Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.195.197
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

 

predobro mi izgleda, puno bolje nego dosad

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 

predobro mi izgleda, puno bolje nego dosad

 Je, bude dosta toga po reddit i napucavanje je super odrađeno - meci kidaju noge, ruke, glave pucaju ko četruni itd. Tu je jedino bezveze što ovaj ko igra i igra ko da igra COD ili nešto tako... Samo skakuće okolo

Sve Vas Volim
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jel' se zna okvirno kada bi trebao doći free update za PS5? Htio bi igrati CP, a žao mi je takav eye candy igrati na PS4. No s druge strane teško mi je i čekati taj update. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...

Jel' se zna okvirno kada bi trebao doći free update za PS5? Htio bi igrati CP, a žao mi je takav eye candy igrati na PS4. No s druge strane teško mi je i čekati taj update. 

 nije ti loša opcija kupiti na ps4, dobiti ćeš besplatan upgrade na PS5 čim izađe. A možeš i sačekati

 

Koliko ja znam ne postoji nikakav službeni datum izlaska na PS5, ali vjerujem da im je to vrlo visoko na listi prioriteta

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Vandit kaže...

Jel' se zna okvirno kada bi trebao doći free update za PS5? Htio bi igrati CP, a žao mi je takav eye candy igrati na PS4. No s druge strane teško mi je i čekati taj update. 

 nije ti loša opcija kupiti na ps4, dobiti ćeš besplatan upgrade na PS5 čim izađe. A možeš i sačekati

 

Koliko ja znam ne postoji nikakav službeni datum izlaska na PS5, ali vjerujem da im je to vrlo visoko na listi prioriteta

nesluzbeno se prica 6 mjeseci od izlaska igre. pa sad racunajte.

It is not who you are, it is who you know.
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Mislim da ću uzeti odmah po izlasku za PS4, pa kasnije za PS5 kada izađe. Tko zna gdje ću tada biti...

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...

Mislim da ću uzeti odmah po izlasku za PS4, pa kasnije za PS5 kada izađe. Tko zna gdje ću tada biti...

 

igra će vjerojatno biti vrijedna igranja više puta, tako da mislim da to nije problem. Čak je i super odigrati jednom na lošijem stroju pa onda ponovno na bolje, tako sam ja witchera 3, pa se oduševljavao koliko bolje izgleda

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Vandit kaže...

Mislim da ću uzeti odmah po izlasku za PS4, pa kasnije za PS5 kada izađe. Tko zna gdje ću tada biti...

 

igra će vjerojatno biti vrijedna igranja više puta, tako da mislim da to nije problem. Čak je i super odigrati jednom na lošijem stroju pa onda ponovno na bolje, tako sam ja witchera 3, pa se oduševljavao koliko bolje izgleda

da mi na starom kompjuteru nije riknula graficka uopce ne bi kupovao nista jer me iskreno zaboli za grafiku. 

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Uh, ja sam witchera prvo odigrao sa gtx 1050ti, potrudio se poštelat postavke da imam bar 40fps i što bolji izgled, a kasnije sa gtx 1070 skoro sve na max i lock 60fps i bogme nisam vidio značajne razlike. Doduše bila je razlika 2-3 godine
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
picajzla0707 kaže...
Uh, ja sam witchera prvo odigrao sa gtx 1050ti, potrudio se poštelat postavke da imam bar 40fps i što bolji izgled, a kasnije sa gtx 1070 skoro sve na max i lock 60fps i bogme nisam vidio značajne razlike. Doduše bila je razlika 2-3 godine

 

W3 odigran na R280X 3gb, kasnije sa Max-Q 1070 na laptopu, a sad ultra candy 2080S.

 

U mojih 6 prolaza - 3 su na R280X i na 1070MQ, a na novom PC-u jos nisam presao, samo trckam i rijesavam

misije koje me zanimaju, isprobavam razne stvarcice, radim buidlove pa probavam kako se mjeri sa Nifguard vojskom.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

ja se uvijek sjetim dvije igre: kotor 1 i kotor 2. donedavno sam ih igrao, grafika teza tragedija, ali tijekom igre me apsolutno nije bilo briga kako sta izgleda jer je naprosto gameplay bio fantastican. 

It is not who you are, it is who you know.
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Meni je ista stvar sa VtM:BL i Arcanumom - obje igre nedovrsene, pune bugova,

ali karizmaticne i zabavne. I mogu se igrati godinama, osobito sa modovima

za nove krvne linije i nove abilitije (izgledaju isto kao i originalni, ali rade druge efekte i drugi dmg).

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

ja se uvijek sjetim dvije igre: kotor 1 i kotor 2. donedavno sam ih igrao, grafika teza tragedija, ali tijekom igre me apsolutno nije bilo briga kako sta izgleda jer je naprosto gameplay bio fantastican. 

 

KOTORe mogu uvijek odigrati. Ne mogu reći da me grafika potpuno ne interesira, volim kad je dobra, ali nije mi presudna. Ali također nisam nešto nabrijan na igre 15 godina stare gdje je grafika i kontrole baš zastarjele. Kotori su potpuna iznimka, te igre su toliko dobre da bi ih mogao uvijek odigrati. Mislim da sam odigrao svaku od početka do kraja oko 10ak puta. Iako sam fan star warsa već 20 godina, kotori su mi apsoultni vrh, bolji su mi od svega ostalog, i filmova i knjiga i drugih igara. A ova zadnja trilogija je tragedija naspram onoga šta je nekad bilo

3 godine
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Večer, uzeo sam si novu graficku samo za Cp2077, pratim več duže temu samo nastavite.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

A jesi pre-orderao igru? Sta ce ti grafika ako nisi na pre-loadu

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Zelenapaprika2 kaže...

Večer, uzeo sam si novu graficku samo za Cp2077, pratim več duže temu samo nastavite.

 

Nemoj zaboraviti kupiti Cyberpunk. 

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

na redditu je neki tip izbacio neki svoj dojam o igri nakon tri sata. Tip je brazilac i nije originalno pisao na engleskom tako da možda ima blesavog prijevoda

 

How is the katana gameplay? I want to finish the game without using firearms.

Dude, it was absolutely amazing. There is weak attack, if you hold the mouse button you will do a strong attack, there is block, parry and the perfect parry. Also, if you start running, V sheath's the katana and you can do a special attack.

 

When you call your car, does it simply spawn in a random location or does it come driving?

He comes in the streets, stopping in the nearby road.

 

One thing that I am worried is that, the game is in first person but we can customize V, so can we see our character often?

Yes, the first person camera was the perfect choice for this game, you are always seeing yourself in the animations, in the menu and in the mirrors.

 

What is your thought on the gameplay? And what about the skill tree?

The gameplay is very polished, you have around 4 or 5 skill trees for each atribbute (Body, reflex, cool, intelligence and technical).

 

Can you avoid combat and instead talk with people?

In one of the missions, if I had enough money no one would die, but I was early on and I didn't have enough status or money, but if I had more status there would be more dialog options, and then I could do it without any deaths.

 

How was the NPC distribution in the map and in the road? Does the city look "alive"?

From what I explored, it seemed VERY alive. A lot of people, a lot. It was loaded with NPCs doing a lot of stuff.

 

Can you pet the dog?

I didn't see any dog, but I found a cat and yes, you could pet him.

 

Does the game live up to the hype?

I think so, the freedom and attention to the details are huge, I never played a RPG or open world with this level of detail until today.

 

Does driving feel good?

It is very heavy and I liked it! It's not arcade, and stills need a bit of tweaking, the car stops too fast and turning is a little too sensitive, but I really enjoyed it.

 

Did you finish any sidequest? If so, were there a lot of endings and choices or different paths to take?

I did two missions that involved optional things, and it changes the outcome a lot.

 

Is it a GOTY contender?

I only played 3 hours, but if this quality mantain throughout the game, it could be one of the greatest RPGs ever made, and i'm very curious to see the rest.

 

How is the stealth and hacking?

It has a very good stealth, with a lethal attack, non-lethal attack and the possibility to hide bodies so that they can't be found by your enemies. Hacking is equally good, demanding more than just clicking one button: it's necessary to manage memory to distribute it among different procedures, complete a mini game to hack equipment, and other things. In general, the gameplay is extremely competent, but it isn't innovative and doesn't bring any non seen resources. What makes it different is the way they mix those things with abilities and unique CB 2077 implants.

 

Can you see your feet if you look down?

Yes you can, you can also see your torso and legs. The placement of these seems very good and it is very similar to what you see in real life.

 

 

 

edit: Ovo za maženje i paženje kerova i mačaka me užasno nervira, mrzim to u igrama, odnosno mrzim kad se o tome priča u marketingu igre kao nekakvoj super mehanici, a to je totalna glupost i ni na koji način ne doprinosi ničemu. Evo neš ti posla, sjedit ću u igri pored mačke i dragat ju satima, nemam šta pametnije za radit

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 8:53 (Cansee).
Moj PC  
5 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

A gle na primjer nakon sat i pol makljaže Mongolaca u GoT dobro dođe u prekrasnom krajoliku napisati jedan haiku i skakutati za lisicama i maziti iste. Pogotovo ako djevojka gleda dok igraš 

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

 

Sa kerova i macaka, presli na lisice i zeceve. Sta je slijedece? Samaranje majmuna?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

ma nervira me to sve. U RDR2 sam često mazio i čistio konja i iako ima itekako smisla da iščetkaš konja redovito, a i to mi je relativno brzo dosadilo. Ja volim životinje. Ne volim ih više nego ljude, ali ih volim. Ali su te mehanike čista glupost. Jednostavno ne doprinose ničemu, a developeri i marketing ekipa to naglašava kao da je ultimativni end game. I u tome leži problem, što takve svinjarije koriste za promociju igre, i umjesto da ih ekipa popljuje u komentarima, svi sretni. Pa valjda nas više zanima core gameplay nego draganje mačke. Ova rečenica je vrlo indikativna : "In general, the gameplay is extremely competent, but it isn't innovative and doesn't bring any non seen resources". Znači nisu izveli nešto revolucionarno, što mi je i ok, više puta sam na ovom forumu rekao da mi je dovoljno od developera da glavne stvari izvedu KVALITETNO i zabavno, ne mora svaka igra biti mega revolucija. Ali ona priča sa kustomizacijom genitalija me neugodno iznenadila. Ne zato što mi to smeta, dapače biti će dobra zafrkancija s time, ali o tome se najviše pričalo po netu. Uvijek se bojim da su takve fore jeftin način da se igra što više promovira. S druge strane imam i dalje povjerenje u CDPR pa ćemo vidjeti. 

 

U svakom slučaju, kad developeri sjede sa novinarima i idu pitanja i priča se o takvim glupostima koje sam naveo gore, vatra mi ide na uši. Kao na bini Last of Us 2, više se pričalo o gay i transgender forama nego što se pričalo o gameplayu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

To što nema ničeg revolucionarnog ne znači ništa loše. Dapače, često mi "revolucionarne" igre idu na živce.

Na koliko načina možeš uzet pušku i pucat po nekome? Sakrit se iza zida ili naći neki drugi zaklon? Problem je kad to nije dovoljno pa se krene parkour ubacivati, višnja naglavačke, lebdenje zrakon i ne znam kakve pizdarije.

 

"Nisu uveli ništa revolucionarno, ali su na genijalan način već viđene segmente spojili u zanimljivu cjelinu" mi je upravo ono što tražim. Naravno uz dobru priču.

 

Maženje životinja, snifanje cvijeća, pijenje vode na fontani, u WC-u, ispod krova sa kojeg se cijedi i 500 drugih mehanika koje "možeš raditi u stvarnom svijetu, iako možda ne želiš" su traćenje novaca i vremena developera na gluposti koji su "nice gimmick", ali realno ne pridonose puno igri. Priča, zabavan gameplay, razgovori sa NPC-evima, 10 različitih završetaka, alternativni pristup svakom questu, nelinearni questovi... to je ono što će me držati uz igru. Kad ju dovršim i shvatim da sam mogao 20 questova napraviti na totalno novi, divlji, drugačiji i bolji način, to je ono što će me nagovorit da ju eventualno upalim ponovo, a ne činjenica da postoje 3 pesa, 2 mačke i "easter egg" majmun koje sam mogao nać i mazit, ali nisam, da sam mogao ležat pod stablom, brojat oblake i kontemplirat o smislu života u igri... Imam trave ispred stana, i drvo gdje mogu leć, za to ne moram palit igru.

Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 

ma nervira me to sve. U RDR2 sam često mazio i čistio konja ....

 Nisam igrao RDR2 tako da ne znam koja je fora ali volim kad igra ima te pizdarije, tipa da se konju jaja objese kad je vruće, da ga možeš timarit, dat mu vode i što ti ga znam što sve moš ili ne moš radit sa konjem ili bilo kojom živinom ili objetkom u igri. Sve je to fora ali problem nastaje kad te igra tjera  i usporava da radiš takve nekakve gluposti jer je "realno". Neka toga u igri, upoznaj me za mehanikom ali me moj kažnjavati jer konju nisam redovito  hladio jaja pa mu se vuku po podu i zbog toga on ne iskorištava svoj puni potencijal - kažem npr. 

 

Neka je takvih gluposti u igri, neka je razno raznih tanjura, šalica i svega ostalog sranja ali onda i jasno naglasi da je nešto sranje i da mi to nikad neće trebati da ne bi bilo da sam bacio to negdje u pizdu materinu, jer je opis predmeta aljkav, a kasnije mi treba. Nek je svega ali nek je i izbora što se tiće tih sporednih stvari - ako želiš spavat sa konjem u štali OK ali da moraš spavat sa konjem u štali jer je emocionalno nestabilan nije OK.

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 9:56 (Srce Isusovo).
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

To su samo sitni detalji koji cine svijet stvarnijim i realnijim.

Psi lutalice uglavnom teze prezive nego macke lutalice, tj. pitome

macke postanu divlje i vrate se u prirodu bez problema.

Dok psi nikad ne postanu vukovi, jednostavno su ih ljudi previse

krizali i pripitomili - osim vrsta poludivljih pasa, ali i dalje nisu samostalni.

 

No, tebi sad to smeta, a zamisli da nakon 3 tjedna igranja, moras do mehanicara

jer ti ti je crknuo alternator. Pa onda za jos par dana moras mijenjat ulje,

i tako malo po malo vise si u garazi nego na cesti.

 

Jednostavno neke stvari mogu implementirati, da je dio okoline ali da direktno

ne utjece na igraca, ako igrac to ignorira, a neke stvari treba jednostavno izbjeci.

 

Primjerice, ti mozes u CP77 jesti i piti, ali ako ne jedes i ne pijes - neces umrijeti od gladi,

to nije survival simulacija nego roll playing game.

Ali uz sve to, pokusavaju docarati taj svjet kao stvaran, aktivan i ziv.

Vjerovatno ce biti i stakora/miseva, osobito na mjestima gdje je puno otpada i bio otpada,

ili u siromasnijim cetvrtima.

 

Meni su te sve implementacije pozitivne. Bolje to, nego da se implementiraju mikro-transakcije

od 5.99$ za oklop za konja... uf sorry kriva igra.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rhodin kaže...

To što nema ničeg revolucionarnog ne znači ništa loše. Dapače, često mi "revolucionarne" igre idu na živce.

Na koliko načina možeš uzet pušku i pucat po nekome? Sakrit se iza zida ili naći neki drugi zaklon? Problem je kad to nije dovoljno pa se krene parkour ubacivati, višnja naglavačke, lebdenje zrakon i ne znam kakve pizdarije.

 

"Nisu uveli ništa revolucionarno, ali su na genijalan način već viđene segmente spojili u zanimljivu cjelinu" mi je upravo ono što tražim. Naravno uz dobru priču.

 

Maženje životinja, snifanje cvijeća, pijenje vode na fontani, u WC-u, ispod krova sa kojeg se cijedi i 500 drugih mehanika koje "možeš raditi u stvarnom svijetu, iako možda ne želiš" su traćenje novaca i vremena developera na gluposti koji su "nice gimmick", ali realno ne pridonose puno igri. Priča, zabavan gameplay, razgovori sa NPC-evima, 10 različitih završetaka, alternativni pristup svakom questu, nelinearni questovi... to je ono što će me držati uz igru. Kad ju dovršim i shvatim da sam mogao 20 questova napraviti na totalno novi, divlji, drugačiji i bolji način, to je ono što će me nagovorit da ju eventualno upalim ponovo, a ne činjenica da postoje 3 pesa, 2 mačke i "easter egg" majmun koje sam mogao nać i mazit, ali nisam, da sam mogao ležat pod stablom, brojat oblake i kontemplirat o smislu života u igri... Imam trave ispred stana, i drvo gdje mogu leć, za to ne moram palit igru.

 

stoposto se slažem, i to sam htio reći, i mislim da si se ti i bolje izrazio nego ja.

 

masa tih mehanika je gubljenje vremena, a reklamiranje navlakuša za budale. Evo AC Valhale, ta igra me zanima, ali su već navalili kako se može mačketine maziti. I onda ljudi frku dignu u komentarima, ali ne zato što se prvo priča o takvim glupostima, već je glavno pitanje zašto se mačke nije moglo maziti u AC Origins, pošto je to Egipat

 

Ma mislim katastrofa. Ono što ću najviše raditi u igri, to mi daj najsočnije i najzabavnije, a za sve druge me zaboli ona stvar. Ona stvar koju ćemo moći kustomizirati u CP2077.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 10:17 (Cansee).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Cansee kaže...

 

ma nervira me to sve. U RDR2 sam često mazio i čistio konja ....

 Nisam igrao RDR2 tako da ne znam koja je fora ali volim kad igra ima te pizdarije, tipa da se konju jaja objese kad je vruće, da ga možeš timarit, dat mu vode i što ti ga znam što sve moš ili ne moš radit sa konjem ili bilo kojom živinom ili objetkom u igri. Sve je to fora ali problem nastaje kad te igra tjera  i usporava da radiš takve nekakve gluposti jer je "realno". Neka toga u igri, upoznaj me za mehanikom ali me moj kažnjavati jer konju nisam redovito  hladio jaja pa mu se vuku po podu i zbog toga on ne iskorištava svoj puni potencijal - kažem npr. 

 

Neka je takvih gluposti u igri, neka je razno raznih tanjura, šalica i svega ostalog sranja ali onda i jasno naglasi da je nešto sranje i da mi to nikad neće trebati da ne bi bilo da sam bacio to negdje u pizdu materinu, jer je opis predmeta aljkav, a kasnije mi treba. Nek je svega ali nek je i izbora što se tiće tih sporednih stvari - ako želiš spavat sa konjem u štali OK ali da moraš spavat sa konjem u štali jer je emocionalno nestabilan nije OK.

 Ovo je odličan primjer, o tome se pričalo kao da je glavna stavka igre. Sreća pa je Rockstar to sve odradio bez posljedica, nisi morao obraćati pozornost na te stvari uopće.

 

Čitatelj kaže...

To su samo sitni detalji koji cine svijet stvarnijim i realnijim.

Psi lutalice uglavnom teze prezive nego macke lutalice, tj. pitome

macke postanu divlje i vrate se u prirodu bez problema.

Dok psi nikad ne postanu vukovi, jednostavno su ih ljudi previse

krizali i pripitomili - osim vrsta poludivljih pasa, ali i dalje nisu samostalni.

 

No, tebi sad to smeta, a zamisli da nakon 3 tjedna igranja, moras do mehanicara

jer ti ti je crknuo alternator. Pa onda za jos par dana moras mijenjat ulje,

i tako malo po malo vise si u garazi nego na cesti.

 

Jednostavno neke stvari mogu implementirati, da je dio okoline ali da direktno

ne utjece na igraca, ako igrac to ignorira, a neke stvari treba jednostavno izbjeci.

 

Primjerice, ti mozes u CP77 jesti i piti, ali ako ne jedes i ne pijes - neces umrijeti od gladi,

to nije survival simulacija nego roll playing game.

Ali uz sve to, pokusavaju docarati taj svjet kao stvaran, aktivan i ziv.

Vjerovatno ce biti i stakora/miseva, osobito na mjestima gdje je puno otpada i bio otpada,

ili u siromasnijim cetvrtima.

 

Meni su te sve implementacije pozitivne. Bolje to, nego da se implementiraju mikro-transakcije

od 5.99$ za oklop za konja... uf sorry kriva igra.

 

Slažem se da su detalji bitni, i to nam čini svijet realnijim i ljepšim i imerzivnijim. Treba biti itekako sposoban za skužiti što uvesti a da ne bude naporno i dosadno. Recimo održavanje vozila nije loša fora, ali mnogima će biti tlaka, pa onda ubaciš mogućnost da nazoveš Jackiea da on ode do mehaničara i sve riješeno. 

 

I slažem se da su implementacije pozitivne ali uz nekoliko uvjeta. Prvo da ne trpe bitne mehanike u igri zbog utroška vremena i novaca na te implementacije. Drugo, pa nemoj mi navesti te sve implementacije prije nego što uopće počnem igrati, kad sam otkriješ detalje je puno zabavnije nego kad ti se sve nabije na nos prije nego što si instalirao igru.

 

 

Ono što je meni bitno i što meni znači u ovoj igri je naprimjer način razgovora sa NPCevima, gdje će postojati reakcija na naše ponašanje, na naše odgovore, na vrijeme potrebno da odgovorimo, moći ćemo potegnut oružje usred razgovora koliko sam shvatio u gotovo svakom trenutku. E to dodaje imerziji. Onda različiti načini odrade i ishoda questova. Onda AI neprijatelja i saveznika u borbi. Onda ekonomija u igri. Onda ponašanje frakcija u svijetu, odnosno njihov AI, možda oni poduzmu nekakvu akciju, a ja to čujem na ulici i onda odlučujem hoću reagirati itd itd. E to je meni next gen i o tim stvarim želim pričati kada se govori o igri, a ne o mačkama

14 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

 

Sa kerova i macaka, presli na lisice i zeceve. Sta je slijedece? Samaranje majmuna?

 

To već imamo odavno.

 

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ne vrijedi, ja sam samarao vuka i tigra, ne broji se.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

https://www.bloomberg.com/amp/news/articles/2020-09-29/cyberpunk-2077-publisher-orders-6-day-weeks-ahead-of-game-debut

 

Da je riječ o Rockstaru ili Naughty Dogu, pljuvalo bi se na sve strane. Igra je dva puta odgođena i opet se ne može bez ovoga.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Iskreno, ne znam ko bi pljuvao na sve strane? Ko pljuje po Hrvatskoj za sve one koji moraju raditi subotama, nedjeljama, Badnjak na Božić, Novu godinu i slično?

Ovo je bezveze ovako prezentirat, zaposlenici su kompanije, imaju ili nemaju svoj sindikat, ali znaju kakve ugovore su potpisivali, svaki od njih može dat otkaz ako mu ne paše tako raditi, preko noći će nać drugo rdno mjesto, o čemu više pričamo sad?

 

Mjesec dana će morat radit subotom, što misliš nakon releasea kad krenu ljudi masovno prijavljivat bugove, da se neće raditi prekovremena?

 

Pa upravo opisuješ svakodnevnicu u RH IT sceni, svima nama koji ne radimo za državu. Češ i za mene ovakav osvrt pisat jer radim iza 4 i vikendom po potrebi, a nije mi posebno plačeno?

Moj PC  
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice