Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.193.738
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Da. Meni se baš ne sviđa kada mi igra nabaci deset side questova u isto vrijeme; osjećam se k'o da sam na poslu i imam taskove za riješiti. 

 

U svakom slučaju, nakon pogledanog još jednog videa, mogu reći da jedva čekam da igra izađe. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Hexfire kaže...
Gledao sam i ja Skill up preview. Najviše mi je upalo u oko dio vezan uz narativni pacing. Igra u tih malo sati stavi pred tebe hrpu naoko bitnih likova, svaki sa nekim svojim storyem i nije baš jednostavno sve to pratiti. Više nije uvijek bolje. Možda igra malo "uspori" nakon prologa.

Sve ostalo mi ne zvuči kao veliki problem. Drago mi je da je shooting dobar i sigurno će biti bolje na pc-u, ali vjerojatno ću igrati na konzoli nove generacije.

 

Da, ista stvar je bila sa Witcherom 3, samo što sam tamo znao likove otprije, ali tko je prvi put ušao u to nije mu bilo lako sve upratiti. Zna to biti previše, ali izborit ćemo se nekako.

 

Puno toga zvuči odlično, vjerujem da će se kroz ovih par mjeseci dodatno poboljšati neke stvari. 

 

Kad je u pitanju stealth, to bi moglo ispasti puno zabavnije kad se u to upletu svakakve kombinacije. Nije stealth samo šulanje i ubijanje s leđa, puno će se tu moći raditi hakiranja i sa opremom neprijatelja i sa kamerama, sa oružjima, itd itd, mislim da će to zapravo biti vrlo zabavno. Nije da je igra u srednjem vijeku pa da nemaš ništa osim šuljanja.

8 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pa meni je drago da je hakiranje malo kompliciranije nego inace, a ne da si bog ko u watch dogs i sve je jedan klik manje vise

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...

Da. Meni se baš ne sviđa kada mi igra nabaci deset side questova u isto vrijeme; osjećam se k'o da sam na poslu i imam taskove za riješiti. 

 

U svakom slučaju, nakon pogledanog još jednog videa, mogu reći da jedva čekam da igra izađe. 

 

E al zamisli kad odradiš prvi i bilo ti je predobro, kad si super zadovoljan načinom izvedbe questova, onda ti je odjednom deset malo. 

 

Meni je bilo malo i questova i contracta i treasure huntova u Witcheru 3, a bilo ih je hrpetina, a ja sam opet htio još. 

Vjerujem da će ovdje to biti još puno bolje, sad sam pročitao tekst tipa koji kaže da ga svijet W3 nije zainteresirao ni upola kao Cyberpunkov

6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam W3 prešao skoro kao speedrun. Bilo mi je previše svega i jedva sam čekao da završim igru. Kao nagradu dobio sam jedan od najgorih završetaka. 

 

No ako me Cyberpunk uvuče u priču, moguće je da ću istražiti sve što se da istražiti. Za sada izgleda i djeluje obećavajuće. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Onda nisi presao nego pretrcao - to ti je kao da uzmes knjigu, procitas uvod 15 stranica, i zadnjih 15 kraja, i kazes "knjima mi nije dobra".

 

Ja sam toliko kruzio po igri, rijesio sve sporedne questove, tako da sam u principu "slomio" Red Barron quest,

na taj nacin da je sve ispalo dobro - zena ziva, on ziv, kcerka ok, spirit of the tree slobodan, jedino sam kasnije skuzio

da u nekom selu fale ljudi, al kako ih prije nisam kontaktirao - meni to ne znaci nista.

 

Ako ides po main questu, to nikad ne mozes tako rijesiti.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2020 10:29 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Onda nisi presao nego pretrcao - to ti je kao da uzmes knjigu, procitas uvod 15 stranica, i zadnjih 15 kraja, i kazes "knjima mi nije dobra".

 

Ja sam toliko kruzio po igri, rijesio sve sporedne questove, tako da sam u principu "slomio" Red Barron quest,

na taj nacin da je sve ispalo dobro - zena ziva, on ziv, kcerka ok, spirit of the tree slobodan, jedino sam kasnije skuzio

da u nekom selu fale ljudi, al kako ih prije nisam kontaktirao - meni to ne znaci nista.

 

Ako ides po main questu, to nikad ne mozes tako rijesiti.

 Ja sam tak do pola igre kao i ti, onda mi je bilo dosta i samo me prica zanimala da vidim do kraja.
Po meni najveca mana W3 je bio gameplay.Od borbe pa do kretanja witchera i konja. To nije bilo na razini ostatka igre.

Zato mi je drago cut da je voznja u Cyberpunk dobro slozena jer me toga strah bilo

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ono što mi se ne sviđa je to da su opet stavili levele za rješavat neke questove... Mrzim to sranje i takvim stvarima nije mjesto u rpg-ima. Nema mi goreg nego, ko u witcheru, susret sa npr drownerom lvl 2 i drowner lvl 23 - mislim što je drowner lvl 23 u međuvremenu išao na tečaj karatea i bushida.. Koji kurac će ti to!? Takve stvari me ubijaju u pojam.

Sve Vas Volim
Moj PC  
2 1 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Ono što mi se ne sviđa je to da su opet stavili levele za rješavat neke questove... Mrzim to sranje i takvim stvarima nije mjesto u rpg-ima. Nema mi goreg nego, ko u witcheru, susret sa npr drownerom lvl 2 i drowner lvl 23 - mislim što je drowner lvl 23 u međuvremenu išao na tečaj karatea i bushida.. Koji kurac će ti to!? Takve stvari me ubijaju u pojam.

 U većini RPG-a možeš birati skaliranje živina sa igračem ON/OFF.

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže....

 U većini RPG-a možeš birati skaliranje živina sa igračem ON/OFF.

 U witcheru je to došlo naknadno, ne znam točno kad ali mislim da čak sa nekom expanzijom... Tako da i nije da baš u večini slučajeva to možeš tek tako ugasit. A i da možeš opet ostaje isti problem ko u bethesdinim sranjima, bio ti lvl1 ili lvl100 isto češ se namučiti oko najosnovnijeg monstera - i to je bezveze. Poanta i je da jednostavno kroz igru postaješ jači i da te bedake i đibere samo pogledaš i onu padnu.

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Jarvan kaže....

 U većini RPG-a možeš birati skaliranje živina sa igračem ON/OFF.

 U witcheru je to došlo naknadno, ne znam točno kad ali mislim da čak sa nekom expanzijom... Tako da i nije da baš u večini slučajeva to možeš tek tako ugasit. A i da možeš opet ostaje isti problem ko u bethesdinim sranjima, bio ti lvl1 ili lvl100 isto češ se namučiti oko najosnovnijeg monstera - i to je bezveze. Poanta i je da jednostavno kroz igru postaješ jači i da te bedake i đibere samo pogledaš i onu padnu.

 

Tako je, levate bi trebali nakon pola igre razbiti jednim udarcem, a sa većim neprijateljima bi trebali imati određenih problema do kraja igra i u end gameu

 

ma iskreno kad su te stvari u pitanju najviše cijenim From Software i njihov način, svi neprijateli su opasni, nakon nekog vremena su levati lakši, ali ako ne paziš i oni te mogu razbiti pa makar bio žešće OP

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Bome su napravili kustomizaciju genitalija. Kažu da možeš birati penis, vaginu ili ništa i onda njih dodatno mijenjati. Penis može biti obrezani, neobrezani i može se birati veličina. Veličina i izgled grudi i bradavica se može birati. Mislim nije da me to nešto previše zanima, nadam se da nisu previše energije gubili na takve stvari, ali iskreno jedva čekam da vidim kakve će sve pizdarije ljudi izvoditi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Meni je to potpuno nebitno, osim ako netko cijelu igru misli provesti u bordelima u društvu žena.
Igra je ionako FP. Necu uopce gubiti vrijeme na to, default V kao i Shepard u Mass Effect.
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Meni je to potpuno nebitno, osim ako netko cijelu igru misli provesti u bordelima u društvu žena.
Igra je ionako FP. Necu uopce gubiti vrijeme na to, default V kao i Shepard u Mass Effect.

 Ma bar ćeš malo pogledat veličine...

US server keke013#2101
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Meni je to potpuno nebitno, osim ako netko cijelu igru misli provesti u bordelima u društvu žena.
Igra je ionako FP. Necu uopce gubiti vrijeme na to, default V kao i Shepard u Mass Effect.

 

ja isto nisam prelud za nekom prevelikom kustomizacijom, osim ako bude baš dobro odrađeno. Ono što mi je bitno kada se igra u third personu je da možemo tijelo povećati i smanjivati, jer mi se ne da igrati sa nekim malim žgoljom. Eto recimo Shepard u Mass Effectu je imao super konstituciju, a ovaj Ryder ili kak se već zove u Andromedi je izgledao kao pubertetlija od 13 godina, ramena široka 22 cm i još s onom velikom bangavom glavom, ma katastrofa.

 

S druge strane ovdje je svejedno kad je fpp. 

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Moram priznati da mi oba ova "V" lika koje koriste izgledaju dobro. Ako će to biti defaultne face vjerojatno neću ništa ni dirati. Al tko voli nek izvoli. Što više kostumizacije to bolje.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni se gameplay video zbilja sviđa, vratio me u stara vremena dok su igre bile kvalitetne i imale su duha 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

Pogledao sam novi trailer i gameplay...  Sve to izgleda jako dobro, nadam se da će moja konfiguracija to vrtiti na 1080p sa medium-high postavkama. Ne treba mi ultra ali da baš nije ni low...

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ja se nekako bojim to igrati, vidim da ce biti jako razvučeno, puno fetch questova i sub misija. Jednostavno previse toga za raditi. Jednostavno vise nemam vremena za takve igre. To me odbilo od Witchera 3 i AC Odyssey.
Volim kompaktne igre. Oko 10 do 15h max. 10 sati optimalno.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

 U witcheru je to došlo naknadno, ne znam točno kad ali mislim da čak sa nekom expanzijom... Tako da i nije da baš u večini slučajeva to možeš tek tako ugasit. A i da možeš opet ostaje isti problem ko u bethesdinim sranjima, bio ti lvl1 ili lvl100 isto češ se namučiti oko najosnovnijeg monstera - i to je bezveze. Poanta i je da jednostavno kroz igru postaješ jači i da te bedake i đibere samo pogledaš i onu padnu.

 E to je Gothic napravio kako spada jos 2001 :)

PeTak
3 godine
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

dobar dan trebao bi pomoc imam latop acer aspire 3 A315-41-R1JŠ amd ryzen3 2200U amd vega 3 mobile grpahics 4gb ddr4 ram 128 gb ssd 1000gb hdd

pa bi htjeo da dodam jos 4 gb ddr4 rama da imam ukupno 8 gb rama i htio bi neki bolju graficu pa ako neko moze predlozizi neki bolju graficku za gaming

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
IvanDado kaže...
Srce Isusovo kaže...

 U witcheru je to došlo naknadno, ne znam točno kad ali mislim da čak sa nekom expanzijom... Tako da i nije da baš u večini slučajeva to možeš tek tako ugasit. A i da možeš opet ostaje isti problem ko u bethesdinim sranjima, bio ti lvl1 ili lvl100 isto češ se namučiti oko najosnovnijeg monstera - i to je bezveze. Poanta i je da jednostavno kroz igru postaješ jači i da te bedake i đibere samo pogledaš i onu padnu.

 E to je Gothic napravio kako spada jos 2001 :)

 Znam, i uvijek kad kažem nešto ovako uvijek i mislim na gothic ali 2. dio... Otok tj mapa je fenomenalna, mala ali detaljana i nema lvl među monsterima i zato ako si dovoljno brz i imaš sreće - možeš bilo gdje na mapi ići. Zato mi je i Elex fenomenalan RPG, em jer je od istih i em jer prati skoro sve "zakone" ko i gothic. Ima još takvih igara ali eto, gothic 2 je to najbolje odradio.

Sve Vas Volim
10 godina
odjavljen
offline
Re: Cyberpunk 2077

Piranha Bytes da je AAA studio bi radili jebene RPG-ove. Koci ih manjak raznih resursa. Ove godine dolazi Elex 2 vrlo vjerojatno :) 

PeTak
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

A nadam se da će izaći ove godine... Nema niš vani o drugom djelu osim činjenice da je u izradi.  To je kao potvrđeno. 

Sve Vas Volim
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
@Gogy7 - probaj sa COD-om, MOH-om i slicnim igrama - imas taman 3-5h igranja, ko za tebe.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
10 godina
odjavljen
offline
Re: Cyberpunk 2077

Nekad najave novu igru 2 godine prije, a nekad par mjeseci prije :) Ove godine mozda odgode izlazak radi Cyberpunk konkurencije, ako radi niceg drugog lol.

PeTak
15 godina
offline
Cyberpunk 2077
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
odjavljen
offline
Re: Cyberpunk 2077

Dobra 

PeTak
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Rtx2080 mi ocigledno nece bit dovoljna,valjda ce izac prije igre rtx3080/90.....

Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Rtx2080 mi ocigledno nece bit dovoljna,valjda ce izac prije igre rtx3080/90.....

 Imam 2080s i uzdam se u DLSS za 1440, high detalje i, naravno, RTX ON.

Sve Vas Volim
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice