Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.195.027
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Kupi gdje hoces, ja samo komentiram kako je na Steamu igra trenutno broj 1 po prodaji. 

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
BeLLicus kaže...

Igra je upravo postala najprodavanija na Steamu 34 dana prije samog izlaska što se rijetko događa jer ipak ima još dosta do izlaska. Meni ostalo još 7igara u libaryu da očistim sve što sam ikad kupio. Bioshock kolekcija (nikad nisam igrao niti jedan) planiram danas početi prvi dio, jučer završio The Forest, imam još Crysis triologiju i Ori And The Blind Forest i to je to.

Nema šanse da je kupim na Steamu... samo GOG. Ista stvar kao s Witcherom.

 Ima za 40€ na GoG, ali ne smijem dijeliti linkove. ne kradeš doduše GoG ni njih, već nekoga ili nešto ovisno o adresi stanovanja, ali da... kome nije problem, tu je. Na mail mi iskočilo neki dan.

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Igra je upravo postala najprodavanija na Steamu 34 dana prije samog izlaska što se rijetko događa jer ipak ima još dosta do izlaska. Meni ostalo još 7igara u libaryu da očistim sve što sam ikad kupio. Bioshock kolekcija (nikad nisam igrao niti jedan) planiram danas početi prvi dio, jučer završio The Forest, imam još Crysis triologiju i Ori And The Blind Forest i to je to.

 Uf, ja sad rješavam RE3 remaster, pa ću onda onaj Death Stranding i ako ostane vremena vidit malo Crysis remaster barem do aliena (kasnije suxa jaja igra). A trebao bi još Control tj ovu zadnju expanziju, i DOOM ako se ne varam tj taj standalone DLC bi trebao uskoro. Uglavnom, zanimljiv kraj godine. A i pred koji dan završio i super se zabavio uz Serious Sam 4 - jebena igra.

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Kupi gdje hoces, ja samo komentiram kako je na Steamu igra trenutno broj 1 po prodaji. 

Sve ok - odlično je to, samo kažem

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Iz dosade sam krenuo igrati Horizon Zero Dawn danas na PC-u, prvi put. Djeluje odlično u prvih 3 sata igre.

 

Sve ultra, 3440x1440 - vrti se između 90-110 FPS otprilike (lockao sam na 100 kasnije jer mi preko ne znači ništa).

 

Da malo potrošim vrijeme do Cyberpunka

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jesam li ja jedini kojem nakon ovog zadnjeg videa voznja autom izgleda uzasno neprecizno i lose?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Jesam li ja jedini kojem nakon ovog zadnjeg videa voznja autom izgleda uzasno neprecizno i lose?

 

ljudi redovito govore to za razne mehanike u raznim igrama, ja ne kužim baš to ako ne probam. Meni izgleda normalno, kao i u GTA. Prilagodit ću se šta god bude, i ako bude teže i realnije ili arkadnije

6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Samo neka vožnja ne bude kao što je u Ubisoft igrama i ja sam sretan. To nema veze s vožnjom.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pa upravo na to sam i aludirao, auto kao da ide po ledu a ne po cesti, zabacuje, klizi, nemas nikakvu kontrolu
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Pa upravo na to sam i aludirao, auto kao da ide po ledu a ne po cesti, zabacuje, klizi, nemas nikakvu kontrolu

 ma joj to je vise do preseravanja za trailer

ljudi su igrali igru i komentirali voznju

pogledaj si na yt kaj vele

 

nema smisla komentirat voznju dok ne probas

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...
Gogy7 kaže...
Pa upravo na to sam i aludirao, auto kao da ide po ledu a ne po cesti, zabacuje, klizi, nemas nikakvu kontrolu

 ma joj to je vise do preseravanja za trailer

ljudi su igrali igru i komentirali voznju

pogledaj si na yt kaj vele

 

nema smisla komentirat voznju dok ne probas

 

tako je, koliko sam ja pogledao dojmova, nitko nije rekao da je loša, dapače neki su rekli da je odlična.

 

u svakom slučaju moram ja to sam probat da znam, ne mogu tako nešto zaključiti samo po snimci

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Jel se vama čini u nekim scenama da neki likovi izgledaju nekako plastično ko da su lutke iz izloga? 

Recimo policajci i sl. Malo mi je to čudno...  okolina je savršena. 

ovo je ako se ne varam prvi put da sam vidio ovakav komentar jer iskreno i meni se ucinili da likovi izgledaju nekako bezlicno, kao sto ti kazes, kao da su lutke iz izloga. i to nije samo ovaj put nego i prije sam imao takav dozivljaj. to mi je upalo u oko u trecoj epizodi kad su prikazivali one talk show komentatore. 

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

kakva je ovo igra jbt...ovo izgleda brutalno pogotovo ovaj dio sa autima

 

kupio na gog perorder ne zato je nemam vremena,nego u znak zahvale.za 500 kuna necu propast iovako vise necu ni izlait nek je njima za sav trud

 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni pak smeta kaj na screenshot-ima oponasaju jako los fotografski/video objektiv. Chromatic aberration je posvuda, a sve osim centra je jako blurano.
Nadam se da nece tak bit u igri

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...

Meni pak smeta kaj na screenshot-ima oponasaju jako los fotografski/video objektiv. Chromatic aberration je posvuda, a sve osim centra je jako blurano.
Nadam se da nece tak bit u igri

Fino isključiš post (chrom ab, motion blur, depth of field, noise i slične pizdarije) i uživaš kako želiš :)

 

To mi je prva stavka u svim igrama - sve na ultra, a ove gluposti isključim.

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
Santana kaže...

Meni pak smeta kaj na screenshot-ima oponasaju jako los fotografski/video objektiv. Chromatic aberration je posvuda, a sve osim centra je jako blurano.
Nadam se da nece tak bit u igri

Fino isključiš post (chrom ab, motion blur, depth of field, noise i slične pizdarije) i uživaš kako želiš :)

 

To mi je prva stavka u svim igrama - sve na ultra, a ove gluposti isključim.

 I ja i onda ak postaš sc sa nekim fps rezultatima ti kažu da nije ultra postavke već custom 

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

new info

 

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

new info

 

 Fora video.

Ima dio lipsync i mislim da smo tu 10-15 godina od dobrog lipsynca, naprosto jer ga još uvijek zovu lip sync... ovi su otišli na lip and jaw, al u dalje je to nula bodova. Ljudi pričaju cijelim licem... jagodice, čelo, možda bajbitnije - oči.

Još nije bilo uvjerljivo ni u jednoj igri. Cijenim trud , al to nebu to, pogotovo ne skriptno za 10 jezika.

 

Ovo sve ostalo... jedva čekam igru. Nisam mogao odoliti, morao samnju prednaručit na GoG

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rhodin kaže...
Obi Wan kaže...

new info

 

 Fora video.

Ima dio lipsync i mislim da smo tu 10-15 godina od dobrog lipsynca, naprosto jer ga još uvijek zovu lip sync... ovi su otišli na lip and jaw, al u dalje je to nula bodova. Ljudi pričaju cijelim licem... jagodice, čelo, možda bajbitnije - oči.

Još nije bilo uvjerljivo ni u jednoj igri. Cijenim trud , al to nebu to, pogotovo ne skriptno za 10 jezika.

 

Ovo sve ostalo... jedva čekam igru. Nisam mogao odoliti, morao samnju prednaručit na GoG

 

što se tiče tog lip synca, witcher 3 je igra koje je uvjerljivo imala najbolje odrađene izraze lica sa govorom koje sam do tada vidio u igri. Svi likovi su izgledali baš kao žive osobe dok komuniciraju, dok recimo AC Valhala koja sad izlazi (5 godina poslije) se malo muči s time.

 

Da CP2077 ima to jednako dobro odrađeno kao W3 ne bi imao ništa protiv, dakle da ništa ne napreduje od 2015. opet bi bilo dobro

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rhodin kaže...
Obi Wan kaže...

new info

 

 Fora video.

Ima dio lipsync i mislim da smo tu 10-15 godina od dobrog lipsynca, naprosto jer ga još uvijek zovu lip sync... ovi su otišli na lip and jaw, al u dalje je to nula bodova. Ljudi pričaju cijelim licem... jagodice, čelo, možda bajbitnije - oči.

Još nije bilo uvjerljivo ni u jednoj igri. Cijenim trud , al to nebu to, pogotovo ne skriptno za 10 jezika.

 

Ovo sve ostalo... jedva čekam igru. Nisam mogao odoliti, morao samnju prednaručit na GoG

 Jesi igrao TLoU 2?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Najbolje ekspresije lica u jednoj igri ikad su u TLOU 2,problem je sto vecina vas igra iskljucivo na pcu pa ni ne znate koliko je tehnologija daleko otisla jer za full prikaz treba visoka produkcija a to je u globalu u Sonyevim rukama uz dodatak par multiplatform studija.

Usporedite ekspresije lica u TLOU2 sa onima u Halo Infinite....desetljece razlike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Nisu bitni samo izrazi lica, vec i gestikulacija tijela - ako lik ima savrseno odradjenu facu,

a tijelo mu je skruceno kao da ima metlu u guzicu, opet ne izgleda ni dobro ni realno.

 

W3 je zapravo pravi primjer, da sa gestikulacijom tijela mozes uopciti raspolozenje i osjecaje drugih likova,

bez da kazu ista - bas kao i u stvarnom zivotu, nekad te netko pogleda, slegne ramenima, i znast tocno sto misli i zeli reci.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
Rhodin kaže...
Obi Wan kaže...

new info

 

 Fora video.

Ima dio lipsync i mislim da smo tu 10-15 godina od dobrog lipsynca, naprosto jer ga još uvijek zovu lip sync... ovi su otišli na lip and jaw, al u dalje je to nula bodova. Ljudi pričaju cijelim licem... jagodice, čelo, možda bajbitnije - oči.

Još nije bilo uvjerljivo ni u jednoj igri. Cijenim trud , al to nebu to, pogotovo ne skriptno za 10 jezika.

 

Ovo sve ostalo... jedva čekam igru. Nisam mogao odoliti, morao samnju prednaručit na GoG

 Jesi igrao TLoU 2?

 Bar me čitaš na Ps5 temi, čekam PS5 za te igre, nisam na žalost.

19.11. dolazi, PS+ ju imam, moram TLOU nabavit jedino dodatni

 

Čitatelj kaže...

Nisu bitni samo izrazi lica, vec i gestikulacija tijela - ako lik ima savrseno odradjenu facu,

a tijelo mu je skruceno kao da ima metlu u guzicu, opet ne izgleda ni dobro ni realno.

 

W3 je zapravo pravi primjer, da sa gestikulacijom tijela mozes uopciti raspolozenje i osjecaje drugih likova,

bez da kazu ista - bas kao i u stvarnom zivotu, nekad te netko pogleda, slegne ramenima, i znast tocno sto misli i zeli reci.

 lice je najbitnije, na licu, po nekoj gluposti, obrve, zatim oči, zatim ostatak kod prepoznavanja... vjerujem slično i kod dojma.

Sigurno i govor tijela, al osobu gledaš primarno u oči kad razgovaraš sa njom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 16:59 (Rhodin).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Nisu bitni samo izrazi lica, vec i gestikulacija tijela - ako lik ima savrseno odradjenu facu,

a tijelo mu je skruceno kao da ima metlu u guzicu, opet ne izgleda ni dobro ni realno.

 

W3 je zapravo pravi primjer, da sa gestikulacijom tijela mozes uopciti raspolozenje i osjecaje drugih likova,

bez da kazu ista - bas kao i u stvarnom zivotu, nekad te netko pogleda, slegne ramenima, i znast tocno sto misli i zeli reci.

 

W3 je odlično izveden po tom pitanju, ma fantastično, moja žena u prolazu vidjela igru i nije mogal vjerovati da je igra, inače me totalno ignorira kad igram, nije baš fan toga, ali kad je vidjela W3 morala me pitati šta je to

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ako pogledas recimo DA:O - imam dojam da svi likovi kod dijaloga imaju stap u dupetu i to je to,

nikavo lice i oci tu nebi pomoglo, kad stoje ko roboti

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Čitatelj kaže...

Nisu bitni samo izrazi lica, vec i gestikulacija tijela - ako lik ima savrseno odradjenu facu,

a tijelo mu je skruceno kao da ima metlu u guzicu, opet ne izgleda ni dobro ni realno.

 

W3 je zapravo pravi primjer, da sa gestikulacijom tijela mozes uopciti raspolozenje i osjecaje drugih likova,

bez da kazu ista - bas kao i u stvarnom zivotu, nekad te netko pogleda, slegne ramenima, i znast tocno sto misli i zeli reci.

 

W3 je odlično izveden po tom pitanju, ma fantastično, moja žena u prolazu vidjela igru i nije mogal vjerovati da je igra, inače me totalno ignorira kad igram, nije baš fan toga, ali kad je vidjela W3 morala me pitati šta je to

 Ista stvar! 😂🤣

 

Zato gledamo seriju, ne želi igrat, al ju se dojmilo. Doduše i glumac malo ima veze sa time, ne samo igra 😂🤣😂🤣

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Ako pogledas recimo DA:O - imam dojam da svi likovi kod dijaloga imaju stap u dupetu i to je to,

nikavo lice i oci tu nebi pomoglo, kad stoje ko roboti

da:o je stariji od isusa tako da grafika i nije nesto, a niti je bila primarni fokus igre. zato je gameplay odlican, kao i likovi i prica

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 17:39 (Obi Wan).
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

ekipa ja ću igrati ovo na PCu, pa nisam baš upratio neke info oko konzola. Jedino što znam je da će konzole imati besplatan upgrade. Brat će igrati ovo na ps4 pa me zanimalo znamo li kako će to funkcionirati sa tim upgradeom, odnosno ako kupi CP2077 fizički disk za PS4, hoće li ga moći bez ikakve frke ubaciti u PS5 i igrati? Vjerujem da hoće, ali bi htio provjeriti za svaki slučaj ako netko ovdje zna sigurno

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

ekipa ja ću igrati ovo na PCu, pa nisam baš upratio neke info oko konzola. Jedino što znam je da će konzole imati besplatan upgrade. Brat će igrati ovo na ps4 pa me zanimalo znamo li kako će to funkcionirati sa tim upgradeom, odnosno ako kupi CP2077 fizički disk za PS4, hoće li ga moći bez ikakve frke ubaciti u PS5 i igrati? Vjerujem da hoće, ali bi htio provjeriti za svaki slučaj ako netko ovdje zna sigurno

Naknadno ce doc nextgen upgrade do tad ce se igrat preko BC na novim konzolama.

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...
Cansee kaže...

ekipa ja ću igrati ovo na PCu, pa nisam baš upratio neke info oko konzola. Jedino što znam je da će konzole imati besplatan upgrade. Brat će igrati ovo na ps4 pa me zanimalo znamo li kako će to funkcionirati sa tim upgradeom, odnosno ako kupi CP2077 fizički disk za PS4, hoće li ga moći bez ikakve frke ubaciti u PS5 i igrati? Vjerujem da hoće, ali bi htio provjeriti za svaki slučaj ako netko ovdje zna sigurno

Naknadno ce doc nextgen upgrade do tad ce se igrat preko BC na novim konzolama.

 

to naknadno me zanima, nebitno je je li to za 6 mjeseci ili godinu dana, znači moći će se ubaciti fizički disk od ps4 u ps5 i igrati apgrejdanu verziju? Biti će jednako kao onima koji kupe tada PS5 fizički disk?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice