Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.202.619
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Uvjek cu vas podsjetiti na Vampire the Masquerade: Bloodlines, te Troika Games.

Njihov "Magnum Opus", igra koja je radjena na nedovrsenom Source 2 enginu,

koja je od strane izdavaca primorana na lounch u nedovrsenom stateu, tako da bi

bila na trzistu isti dan kao i Half Life 2 (ali koji je radjen na dovrsenom Source 2 in-house engineu).

 

Activison je gurao svoje, da igra mora do tog i tog datuma biti gotova, sto je rezultiralo nebalansiranom

igrom sa puno bug-ova, bar 40% price je maknuto iz same igre (cijeli treci act je doslovno srezan na minimalizam),

sto je rezultiralo losom prodajom igre, te kao kruna svega toga - gasenje Troika Gamesa.

 

CDPR-u se to nece desiti - jer sami odredjuju kako ce biti i kad ce to nesto biti - uce na tudjim greskama.

Nisu si dali lak zadatak - prvo, rade otvoren svijet sa apsolutno ne-linearnim questovima, koji bi trebali

donesti slobodu kao u RL-u, sto nije mali pothvat, po meni to zvuci kao SF, ali ako netko to moze napraviti,

onda CDPR.

 

Druga stvar je ta, sto nakon vrhunske trilogije, svi ocekuju jos vise, a oni to znaju, i ne zele se dovesti

do toga da puste nedovrsenu igru, pa ju pokusavaju skrpati slijedecih par mjeseci, i dodavati content koji je trebao biti u igri.

 

Ako se pogleda integracija ekspanzija W3 u samu core igru W3, one nisu "staticne", nego djeluju dinamicno na core igru,

a i ekspanzija na ekspanziju - likovi primjete znamenje na licu Geralta, makar je iz druge eskpanzije, dakle to nisu samo

ekspanzije nego elementi koji su integrirani dublje u samu igru, gdje su snimljeni dodatni diajlozi i obogacen sam dijalog medju likovima.

 

A kako ce to rijesiti sa CP77 ekspanzijama, to je po meni misterija, jer doslovno ekspanzija moze igru okrenuti naglavacke,

kako to CDPR i radi - bas zbog potpune nelinearnosti, ako se u ekspanziji doda nesto sto prije nije bilo, novi dijalozi i opcije

moraju biti implementirani u cijelu igru - dakle ne samo tekst, nego i snimiti nove glasove, rasclaniti nove opcije u samim opcijama,

koje ce interaktirati ne samo medju glavnim nego i sporednim likovima.

 

Po meni je to veoma veoma velik zalogaj - jer CDPR ekspanzije integrira na taj nacin, da zapravo mora cijelu Core igru i sve ekspanzije

prilagoditi jednu drugoj - dakle kao da pisu cijelu igru ispocetka - zato su ljudi i primjetili, CDPR napravi punu igru i nazove je ekspanzija.

Ekspanzija je u principu ono sto drugi rade, doda ti 5 novih vozila, 15 novih misija, ali core igra se ne mjenja. Kod CDPR-a to nije slucaj.

 

Nema druge nego progutati knedlu i pricekati jos 2 mjeseca vise. Uostalom, meni ovaj datum vise pase - imam najvise posla u 9. mjesecu,

nebi ni imao vremena za igranje - a sredina 11. mjeseca pa do sijecnja imam najvise vremena za igranje.

 

Usput ce konzole doci na svoje, igru nece trebati graficki ograniciti kao W3, pa da radi "jednakosti i jednakog iskustva" smanje graficke detalje

na PC-u, da se uvazeni peasenti nebi uvrijedili.

 

Ovako imaju razlog da kazu "gle, igra je next gen, sve najbolje ima next gen i PC, a legacy konzole imaju koliko imaju".

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 9:42 (Čitatelj).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ovaj lik ima Lore filmiće za puno igara (po meni OK napravljeni), pa ako vas tako nešto zanima, pogledajte:

 

Who Are Trauma Team International? - CyberPunk 2077 Lore

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Što je previše previše je. Nabijem ih na kurac. Idem otkazat prednaruzbu na gogu i uzet cu igru na steamu kad izidje jer znam da ce biti dobra ali sav dio kolaca nisu zasluzili. Previse vremena je to sad vec u pitanju i kao sto kolega gore iznad kaze ne znaju sami vise koliko im vremena treba da srede sve... 

 Jer Steam je zasližio dio kolača za... ništa?

 

Mislim da previše dramite. Ni prvi ni zadnji koji je pomaknuo datum izlaska, a siguran sam da imaju razloga. Moja pretpostavka su nove konzole, vrlo lako moguće stvarno žele popeglati igru do kraja. Sumnjam da pomiču dan izlaska jer im je dosadno, pogotovo što puno ljudi ovako reagira.

 

EDIT:

komentirao sam nakon gornjeg kolege, a nakon toga pročitao i puno drugih komentara.

 

Ako je moja pretpostavka točna, odnosno da su nekako ugovorom ili dogovorom vezani za nove konzole - najmanje krivice za ovo ima CDPR. Dakle konzole su trebale izić prošle godine jer je AMD u tom trenu trebao biti sposoban izbaciti RDNA grafe sa podrškom za real time ray tracing, koji je ključni dio nove generacije konzola.

 

Budući je to trebao biti "holidays 2019." release, CDPR bi izbacio igru koji mjesec kasnije (planirani ožujak) i nikome ništa. Budući je release kliznuo u 2020. i nije se desio do ljeta, CDPR je prisiljen odgoditi release. Njima se sigurno odgoda ne sviđa i u dogovoru sa oba tabora to planiraju za kraj ljeta.

AMD ih je sve skupa laganini zaj*bo i ti featurei su kliznuli godinu dana na kraj 2020. kad konačno dolazi harver dostojan novih konzola, te grafe sposobne za ray tracing. Navodno nije ni AMD sam kriv za to, već su negdje predkraj u sonyu i Microsoftu odlučili da bi rađe čekali godinu dana i imali te feature nego izdali konzole i vezali se ponovo na 8 godina bez podrške za ray tracing.

Desila se i korona i zaustavila proizvodnja u Kini na 2 mjeseca, nitko zaista ne zna hoće li biti dodatnih bolesti (trenutno su opet restrikcije u Kini, Peking maltene zatvoren) još uvijek balansiramo (koliko god je potvrđeno) za releaseve Navi 6x00, Ampere, Zen 3, XBOX i PS5 - koji svi i dalje drže end of 2020 release.

 

Ako ne bude opskrbe, moguće će biti odgođene i za početak 2021.

 

Da li CDPR ima, ili nema, slobodu izdat igru kad hoće, ne zna nitko jer su ti ugovori tajni, te CDPR ne može izać u javnost i reć "sj*bao nas Sony, pomaknuli su konzolu sa Q1 2020 na Q4, te sad pomiču još na Q2 2010." Može se desit još koja odgoda koju ne žele ni oni ni mi.

 

 

 

 

 

Druga opcija je da igra nije spremna i ponovo da CDPR radi vlastitog ugleda ne želi izdat igru koja nije dovoljno ispeglana. Iskreno - to mi je još draža opcija, jer ne ovise o hardvareu, izdaju svojim tempom i drže se nekih standarda. Po dosad viđenom, podržavam. Zamislite da dođe CyberPunk 2077 i da liči na onaj assassin's Creed kad je pola glava falilo u animacijama, vidjele su se oči, jezik i zubi, te slični glupi bugovi, ne daj Bože i gamebreaking... jel bi vam to bila draža opcija? Igra je izišla u ožujku, ali bugovita, poluproizvod, pa da divljate na CDPR i tražite refund, nečega što se moglo ispeglat. Firma naruši ugled, a vama se zgadi i igra i firma.

 

Imate djecu? Guess what, imam i ja... imate život? Guess what, niste jedini... Baš će vam eksplodirat glava, jer jedini period u životu u kojem ste mogli odigrat ovaj naslov je bio proljeće do jesen 2020. ništa prije ni kasnije vam ne odgovara? Guess what, you're full of sh*t!

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 9:55 (Rhodin).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

 

  

Imate djecu? Guess what, imam i ja... imate život? Guess what, niste jedini... Baš će vam eksplodirat glava, jer jedini period u životu u kojem ste mogli odigrat ovaj naslov je bio proljeće do jesen 2020. ništa prije ni kasnije vam ne odgovara? Guess what, you're full of sh*t!

 

Ovo misliš na mene jer sam ja to napisao. Nema tu govora, nema veze što jednom tipu odgovara više ili manje razdoblje izlaska, oni moraju to napraviti po svome. Drugo dijete mi stiže oko 15.11., i to stvarno ne muljam, to je moja stvar i moja radost, ali je jedan od razloga zašto sam popizdio zbog odgađanja igre. Ali opet to sam ja kriv što ga nisam pravio koji mjesec poslije, ali dobro, šta je tu je

 

Ali još sam više popizdo zbog neozbiljnosti. Rokovi se stalno probijaju i to me nervira. Nikakav mi nije problem da igra izlazi 15.11.2022., 2023 itd itd. Ako tako mora biti, čekati ću. Ali nemojte mi reći da izlazi 16.04.2020., i onda mi svaka dva mjeseca odgađati pa na kraju stižemo do 2021. u najboljem slučaju. Jesu li oni stvarno mislili da postoji realna šansa da će igra biti spremna za prodaju (!) 16.04.2020??? Pa šta nisu napravili jednu odgodu od godinu dana i gotovo?? Prije manje od mjesec dana su službeno izjavili da sve ide prema planu i da je igra na putu da izađe u rujnu i sada se dogodi ovo??? Što se dogodilo u nekoliko tjedana da dolazi do ovakve odgode?? Danas su potvrdili da će igra biti spremna za next gen tek 2021., dakle neće izaći odmah s novim konzolama. Koji se onda kurac događa??

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pa žele boostati prodaju novih konzola, što nije jasno?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Malo je reć da je razočarenje gejmera ošlo predaleko a što će tek biti jednom kad igrica izađe i ljudi shvate da je to i dalje samo igrica sa svim svojim ograničenjima, nebuloznom logikom, rupama u logici i ostalim stvarima koje igricu čine upravo igricom. Sve u vezi ove igre je pretjerano od strane fanboysa... Vidim neki su je kupovali 2 puta, u slučaju da jedna ne radi valjda ili što ja znam... Drugi prijete otkazivanjem preordera i slično... U sekundi je CDPR od best thing evere došao do statusa Ubisofta, EA, TakeTwo i ostale gamadi. Nevjerojatno. Obožavam ovaj forum.

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

a ništa, pomičem godišnji za 11. mjesec

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 

Ali još sam više popizdo zbog neozbiljnosti. Rokovi se stalno probijaju i to me nervira. Nikakav mi nije problem da igra izlazi 15.11.2022., 2023 itd itd. Ako tako mora biti, čekati ću. Ali nemojte mi reći da izlazi 16.04.2020., i onda mi svaka dva mjeseca odgađati pa na kraju stižemo do 2021. u najboljem slučaju. Jesu li oni stvarno mislili da postoji realna šansa da će igra biti spremna za prodaju (!) 16.04.2020??? Pa šta nisu napravili jednu odgodu od godinu dana i gotovo?? Prije manje od mjesec dana su službeno izjavili da sve ide prema planu i da je igra na putu da izađe u rujnu i sada se dogodi ovo??? Što se dogodilo u nekoliko tjedana da dolazi do ovakve odgode?? Danas su potvrdili da će igra biti spremna za next gen tek 2021., dakle neće izaći odmah s novim konzolama. Koji se onda kurac događa??

 pa rokovi se svako malo probijaju u gotovo svim industrijama

imaš likove koji plate milijune dolara za automobil koji će izać za tri godine, pa im nekoliko puta odgode i nitko zato ne naziva tvrtke poput ferrarija neozbiljnim

jasno je da nitko nije sretan kad se to dogodi, ali nazvat firmu neozbiljnom zbog takvih stvari, pogotovo kad ne znamo jel to uopće bilo do njih ili su ih sjebali partneri, je malo gore od neozbiljnog, da ne kažem poput djetinjastog durenja kad mu tata pred zatvorenim vratima trgovine kaže - kupit ćemo sine playstation u ponedjeljak

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 Drugo dijete mi stiže oko 15.11., i to stvarno ne muljam, to je moja stvar i moja radost, ali je jedan od razloga zašto sam popizdio zbog odgađanja igre.

 Ko ti kriv sta preorderas 9 mjeseci unaprijed :p

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

ja sam napravio preorder kad je bio E3 i Keanu. Istog sekudna kad je izasao ja sam otrcao na gog.com i narucio. sto se mene tice, delay je jedno razocaranje. cekam igru dugo vremena, brojim dane do trenutka izlaska. 

s druge strane, s obzirom na situaciju, pa onda tu nekakvu zelju da igra bude ispolirana do zadnjeg detalja, mogu razumjeti ovu odluku, pod pretpostavkom da odluka nije formirana zbog konzola nego zaista da se napravi skoro savrsen proizvod. budimo realni, bit ce barem jedan bug, ali neka bude u domeni koja nije game breaking ili koji se relativno lako moze zaobic. ja svoj preorder necu ponistit, a pogotovo kupovat igru preko steama. uvijek cu neposredno dati pare CDPR-u jer me do sada nisu razocarali. zato sam i odlucio napraviti preorder, pa kad igra dode, dobro dode. razumijem da su neki forumasi ovdje razocarani do te mjere da povuku preorder. ok, nitko nas nije terao da to radimo, ako osjecate da cete tako poslati poruku CDPR-u, to je vase pravo jer su to vasi novci. ja bih preporucio strpljenje, jer vi narucili sad ili kad igra izade, sasvim je svejedno. svakako moramo cekati jer drugog nacina za igrati nema. uz to, savjetovao bih svima da smanje ocekivanje. nemojte dozvoliti sebi kojekakve ideje sta bi se moglo radit i igru. bolje da ocekujete malo nego abnormalne feature.

za kraj... sjetite se rijeci Shigerua Miyamota: A delayed game is eventually good, but a rushed game is forever bad. 

It is not who you are, it is who you know.
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Da, slično je i sa mnom, preorder sam napravio domah nakon E3. Meni je osobno svejedno. Nije da imam potrebu da moram igrati odmah čim igra izađe. Jasno da su neki razočarani i to je razumljivo. No vjerujem da je CDPR bio itekako svjestan toga. Neka si uzmu vremena, cijela ova godina je ionako nepredividiva. No s obzirom na content na igri, vjerujem da ima još dosta bugova koje mogu srediti u tom vremenu. 

Uostalom, stigla je i potvrda za kombatibilnost sa next-gen konzolama, tako da je očito to isto bio jedan od razloga kako su neki i pretpostavili.

https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1273963816653651968

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 18:05 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ma šta je tu je, naravno da ću igrati igru i da je još nekoliko puta odgode, neću lagati. 

 

Sumnjam i u taj datum, nimalo se ne bih iznenadio da je opet odgode. Stvorili su do sada od toga i pravilo, iako su više puta naglasili da neće napraviti greško kao sa Witcherom 3 i više puta odgađati igru. Oba puta dosada su je odgodili točno 91 dan prije predviđenog izlaska. Ja sam svjestan da su oni ljudi i da griješe i to je sve normalno, ali uopće ne pušim ovu priču kako je netko drugi kriv, sami su svoji gazde i sami preuzimaju odgovornost, a ako im i je netko drugi kriv nisu ni trebali objavljivati datum ako su imali vanjske faktore na koje ne mogu utjecati. Mogli su reći Q3 2020.

 

I nadam se da će ta dva mjeseca dobro iskoristiti i balansirati neke stvari, a ne da zadnji boss bude kučka kao Eredrin, i da se nakon 20. lvla svakog pokida kao igračku

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

info..77..

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Izgleda da ce CP77 biti lounch title za konzole, te da je to razlog odgodi.

Zasto? Money! Konzole daju lovu za ekskluzivu.

A jadni oni devovi koji su pripremili igru kao lounch title za konzole, ne gine im usporena prodaja.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Zanimljiva info.

A ovaj komentar je živa istina, najvjerojatnije će biti masa leakova
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Zanimljiva info.

A ovaj komentar je živa istina, najvjerojatnije će biti masa leakova

mozes ili izbjegnit leakove ili pogledat sta se desava, treceg nema. sto se mene tice vidjet cu hocu li gledat te preview sheme, mozda character creation ako tko bude intenzivnije analizirao taj segment

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...
Zanimljiva info.

A ovaj komentar je živa istina, najvjerojatnije će biti masa leakova

mozes ili izbjegnit leakove ili pogledat sta se desava, treceg nema. sto se mene tice vidjet cu hocu li gledat te preview sheme, mozda character creation ako tko bude intenzivnije analizirao taj segment

 

kako izbjeći lekaove? znam da nije nemoguće ali kad krene svuda iskakati bit će sranja.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 

kako izbjeći lekaove? znam da nije nemoguće ali kad krene svuda iskakati bit će sranja.

a sve sta ima cyberpunk u naslovu zaboravis i to je to. cak i ovaj forum.

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Objavljeno da ce Dark Horse praviti cyberpunk2077 strip Trauma Team
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Novinari, streameri, cosplayeri i fufe su dobile hoodie, ruksak, kapu itd,

sa Cyberpunk 2077 motivima, u zutoj boji (koja nece biti nikad dobavljiva u prodaji),

te naravno invite code za igranje igre prije izlaska.

 

A mi posteni narod koji se ne skidamo na instagramu cemo dobiti - qurac.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 14:25 (Čitatelj).
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Cyberpunk 2077
Mi cemo dobiti jos odgoda.
PeTak
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Novinari, streameri, cosplayeri i fufe su dobile hoodie, ruksak, kapu itd,

sa Cyberpunk 2077 motivima, u zutoj boji (koja nece biti nikad dobavljiva u prodaji),

te naravno invite code za igranje igre prije izlaska.

 

A mi posteni narod koji se ne skidamo na instagramu cemo dobiti - qurac.

 Bas jadno. Da bar cijela igra leaka pa da svi mozemo takve majice nosit

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
i hoće sigurno, nakon onog Night City eventa krecu i leakovi, puno ljudi je vec igralo igru, a projekt red ce tesko moci zaustaviti leakanje zbog nedavne odgode.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

A gle, prosle godine na E3 su dobijali jakne (spitke) sa dva lica (crno i zuto), pa se moze okrenut na koju stranu hoce (na crnom trzistu eBaya se prodaju od 400€ pa do 1000€ za XXXL velicinu).

Dobijala su se i zute plasticn silterice protiv sunca (one kao za tenis), te su se dobijale "Ciderpunk" flasice sa "sajderom",

naravno bilo je i likova koji su uzimali na kartone, pa sad prodaju bocicu po 25€ po boci.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

A gle, prosle godine na E3 su dobijali jakne (spitke) sa dva lica (crno i zuto), pa se moze okrenut na koju stranu hoce (na crnom trzistu eBaya se prodaju od 400€ pa do 1000€ za XXXL velicinu).

Dobijala su se i zute plasticn silterice protiv sunca (one kao za tenis), te su se dobijale "Ciderpunk" flasice sa "sajderom",

naravno bilo je i likova koji su uzimali na kartone, pa sad prodaju bocicu po 25€ po boci.

 Ma sve je to oke, al ova majica gdje pise "played it before launch" me bode u oci. S obzirom na stalne odgode to ko sol na ranu smrtnicima koji cekaju. Moraju gledat neke debose kak se preseravaju s tim.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

A gle, to je kao da bivsi tvoje zene ima majicu "yebao sam ju prije nego sto se udala", njega veseli,

a zapravo je najveseliji onaj tko ju trenutno yebe. Najvise ce izgubiti jer ce znati dio price, koja ce se mozda malo i izmjeniti,

pa ce imati osjecaj da nesto "fali" (tako je i meni kad igram W3 i neki likovi imaju druge glasove odnosno druge 3D modele),

al mogu si misliti kako je onima koji su sudjelovali u debugging testiranjima, koji su igrali bete i koji ce sad igrati pre-release.

 

Uopce im ne zavidim, jer tek kad dodje puna igra svima, imati cemo potpuno iskustvo.

Lijepo je sto dobijaju poklone - nisu EA ili kao drugi, da im daju lovu da napisu koju dobru rijec,

nego im eto daju nesto za uspomenu, sto vrijedi manje od par tisuca dolara, a opet kao kolekcionarski item vrijedit ce puno vise.

E to mene kopka - jer ce se priodavati na crnom trzistu za enormne pare, a CDPR nece tu moci nista - jer ne zele staviti te iste iteme u svoju trgovinu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Novinari, streameri, cosplayeri i fufe su dobile hoodie, ruksak, kapu itd,

sa Cyberpunk 2077 motivima, u zutoj boji (koja nece biti nikad dobavljiva u prodaji),

te naravno invite code za igranje igre prije izlaska.

 

A mi posteni narod koji se ne skidamo na instagramu cemo dobiti - qurac.

 Pravac na instač, upali širokokutnu kameru na mobu (da ti ćuna izgleda veća), slikaj svoj cyberćunu (nalijepi koji stari RAM ili napajanje na njega, i ne mogu ovo dovoljno naglasiti - obavezno RGB) i na njihov DM. Nikad ne znaš, možda i upali...

Sve Vas Volim
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Meni ni fisheye-lens nece pomoci da izgleda vece, plus nemam nista argeybeya, jedino mogu naci prilicno starog i atraktivnog hardwarea,

no to njima ne znaci nista u zivotu, kad je 80% devova i tih koji za njih odrazava instagram, facebook itd., mladje od hardwarea koje imam u arhivu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Još i bolje... Retro cyber punk, pravi old skull! Moš i meni poslat, neću se ljutit...

Sve Vas Volim
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ne smijem, vjera mi brani

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice