Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.196.572
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...
Čitatelj kaže...

Cek, jel to Golf dvojka?

 Prije bi rekao Lada Samara. Bočna linija njena, kao i far.

 

Ako uzmemo u obzir da je bila glavno vozilo Poljske ... ima smisla.

 Ma kakva lada
To je Golf 1


If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

 

ako je moguće odma uzimam pretplatu na milfgaard

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja ću samo motore voziti Zakon mi je bio bike gameplay od jučer.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

NeoSpaček ili slično će bit moj rajd of čojs.. Nego, vidio sam negdje i da imaju i nekakav deal sa onim što rade telefone ONE+ pa tako i oni imaju neki LE telefon na foru cyberpunka... Auti, grafičke, periferija, telefoni - marketing na najjače. Mislim da će biti jako puno razočaranih ljudi jer masa ekipe očekuje čuda - imersive sim level i još štošta. 

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

Ja ću samo motore voziti Zakon mi je bio bike gameplay od jučer.

 

meni je isto sve bilo dobro, ali mislim da ipak nije dovoljno da bude zadnja epizoda. Biti će sigurno još jedna, možda tjedan dana prije izlaska, ili u tjednu izlaska. Sigurno im zadnja epizoda pred izlazak mora napraviti najveći boom, a ovo nije baš bilo to, iako je bila super

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 10:33 (Cansee).
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

NeoSpaček ili slično će bit moj rajd of čojs.. Nego, vidio sam negdje i da imaju i nekakav deal sa onim što rade telefone ONE+ pa tako i oni imaju neki LE telefon na foru cyberpunka... Auti, grafičke, periferija, telefoni - marketing na najjače. Mislim da će biti jako puno razočaranih ljudi jer masa ekipe očekuje čuda - imersive sim level i još štošta. 

Meni je frend samo rekao da ne očekujem previše od combata (jer da nije na razini pucanja u CoD-u ili tako nekim FPS igrama). Kaže da je najveći fokus bio na samu priču likova, istraživanje i općenito feeling svijeta.

 

Pa kao ako ljudi puno očekuju od shooting modela, da bi mogli biti malo razočarani.

 

Malo mi je žao ljudi što rade na takvim hitovima pa ih na kraju ni ne igraju

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 10:35 (mrsmith).
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Tehnicki detalji ugradjeni u vozilo, da se osjeca i tromost i tezina, i kod malih vozila lakoca i startnost...

mogu samo zamisliti sto ce moderi napraviti - WoT tenkice unutra, pa sporCke jurilice, sve je moguce ubaciti.

 

I jos jedna Hayabusa, i neuhvativ si!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
Srce Isusovo kaže...

NeoSpaček ili slično će bit moj rajd of čojs.. Nego, vidio sam negdje i da imaju i nekakav deal sa onim što rade telefone ONE+ pa tako i oni imaju neki LE telefon na foru cyberpunka... Auti, grafičke, periferija, telefoni - marketing na najjače. Mislim da će biti jako puno razočaranih ljudi jer masa ekipe očekuje čuda - imersive sim level i još štošta. 

Meni je frend samo rekao da ne očekujem previše od combata (jer da nije na razini pucanja u CoD-u ili tako nekim FPS igrama). Kaže da je najveći fokus bio na samu priču likova, istraživanje i općenito feeling svijeta.

 

Pa kao ako ljudi puno očekuju od shooting modela, da bi mogli biti malo razočarani.

 

Malo mi je žao ljudi što rade na takvim hitovima pa ih na kraju ni ne igraju

 

ovo sam uvjeren da je istina da se čovjeku zgadi igra kada je u developmentu. Nemam naravno nikakvog osobnog iskustva ali definitivno zvuči realno

 

a što se tiče napucavanja ja nemam s tim nikakvih problema. CoD ima dobro napucavanje pa mi se nakon 30 sati više neda čuti za igru. Puno mi više odgovara da je igra RPG do kraja. A klinci kojima to smeta nek igraju warzone i black ops i super. Jedino će mi biti žao ako melee combat ne ispadne sjajan, a to je prilično realno za očekivati jer ne znam ni jednu FPP igru koja je to izvela kako treba

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

 

Opet veza sa witcher svijetom..

 

Izgleda da se Witcher i Cyberpunk odvijaju u istom svemiru, samo mozda na različitim planetima (i/ili vremenu). Samo je pitanje da li ćemo moći posjećivati witcher svijet, kao što je Ciri dolazila u Cyberpunk...

 

A bilo bi dobro da naprave ekspanziju/dlc sa četvrtim likom koji počinje negdje u witcher universu (kao witcher) pa onda preko nekog portala završava u Night city-u.

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ako si pratio Ciri - ona moze putovati kroz multiversum, dakle kroz prostor i vrijeme.

Cyberpunk se odvija na nasem planetu u alternativnoj buducnosti, dok se Witcher svijet odvija na alternativnoj zemlji u proslosti,

u kojoj je doslo do spavajanje sfera, i od tud su dosli i razni monsteri - druge sfere i drugi svjetovi.

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 10:48 (Čitatelj).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

 

gdje si našao vezu?

 

Inače, Ciri u W3 priča o CP2077 svijetu, odnosno tako smo to interpretirali

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 

gdje si našao vezu?

 

Inače, Ciri u W3 priča o CP2077 svijetu, odnosno tako smo to interpretirali

 Ciri je pričala da je posjećivala taj svijet na par sekundi preko portala od nekog čarobnjaka..što znači da je mogućnost da spoje te svijetove već tu.

 

 

A veza je u nazivu časopisa - "Milfgaard" (Nilfgaard)

 

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

Meni je frend samo rekao da ne očekujem previše od combata (jer da nije na razini pucanja u CoD-u ili tako nekim FPS igrama). Kaže da je najveći fokus bio na samu priču likova, istraživanje i općenito feeling svijeta.

 

Pa kao ako ljudi puno očekuju od shooting modela, da bi mogli biti malo razočarani.

 

Malo mi je žao ljudi što rade na takvim hitovima pa ih na kraju ni ne igraju

 Eto, upravo to... Na kraju krajeva to je samo još jedna igra sa svim svojim ograničenjima, bugovima, manama itd.. Im cool with dat. Ni witcher nije imao dobar combat pa je opet vrhunska igra

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 11:05 (Srce Isusovo).
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
mrsmith kaže...

Meni je frend samo rekao da ne očekujem previše od combata (jer da nije na razini pucanja u CoD-u ili tako nekim FPS igrama). Kaže da je najveći fokus bio na samu priču likova, istraživanje i općenito feeling svijeta.

 

Pa kao ako ljudi puno očekuju od shooting modela, da bi mogli biti malo razočarani.

 

Malo mi je žao ljudi što rade na takvim hitovima pa ih na kraju ni ne igraju

 Eto, upravo to... Na kraju krajeva to je samo još jedna igra sa svim svojim ograničenjima, bugovima, manama itd.. Im cool with dat

 ak ljudi mogu progutat tromi GTA i RDR onda ovo nebu problem
Nisam nit ocekivo COD

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 10:58 (Santana).
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ajde ako je Fallout New Vegas imao realno uzasno napucavanje kao i F3 nije me sprijecilo da NV odigram preko 1.5k sati, dokle god ima dobre price, questova to mi je dosta da me zadrzii prikovanog na stolici
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
AFARON kaže...

 Ciri je pričala da je posjećivala taj svijet na par sekundi preko portala od nekog čarobnjaka..što znači da je mogućnost da spoje te svijetove već tu.

 

 

A veza je u nazivu časopisa - "Milfgaard" (Nilfgaard)

 

 

Ne, zadrzavala se ona duze u raznim svjetovima - ono sto promatracu izgleda kao sekunda, njoj mogu biti tjedni, mjeseci, cak i godine.

 

A Milfgaard je samo Easter Egg, nista drugo. Jer po tome bi mogli reci da je Game of Thrones svijet dio Witcher svijeta, a nije.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

ma joj ciri je bila u cyberpunk svijetu isto kak je bila i u super mario svijetu
mogu izmislit kaj hoce

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Je, bila je, samo pitanje u kojem razdoblju:

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Sviđa mi se kako izgleda svijet, ali nažalost jedna od boljih igara

koje neću zaigrati...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Manjak vremena?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
4 godine
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

ne toliko to koliko ne mogu prozvakat taj 1st person vise...

igra mi se svida, ali mislim da bi bila 10x bolja i zanimljivija

da je 3rd person, ili da kao u no man's skyu daju mogucnost

izmjene perspektive. kao 1st person je necu sigurno zaigrati,

prosla su mi ta cod, crysis, fallout vremena kad mi je to bilo fora

i zabavno. sad mi to samo unistava gaming experience.

mozda nekima glup razlog, ali meni vise nego dovoljan da ju preskocim.

nazalost

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
bloodborne kaže...

ne toliko to koliko ne mogu prozvakat taj 1st person vise...

igra mi se svida, ali mislim da bi bila 10x bolja i zanimljivija

da je 3rd person, ili da kao u no man's skyu daju mogucnost

izmjene perspektive. kao 1st person je necu sigurno zaigrati,

prosla su mi ta cod, crysis, fallout vremena kad mi je to bilo fora

i zabavno. sad mi to samo unistava gaming experience.

mozda nekima glup razlog, ali meni vise nego dovoljan da ju preskocim.

nazalost

 

ja više volim RPG-ove u third personu, ali mislim da CDPR ima valjanog razloga zašto su se odlučili na ovo. Nisu oni to odlučili da bi privukli CoD klince, nego zato jer su smatrali da će to biti najbolje za igru i samim time i za nas igrače

 

tako da mislim da ti je šteta da ne probaš igru ako ti je to razlog. Kao što rekoh ja isto puno više volim thir person, ali ako je igra vrijedna igranja onda ću igrati i first person

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
bloodborne kaže...

ne toliko to koliko ne mogu prozvakat taj 1st person vise...

igra mi se svida, ali mislim da bi bila 10x bolja i zanimljivija

da je 3rd person, ili da kao u no man's skyu daju mogucnost

izmjene perspektive. kao 1st person je necu sigurno zaigrati,

prosla su mi ta cod, crysis, fallout vremena kad mi je to bilo fora

i zabavno. sad mi to samo unistava gaming experience.

mozda nekima glup razlog, ali meni vise nego dovoljan da ju preskocim.

nazalost

 jebiga, nije 1st ili 3rd person samo perspektiva igrača - pun kurac toga oko gameplaya, dizajna lvl, razina detalja u levelima i ostalog ti onda ta ista perspektiva uvjetuje... Nije svaka igra tj žanr za 1st ili 3rd person, najčešće su jako detaljne igre u prvom licu..

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

jebiga, nije 1st ili 3rd person samo perspektiva igrača - pun kurac toga oko gameplaya, dizajna lvl, razina detalja u levelima i ostalog ti onda ta ista perspektiva uvjetuje... Nije svaka igra tj žanr za 1st ili 3rd person, najčešće su jako detaljne igre u prvom licu..

To svakako - daleko više detalja upadne u oko iz prvog lica, a da ne govorimo da je daleko napetije igrati na taj način, pogotovo u ovakvom svijetu. Mislim da nisu pogriješili ni malo s odabirom perspektive.

It is always darkest just before the dawn.
4 godine
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

jasno, ali meni nije do sjene na zidu meni je do igre.

mislim kazem ne smatram zato igru losom, ali me
zbog toga nimalo ne privlaci da ju zaigram... jbg meni
je to zesci deal breaker nekome mozda bezvezan meni "bitan".

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja iskreno najviše volim bird eye cRPG, ali kvalitentu igru ću odigrat bez obzira na to. Da me brine samo ono što ja volim i kako mi je draže, preskočio bih neke od ponajboljih naslova zadnjih 10 godina. Skyrim sigurno nikad ne bih upalio, ni Witchera.

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Nadam se da ce automobili imati nekakve radio stanice - naravno, naci nekakav rock-punk-grunge i odvrnut do kraja.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

prvo lice će puno značiti u komunikaciji, a komunikacija sa NPCevima je vrlo bitan dio igre. Doslovno ćemo se gledati oči u oči s NPCem i birati što ćemo reći, te bi morali moći vrlo lagano prelaziti iz razgovora u gameplay. Također puno ćemo biti u unutarnjim prostorima a za to puno bolje odgovara FPP

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igra je upravo postala najprodavanija na Steamu 34 dana prije samog izlaska što se rijetko događa jer ipak ima još dosta do izlaska. Meni ostalo još 7igara u libaryu da očistim sve što sam ikad kupio. Bioshock kolekcija (nikad nisam igrao niti jedan) planiram danas početi prvi dio, jučer završio The Forest, imam još Crysis triologiju i Ori And The Blind Forest i to je to.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Igra je upravo postala najprodavanija na Steamu 34 dana prije samog izlaska što se rijetko događa jer ipak ima još dosta do izlaska. Meni ostalo još 7igara u libaryu da očistim sve što sam ikad kupio. Bioshock kolekcija (nikad nisam igrao niti jedan) planiram danas početi prvi dio, jučer završio The Forest, imam još Crysis triologiju i Ori And The Blind Forest i to je to.

Nema šanse da je kupim na Steamu... samo GOG. Ista stvar kao s Witcherom.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 13:50 (mrsmith).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice