Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.196.105
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cryogenic kaže...

ajme kolko developera igara  i proroka na forumu, svi sve znaju i to još unaprijed, nisam znao da je hrvatska puna takvih nobelovaca, naprosto nevjerojatno, pustite ljude na miru, peglaju igru za sve konzole i jos na kraju za pc, nimalo lak posao, prestanite balavit.

 A što su radili prethodnih 7 godina? Po tvojoj logici bi onda svaka nova igra trebala biti odgađana 5 puta. Ako im je toliko vremena trebalo da ispeglaju igru i dalje ne radi kako treba, onda im ni 2-3 tjedna viška neće značiti ništa.

 

Ponavljam, meni nije problem čekati ali se bojim da igra ima problema.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pet puta si sami zadaju rok. I pet puta svoju rijec gaze.
Nitko njima nije rekao da igra mora bit tad i tad gotova.
Ako pet puta neznas procjeniti svoj rad i koliko ti vremena treeba bez obzira na sve onda si retardiran.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Čitam zadnjih par stranica, sve vas zamišljam:

 

 

Moj PC  
9 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Prije ovako:

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja od igre trenutno imam očekivanja kao da je radi Ubisoft. 

 

 

 
6 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Ma tesko da su konzole problem, gotovo nemoguće. Konzole su jednak hardware dok je pc raznolik.
Mislim da je problem Stadia, Sigurno su dobili "izdašnu novcanu potporu" da ju Osposobe za Stadiu ili ps5, e to bi vec bio problem odraditi. Ili Stadia ili PS5, trenutne konzole i pc ne.

 Mislim da je stadia uletila u igru prošle godine još... A gold status su objavili... pred 3 tjedna? Tako da stadia nije sigurno "problem". 

Cansee kaže...
Iskreno mi je žao zbog vas koji ste uzeli godišnji, ne znam šta bi rekao. Ideš se tjedan dva izdivanit, odmorit od života, uživat u igri i slobodnom vremenu, ono baš hedonizam, i onda ti ga ovako ušilje. Jadno, bijedno, nepristojno, bezobrazno, sve najgore.

 Ušo odpozadi. 

mrsmith kaže...

Da si čitao moj post ranije, imao bi info iz prve ruke (CP dev, lead animator). Kaže da je zbog konzola i optimizacije.

 A čuj, sigurno ti neće na discordu reć nešto što ne smije... Naravno da će se držat NDA i reć ono što mu kompanija nalaže da kaže... Ko zna što je tu u igri, ili su ogromne pare u pitanju (netko je platio da pričeka?) ili nešto grdo ne valja sa igrom. U ove priče o optimizaciji baš i ne vjerujem.

 

 

Osobno me i ne dira baš previše ali ne volim izmotavanja... Ima igara u backlogu - nije greda.

Sve Vas Volim
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Stadia i ostali streaming servisi su sigurno problem - jer Stadia je bila u najavi za 2021., a ne 19.11.2020.

Plus integracija ostalih servisa u streaming servise, jer da bi mogao streamati sa nDivija Streama, moras imati

ili na Steamu ili na GoG-u, a to nije malo posla, kao i Stadia, gdje ces moci platiti igru na GoG-u ili Steamu, a igrati na Stadia bez da ponovno kupis igru.

 

Sve u svemu, ko ga ebe, godisnji nisam upisao, a u to vrijeme kad igra izlazi imam taman reviziju cijele tvornice, svih postrojenja,

dakle od odrzavanja servera, racunala, godisnji backupi, ciscenje i podmazivanje, upgradei itd itd itd.

 

Vjerovatno cu biti premoren da ista igram... tako da kad igra izadje, necete me vidjeti u temi, dok i ja ne zaigram, da mogu pratiti.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Cryogenic kaže...

ajme kolko developera igara  i proroka na forumu, svi sve znaju i to još unaprijed, nisam znao da je hrvatska puna takvih nobelovaca, naprosto nevjerojatno, pustite ljude na miru, peglaju igru za sve konzole i jos na kraju za pc, nimalo lak posao, prestanite balavit.

 

jel ti imaš problema sa čitanjem ili razumijevanjem? ili samo preletiš postove pa pametuješ?? kao da uopće ne razumiješ o čemu mi govorimo

 

Jel netko možda srao po CDPRu 2017. godine, nešto tip "gdje je igra, šta ju gamad nije izbacila"??? NE. Kad nije bilo nikakvih datuma nitko im nije mogao reći jednu riječ

 

Što se mene tiče igra može izaći 2023. Nikakav problem. Al nemojte mi onda govoriti da izlazi 2020. čovječe božji. Uopće nisu morali davati datume, nitko ih nije silio. Krajnje su neozbiljni, šta god ti pričao. Jesu oni jučer počeli raditi game developmnet?? Treći put odgađaju, alo čovječe, treći puta i to 24 dana od izlaska. Nije normalno kako god da okreneš. 

 

Na E3 2018. su rekli da neće prerano davati datume jer ne žele da im se dogogdi fijasko sa witcherom 3 kojeg su odgađali 2 puta. Eto, baš su napredovali, svaka im čast. A W3 kad je izašao uopće nije bio u sjajnom stanju šta god tko rekao

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

GoG verzija je bila savrsena od V1.00, tu nije bilo frke - za konzole i Steam ne mogu reci.

Imam klijent 1.00 i sve patcheve koje sam naknadno downloadao, kao i ekspanzije te GOTY 1.31 verziju.

Sa GoG-a mozes klijent backupirati i spremiti, i po potrebi se vratiti na stariju verziju, nitko ti ne brani,

dok je to na Steamu i konzolama nemoguce (osim da drzis konzolu off-line, a Steam mora bar jednom downloadati igru,

i ako ga drzis off-line, tako je kako je, al korak natrag ne postoji).

 

Sjecam se dok su izdavaci sami davali datume izlaska igara, bilo je to jednostavno:

4. kvartal 2020. - pa si ti misli, radi li se i kvartalu u godini, ili fiskalnoj godini developera,

ili fiskalnoj godini izdavacke kuce, pa su tu na umu bili datumi od 10/2020 do 04/2021,

i ako bude odgoda, samo se promjeni kvartal i nitko se nije previse bunio.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077

trebali su biti face i reći igra izlazi na PCu na GoGu jer tamo sve super radi. Ali ne, puno je bolje ovo beskonačno odgađanje, jer opcija da izlazi na samo jednoj platformi nije fer prema svima, ali odgađanje je zato fer

11 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Nove konzole su sve pomaknule, kakva korona i problemi s igrom.

 

I svi problemi i nestabilnosti su vezane uz izlazak na konzole. I to im zajmeram, da su pravi mudonje, izašlo bi ekskluzivno na GoG za PC i amen. Već bi ju vjerojatno i igrali.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Da, mogli su biti obrnuti RockStar -> PC First, Peasants Second, Streamers Good Luck

 

Ako nista, mozda odgode jos jednom za 2021., pa naprave port za Switch, jer sve sto radi na PS4 i XBO,

radi i na Switchu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 10:39 (Čitatelj).
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ja ostavio curu radi Cyberpunka2077. O majko mila,nisam znao da ljudi uzimaju godisnji radi igra...
Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kao neki fan cyberpunka, a neće igrat jer je umoran. Da si pravi fan, po danu bi radio, po noći igrao... sve ostalo su izlike :p
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Nakon 12+ sati smjene, nije mi ni do zene, ljubavnice, a ni igara.

Tus i klopa, pa krpe, ostalo me nece zanimat tih 14-20 dana.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Stari prdonja, a ne gejmer. Pravi fan ne bi mogao spavat da ne odigra bar par sati dnevno :p
11 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Sretan sam ak ulovim pol sata za jednu partiju R6 dok klinci zaspu a žena se kupa. Nemogu ni sanjat o open world igri s trilijun questova i pričom od 50 sati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

 

 Ako je nešto gold, onda znači da se to nešto može odigrati za ono što je najavljeno od početak do kraja... Ovo je bila odluka "u zadnji tren" - tako da... Da je u tim streaming servisima problem to bi valjda znali već puno prije a ne nakon što se cijeli svijet izbombardirali reklamama da igra izlazi 19.11.2020. Nisu to male pare jer sav taj promo materijal je sad bezvrijedan, a nije ga malo...

Sve Vas Volim
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Djeca ionako spavaju do jutra, a ženi ubaciš (slučajno) grijalicu ili fen u kadu :)))
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
picajzla0707 kaže...
Djeca ionako spavaju do jutra, a ženi ubaciš (slučajno) grijalicu ili fen u kadu :)))

 ili još i gore - pinčolu.

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Zaposlenici CD Projekta primaju prijetnje smrću nakon odgode Cyberpunka 2077 prenosi HCL.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Šokantno
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Stadia i ostali streaming servisi su sigurno problem - jer Stadia je bila u najavi za 2021., a ne 19.11.2020.

Plus integracija ostalih servisa u streaming servise, jer da bi mogao streamati sa nDivija Streama, moras imati

ili na Steamu ili na GoG-u, a to nije malo posla, kao i Stadia, gdje ces moci platiti igru na GoG-u ili Steamu, a igrati na Stadia bez da ponovno kupis igru.

 

Sve u svemu, ko ga ebe, godisnji nisam upisao, a u to vrijeme kad igra izlazi imam taman reviziju cijele tvornice, svih postrojenja,

dakle od odrzavanja servera, racunala, godisnji backupi, ciscenje i podmazivanje, upgradei itd itd itd.

 

Vjerovatno cu biti premoren da ista igram... tako da kad igra izadje, necete me vidjeti u temi, dok i ja ne zaigram, da mogu pratiti.

 

O problemima možemo samo nagađati. No da su problemi ti koje ti navodiš čisto sumnjam da se oni mogu pojaviti preko noći. Meni sve to miriši na lošu organizaciju i komunikaciju unutar kuće. 

 

Ja u 12. mjesecu isto imam najviše posla tako da igru sigurno neću kupiti ove godine. 

 

 

 

 

 

6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Zaposlenici CD Projekta primaju prijetnje smrću nakon odgode Cyberpunka 2077 prenosi HCL.

 

 

S obzirom da prema nekim navodima imaju 100 radnih sati tjedno umrijet će svakako od iscrpljenosti, tako da prijetnje ni nisu potrebne. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
picajzla0707 kaže...
Stari prdonja, a ne gejmer. Pravi fan ne bi mogao spavat da ne odigra bar par sati dnevno :p

 

Da sam star, jesam, a prdonja, nakon Bud Spencer graha, svakako.

(kod nas bi se to zvalo "gravce na tavce", makar ne stavljam bijeli grah, nego umjesto njega crni Steyrski grah)

 

Cekat cu slijedeci lock-down, opskrbit se sa 100l uklja, 200kg brasna i 5kg kvasca,

te palete toaleta - pa onda peci pogace i mazat ih domacom marmeladom, mascu, ljutom paprikom,

domacim ajvarom itd - prezivjet dok skinu kamen sa spilje - do tad cu se naigrati (al koliko imam srece,

morat cu raditi jos vise od kuce, da omogucim svim drugima da rade od kuce).

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Praščino, sad si mi natjerao sline s tim grahom, a ručak nije nit blizu :)
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ja sam ga jucer skuhao, imam jos pol lonca, najest cu se za obojicu, a danas vec na poslu lagano prduckam (onako veselo u prolazu).

A tek kad sutra dodjem na posao, nakon dva dana grahonje, bit ce kao orkestar za sva osjetila.

 

Poslao bi ti posudicu da probas, al poznavajuci HR postu, doslo bi ti nakon 25 dana, morao bi platit 5kn u posti

lezarinu, i jos bi bilo pokvareno.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Endymon kaže...
Ja ostavio curu radi Cyberpunka2077. O majko mila,nisam znao da ljudi uzimaju godisnji radi igra...

 A mogao si trpati 3 tjedna duže

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Možda do onda cijene grafa dođu u normalu, meni sjelo ko budali šamar ova odgoda 

-
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Endymon kaže...
Ja ostavio curu radi Cyberpunka2077. O majko mila,nisam znao da ljudi uzimaju godisnji radi igra...

 

ne uzima on godišnji radi igre, uzima godišnji da bi bio na godišnjem. a kad ga već uzima, može ga i uzeti u isto vrijeme kad im izazi i igra koju žele igrati.

 

puno sam veći ja kreten, što sam uzeo godišnji da bi išao na more sa ženom i djetetom i tamo gledao kako me dalmatinci šibicare. Deset puta bi mi bilo draže da sam bio u svojoj kući, upalio klimicu i pičio cyberpunk

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice