Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.193.784
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Jarvan kaže...

Ako netko želi utažiti žeđ za Cyberpunk žanrom, distopijskim svijeti i sl., nek odigra Observer ... vjerujem da dosta nije igralo ili vidjelo igru, relativno je "opskurna", ali produkcija je visoka, kvaliteta animacija i VA je za deset. Na trenutke sam mislio da igram Blade runner.

 

bome dobra preporuka, nikad čuo za igru, sad malo pogledao gameplay, super izgleda. Jel ima na Steamu ili?

 https://store.steampowered.com/app/514900/observer/

9 godina
online
Cyberpunk 2077

 

dobra je bila epizoda, bilo je priče o glazbi u igri, putevima koje se može odabrati i oružjima, najviše mi se sviđa što kažu zanimljivosti, ali ne otkrivaju previše

 

evo i nova pjesma 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 

dobra je bila epizoda, bilo je priče o glazbi u igri, putevima koje se može odabrati i oružjima, najviše mi se sviđa što kažu zanimljivosti, ali ne otkrivaju previše

 

evo i nova pjesma 

u epizodi najvise mi se svidila Hollie Bennett *wink *wink

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sve ostavlja nevjerovatno dobar dojam, svijet, likovi, dizajn, art direkcija, grafika, muzika, rpg progres u fps sucelju......

 

Ocekujem da ce Nvidia max iskoristit Cyperpunk za promociju Ampere grafa..... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Direktno od Cyberpunk ekipe:

Cyberpunk 2077 — Night City Wire: Episode 2

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Odlična epizoda... sad imam plan redosljeda playthrough-a: prvo igram s Nomadom (naglasak na brute force pristup), zatim s Street kidom (Rambo pristup, one man army hi tech weaponry) i na kraju Corpo (stealth + hacking pristup) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja to ništa ne gledam i ne čitam. Dovoljno mi je znati da igru radi CDPR i meni dosta, pogledao sam par cinematic trailera i to je to. Sve ostalo planiram doživjeti u samoj igri, vi svako malo novosti ovake novosti onake. Razumijem da dok se čeka svaki info dobro dođe ali ja ću pustit da me igra iznenadi od početka do kraja. Nekad prije izlaska neke igre smo dobili 2 trailera i to je to a danas 64 trailera 8 gameplay videa i još hrpetina infomarcija ne generalno za CP nego općenito govorim. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 10:34 (BeLLicus).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Ja to ništa ne gledam i ne čitam. Dovoljno mi je znati da igru radi CDPR i meni dosta, pogledao sam par cinematic trailera i to je to. Sve ostalo planiram doživjeti u samoj igri, vi svako malo novosti ovake novosti onake. Razumijem da dok se čeka svaki info dobro dođe ali ja ću pustit da me igra iznenadi od početka do kraja. Nekad prije izlaska neke igre smo dobili 2 trailera i to je to a danas 64 trailera 8 gameplay videa i još hrpetina infomarcija ne generalno za CP nego općenito govorim. 

 

slažem se s tobom milijun posto, i najradije bi da i ja mogu tako, ali kad ne mogu izdržati a da ne pogledam kad vidim da nešto novo pokazuju

 

nisu oni rekli nešto previše, ali realno puno se stvari pokazuje, od artworka do glazbe, gameplaya itd itd. Najbolje bi bilo da nismo ništa vidjeli

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja linkam kad naleti, ali od onog prvog reveal trailera nisam pogledao ni jedan drugi video 

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Za linearnu kratku igru i meni je problem vidjet previse ali Cyberpunk ce biti toliko ogroman da nam i pokazu 4 sata u komadu opet ce ostat 56 sati za otkrit... vjerovatno.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Za linearnu kratku igru i meni je problem vidjet previse ali Cyberpunk ce biti toliko ogroman da nam i pokazu 4 sata u komadu opet ce ostat 56 sati za otkrit... vjerovatno.

 

 

ali je realno najbolje kad ne znaš ništa. Meni je Bloodborne bio jedno od najboljih igraćih iskustava jer blage veze nisam imao što se događa, pogledao 5 minuta gameplaya, a još je i igra takva puna tajni. 

 

Mislim bit će CP2077 super, ali da smo znali puno manje bilo bi i bolje

11 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ček, rekli su manju mapu od Witchera 3 (km2), ali je etažirana, a i natrpanija ljudima i sadržajima.

 

Po tome se može zaključiti da koliko god ima "posla" u TW3, da u Cyberpunku ima duplo.

 

A TW3 je iznimno kvalitetno razrađena i "velika" igra, i vjerujem da Cyberpunk u najgorem slučaju će biti na razini TW3.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Da mapa je manja povrsinom ali je vrlo vertikalna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...

Ček, rekli su manju mapu od Witchera 3 (km2), ali je etažirana, a i natrpanija ljudima i sadržajima.

 

Po tome se može zaključiti da koliko god ima "posla" u TW3, da u Cyberpunku ima duplo.

 

A TW3 je iznimno kvalitetno razrađena i "velika" igra, i vjerujem da Cyberpunk u najgorem slučaju će biti na razini TW3.

 

da, rekli su da je mapa manje površine, ali puno vertikalnija, puno se stvari događa po ogromnim neboderima, nije loše pogledati film Dredd (remake od prije 5-6 godina) da bi se dobio dobar dojam, pogotovo jer je film spomenut kao jedna od inspiracija igre.

 

jedino čega me malo strah je količine sveukupnog sadržaja, nadam se da će biti dosta svega. Ekipa sa Digital Foundrya je dala procjenu, s obzirom na to koliko dobro igra izgleda, da će morati biti kompromisa što se tiče veličine svijeta i količine misija

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Pa za razliku od W3, koji je ogroman povrsinom, sa puno zelenila,

ovo je samo jedan grad sa okolicom, ali zato gusto nastanjen.

 

Tek u okolici grada (wastelands, ako sam zapamtio), ima nesto nenastanjene prirode bez puno horizontalnih objekata,

osim prirodnih, kao sto su brda i planine.

 

Ali u toj maloj povrsini ce na svakom koraku biti nesto vidjivo, dakle nece biti kao u W3 jahanja 3min kroz sume,

u gadu je to nemoguce.

 

Ima to i prednosti i mane. Prednost je ta, da u 99% vremena igraca ocekuje dinamicna atmosfera grada s

promjenama vizuala po danu i noci, te mnostvo NPC-a i drugih vozila.

Mana je ta, sto vjerovatno nece biti puno trenutaka gdje ce igrac stati i diviti se nedirnutoj prirodi

i reci "wau, kako me ovo opusta".

 

Sve u svemu, i dalje tvrdim da cu prvo igrati kao Nomad, da ipak dozivim prirodu i wastlandse,

nakon toga Street-Kid, kao gradska vucibatina, te na kraju Corpo, gdje bi trebao biti najmracniji prolaz sa najvise tehnikalija.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ako sam u Witcheru 3 (sa svim dodacima) bez beda utrošio preko 300 sati mislim da će Cyberpunk biti bar isto toliko 

(a naravno da uzimam i season pass kad izađe..)

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Ako sam u Witcheru 3 (sa svim dodacima) bez beda utrošio preko 300 sati

a ja preko 1000...

It is not who you are, it is who you know.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ja ni ne znam koliko sati, jer imam i na GOG-u i na Steamu, svako broji drugacije,

al 2015. znam da sam u prvom prohodu napravio preko 90 sati,

i nakon toga na ekspanzijama jos preko 60 sati.

 

Poslije sam jos istrazio sve moguce na mapi, makar sam sve upitnike jos odavno rijesio,

isao sam traziti "random encounter" misije, tako da sam sve moguce presetao i prejahao,

i tu je bilo oko 30 sati samo trckaranja.

 

Nakon toga 3x NG+, al to sam igrao relativno krace, jer nisam radio sve side questove i sve misije,

samo ono sto mi se svidja najvise. Najvise se volim zadrzati na HoTS-u, jer mi je ta ekspanzija vrh,

atmosfera kao u W1, a na njemu imam sigurno 1000 sati i vise. Znam ga instalirati ponekad

i pretrcat u par dana, eto toliko mi je dobar. A danas se vrtiti na kalkulatoru.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

300 sati za igru koja se radi vec 8 godina je zalost, isto ce bit popularna kao i rdr2 prvih par mjeseci i onda budu brojkice isle dole.

Moj PC  
0 17 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

W3 se radio 6g, W2 5g, ne vidim problem kad je napredak eksponencijalan.

Za razliku od Bethezde, koja izbacuje igre kao na traci (ili ponovno iste igre prodaje na novim konzolama, kao i Rockstar),

a neigrivost i bugovi nikad pokrpani, i vuku se jos od Obliviona (zapravo svi TES-ovi su hrpa bug-ova i trening zivaca),

i svima pase sto igre dolaze kao sa trake, al to sto su nedovrsene, to se oprosti.

 

Pogledaj VtM:BL - Troika je bila prisiljena odrezati dio igre i izbaciti nepotpun proizvod - jedan od razloga zasto su i bankrotirali.

Na tome treba uciti, neka radije development bude duzi, ali dobijemo finalizirani proizvod, a ne kao sto se danas radi,

day one 60GB patch.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
9 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ako je samo 1 grad gusto naseljen hoces makar moci pricati sa svakim likom gdje ti ponudi neke zahebancije itd jer osim misija ne znam sto se drugo moze ocekivati. Znam da je rpg, ali opet :p

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

new info dump

 

It is not who you are, it is who you know.
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

new info dump

 

 Taj lik puno govori a niš ne kaže...  Barem ne niš novog od onog što već znamo.

Sve Vas Volim
4 godine
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Obi Wan kaže...

new info dump

 

 Taj lik puno govori a niš ne kaže...  Barem ne niš novog od onog što već znamo.

 Pa takvi su svi, izide neka vijest ovi naprave 10-20 min video sto ne govori nista novo, samo komentira jednu jedinu vijest 20 minuta i taj video dobije hrpu pregleda, subova i lajkova za doslovno nista.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

ovo je vise namjenjeno za one koji ne prate intezivno vijesti o cyberpunku. za nas koji to pratimo, 90% znamo, ostalih 10% je ono sto je novo i to je to.

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

new content info

 

It is not who you are, it is who you know.
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-damage-numbers-can-be-turned-off-a-lot-of-hud-settings-optional/

 

Ovo mi je super stvar. Ono iskakanje brojeva dok pucaš po nekom mi je 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Official GeForce RTX 30 Series Gameplay Trailer

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
MRSKI kaže...

https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-damage-numbers-can-be-turned-off-a-lot-of-hud-settings-optional/

 

Ovo mi je super stvar. Ono iskakanje brojeva dok pucaš po nekom mi je 

 

Ma CDPR je super što se toga tiče. I u Witcheru 3 si mogao sve živo isključiti i uključiti

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Pa to je RPG, a ne COD FPS - bitno ti je da vidis svoj DPS, kao i u svakom RPG-u.

Kome smeta, iskljuci, i moze dalje ko sivonja samo klikat i cudit se zasto mu treba 3 dana da rijesi mid-game bossa.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 3 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice