Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.203.312
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam prezivio, jos nisam dobio Cov19, makar je opet napeto u Tirolu.

Izdrzat jos 37 dana pa laganini na bolovanje, nesto ce mi vec biti

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kako ova igra izgleda bolesno....na najbolji moguci nacin

 

U takvim igrama volim igrat stelthan...suljat se,promatrat,napadat iz sjene,hackirat....

 

O ovakvoj igri sam sanjao u devedesetima dok sam listao brojeve Hackera.....

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pa ako to voliš, odigraj Dishonored franšizu dok čekaš.

Nije isto, ali je dobro.

Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Jbt još mjesec dana i eto nas u Night Cityu, dočekat ćemo Blagdane u igri :P

 

jebeš mi sve, jel možeš vjerovati?? Meni je totalno čudno da smo tu, svakog trena počinjemo igrat, toliko dugo čekam igru da mi je postala mit a ne realnost. 

 

Ali opet mislim da sam očekivanja doveo u red, treba biti realan, ovo će vjerojatno biti top igra, al ne treba očekivati da će biti svjetsko čudo

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ni Deus Ex Human Revolution nije daleko od toga što opisuje.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rhodin kaže...

Pa ako to voliš, odigraj Dishonored franšizu dok čekaš.

Nije isto, ali je dobro.

Odigrao Dishinorede,Pray,Deus Ex igre.

U biti sam odigrao vecinu boljih igara dostupnih na PCu,Ps Pro,Xbox i NS,nedavno ponovio sve tri Bioshock igre,ponovio Fallout 4,sad igram Final Fantasy 8 remaster na Switchu ovdje u Hr.....gaming i jos gaminga.

Kad moji spavaju ja igram,ne trebam puno sna 😁😁😁😁

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Hexfire kaže...
Ni Deus Ex Human Revolution nije daleko od toga što opisuje.

Odlican je ali od Cyberpunka ocekujem vise u svim smijerovima.

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ako budem čekao Diablo 4 kao Cyberpunk to će biti 16 godina čekanja na dvije igre jebemti sunce

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam uvijek zamišljao da ce Cyberpunk vizualno izgledati nešto poput one stare igre "Quarantine" (1994), to mi je prva igra koje se sjećam sa tom nekom cyberpunk atmosferom.. vozaš neke freakove u taksiju po gradu, zarađuješ novac, upgradeas vozilo sa raznim oružjima, baš je bila napredna za svoje vrijeme.

 

 

 

Moj PC  
7 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AFARON kaže...

Ja sam uvijek zamišljao da ce Cyberpunk vizualno izgledati nešto poput one stare igre "Quarantine" (1994), to mi je prva igra koje se sjećam sa tom nekom cyberpunk atmosferom.. vozaš neke freakove u taksiju po gradu, zarađuješ novac, upgradeas vozilo sa raznim oružjima, baš je bila napredna za svoje vrijeme.

 

 

 

 Daj me nemoj zezat da si ovo nasao....mastao sam da to igram u to vrijeme.....nije bilo para za pc,mogao sam samo gledat slike u casopisima....

 Mislim da ta igra nije bila u Hackeru nego u onom drugom game casopisu....Chaosu ili onom trecem cijeg imena se ne sjecam.

 

Volim se prisjetit tih starih igara jer tako vise cijenim sav ovaj napredak do danas.

U devedesetima sam napasao oci na SGI animacijama a danas imam mogucnost igrat Cyberpunk uz raytrace....istina dugo se cekalo da dodjemo do te tocke....

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 0:41 (MEGATAMA).
5 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

mene jako podsjeca na okruzenje iz ove igre: 

 

1999 godina, kada sam to igrao ostao sam wow, i sa pricom i sa level dizajnom i gameplayem, a i David Bowie muzikom. David Cage je sa ovom igrom napravio, meni do tada nesto ne videno

 

Igrao si iz 3. lica, kao Lara Croft, kada si pucao prebacilo se u FPS, kada si vozio auto bilo je kao u need for speed, a kada si se tukao u arenama kao Tekken 

 

I jos nisi bio ogranicen na jednog lika, vec si dusu prebacivao u 3-4 razlicite osobe tokom igre, ako si htio.

 

totalno interaktivni svijet, svaki NPC je imao dijalog, odlicna igra. 

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AFARON kaže...

Ja sam uvijek zamišljao da ce Cyberpunk vizualno izgledati nešto poput one stare igre "Quarantine" (1994), to mi je prva igra koje se sjećam sa tom nekom cyberpunk atmosferom.. vozaš neke freakove u taksiju po gradu, zarađuješ novac, upgradeas vozilo sa raznim oružjima, baš je bila napredna za svoje vrijeme.

 

 

 

Ajmaaaa koliko sam ovo igrao. Wow, hvala za podsjetnik - totalno sam zaboravio na ovo

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam quarantine igrao kod frenda. Doma sam ga uspio pokrenut, al slideshow... mislim da sam imao cca 3-5fps.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rhodin kaže...

Ja sam quarantine igrao kod frenda. Doma sam ga uspio pokrenut, al slideshow... mislim da sam imao cca 3-5fps.

Pa ok, igre u to vrijeme i jesu bile slideshow same po sebi

It is always darkest just before the dawn.
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
Rhodin kaže...

Ja sam quarantine igrao kod frenda. Doma sam ga uspio pokrenut, al slideshow... mislim da sam imao cca 3-5fps.

Pa ok, igre u to vrijeme i jesu bile slideshow same po sebi

 Da prije 3d akceleratora,software mode 😬

 

I onda su stigli ubrzani 3d poligoni na konzole i pc,do tada su bili skoro pa iskljucivo na arkadnim automatima.

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pa ne baš u toj mjeri... ovo kod mene doma je bilo neigrivo.

Bubam brojke jer... ko zna? Imao sam 486sx-33 tada sa 4MB RAM i voodoo grafičkom (dakle ne rivatnt ili voodoo 2), pa procjenite kak je to moglo raditi . Komp sam dobio '95. i to je otprilike bilo što smo si mogli priuštit tada. Znam da smo ga kupili kod nekoga ko je slagao doma u nekoj od ulica blizu Trga kralja Tomislava., prema istoku.

 

Ne sjećam se detalja, bil sam klinac, onda se petljalo dal uvozit iz Austrije, dal u trgovini, uglavnom se sklepalo preko nekog od nekog.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rhodin kaže...

Pa ne baš u toj mjeri... ovo kod mene doma je bilo neigrivo.

Bubam brojke jer... ko zna? Imao sam 486sx-33 tada sa 4MB RAM i voodoo grafičkom (dakle ne rivatnt ili voodoo 2), pa procjenite kak je to moglo raditi . Komp sam dobio '95. i to je otprilike bilo što smo si mogli priuštit tada. Znam da smo ga kupili kod nekoga ko je slagao doma u nekoj od ulica blizu Trga kralja Tomislava., prema istoku.

 

Ne sjećam se detalja, bil sam klinac, onda se petljalo dal uvozit iz Austrije, dal u trgovini, uglavnom se sklepalo preko nekog od nekog.

 Jesu ekipe nekad mlatile lovu na klincima.

 

Sjećam se svog dilera za PS1 igre devedesetih, 25 kuna po cd-u.

Kasnije od njega kupio i prvi komp (tj. stari na čekove), prodao zastarjelu kramu za ebene pare. Ja tada 15 godina, bio sretan samo da dojde PC u kuću, nisam ni znao ni gledao specifikacije.

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rhodin kaže...

Pa ne baš u toj mjeri... ovo kod mene doma je bilo neigrivo.

Bubam brojke jer... ko zna? Imao sam 486sx-33 tada sa 4MB RAM i voodoo grafičkom (dakle ne rivatnt ili voodoo 2), pa procjenite kak je to moglo raditi . Komp sam dobio '95. i to je otprilike bilo što smo si mogli priuštit tada. Znam da smo ga kupili kod nekoga ko je slagao doma u nekoj od ulica blizu Trga kralja Tomislava., prema istoku.

 

Ne sjećam se detalja, bil sam klinac, onda se petljalo dal uvozit iz Austrije, dal u trgovini, uglavnom se sklepalo preko nekog od nekog.

Prvi Voodoo je izasao negdje krajem 1996.

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

A nešto je bilo... velim bil sam klinac, znam da je frend imal rivatnt

Komp je tako nekako dolazio, '95-'96 , moral bi sa starim provjerit, sumnjam da se i on sjeća točno što je nutra bilo.

 

Sigurno nije bilo novo, već rabljeno, već su pentiumi bili vani kad sam ja ovo imal...

 

ali riva je izašla iza voodooa... sve skupa se to dešavalo 90ih... znam da je bio 486, slijedeći celeron 300 (doduše već je izlazio pention sa 1GHz kad je to dolazilo)... moguće na njemu da je bila voodoo onda, a 486 "as is" bez acceleratora.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 9:40 (Rhodin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rhodin kaže...

A nešto je bilo... velim bil sam klinac, znam da je frend imal rivatnt

Komp je tako nekako dolazio, '95-'96 , moral bi sa starim provjerit, sumnjam da se i on sjeća točno što je nutra bilo.

 

Sigurno nije bilo novo, već rabljeno, već su pentiumi bili vani kad sam ja ovo imal...

 

ali riva je izašla iza voodooa... sve skupa se to dešavalo 90ih... znam da je bio 486, slijedeći celeron 300... moguće na njemu da je bila voodoo onda, a 486 "as is" bez acceleratora.

Frend nije mogao imat Rivu TNT ona je dosla negdje 1998 a ti pricas o 1995.

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...
Rhodin kaže...

A nešto je bilo... velim bil sam klinac, znam da je frend imal rivatnt

Komp je tako nekako dolazio, '95-'96 , moral bi sa starim provjerit, sumnjam da se i on sjeća točno što je nutra bilo.

 

Sigurno nije bilo novo, već rabljeno, već su pentiumi bili vani kad sam ja ovo imal...

 

ali riva je izašla iza voodooa... sve skupa se to dešavalo 90ih... znam da je bio 486, slijedeći celeron 300... moguće na njemu da je bila voodoo onda, a 486 "as is" bez acceleratora.

Frend nije mogao imat Rivu TNT ona je dosla negdje 1998 a ti pricas o 1995.

Ja sam imao Asus Rivu TNT :) još doma negdje imam u garaži kutiju čini mi se, šarafi su unutra.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 9:43 (mrsmith).
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Aj da se ne igramo policijskog ispitivanja, može? Bil sam klinac tada, slagali su to drugi, ne sam, pričam sad po sječanju. Aj si bil u 20-30ima tada, pa pričaš iz iskustva, OK, ja nisam. Ja se sjećam djećačkih frustracija kak igre nisu radile doma, a kod frendova jesu. Prvi komp koji sam sam biral sve nutra mi je bil i7 920 sa GTX 280 i od tada na dalje možemo raspravljati o svemu u detalje.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rhodin kaže...

Aj da se ne igramo policijskog ispitivanja, može? Bil sam klinac tada, slagali su to drugi, ne sam, pričam sad po sječanju. Aj si bil u 20-30ima tada, pa pričaš iz iskustva, OK, ja nisam. Ja se sjećam djećačkih frustracija kak igre nisu radile doma, a kod frendova jesu. Prvi komp koji sam sam biral sve nutra mi je bil i7 920 sa GTX 280 i od tada na dalje možemo raspravljati o svemu u detalje.

Samo ispravljam netocne navode,nisam rekao da lazes.

Ti si igrao navedenu igru u software modu od tuda slideshow kojega se sjecas.

Voodoo 1 je mogla vrtit mozda cak i lock 30fps ili blizu toga.

Ja sam rodjen 1980 pa se toga svega sjecam full dobro.

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Cool.

 

Ja trenutno imam problema sa slaganjem u glavi kak mi se to miješa. Comodore 64 91' , 486sx, celeron 300, valjda sa voodoo1, nešto sa nekom 850xt - stari bijesan bio koliko to koštalo, zatim mijenjao tu 850xt to sam mijenjao za neki HD 2500 ili 2600 ak se dobro sjećam, i tu je bio neki AMD proc, ali blage veze ne znam koji... tek nakon dolazi i7 920 i gtx 280 i to znam što i kako :)

 

Nije bio idealan izbog komponenti ni u jednom trenu, do ove i7 i to je mogo iskreno bit i5, al jbg... strast je strast, previše sam imao situacija kad stvari nisu radile ili napola, kad sam sam sufinancirao i slagao, dao sam si oduška :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AFARON kaže...

Ja sam uvijek zamišljao da ce Cyberpunk vizualno izgledati nešto poput one stare igre "Quarantine" (1994), to mi je prva igra koje se sjećam sa tom nekom cyberpunk atmosferom.. vozaš neke freakove u taksiju po gradu, zarađuješ novac, upgradeas vozilo sa raznim oružjima, baš je bila napredna za svoje vrijeme.

 

 

 

 Tada sam imao 286 icu ali je kolega platio 2000 milje maraka za 486 i onda sam slinio na Doom i Quarantine. Grafika je bila nešto ekstra

be Cool
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Bok dečki,

 

htio bi vas zamoliti ako bi mi mogli okvirno reći da li bi mogao igrati CP2077 na 1440p 60FPS na High postavkama sa svojom konfiguracijom?

Čisto bi htio čuti vaše mišljenje jer su na Tom's Hardware pisali (ne forumu nego baš stranici) da se ne treba vjerovati CDPR sa njihovim preporučenim hardware-om jer je igra puno više zahtjevnija.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...

Bok dečki,

 

htio bi vas zamoliti ako bi mi mogli okvirno reći da li bi mogao igrati CP2077 na 1440p 60FPS na High postavkama sa svojom konfiguracijom?

Čisto bi htio čuti vaše mišljenje jer su na Tom's Hardware pisali (ne forumu nego baš stranici) da se ne treba vjerovati CDPR sa njihovim preporučenim hardware-om jer je igra puno više zahtjevnija.

 

 

uvjeren sam da ćeš moći. Ja imam istu grafu ko ti (odnosno isti čip jel, 1080) i isto ću igrati na 1440p, vjerujem da ćemo na high detaljima moći bez problema pičiti na 60fpsa. 

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Malo sam gledao po netu i informacije su dosta sture. Citam da najvaljeni upgrade za PS5 znaci samo da se igra moze igrati na PS5 ali o next-gen nekoj grafici i slicnom za sad nema govora, taj upgrade dolazi u buducnosti. Zna li netko kako bi se mogla igrati na PS5, fps, 4k i to.. ? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
malak kaže...

Malo sam gledao po netu i informacije su dosta sture. Citam da najvaljeni upgrade za PS5 znaci samo da se igra moze igrati na PS5 ali o next-gen nekoj grafici i slicnom za sad nema govora, taj upgrade dolazi u buducnosti. Zna li netko kako bi se mogla igrati na PS5, fps, 4k i to.. ? 

 Nisu još naveli detaljno što donosi PS5 upgrade ali će ga biti. A prije tog updatea koji stiže sljedeće godine ćeš moći igrati igru na PS5, samo će ona raditi isto kao na PS4. Odnosno igrat ćeš na PS5 preko PS4 backwards compatibility.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...

Bok dečki,

 

htio bi vas zamoliti ako bi mi mogli okvirno reći da li bi mogao igrati CP2077 na 1440p 60FPS na High postavkama sa svojom konfiguracijom?

Čisto bi htio čuti vaše mišljenje jer su na Tom's Hardware pisali (ne forumu nego baš stranici) da se ne treba vjerovati CDPR sa njihovim preporučenim hardware-om jer je igra puno više zahtjevnija.

 

 Jedino nema RayTracinga za sve ispod 20xx serije....  

A zanima me i hoće li biti podržan RT za Radeonke nove ili ne? 

Lijep pozdrav ;)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice