozemstva ili nedajboze da kupis kod nas di ces sigurno platit dvostruko ili trostruko od prije navedenog iznosa.
Kad prode tih 30 dana mozes ili napravit pretplatu na codemastersovom sajtu ili uzet GTC od 60 dana kod offgamersa za 156 kuna (35$).


16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Čuj pretplata za lotro ti se vrti oko 75kn, tako da te godišnje izađe oko 900kn, ali gledaj na to ovako kino platiš 30kn i uživaš  nekih 2 sata.

Lotro platiš 75 kn i uživaš koliko god želiš unutar mjesec dana. Meni se deal čini sasvim OK tim više što se igra konstantno i vrlo brzo razvija.

Svaka 2-3 mjeseca se dobije free update. Zadnji update je uveo hrpu novosti. A već se naveliko priča o idućem besplatnom updateu, a da ne govorim i o updateu koji će se plaćati.

 

Lotro fakat raste i svatko može konstantno razvijati svog lika koliko god želi, a da mu igra uvjek ima nešto novo i zanimljivo.

 

E da se pohvalim, danas sam napravio questove i uspio nagrnuti lovu za konja, sada mogu u roku 5 min biti u bilo kojem kutku lotra. :-)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
MorciTheCroat kaže...

Sto se tice kupovanja igre najbolje je skinut EU trial verziju i nakon isteka trial-a jednostavno se kupi kod za igru (108 Kn) http://www.offgamers.com/ i

u tu cijenu je ukljuceno 30 dana igranja.

Kod se dobiva u roku 5 minuta nakon sto se telefonski verificira narucitelj.

 Moj prijatelj koji igra huntera je od mene uzeo Instalation folder (spržen na dual layer dvd) prije nekih 2, 3 mjeseca i prekopirao si na svoj hard. Nije ni trebao isntalirati. Samo je napravio na Codemastersu novi account sa cd key-om koji je kupio preko navedenih offgamers.com i sve 5. Cd key je naravno legalan i sve je za 5. Platio ga je nekih 140 kn, sada je ja mislim još i jeftinije. Platio ga je na offgamers stranici putem paypala.

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dambač kaže...

Ok ja jos uvijek ne znam kak se prebacit  i da li je moguce uopce se prebacit sa US verzije na EU verziju. US verziju sam skinuo sa www.lotro.com i tamo ima za kupit product key za 19.99 $ plus ima i GTC za 9.99$ i free trail od 14 dana sve on line. E to zadnje sam ja skinuo i zapeo u US verziju. Nek mi neko objasni ako se moze ikako prebacit na EU verziju.

nažalos tne može jer EU verziju drži Codemasters a USA verziju Turbine i ako se ne varam Midway.


LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Goran Racic kaže...

.

 Gdje si nasao digitalni download - Codemastersov web shop je zatvoren vec neko vrijeme?

 Ja sam u Lotro launcheru dobio obavijest da će CM web-shop i još neki dijelove site-a biti zatvoreni neko vrijeme. nešto preuređuju vjerojatno. Btw, ubija me ova tipkovnica na poslu, totalno je loša :D

CM obavijest:

Codemasters E-Store Offline
In on-going attempts to improve and upgrade the functionality and security of the Codemasters e-store we have taken it offline until further notice. As the planned maintenance is significant, we are currently unable to provide a date for when it will come back online.

We will keep you updated as to the status of the e-store and in the meantime, we would like to apologise for any inconvenience this may cause. Thank you.

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.5.2008 18:31 (Sims).
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Mislim da niko nije jos spomenuo da u lotru postoji opcija dozivotne pretplate!

 

Sad je trenutno na akciji. Ako ste na US serverima, kosta 199$, a kod nas mislim 199€

 

Znaci, to sad platite, i vise nikad.

16 godina
protjeran
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dachande kaže...

Mislim da niko nije jos spomenuo da u lotru postoji opcija dozivotne pretplate!

 

Sad je trenutno na akciji. Ako ste na US serverima, kosta 199$, a kod nas mislim 199€

 

Znaci, to sad platite, i vise nikad.

 A cuj mislim da je to bar za EU verziju preskupo jer za tu lovu mogu kupit GTC-a za dvije godine.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

MorciTheCroat kaže...
Dachande kaže...

Mislim da niko nije jos spomenuo da u lotru postoji opcija dozivotne pretplate!

 

Sad je trenutno na akciji. Ako ste na US serverima, kosta 199$, a kod nas mislim 199€

 

Znaci, to sad platite, i vise nikad.

 A cuj mislim da je to bar za EU verziju preskupo jer za tu lovu mogu kupit GTC-a za dvije godine.

ako ne planiras igrat toliko dugo onda da
nikad se nezna ali ti mogu reci da je igra jako zarazna vrlo

ja sam igrao closed betu 2 mj i odpocetka kad je izasla igra i mogu ti reci da se jos nisam zasitio jel je igra pre......
pretezno su ovi decki low lvl ja sad furam po high end istancama kilam barloga redovo svaki tjedan i mogu vam reci nikad dosadno
jel se treba uskladit 12 ljudi i jos uvjek bude veselja

a cuj malo je puno dati 200 eurica u startu ali s vremenom




 
15 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Hvala Sims na odgovoru.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo ja sinoć završio i zadnji Book (13) :) Za nagradu sam uzeo 1handed sword sa beleriand damageom. Jako je lijep i ima super efekat osvjetljena na njemu. Sada idem srediti reputaciju sa Lossothima do kraja.


LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Savjet za sve koji questaju po forochelu. Ima jedan quest chain na čijem kraju se dobije legendary weapon (1 handed mace i 2 handed hammer). Nije preteško za riješiti a i ne traje dugo. Dakle:

Odete do Zigilgunda, tamo gdje žive dwarfovi. Pokupite od jednog NPC-a quest (ime mu je Thorth) - quest se zove Scattered in the Graveyard. i tada završite to i ostale questove koje vam on da i na kraju kada prebijete bossa možete uzeti:

 

Arnmoth's Doom
Binds On Acquire
Type: Two-Handed Hammer
Main Hand
69 - 109 Beleriand-Make
Weapon Speed: 3
29.67 Damage Per Second
+15 Will
+29 Agility
+29 Might
+29 to Vitality
Durability: 100 / 100
Sturdiness: Normal
Target: You have a small chance of lowering your target's ability to Evade
Demoralize (+156): Opponent's morale is transferred to you some of the time

 

ili:

 

Arnmoth's Ruin
Binds On Acquire
Type: One-Handed MAce
Main Hand
Off Hand
48 - 72 Beleriand-Make
Weapon Speed: 2.3
26.09 Damage Per Second
+14 Will
+14 Might
+14 to Vitality
+7 Fate
Durability: 100 / 100
Sturdiness: Normal
Target: You have a small chance of lowering your target's ability to Evade
Demoralize (+78): Opponent's morale is transferred to you some of the time

 

Stvarno jako isplativo a kako sam već rekao, nije preteško.

 

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2008 11:00 (Sims).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

Čuj pretplata za lotro ti se vrti oko 75kn

 Ima i jeftinije od toga. Ne znam jel još postoji ta mogućnost, ali zimus je bila opcija za ~$42 (~200 kn) tri mjeseca. Sad kad produžavam account na popisu opcija mi stoji "3 months $49 i 3 months $42" (što misliš koju biram Smijeh), kad izračunam 200kn/3 mjeseca ti dođe 66,6 kn mjesečno, što je izvrsno za MMOG.

Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da li ima koga tko je na Eldaru a da je usto Metalsmith artisan, a da je još kojim slučajem friend ili ally sa Lossothima? naime imam recepte koje sam kupio od njih ali moj lik nije metalsmith, pa bi mi trebao netko tko je sve ovo što sam naveo pa da mi to napravi. ja naravno nabavim sav materijal za craftanje i sl.

 

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.5.2008 8:22 (Sims).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Javi se Patuljku, ja mislim da je on metalsmith artisan, a nebi me cudilo da je ally sa lossothima.

Samo nesto je slabo on line u zadnje vrijeme, Morgo ili kadargo ce znati gdje je i kad ce se pojaviti, osim toga mozda ti oni nekog drugog preporuce.

 

PS. nemojte zaboraviti da je danas redovno odrzavanje servera i da nema igranja do 14h.

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

hoću, vidim ja patuljka dosta često online u zadnje vrijeme, možda ti igraš više preko dana pa ga zato ne vidiš. inače, ja ga vidim online obično u kasnijim večernjim satima :) Hvala na info-u :)


LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Šutim

 

Patuljak nam se ženi ovih dana(danas), pa ga nemojte očekivati neko vrijeme. Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

oooooooo pa to su lijepe vijesti, pozdravi ga od mene i reci da saljem cestitke, zabavite se i uzivajte decki

15 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Platim £17.60 preko Paypala svaka tri mjeseca, što mi dođe oko 60 kuna mjesečno... igra mi je odlična i ne mislim seliti ni na jedan drugi MMO, posebno iz razloga jer preferiram

lagani PvE, a primjetio sam se ekipe ima sve više... pa uopče nije problem naći nekoga za grupne questove. Osobno nisam neki PvP fan pa je LOTRO savršena igra za mene.

Uz ovu cijenu i najisplativiji MMO na pretplatu. A i svaka nadogradnja donosi nešto novo. +5.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, istina PvP mi je odlicno rijesen.

Mene je recimo u Lineageu 2 uzasno zivciralo kada bi se nasla hrpa debila i onda bi na izlazu iz grada ubijali sve žive samo zato jer im je to eto bilo guba, a osim toga u Lineageu je postojala sansa da ti ispadne neki dio opreme kad pogines tako da je to samo poticalo takva ubijanja. Ovdje to nije slučaj jer ako netko ne prihvati sparing tada ne može niti doći do PVP-a.

 

Sto se nadogradnji tice LOTRO je fakat fenomenalan. Jedan ciklus besplatne nadogradnje je nekih 3 mjeseca i uglavnom nadogradnje dolaze po ciklusu izuzev ove zadnje za koju je trealo 2 ciklusa.

Tako da stvarno tko igra dnevno 2-3 sata nikada nece lupiti u plafon i umirati od dosade iscekujuci da se uvede nesto novo.

 

Naravno uvjek se nadje nešto entuzijastičnije ekipe koja nemože bez LOTRA, a  iz prve ruke znam njih par koji su ovu zadnju nadogradnju sredili u roku manjem od tjedan dana he he he zar ne Morgo. :-)

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.5.2008 9:10 (Brajki).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

njih par koji su ovu zadnju nadogradnju sredili u roku manjem od tjedan dana

 He, he, nije Morgo jedini. Pazi ovaj rok - u četvrtak je izašao book 13, u noći subota-nedjelja, do 5 ujutro, je otkriven cijeli Forochel i završen book 13 Smijeh s time da nisam igrao u petak.
E, sad, reputacija s Lossothima i kvestovi... druga priča. Nema se vremena kad se svaki tjedan ide na balroga Smijeh Jednog lijepog dana...

 

Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.5.2008 9:43 (Faerdhur).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice