Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.193.868
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Naručio na ShopTo za 45 eura pre-order. Igra + mapa Night Citya i stickeri + bonus ingame stvari. Mislim da trenutno ista cijena za sve platforme.

 

https://www.shopto.net/en/ps4cy02-cyberpunk-2077-p61595/

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Imam m2ssd već godinu dana i stvarno je vrijeme da gore stavim DOBRU igru.. ovo sranje od CODa nebudem ni spominjao..

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

Naručio na ShopTo za 45 eura pre-order. Igra + mapa Night Citya i stickeri + bonus ingame stvari. Mislim da trenutno ista cijena za sve platforme.

 

https://www.shopto.net/en/ps4cy02-cyberpunk-2077-p61595/

Dobra cijena. U HR nema takve. Kad će ti to stići na adresu? 

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ova situacija s GPU-ovima je doduše *ranje...  nisam imao pojma da će toliko trajati nestašica 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kako mislis dobra cijena ? S dostavom je 52€ toliko je i u Gamershopu
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Ova situacija s GPU-ovima je doduše *ranje...  nisam imao pojma da će toliko trajati nestašica 

 

jebiga Dado, mi smo uspjeli uloviti, to nam je bitno. A što se tiče ostalih, ima i gorih stvari. Witchera 3 ja nisam igrao prvih 6 mjeseci dok si nisam riješio bolju grafu, jer sam htio dobiti maksimum od igre. Netko će sad tako sa cyberpunkom, netko će sa sljedećom nekom takvom igrom, jebiga, to je životni ciklus 

9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Eto baš su danas potvrdili da neće prikazivati ništa od dlcova prije izlaska igre nego nakon izlaska

https://www.videogameschronicle.com/news/cd-projekt-red-has-delayed-cyberpunk-2077s-dlc-reveal-until-after-release/
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

Embargo na recenzije završava u ponedjeljak 7. prosinca u 18 sai prema našem vremenu. Što znači naravno da će tada razni recenzenti početi objavljivati recenzije CP2077.

 

Preload igre za one koji su prednaručili počinje 8. prosinca, veličina oko 72 gb

svida mi se ovaj preload, narocito jer mi je internet brzina u razini krepane macke. e sad, taj day one ili day zero patch... ima li kakvih informacija o tome? kad to dolazi, koliki je size, jel to ukljuceno u preload?

 

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
malak kaže...

Jq cu ovo odgoditi barem dok mala ne bude imala 6 mj 🤣. Tama  da izadje i za PS5 pa da u miru odigram kako spada.

 

Trenutno sam na Days Gone i igram sat dnevno (citaj misiju dnevno 🤣). Da mi je netko pricao...

Ja imam troje djece,zato i igram do duboko u noc kada odu spavat,igram i preko dana ali po noci je mir blazeni 😁

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Kako mislis dobra cijena ? S dostavom je 52€ toliko je i u Gamershopu

 Nisam u HR, dostava mi je 2 eura i platio sam 48 eura. Koliko vidim na Gamershopu je 426 kn ili 56 eur. I to bez ovih dodatnih stvari koje dobiješ uz igru na ShopTo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Kako mislis dobra cijena ? S dostavom je 52€ toliko je i u Gamershopu

 Ajd please nađi mi fizičku kopiju u Hr za tu cijenu pa da odmah kupim. 

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Financijski izgleda sve jako dobro!

 

W3 se i dalje dobro prodaje, i povecan je broj prodaje naspram isti kvartal prosle godine.

 

https://www.pcgamesinsider.biz/news/71728/witcher-3-helps-drive-revenue-up-125-at-cd-projekt/

https://techraptor.net/gaming/news/cd-projekt-red-sales-remain-strong-despite-cyberpunk-2077-delay

 

Nema zime kod CDPR-a. A i Gwent te sam GoG ima dobre prihode.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...
antimadridista kaže...

Naručio na ShopTo za 45 eura pre-order. Igra + mapa Night Citya i stickeri + bonus ingame stvari. Mislim da trenutno ista cijena za sve platforme.

 

https://www.shopto.net/en/ps4cy02-cyberpunk-2077-p61595/

Dobra cijena. U HR nema takve. Kad će ti to stići na adresu? 

 Nisam nikad prednaručivao stvari od njih, ali ljudi kažu da su dosta brzi. Ali ne žuri mi se, ustvari uopće ne znam hoću li početi igru prije nego dođe PS5 upgrade. Uzeo sam čisto onako jer je dobra cijena, a kad tad sam mislio uzeti igru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ljudi,pošto sam spušio priliku za RTX 3080,zanima me da li vi mislite da ću moći igrati CP2077 sa svojom konfiguracijom na 1440p@60fps max settings?

Za 1440p max settings je preporučena RTX 2060 BTW.

Nekako mi je čudno što je igra tako velika,napredna i vizualno super izgleda,a opet ima relativno ''slabe'' system requirements.

Mislim Witcher 3 nisam mogao igrati 4K@60fps medium details a igra je 5 godina stara.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 18:49 (Jurassic Park).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...

Ljudi,pošto sam spušio priliku za RTX 3080,zanima me da li vi mislite da ću moći igrati CP2077 sa svojom konfiguracijom na 1440p@60fps max settings?

Za 1440p max settings je preporučena RTX 2060 BTW.

Nekako mi je čudno što je igra tako velika,napredna i vizualno super izgleda,a opet ima relativno ''slabe'' system requirements.

Mislim Witcher 3 nisam mogao igrati 4K@60fps medium details a igra je 5 godina stara.

 

 Trebo bi https://www.hcl.hr/vijest/stigli-konacni-pc-zahtjevi-cyberpunk-2077-163927/  .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
morbida kaže...
Jurassic Park kaže...

Ljudi,pošto sam spušio priliku za RTX 3080,zanima me da li vi mislite da ću moći igrati CP2077 sa svojom konfiguracijom na 1440p@60fps max settings?

Za 1440p max settings je preporučena RTX 2060 BTW.

Nekako mi je čudno što je igra tako velika,napredna i vizualno super izgleda,a opet ima relativno ''slabe'' system requirements.

Mislim Witcher 3 nisam mogao igrati 4K@60fps medium details a igra je 5 godina stara.

 

 Trebo bi https://www.hcl.hr/vijest/stigli-konacni-pc-zahtjevi-cyberpunk-2077-163927/  .

 Da,kao što rekoh,igra nije uopće zahtjevna za ono što nudi i kako izgleda.

Iako izgleda puno,puno bolje od Witchera 3 ne zahtjeva puno jači hardware zato mi i je čudno.

Nikad nisam vidio kako izgleda Ray Tracing pa nisam siguran da li dosta gubim jer ga neću imati.

Puno ljudi govore da je super,a opet neki kažu da nije baš nešto,a pošto jede toliko FPS-a očito da je dosta dobar barem mislim...

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 18:58 (Jurassic Park).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...
morbida kaže...
Jurassic Park kaže...

Ljudi,pošto sam spušio priliku za RTX 3080,zanima me da li vi mislite da ću moći igrati CP2077 sa svojom konfiguracijom na 1440p@60fps max settings?

Za 1440p max settings je preporučena RTX 2060 BTW.

Nekako mi je čudno što je igra tako velika,napredna i vizualno super izgleda,a opet ima relativno ''slabe'' system requirements.

Mislim Witcher 3 nisam mogao igrati 4K@60fps medium details a igra je 5 godina stara.

 

 Trebo bi https://www.hcl.hr/vijest/stigli-konacni-pc-zahtjevi-cyberpunk-2077-163927/  .

 Da,kao što rekoh,igra nije uopće zahtjevna za ono što nudi i kako izgleda.

Iako izgleda puno,puno bolje od Witchera 3 ne zahtjeva puno jači hardware zato mi i je čudno.

Nikad nisam vidio kako izgleda Ray Tracing pa nisam siguran da li dosta gubim jer ga neću imati.

Puno ljudi govore da je super,a opet neki kažu da nije baš nešto,a pošto jede toliko FPS-a očito da je dosta dobar barem mislim...

Iskreno ne znam kakav je ray tracing , ali ako ga želiš onda bi te možda mogla zanimat rtx 3060 koja bi trebala izači u 12 mjesecu , znam da si vjerovatno kupio nedavno grafičku , ali ako želiš ray tracing onda ju prodaš i kupiš rtx 3060 ili kupiš ps5 . https://ffa.hr/vijesti/procurila-je-rtx-3060-ti-10-slabija-od-3070-snaznija-od-rtx-2080-super-i-100-eura-jeftinija/53694/

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

*Imas laptop, imas mis, ne trosit novce na gluposti,

ne kupiti precjenjeni rejzer, ne, ne miran, aport, pusti karticu!* <- vicem sam na sebe!

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Hexfire kaže...
* * * Pa se dogodi da nakon što netko prijavi krađu, developer mora vratiti novac, a neki će možda i banati taj key pa spušiš i ti. Određeni rizik postoji Iako osobno nisam nikad imao problema. * * *

I ja i lično i kao serviser i kao "čujem od drugih ljudi" nisam nikada našao na problem sa ključem sa neke sive stranice.. bio to Office 2916/2019 ili tamo neka deseta igra.
A nije da je to mali broj  ključeva prošao kroz moje ruke.. Ne smijem ni reći.

Na GOG-u CP2077 $59,99. Ovo je meni preskupo. Gdje je najeftinije?

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Na torrentu

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Na torrentu

Mislio sam.. pa znaš na što sam mislio :-D 

13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Imam povjerenja u CDPR te da bi ova igra mogla biti dostojna hype-u koji je napravila, al ne znam, ne vuće me puno atmosfera igre, niti mi se baš ne sviđa šta u svakom video ispada da je glavni lik neki edgy seronja.  

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...
Hexfire kaže...
* * * Pa se dogodi da nakon što netko prijavi krađu, developer mora vratiti novac, a neki će možda i banati taj key pa spušiš i ti. Određeni rizik postoji Iako osobno nisam nikad imao problema. * * *

I ja i lično i kao serviser i kao "čujem od drugih ljudi" nisam nikada našao na problem sa ključem sa neke sive stranice.. bio to Office 2916/2019 ili tamo neka deseta igra.
A nije da je to mali broj  ključeva prošao kroz moje ruke.. Ne smijem ni reći.

Na GOG-u CP2077 $59,99. Ovo je meni preskupo. Gdje je najeftinije?

 

Preskupo 60 eura za igru koju su stotine ljudi radili godinama najnovijim tehnologijama? Koliko bi trebalo biti, 15 eura??

 

Pivo u birtiji 16 kuna e to je preskupo. dva tri sata u izlasku petkom subotom me nikad nije koštalo ispod 200-300 kn, u usporedbi s time ovo je jeftinjara.

 

Na kraju krajeva ako ti je skupo nemoj ju igrati, gaming je luksuz a ne životna potreba

 

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

čiča miča...

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Envy kaže...

 

Preskupo 60 eura za igru koju su stotine ljudi radili godinama najnovijim tehnologijama? Koliko bi trebalo biti, 15 eura??

 

Pivo u birtiji 16 kuna e to je preskupo. dva tri sata u izlasku petkom subotom me nikad nije koštalo ispod 200-300 kn, u usporedbi s time ovo je jeftinjara.

 

Na kraju krajeva ako ti je skupo nemoj ju igrati, gaming je luksuz a ne životna potreba

 

 

jbt kad sam prestao izlazit i cugat okolo našlo se para viška u novčaniku za koje nisam znao odakle su, zamisli moje čuđenje kad sam shvatio kolko sam trošio na te aktivnosti :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...
Hexfire kaže...
* * * Pa se dogodi da nakon što netko prijavi krađu, developer mora vratiti novac, a neki će možda i banati taj key pa spušiš i ti. Određeni rizik postoji Iako osobno nisam nikad imao problema. * * *

I ja i lično i kao serviser i kao "čujem od drugih ljudi" nisam nikada našao na problem sa ključem sa neke sive stranice.. bio to Office 2916/2019 ili tamo neka deseta igra.
A nije da je to mali broj  ključeva prošao kroz moje ruke.. Ne smijem ni reći.

Na GOG-u CP2077 $59,99. Ovo je meni preskupo. Gdje je najeftinije?

 Jeftinije je jedino na tim "sivim" stranicama, ja osobno preferiram cd keys i g2play, nikada niti jedan problem,a kamoli ban ključa. Iako su ovi iz CD Projekta rekli "bolje neka se skine pirat, nego preko tih posrednika kupovati", pa ću ih ja i poslušati, a ako igra opravda očekivanja kupim ju na prvom popustu na gog-u jer ta lova ide direkt u CDPR.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 14:45 (lobotomac90).
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
lobotomac90 kaže...
Envy kaže...
Hexfire kaže...
* * * Pa se dogodi da nakon što netko prijavi krađu, developer mora vratiti novac, a neki će možda i banati taj key pa spušiš i ti. Određeni rizik postoji Iako osobno nisam nikad imao problema. * * *

I ja i lično i kao serviser i kao "čujem od drugih ljudi" nisam nikada našao na problem sa ključem sa neke sive stranice.. bio to Office 2916/2019 ili tamo neka deseta igra.
A nije da je to mali broj  ključeva prošao kroz moje ruke.. Ne smijem ni reći.

Na GOG-u CP2077 $59,99. Ovo je meni preskupo. Gdje je najeftinije?

 Jeftinije je jedino na tim "sivim" stranicama, ja osobno preferiram cd keys i g2play, nikada niti jedan problem,a kamoli ban ključa. Iako su ovi iz CD Projekta rekli "bolje neka se skine pirat, nego preko tih posrednika kupovati", pa ću ih ja i poslušati, a ako igra opravda očekivanja kupim ju na prvom popustu na gog-u jer ta lova ide direkt u CDPR.

 Pa na ShopTo koliko vidim je PC verzija 40 eura. Šalju ti kutiju doma i dobiješ kod. Samo ne znam koliko je postarina do HR.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Envy kaže...
Hexfire kaže...
* * * Pa se dogodi da nakon što netko prijavi krađu, developer mora vratiti novac, a neki će možda i banati taj key pa spušiš i ti. Određeni rizik postoji Iako osobno nisam nikad imao problema. * * *

I ja i lično i kao serviser i kao "čujem od drugih ljudi" nisam nikada našao na problem sa ključem sa neke sive stranice.. bio to Office 2916/2019 ili tamo neka deseta igra.
A nije da je to mali broj  ključeva prošao kroz moje ruke.. Ne smijem ni reći.

Na GOG-u CP2077 $59,99. Ovo je meni preskupo. Gdje je najeftinije?

 

(1) Preskupo 60 eura za igru koju su stotine ljudi radili godinama najnovijim tehnologijama? Koliko bi trebalo biti, 15 eura??

 

(2) Pivo u birtiji 16 kuna e to je preskupo. dva tri sata u izlasku petkom subotom me nikad nije koštalo ispod 200-300 kn, u usporedbi s time ovo je jeftinjara.

 

(3) Na kraju krajeva ako ti je skupo nemoj ju igrati, gaming je luksuz a ne životna potreba

 

(1) A čovječe pogrešno si me shvatio. Pitao sam gdje je najjeftinija igra u legalnim distribucijama čisto da ja ne kopam po 5 launčera koji su mi u systryu i XYZ stranica koji prodaju ključeve i svi zajedno na kvadrat nahajpani crnim petkom. Kad kažem legalnim distribucijama mislim i ovu. Ne zanima me kao krajnjeg juzera zašto sam kupio baš na tom mjestu W10, nek ih ganja MS i država... ja do sada nisam imao problema sa takvim ključevima.

Koliko bi po meni trebalo da bude? 5€ i to najozbiljnije mislim.. pa ako je takva revolucija u igri onda će se na svakom kiosku poput onih bonova tipa GooglePlay biti i ta igrica pa će je svatko tko ima PC/PS4/PS5/XboX i kupiti.

(2) To nitko ne spori.. objašnjavaš ocu kako se djeca prave.

(3) A što je to životna potreba? Samo hrana, zrak i san? Mislim.. možda i jeste možda i nije. Otvori novu temu i o tome možemo pričati.

Dakle ja sam došao u ovu temu kao padobranac i pitao kakave je to igra jer ja već godinu dana viđam podloge, miševe i šta već u bojama igre koja još nije izašla. I šta će to biti.
Kolega mi je fino odgovorio "to ti je jedna je*ena igra", gdje sam se u pozitivnom smislu dobro ismijao i onda počeo da pratim cijeli hype.

Dakle da ponovim - nisam došao da ukažem na negativno ili da flamam temu. Hoću dakle da vidim o čemu se radi ali neću da se toliko nahajpam da mi igra bude razočarenje.

Do sada, sve dobre stvari su došle kao grom iz vedra neba.
 

Kill Frenzy kaže...

čiča miča...

... skinem sa torrenta kao što raspravljamo u ovoj temi.. i gotova priča.

Šala mala, neću ju skinuti sa torrenta jer nekako... iskreno nisam zainteresovan za igru.. nešto me ne drži ali iskreno ali volio bih da me upali kao što je to Dragon Age: Origin.

blackdevil kaže...
* * *

 

 

jbt kad sam prestao izlazit i cugat okolo našlo se para viška u novčaniku za koje nisam znao odakle su, zamisli moje čuđenje kad sam shvatio kolko sam trošio na te aktivnosti :D

Ja kupujem HELL svaki dan, nerijetko po 2 komada.. pa mi vražiji energetik srče između 140 i 300 kuna mjesečno... Je li mogu bez njega - mogu... ali definitivno te razumijem.
A o tom cuganju i izlascima.. ostavio sam, ne znam ni sam sa čime da upotrijebim. Brdo para.
 

lobotomac90 kaže...
* * *

 Jeftinije je jedino na tim "sivim" stranicama, ja osobno preferiram cd keys i g2play, nikada niti jedan problem,a kamoli ban ključa. Iako su ovi iz CD Projekta rekli "bolje neka se skine pirat, nego preko tih posrednika kupovati", pa ću ih ja i poslušati, a ako igra opravda očekivanja kupim ju na prvom popustu na gog-u jer ta lova ide direkt u CDPR.

Ovakav... i....

antimadridista kaže...
* * *

 Pa na ShopTo koliko vidim je PC verzija 40 eura. Šalju ti kutiju doma i dobiješ kod. Samo ne znam koliko je postarina do HR.

... ovakav odgovr sam tražio. To je ono što sam pitao.

Dakle ljudi.. smirite se malo.

PS: Danas kada sam otišao da naspem vodu sa izvora, vidio sam kod komšije da je svinjokolj u tijeku pa evo sada povezujem sa nekakvom bandom unutar te mape u Cyberpunk2077 gdje kako sam ja vidio, ljudi raspalili roštilj. Ovdje nitko nije izgleda za druženje, nego sve nešto naelektrisani.

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam svoju prednaručio za 68€. za PS4 prije 1 mj. Cijena nije bitna ako će igra biti dobra i da bude upgrade na PS5.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...
Cansee kaže...
Envy kaže...
Hexfire kaže...
* * * Pa se dogodi da nakon što netko prijavi krađu, developer mora vratiti novac, a neki će možda i banati taj key pa spušiš i ti. Određeni rizik postoji Iako osobno nisam nikad imao problema. * * *

I ja i lično i kao serviser i kao "čujem od drugih ljudi" nisam nikada našao na problem sa ključem sa neke sive stranice.. bio to Office 2916/2019 ili tamo neka deseta igra.
A nije da je to mali broj  ključeva prošao kroz moje ruke.. Ne smijem ni reći.

Na GOG-u CP2077 $59,99. Ovo je meni preskupo. Gdje je najeftinije?

 

(1) Preskupo 60 eura za igru koju su stotine ljudi radili godinama najnovijim tehnologijama? Koliko bi trebalo biti, 15 eura??

 

(2) Pivo u birtiji 16 kuna e to je preskupo. dva tri sata u izlasku petkom subotom me nikad nije koštalo ispod 200-300 kn, u usporedbi s time ovo je jeftinjara.

 

(3) Na kraju krajeva ako ti je skupo nemoj ju igrati, gaming je luksuz a ne životna potreba

 

(1) A čovječe pogrešno si me shvatio. Pitao sam gdje je najjeftinija igra u legalnim distribucijama čisto da ja ne kopam po 5 launčera koji su mi u systryu i XYZ stranica koji prodaju ključeve i svi zajedno na kvadrat nahajpani crnim petkom. Kad kažem legalnim distribucijama mislim i ovu. Ne zanima me kao krajnjeg juzera zašto sam kupio baš na tom mjestu W10, nek ih ganja MS i država... ja do sada nisam imao problema sa takvim ključevima.

Koliko bi po meni trebalo da bude? 5€ i to najozbiljnije mislim.. pa ako je takva revolucija u igri onda će se na svakom kiosku poput onih bonova tipa GooglePlay biti i ta igrica pa će je svatko tko ima PC/PS4/PS5/XboX i kupiti.

(2) To nitko ne spori.. objašnjavaš ocu kako se djeca prave.

(3) A što je to životna potreba? Samo hrana, zrak i san? Mislim.. možda i jeste možda i nije. Otvori novu temu i o tome možemo pričati.

Dakle ja sam došao u ovu temu kao padobranac i pitao kakave je to igra jer ja već godinu dana viđam podloge, miševe i šta već u bojama igre koja još nije izašla. I šta će to biti.
Kolega mi je fino odgovorio "to ti je jedna je*ena igra", gdje sam se u pozitivnom smislu dobro ismijao i onda počeo da pratim cijeli hype.

Dakle da ponovim - nisam došao da ukažem na negativno ili da flamam temu. Hoću dakle da vidim o čemu se radi ali neću da se toliko nahajpam da mi igra bude razočarenje.

Do sada, sve dobre stvari su došle kao grom iz vedra neba.
 

 

gle buraz, ništa osobno, ne kažem ja da ti nešto flejmaš, samo reagiram na tvoju izjavu da je igra preskupa. S tom izjavom jednostavno nisi u pravu. Možemo pričat do smrti o tome, ali nisi u pravu. 

 

5 eura, znači po tebi su ćevapi i pivo koje popiješ i pojedeš u roku od 15 minuta i isereš za 8 sati vrijedniji od AAA igre koja pruža stotinu i puno više sati zabave? Igru koju je radilo preko 500 kvalificiranih stručnjaka, a ne 500 državnih službenika koji drkaju kitu 8 sati na dan, igru čiji je buđet premašio onaj od GTA5? Nisi realan čovječe, kako god da okreneš. Priučeni levat koji postavlja pločice (dakle ne školovani keramičar) ti uzme 50 kn za kvadrat i zajebe sve što je mogao zajebat. Za jebene pelene dam 120 kn, mali ih zasere za dva tjedna, to je tako, život je skup. U svim troškovima koje imam definitivno sam siguran da Cyberpunk 2077 vrijedi 60 eura, dao bi i više. To je druga priča ako tebe ta igra ne zanima, mene ne zanima pecanje, da mi daš ribički štap koji košta 5000 kn za 500 kn meni je to preskupo, jer me to ne zanima. Ako tebe ta igra ne zanima, ja ti toplo preporučam da ju ne kupuješ, kad izađe ju piratiziraj i sam procijeni je li vrijedi te novce. 

 

CDPR je tu da zaradi, nisu dobrotvori, normalno da će staviti cijenu od 60 eura

 

O životnoj potrebi nemamo šta pričati, samo sam ti htio reći da ne moraš igrat igru, nećeš ni krepat ni razbolit se, to je zabava, nije hrana.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice