Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.203.499
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Za sve nase koji zive u US, evo link na giveaway, uz malo truda 

 

https://www.sammobile.com/news/crack-samsung-code-win-complete-cyberpunk-2077-gaming-setup/amp/ 

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

dionice CDPRa su pale 25% tokom zadnja dva mjeseca zbog nesigurnosti o izlasku igre. Mislim da će samo zbog toga morati igru izbaciti pa šta bude bude

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

dionice CDPRa su pale 25% tokom zadnja dva mjeseca zbog nesigurnosti o izlasku igre. Mislim da će samo zbog toga morati igru izbaciti pa šta bude bude

 
A ono ako je stvarno za PC done and ready meni kao PC igracu je to cak i plus,ali zao bi mi bilo igraca koji cekaju na PS4 i Xboxu da izadje ali i ja isto mislim da ne mogu priustiti jos jedan delay,samo da nisu garantovali da ce izaci 19toga u ovim problemima ne bi ni bili ali sta je tu je,nadam se da je samo problem u tim starijim konzolama da tu iza kulisa nema nekih vecih problema sa igrom,bugovima performansama to bi vec bila katastrofa i za nas igrace a i njih kao studio.

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Nek padnu za jos 70%, pa da mogu kupit hrpu tih dionica!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Tako je, ovo je jedna velika nesigurnost. Iskreno uopće se ne bi iznenadio da još jednom odgode. Prošli put sam bio uvjeren da nece, sada stvarno više ne znam.
Kada su vidjeli da neće igra biti spremna za prvi datum u 4. mjesecu, tada su trebali staviti samo Q4 2020, i reći da će dati točan datum kad se smiri stvar s koronom ili kada se već prilagode.
A ovako su prvo rekli da korona neće nikako utjecati i onda 10 dana poslije odgodili prvi put, a sada prije treće odgode dan ranije su rekli da igra sigurno izlazi 19.11. Jebiga, ne može biti nesigurnije nego što je.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

neke informacije vezano za delay

 

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Eto CD project red hoće imati 90+ na metacrtic

 

In a recent investor's call, CD Projekt RED business exec Michał Nowakowski said something interesting about Cyberpunk 2077's most recent delay. CDPR wants to maximize polish so the game shines bright enough to hit a 90+ Metacritic rating. CDPR has previously said Cyberpunk is "better than Witcher 3 in every way", a bold statement. Witcher 3 has a 90+ Metacritic rating and has significantly boosted CDPR's revenues every year since its 2015 launch.

"So, when it comes to Metacritic, we continuously aim at a 90+ game, so nothing has changed here; this remains the goal and, as Adam mentioned, this is actually the main reason for postponing the release," Nowakowski said.

"We want to give the game an extra polish; we'd rather be slightly ashamed right now in front of you than be ashamed in front of the players once the game releases. In terms of average selling price, whether it's going to be somewhat more aggressive - the answer is no. This was not the plan when we were planning to launch on November 19, and it's still not the plan for the December 10 launch.

"We believe we have a premium title that's coveted by the players and we don't need to offer any extra incentives - I think everybody who is going to be working on selling this game, in retail and on digital platforms, is going to be happy with what the game can make once it starts selling."

https://www.tweaktown.com/news/75990/cyberpunk-2077-was-delayed-so-it-could-hit-90-metacritic-rating/index.html

BF3:fluffy_inside
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 19:26 (Wolf88).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wolf88 kaže...

Eto CD project red hoće imati 90+ na metacrtic

 

In a recent investor's call, CD Projekt RED business exec Michał Nowakowski said something interesting about Cyberpunk 2077's most recent delay. CDPR wants to maximize polish so the game shines bright enough to hit a 90+ Metacritic rating. CDPR has previously said Cyberpunk is "better than Witcher 3 in every way", a bold statement. Witcher 3 has a 90+ Metacritic rating and has significantly boosted CDPR's revenues every year since its 2015 launch.

"So, when it comes to Metacritic, we continuously aim at a 90+ game, so nothing has changed here; this remains the goal and, as Adam mentioned, this is actually the main reason for postponing the release," Nowakowski said.

"We want to give the game an extra polish; we'd rather be slightly ashamed right now in front of you than be ashamed in front of the players once the game releases. In terms of average selling price, whether it's going to be somewhat more aggressive - the answer is no. This was not the plan when we were planning to launch on November 19, and it's still not the plan for the December 10 launch.

"We believe we have a premium title that's coveted by the players and we don't need to offer any extra incentives - I think everybody who is going to be working on selling this game, in retail and on digital platforms, is going to be happy with what the game can make once it starts selling."

https://www.tweaktown.com/news/75990/cyberpunk-2077-was-delayed-so-it-could-hit-90-metacritic-rating/index.html

citao sam ovo nekidan... a sto reci, kad ti je metacritic benchmark za takve stvari to nikako ne moze bit dobro. 

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Nama nije, njima je... Njima je cilj prodaja a nama dobra igra. Visoke ocjene na stranicama tog tipa pomažu prodaji. Kao i trip advisor, tebi ne predstavlja nista dok drugima losa ocjena tamo moze ugroziti posao.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Nama nije, njima je... Njima je cilj prodaja a nama dobra igra. Visoke ocjene na stranicama tog tipa pomažu prodaji. Kao i trip advisor, tebi ne predstavlja nista dok drugima losa ocjena tamo moze ugroziti posao.

da je to nekakva igra za koju nitko nije cuo ajd. al ovo je igra koja ima ogromne razine hypa da je dovoljno samo pogledati da je. kad je keanu najavio igru na E3, igra bila najprodavanija na steamu, a nije jos niti izasla. ili kad su pustili onaj gameplay sto je trajao skoro sat vremena. ne trebaju se oni oslanjati na metacritic i te smjesne ocjene kada su vec cijeli playerbase nabrijali davnih dana.

It is not who you are, it is who you know.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Igracima Metacritic nije bitan, ali investitorima i partnerima je.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Nabrijali su i LoU2 pa su lose ocjene na Metacriticu pokopale igru.
Mnogi tvrde da je LoU 2 loša igra. Tako moze i Cyberpunk proći. Uvijek ce se naći ljudi kojima se ne sviđa i koji ce ju pljuvati. Zamisli da se par dana prije igre procuje da Keanuov lik umire u igri i ljudi pocnu pljuvati po igri. Hype je jedno, dali je igra dobra, vidjeti ćemo
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Nabrijali su i LoU2 pa su lose ocjene na Metacriticu pokopale igru.
Mnogi tvrde da je LoU 2 loša igra. Tako moze i Cyberpunk proći. Uvijek ce se naći ljudi kojima se ne sviđa i koji ce ju pljuvati. Zamisli da se par dana prije igre procuje da Keanuov lik umire u igri i ljudi pocnu pljuvati po igri. Hype je jedno, dali je igra dobra, vidjeti ćemo

ToU2 je lose ocijenjen jer su developeri popisali fanbase i to samo tako, ponajprije kada je prica u pitanju. osim toga, vazno je naglasiti da je to sequel gdje su ljudi imali odredena ocekivanja kada je prica u pitanju. cyberpunk je nesto sasvim novo, od ljudi koji nisu SJW niti ih to zanima. na kraju krajeva, mike pondsmith ne bi nikad to dozvolio. tako da usporedba sa Last of Us ne stoji.

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

u svakom slučaju itekako postoji razlog zašto ljudi ne vole lou2, ja je prvi ne volim i mislim da je igra glupava. i ne može se nikako usporediti s cyberpunkom što se tiče kompleksnosti, lou2 možeš preći da samo držiš gljivu u određenom smjeru, ništa drugo ne moraš ni raditi, CP će biti sasvim drugačiji

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

u svakom slučaju itekako postoji razlog zašto ljudi ne vole lou2, ja je prvi ne volim i mislim da je igra glupava. i ne može se nikako usporediti s cyberpunkom što se tiče kompleksnosti, lou2 možeš preći da samo držiš gljivu u određenom smjeru, ništa drugo ne moraš ni raditi, CP će biti sasvim drugačiji

 Nisi jos ni vidio CP77 ali vec uvjereno tvrdis nesto?

6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nakon dugogodišnjeg razvoja i odgoda ljudi sada očekuju da će igra izaći bez ijednog buga. A znamo da neće biti tako. Ljudi će tražiti i najmanju grešku i to nezadovoljstvo će ispoljiti na Metacriticu. Neki opravdano, većina neopravdano. 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...

Nakon dugogodišnjeg razvoja i odgoda ljudi sada očekuju da će igra izaći bez ijednog buga. A znamo da neće biti tako. Ljudi će tražiti i najmanju grešku i to nezadovoljstvo će ispoljiti na Metacriticu. Neki opravdano, većina neopravdano. 

 

 

 može bug. ali ne u gameplayu. sve ostalo šminka, kozmetika nebitno. ali  gameplay mora biti čist. bez bugova.

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Zapravo nemam nista protiv bug-ova i exploitova, budu simpaticni - ako se sjeca tko W3, mogao si exploitati

krave i bisere (i jos nesto, al ne znam tocno sta), i ako si exploitao, kasnije ti je dosao utjerivac dugova (tax collector),

i morao si platiti nekakvu globu, a ako nisi, dobio si papir sa potvrdom da si posten gradjanin.

 

Skroz simpaticno, osobito sto su popravili exploit sa kravom, tako da se spawna monster kojeg je nemoguce ubiti (moguce je,

al moras biti visoki level, a kad exploitas nisi nikad visoki level), a i sama pojava je postala "meme" i jedna dobra karta u Gwentu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077
Nova+reklama... Nova+reklama...
Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 13:42 (Srce Isusovo).
Moj PC  
4 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
sexytoiletpaper kaže...
Cansee kaže...

u svakom slučaju itekako postoji razlog zašto ljudi ne vole lou2, ja je prvi ne volim i mislim da je igra glupava. i ne može se nikako usporediti s cyberpunkom što se tiče kompleksnosti, lou2 možeš preći da samo držiš gljivu u određenom smjeru, ništa drugo ne moraš ni raditi, CP će biti sasvim drugačiji

 Nisi jos ni vidio CP77 ali vec uvjereno tvrdis nesto?

 pročittaj ponovno šta sam napisao. naglasio sam kompleksnost. u lou2 ima jedan kraj šta god radio, a nije baš da imaš raznovrsne mogućnosti šta možeš raditi

 

kladim se u svoju glavu da će cyberpunk imati više različitih krajeva, i hrpu mogućnosati kako odigrati misije, ogromna razlika od lou2. Ponavljam, kladim se u glavu svoju

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Zapravo nemam nista protiv bug-ova i exploitova, budu simpaticni - ako se sjeca tko W3, mogao si exploitati

krave i bisere (i jos nesto, al ne znam tocno sta), i ako si exploitao, kasnije ti je dosao utjerivac dugova (tax collector),

i morao si platiti nekakvu globu, a ako nisi, dobio si papir sa potvrdom da si posten gradjanin.

 

Skroz simpaticno, osobito sto su popravili exploit sa kravom, tako da se spawna monster kojeg je nemoguce ubiti (moguce je,

al moras biti visoki level, a kad exploitas nisi nikad visoki level), a i sama pojava je postala "meme" i jedna dobra karta u Gwentu.

 to su sve implementirali kasnije (mislim na tax colelctora i na chorta)

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 14:52 (Obi Wan).
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Naravno, napravili su najbolje od najgoreg - tako da meni ti "bug-ovi" i "exploit-ovi" ne smetaju,

to je dio ranog iskustva svake igre danasnjice - zato i cuvam setupove od 1.00 pa nadalje, sa svim patchevima posebno.

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Napravio sam Honest Trailer kao ruganje na već treći delay igre.
Inace ne radim ovakva neozbiljna videa ali morao sam.
Slobodno lupite dislike ako vam se ne sviđa 😄
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077
Moj PC  
12 0 hvala 5
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

malo novih informacija

 

It is not who you are, it is who you know.
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Vidim da su u New Yorku na time square opucali reklamu tamo reklama kosta nekih 2.5 miliona za 4 sedmice,tako da nadati se da je ovaj zadnji datum i finalni bez novoga deleya.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže...

Vidim da su u New Yorku na time square opucali reklamu tamo reklama kosta nekih 2.5 miliona za 4 sedmice,tako da nadati se da je ovaj zadnji datum i finalni bez novoga deleya.

 Da... Baš jutors kad sam prolazio gledam koji kurac, ima se para, a?

Sve Vas Volim
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Wack kaže...

Vidim da su u New Yorku na time square opucali reklamu tamo reklama kosta nekih 2.5 miliona za 4 sedmice,tako da nadati se da je ovaj zadnji datum i finalni bez novoga deleya.

 Da... Baš jutors kad sam prolazio gledam koji kurac, ima se para, a?

 
Haha malo sam se pogresno izrazio nema se para :P a imam i strasnu fobiju od letenja,taj add sam vidio na redditu netko fotkao ne ja 

15 godina
offline
Cyberpunk 2077
It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Dečki samo da pitam,pošto je ova igra već stoti put odgođena,da li vi mislite da je ovo bio zaista zadnji put i da je 10.12. finalni datum i da više neće biti odgoda?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice