Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.201.031
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

info dump

 

 

svaki put kad sam pogledao infodump CDPR je odgodio igru... neću više gledat :D

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

AC Valhalla je zato pomaknut unaprijed, ocito strah od CP77.

Makar vjerujem da je CP77 vec zacrtanu brojku prodaje vec ostvario.

Sve drugo ce im biti bonus.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

AC Valhalla je zato pomaknut unaprijed, ocito strah od CP77.

 Barem izdaju igru na vrijeme (cak i prije vremena), za razliku od CP2077 koji je odgodjen, koliko, 6-7 mjeseci? Ili vise cak? Znam da je trebao biti releasan u 4. mjesecu, ali nisam siguran da li je to bio originalni datum, ili je to vec bila jedna odgoda

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Originalni datum je bio 16.4., odgodjen iz poznaog razloga - ne Covid19 nego "Next gen" konzole.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Originalni datum je bio 16.4., odgodjen iz poznaog razloga - ne Covid19 nego "Next gen" konzole.

 

nema veze što je razlog poznat, svejedno nije bio ok potez. Preksutra smo trebali igrati igru. onog trena kada su odgodili igru, dakle 91 dan prije datuma u travnju, oni su sigurno znali šta se sve događa i sa next genom i nvidijom itd itd, mogli su odmah odgoditi za studeni, to bi čak bilo poštenije

 

kupio sam igru na gogu, tako će i ostati, ali sam otkazao prednarudžbu collectorsa i odustao od kupnje nekih majica što sam planirao napraviti još tokom ljeta. Ima da me zadive sa igrom, očekujem puno i ima da dobijem i više od toga, ako bude tako onda možda upiknem još nešto

 

 

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

"Next-gen" konzole isto kasne, trebale su biti u Q3/2019.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Čitatelj je u pravu sa izlaskom.

To nije bilo najavljeno, ali je kasnije objašnjeno - radi kašnjenja AMD-a u isporuci chipa "po dogovoru" odgođena je godinu dana. To i činjenica da nvidia ima RTX, dok na prošlogodišnjim chipovima AMd to nije mogao izvest.

 

Špekulira se da je to i razlog zašto su ostali na 5700XT kartici i odustali od 5800 i 5900 varijanti lani, te sve prebacili na razvoj nove arhitekture - RDNA 2 koja je efikacnija, ima podršku za RT i slično... Sony je odlučio da je bolje odgoditi konzolu još godinu dana, nego zaključat se na 7-8 godina na nešto bez ray tracing podrške. Sa ovim PS5 su si kupili 3-4 godine da AMd popegla sve i da na "pro" verziji izglade sve eventualne početne mušice.

 

CyberPunk je tu po svemu kolateralna žrtva. Sumnjam da je igra u puno boljem stanju nego bi bila proljetos, a sigurno neće u 11. mjesecu biti išta bolja nego je sada.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Russian Community Developer Q&A

 

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

za one koji nisu vidjeli, city wire episode 3 je danas pa eto, koga zanima neka gleda

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

za one koji nisu vidjeli, city wire episode 3 je danas pa eto, koga zanima neka gleda

  počinje za 45 min, ja ću svakako gledat.

 

9 godina
online
Cyberpunk 2077

 predobro što pričaju o Night Cityu, jedva čekam da ga istražim 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Cyberpunk 2077

igra izgleda stvarno predobro. Prepredobro.

 

objavljenje su i minimalne i preporučene specke, minimalne su me iznenadile, ne mogu vjerovati da će se sa toga moći pokrenui igra.

 

Također koliko sam shvatiuo igra je isključivo na DX12

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

system requirements 

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077

ne mogu vjerovat da će gtx 780 moći vrtiti ovo, to je unazad 5-6 generacija, ne?

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

ne mogu vjerovat da će gtx 780 moći vrtiti ovo, to je unazad 5-6 generacija, ne?

ipak je to engine u kojem se vrti witcher 3, a svi znamo da je dobro optimiziran

It is not who you are, it is who you know.
12 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Igra izgleda fenomenalno . A koliko banda razlicitih ima bit ce tesko izabrati jednu kojoj se pridruziti... Jos 2mj

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Rodić kaže...

Igra izgleda fenomenalno . A koliko banda razlicitih ima bit ce tesko izabrati jednu kojoj se pridruziti... Jos 2mj

 

koliko sam shvatio nećemo se moći pridružiti nijednoj bandi, moći ćemo surađivati s nekima, ali nećemo moći biti baš član

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Rodić kaže...

Igra izgleda fenomenalno . A koliko banda razlicitih ima bit ce tesko izabrati jednu kojoj se pridruziti... Jos 2mj

 

koliko sam shvatio nećemo se moći pridružiti nijednoj bandi, moći ćemo surađivati s nekima, ali nećemo moći biti baš član

to mi pase, volim taj stil

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...
Rodić kaže...

Igra izgleda fenomenalno . A koliko banda razlicitih ima bit ce tesko izabrati jednu kojoj se pridruziti... Jos 2mj

 

koliko sam shvatio nećemo se moći pridružiti nijednoj bandi, moći ćemo surađivati s nekima, ali nećemo moći biti baš član

to mi pase, volim taj stil

 

ja isto, ne može bolje što se mene tiče. Volim kada je lik sam, možeš imat nekog s kim surađuješ ali si generalno sam isam odlučuješ nisi vezan nakon 10 sati igre za jednu frakciju. Ma super

 

Recimo Red Dead Redmeption 2 mi je odlična igra, stvarno ju volim, ali mi nije sjajno što smo stalno s tom karavanom ljudi, i još Divlji zapad, baš bi odgovaralo atmosferi da je lik vuk samotnjak, samo da se nekad nalaziš sa suradnicima za neke heistove

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Izgleda bas nextgen, ove preporucene specifikacije su vrlo vjerovatno za 1080p/30fps

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Izgleda bas nextgen, ove preporucene specifikacije su vrlo vjerovatno za 1080p/30fps

 Pa za što su onda minimalne? 480/24fps? 

Sve Vas Volim
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
MEGATAMA kaže...

Izgleda bas nextgen, ove preporucene specifikacije su vrlo vjerovatno za 1080p/30fps

 Pa za što su onda minimalne? 480/24fps? 

 

tako je, obvo minimalno bi trebalo biti 1080p/30fps. Eventualno 720p, ali ne znam tko bi to igrao tako

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Srce Isusovo kaže...
MEGATAMA kaže...

Izgleda bas nextgen, ove preporucene specifikacije su vrlo vjerovatno za 1080p/30fps

 Pa za što su onda minimalne? 480/24fps? 

 

tako je, obvo minimalno bi trebalo biti 1080p/30fps. Eventualno 720p, ali ne znam tko bi to igrao tako

 Meni neka logika govori, minimum 1080/low/30fps a recomended 1080/high/60fpsa. U biti pojma nemam

Sve Vas Volim
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Cansee kaže...
Srce Isusovo kaže...
MEGATAMA kaže...

Izgleda bas nextgen, ove preporucene specifikacije su vrlo vjerovatno za 1080p/30fps

 Pa za što su onda minimalne? 480/24fps? 

 

tako je, obvo minimalno bi trebalo biti 1080p/30fps. Eventualno 720p, ali ne znam tko bi to igrao tako

 Meni neka logika govori, minimum 1080/low/30fps a recomended 1080/high/60fpsa. U biti pojma nemam

tako i ja mislim...

It is not who you are, it is who you know.
5 godina
offline
Cyberpunk 2077
Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 20:29 (Srce Isusovo).
Moj PC  
3 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Dokaz da dobar engine i optimizacija cini cuda - daje maksimalno dobar look sa nevjerojatnim

performansama.

 

Naravno, preporuceno je za Max/1080p, tko hoce na visim rezolucijama, tipa 4K,

gledat ce da ima snazniju grafiku - RedEngine3 (sad 4 sa novim mogucnostima) nije toliko CPU ogranicen.

 

Zanimljivo mi je da su kod minimalne grafike, za AMD stranu odabrali RX470, grafika iz 2016.,

dok kod nVidijine strane je tu GTX 780 iz 2013.

 

Da su odabrali sa AMD-ove strane grafiku tipa R9 380X, to bi znacilo da podrzavaju grafike

sve do HD7000 serije, odnosno HD7970, koja je kasnije rebrandirana u R9 280X pa u R9 380X.

 

Najveci nedostatak je zapravo hardwareska implementacija DX12, nju vrti softwareski,

a HW ide do DX11.2 - veoma cudno, tu je stao i Windws 7, tako da DX nebi trebao biti ogranicenje.

 

Imam jednu konfu sa FX-om i 280X, pa cu vidjeti kako to sljaka. Jedino bi na njoj SSD u principu usko

grlo, jer je samo 120GB i poprilicno je pun, ako da ce se vrtiti sa HDD-a.

 

Usput, CDPR je dao jedan "maaaaliiii" hint u samom videu - i to da im je PC i dalje glavna platforma, a to potvrdljuje i hint u ovom screenshotu:

 

Usput, jel tko istrazi ovu web stranicu, koju su prezentirali u videu?

https://www.nightcity.love/en/

 

Welcome bitches

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 21:04 (Čitatelj).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077



Mogli bi ovi pederi iz nvidie davati Cyberpunk uz 3080 kad su već usrali sa release-om

 

uglavnom slinim na najjače 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ovaj danasnji video materijal igre je na max postavkama uz max raytrace tako da to nema veze sa onime kako ce izgledat na njihovoj preporucenoj konfiguraciji za 1080p.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Ovaj danasnji video materijal igre je na max postavkama uz max raytrace tako da to nema veze sa onime kako ce izgledat na njihovoj preporucenoj konfiguraciji za 1080p.

 

Ne zanima me to - jedino kaj je bitno je da nam dođu 3080 do tad za 4k da imamo lufta 

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni samo nije jasno, nekako je bio hype na igri i real time ray tracing mogučnostima, te onda daju recomended sa GTX1060 i high na 1080.

 

Ne bi li ta kategorija trebala biti tipa 2070 Super sa Ultra, RTX on na 1080 kao minimum? Ili su opet stisnuti od strane AMD-a koji još nije predstavio ray tracing grafu?

 

Ja računam da je 1080Ti "dovoljno" za ultra na 1440p , ali definitivno ne za 144Hz monitor, a bojim se sa ray tracing min Big Navi ili 3080.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2020 0:11 (Rhodin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice