Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.139.257
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

 Izađi sa Steama, ponovno ga pokreni i ulogiraj se. Nakon toga bi ti se trebao instalirati i pojaviti u igri.

 proradilo, hvala. znači sada treba tako svaki put, jer znam da bi prije bilo odmah instalirano....

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

dal je tko od vas vidio da uprodavaonici kamiona uopće nema "ne može se odabrati" marka DAF?

Znači imam sve marke ali DAF nigdje....... to sam eto sada vidio kako sam kupio njegov tuning pack....

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

jesi otkrio prodavača?

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

mislim da to nema veze, jer sam 43 level te ja prodavača "odnosno daf" vidim u sekciji gdje postavim "odvedi me na najbližu lokaciju" ali me uvijek odede do Mercedesa...

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Stigao je update za MP verziju :)

Samo Rijeka.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo i mene nakon dugo vremena... Poceo sam ozbiljno razmisljat o prekvalifikaciji za vozaca i polaganju C i E kategorije, pa me zanima jel mogu sa zavrsenom skolom vozaca polagat za C i E prije 21. god, sad imam 19. godina i B kategoriju. LP!

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uvjeti za upis: - Navršenih 21 godina ili - Iznimno minimalna starosna dob za upravljanje vozilom CE kategorije je 18 godina, ukoliko vozač posjeduje početne kvalifikacije dobivene sukladno propisu kojim se uređuje prijevoz u cestovnom prometu.

 

Tako kaže na nekim web stranicama autoškola. Uostalom, to sam i još prije čuo od par ljudi tako da se raspitaj i vrlo lako je moguće da možeš polagat. Sretno!

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Evo i mene nakon dugo vremena... Poceo sam ozbiljno razmisljat o prekvalifikaciji za vozaca i polaganju C i E kategorije, pa me zanima jel mogu sa zavrsenom skolom vozaca polagat za C i E prije 21. god, sad imam 19. godina i B kategoriju. LP!

 mozes

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Super hvala, tko zna kad se zaposlim mozda i neki YT kanal napravim

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Super hvala, tko zna kad se zaposlim mozda i neki YT kanal napravim

 
To ne bi bilo lose. Da malo gledamo naše kako i što voze 
U zadnje vrijeme volim pogledati onog lika DrivingBro. Mislim da je šveđanin ili tako nesto

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

I ja ga pratim,samo nekad je zvuk motora toliko jak da pola toga ne čujem 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Znači, nisam jedini koji pratim DrivinBro. :D Super mi je lik. 

 

Isto tako, slažem se. Trebalo bi malo i domaćih kanala sa takvom tematikom. :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uh oh!!
Evo prvi put nakon ovog updatea idem igrati igru i uvijek mi se crasha na istom mjestu. Skinio sam novi promods 2.18, u launch options u steamu sam stavio -64bit ali i dalje se crasha. Od modova imam: trailers and cargo i ai traffic od jazzycata, real euro companies, balkan project, scania streamline modifications rjl.
Vidio sam u game log-u da mi izbacuje greske za jazzycat-ove modove pa ih sad opet skidam (vidio sam da ima nove verzije). Ali u slucaju da ni to ne pomogne zna li netko u cemu bi mogao biti problem?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav svima,kupio sam polovan account od euro truck simulator 2,i sad hocu da se prijavim na Truckersmp,prodavac mi je rekao da nije igrao Multiplayer,i ja sam otisao da se registrujem.Medjutim,posto do sad nikada nisam ovo radio,registrovao sam se i Truckersmp je nasao moj profil od Steam-a,ali kako sam rekao posto mi je to prvi put ne znam kako se to radi i ja sam samo zatvorio stranicu.Pitao sam prijatelja kako treba,on mi je objasnio i sad hocu da se prijavim ali ne moze,odem opet da se registrujem ne moze,kazu da je vec registrovan ovaj acc?

Ja se nadam da ste shvatili u cemu je problem i da mi neko moze pomoci sta da radim?

Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

je li ti otišla registracija na neki mail?

ako je pokušaj povrat napraviti..

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Stvarno ne znam,ja sam bio registrovan na Steamu i onda sam otisao da se registrujem na Truckersmp,pronaslo je moj profil i kliknuo sam na sign in,onda mi je otvorilo moj Steam profil i ja sam samo zatvorio sve,izasao sam iz tog.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa mene i dalje moj problem muči.
Naime pokšao sam vratiti igru nainačicu 1.28 ali mi zbog spremljenje igre neda nastaviti.
Poušao sam i maknuti kupljeni DAF DLC ali i dalje ne vidim DAF prodavaonicu kamiona na karti.

Dal je netko ima sličan problem ili zna kako ga riješiti, bio bi zahvalan.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa da bi je vidio moras je prvo otkriti u nekom gradu

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Ekipa mene i dalje moj problem muči.
Naime pokšao sam vratiti igru nainačicu 1.28 ali mi zbog spremljenje igre neda nastaviti.
Poušao sam i maknuti kupljeni DAF DLC ali i dalje ne vidim DAF prodavaonicu kamiona na karti.

Dal je netko ima sličan problem ili zna kako ga riješiti, bio bi zahvalan.

 A imaš možda kakav daf kamion? (mod) Možda ti to stvara problem.

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 Dok neki traze DAF-a drugi traze mjesto u redu ...

 

http://blog.scssoft.com/2017/08/an-exciting-week-for-scs-software.html

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
medjimurac kaže...

 A imaš možda kakav daf kamion? (mod) Možda ti to stvara problem.

 nemam ne, a očito ga moram otkriti u nekom od gradova....

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav imam pitanje

Kada idem pokrenut ETS2 preko steama pojavi mi se neki prozor gdje mogu birat ocu pokrenut preko directXa,u 64-bit,32-bit Itd.

Ako znate preko čega bi bilo najbolje pokrenut,hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Pavle98 kaže...

Pozdrav imam pitanje

Kada idem pokrenut ETS2 preko steama pojavi mi se neki prozor gdje mogu birat ocu pokrenut preko directXa,u 64-bit,32-bit Itd.

Ako znate preko čega bi bilo najbolje pokrenut,hvala!

 jednostavno (slika u privitku)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Hvala.

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Napokon i ja svoj DAF-a imam

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

http://blog.scssoft.com/2017/08/trade-connections-france.html

 

odvest u francusku, ili iz francuske, teret iz deset različitih država..

nije toliko teško a ni nagrade nisu za bacit..

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I konačno, nakon duuugo vremena konačno i ja opet vozim. Zbog problema sa kompom nisam par mjeseci igrao. Napokon  sam uhvatio vremena da reinstaliram Windowse i sad je opet sve proradilo kako spada. A da konačno i ja malo sreće u životu imam, G27 o kojem sam nedavno pisao da je krepao (sve su tipke radile, samo volan nije registrirao okretanje, kao da nije dovoljno struje dobivao) je odlučio sam od sebe proraditi.

 

Treba sad nadoknaditi sve ono propušteno. :D

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 pošto nisam (a i velika većina nas nije) razumijela zanima me kada dolaze onda ovi "veliki" tereti....

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa jednog lijepog dana sasvim sigurno ali moozda bude i koji dan prije ili eventualno i kasnije ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice