Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.534
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam oduvijek igrao RPGove kao stealthy/sniper/persuasion kind of a guy. Ako ide diplomatski - super, ako ne uvijek sam imao načina riješit situaciju izdaleka, a imao sam i asa u rukavu ako je trebalo izbliza.

Bilo je igri gdje "izdaleka" nije moguće i uvijek dođe taj bossfight gdje se mora moć riješit "up close and personal".

 

Ono što sam uvijek preferirao je, pak, visoka karzima i persuasion, te traženje "dobrih" i "diplomatskih" rješenja gdje su bili dobri ljudi, ali kriminalcima, ubojicama, "slaverima" i sličnima nisam dozvoljavao takvu sudbinu, njih bi "riješio".

 

CyberPunk bi mogao biti zanimljiv na taj način igrat, samo bojim se da će u toj igri bit puno "sivih zona" i teže za odlučit tko zaslužuje diplomatko rješenje, ukoliko je i moguće.

 

Pozdravljam igru koja se može dovršit "bez ipasljenog metka", korištenjem razgovora, stealtha i hakiranja, samo neću si sigurno uskratit i pokoji "shooting"/"fighting" skill, kakav god da mi bude zanimljiv.

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vjerojatno ću igrati na konzoli, pa će i moj prelazak biti više na stealth, diplomaciju i non lethal opcije.

Ne mogu baš reći da mi je first person stealth drag, ali šta je tu je.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

info dump za one koje zanima

 

It is not who you are, it is who you know.
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Release odgođen za 19.11. Sav content je navodno gotov, ali je potrebno još vremena za poliranje (balansiranje i ispravak bugova).
https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1273647385294626816

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Čitaj, kako govorim mjesecima, neće izić prije novih konzola 😉

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fighterZu kaže...

Release odgođen za 19.11. Sav content je navodno gotov, ali je potrebno još vremena za poliranje (balansiranje i ispravak bugova).
https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1273647385294626816

 Ahahahaha! Ni prva ni zadnja ali moraju poćet malo više detalja i igri objavljivat. 2 odgoda u mjesec dana... Ono... Daj... Nešto...

Sve Vas Volim
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Da ovo radi bilo tko osim cdpr-a, bilo bi sprdanja na najjače.🙄
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fighterZu kaže...

Release odgođen za 19.11. Sav content je navodno gotov, ali je potrebno još vremena za poliranje (balansiranje i ispravak bugova).
https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1273647385294626816

hello darkness, my old friend...

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

Iskreno sam razočaran i ovo mi je veliki minus za CDPR. Ne zato što igra izlazi 19.11., već zato što očito imaju velikih problema sami sa sobom i sa odlučivanjem što kako i kada. Igra je najavljena 2012. godine, dakle ovo se pretvara u Star Citizen. Da su na E3 2019. rekli da igra izlazi u veljači 2021. ne bih imao ništa protiv, a oni već drugi put odgađaju i to mjesec dana nakon što su rekli da su samouvjereni u 17.09., i da sve ide prema planu. Ne znam što bih rekao, i biti ću iskren, meni osobno su ta dva mjeseca strašno bila bitna jer mi drugo dijete dolazi u 11. mjesecu, a tada neću imati vremena za prdnit, a ne za igrat igre. Upravo sam poslao email Zeldi za otkazivanje prednarudžbe Collectors editiona, a ovo na gogu neću povlačiti jer iskreno znam da neću moći ignorirati igru kada izađe, ali da nisam toliki fan mislim da bi itekako otkazao šta god mogu

 

 

Moj PC  
6 1 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Što je previše previše je. Nabijem ih na kurac. Idem otkazat prednaruzbu na gogu i uzet cu igru na steamu kad izidje jer znam da ce biti dobra ali sav dio kolaca nisu zasluzili. Previse vremena je to sad vec u pitanju i kao sto kolega gore iznad kaze ne znaju sami vise koliko im vremena treba da srede sve... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2020 19:34 (BeLLicus).
Moj PC  
5 2 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Cyberpunk 2077

To je radi novih konzola, to se znalo da ce se dogoditi.

PeTak
 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Stvar je u tome da je prva odgoda bila prije Covid pandemije. Bilo je za očekivati da ce doci do ove druge odgode. Siguran sam da bi izasla kako su najavili da nije bilo pandemije.
Radi se o velikoj igri. Najbolje da mi nju pricekamo za ps5 i gotovo 😄
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Zbog ovoga sam odlučio da neće kune od mene vidjeti. Što je previše je previše. Sad ću lijepo skinuti onu verziju igre kad izađe. Nek si mami odgađaju! 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2020 19:43 (Baldurion).
Moj PC  
0 8 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Witcher 3 je 3x odgodjen prije izlaska, tak da, samo pozitivno.

Vec sam im napisao komentar, kao citiram Geralta iz serije: "Fuck"

 

Nece se pretvorit u Star Citizen, jer SC je prvo trebao biti SP, pa je dodan MP, pa je na kraju MP

sa SP tutorijalom, mislim "halo?", najlakse je odjebat cijelu pricu i samo stavit galaksiju da se ljudi

soraju u MP, a SP, prica, glasovi itd, to se sve baca u vodu, bitno da su pobrali love

sa kick-startera i prednarudzbi - ovdje to nije slucaj, igra ostaje sto je i bila, a MP ce biti besplatan dodatak (kad dodje).

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2020 19:57 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
IvanDado kaže...

To je radi novih konzola, to se znalo da ce se dogoditi.

 Šta god da je, jako je bezobrazno i neozbiljno. Jedan tjedan sve ide prema planu a idući tjedan se igra odgađa. Tu se ne zna tko pije a tko plaća. Pa oni znaju minimalno godinu dana kada izlaze nove konzole, što znači da su ili mogli odmah staviti 19.11., ili su mogli u prvoj odgodi staviti da izlazi 19.11.

 

Meni ovo izgleda puno zlokobnije, igrom slučaja su taman dali novinarima da isprobavaju igru, tko zna kakve su bile prve reakcije. Nema teoretske šanse da bi se u tako kratko razmaku dogodile dvije tako oprečne stvari, da se govori da je sve super pa onda odgađa. Tko zna što se tu događa, možda su i zagrizli preveliki kolač

 

Potpuno podržavam ovaj potez bellicusa da fino uzme igru na Steamu, meni se iskreno sada ne da s time drkati, ali podržavam potpuno

10 godina
odjavljen
offline
Re: Cyberpunk 2077

Osobno, CDPR mi vise ne lici na poljski studio koji je napravio igre poput Witchera 1 i ostalih. Polako podsjeca na prave americke AAA korporacije, pogtovo sa holivudskim glumcima, ali jbg, to sam samo ja. Uvijek dobijem hate na ovakve komentare :p

PeTak
12 godina
online
Cyberpunk 2077

Nevjerojatni ste... ako dev izbacuje smece igre ko na traci samo da pogodi datum, lose, ako se dev trudi da igra u sto boljem stanju dode i bude savrsena odmah na izlasku a ne nakon 5 godina ili nikada, kao vecina poluproizvoda koji danas izlaze, opet nije dobro... Ko bi vama udovoljio

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 5 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

U prijevodu - moramo dodatno razvijati igru kako bi dobila upgrade za nextgen konzole. Meni svejedno iako im nije baš fora toliko odgađati. 

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Bolje da ju naprave za "next gen", jer onda ima razloga da izgleda losije na "last gen" konzolama,

te nece PC verziju srezati graficki!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kolega dragi, pa ljuti smo, pa kako ne bi bili ljuti. Pa ja sam platio igru u srpnju 2019. godine, nije mi stvarno problem što nije dosada izašla (iako je najavljena za travanj), ali da su rekli "igra izlazi 25.05.2021", i nema nikakvih problema. Pa na šta ovo sliči? Svaka dva mjeseca odgoda.
Prvo govore da je sve super i da korona neće odgoditi igru, a nekoliko tjedana poslije "e ipak odgađamo igru, jebiga"
Sad samo čekajte tamo negdje 20.08., kada krene drugi val korone pa ovi pametnjakovići ponovno odgode igru jer brinu zbog zdravlja zaposlenika

Jel se netko možda sjeća E3 2018?? Tada su rekli da nisu htjeli prije toga pokazati igru jer žele biti više kao Bethesda, što znači da im je plan pokazati igru i onda ju vrlo uskoro izbaciti. Rekli su da su "naučili lekciju" sa W3 i da se ne žele opet dovesti u situaciju da više puta odgađaju igru. Jako su puno naučili, svaka im čast. Živo me zanima jesu li uopće iskreno mislili da će igra izaći u travnju, ili im je to bio čisto neka okosnica i neki datum da mogu staviti u pretprodaju
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Mene to ne dira previse. Nek su zivi i zdravi, doci ce kad dodje, nije to Duke Nukem Forever,

koji je 7x mijenjao engine, i na kraju ispao brzo sklepano sranje.

 

Sto duze ocekujes, veca je nagrada. Kao i capi - cekas susjedu da ti da pol godine, i onda kad ju prcnes, milina.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

Bolje da su odgodili nego da bude ko witcher 3 kojem je trebalo 10 patcheva da bude donekle, a kolko ih je na kraju bilo 30 ?

Ako ce i nakon ove odgode trebat hrpa patcheva da bude igra u oke stanju onda zbilja ne znam kaj rade. Nadam se da nece tak bit nego da zbilja poliraju igru da bude bez bugova.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Cyberpunk 2077

Mislim to je ogroman projekt, ogromna igra, vjerojatno su cekali do zadnjeg casa jer su se nadali do zadnjeg casa da ce stici, ali sto se mene tice, 2 mjeseca vise ili manje nakon cekanja 8 godina mi vise nista ne znaci... vaznije mi je da igra kad jednom izade bude u dobrom stanju. Da mogu negdje potpisati da sve igre budu 5 puta odgođene al da onda lice na nesto kad izadu, odmah bih to uradio. To je neusporedivo manje zlo nego druga strana novcica i rushana money grab smeca koja su danas valjda 90% naslova. Vecina ih nikad ni ne bude popravljena i dovedena u igrivo stanje.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Živi bili pa vidjeli. I Witcher 3 su nekoliko puta odgađali pa je opet imao dosta bugova kad je izašao. Osobno ću se ovoga itekako sjećati kad igra izađe i obraćat ću pozornost na svaku sitnicu

Rockstar je izbacio RDR2 u takvom stanju da ja nisam vidio jedan bug u prva dva tjedna igranja, a počeo sam igrati odmah kad je izašao, eto živo me zanima hoće CDPR izvesti nešto slično.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Minneyar kaže...

Nevjerojatni ste... ako dev izbacuje smece igre ko na traci samo da pogodi datum, lose, ako se dev trudi da igra u sto boljem stanju dode i bude savrsena odmah na izlasku a ne nakon 5 godina ili nikada, kao vecina poluproizvoda koji danas izlaze, opet nije dobro... Ko bi vama udovoljio

 Isto tako meni su nevjerojatni ljudi poput tebe koji opravdavaju nekog tko ne drzi do svoje rijeci i tko je neozbiljan maksimalno.

Da kazu da igra izlazi u sedmom mjesecu 2022 nitko nebi a rekao.Ali pomicat igru svako malo i svako malo svoju rijec pogazit tako olako je sramotno i neozbiljno.

Zamisli u nekom drugom biznisu da netko ovako nesto radi. To nigdje dalje ne prolazi samo u svijtu igara jer su igrači ovce.

 

Ako kazes da igra izlazi tad i tad(dakle sam si si dao datum) onda budi ozbiljan i igru izbaci tad da bude kako treba.Potpuni proizvod.

 

 

I najgore do svega.Igra kad bude izasla ce trebat jos 5 peceva  da bude kak treba

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2020 22:14 (Kill Frenzy).
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...
Minneyar kaže...

Nevjerojatni ste... ako dev izbacuje smece igre ko na traci samo da pogodi datum, lose, ako se dev trudi da igra u sto boljem stanju dode i bude savrsena odmah na izlasku a ne nakon 5 godina ili nikada, kao vecina poluproizvoda koji danas izlaze, opet nije dobro... Ko bi vama udovoljio

 Isto tako meni su nevjerojatni ljudi poput tebe koji opravdavaju nekog tko ne drzi do svoje rijeci i tko je neozbiljan maksimalno.

Da kazu da igra izlazi u sedmom mjesecu 2022 nitko nebi a rekao.Ali pomicat igru svako malo i svako malo svoju rijec pogazit tako olako je sramotno i neozbiljno.

Zamisli u nekom drugom biznisu da netko ovako nesto radi. To nigdje dalje ne prolazi samo u svijtu igara jer su igrači ovce.

 

Ako kazes da igra izlazi tad i tad(dakle sam si si dao datum) onda budi ozbiljan i igru izbaci tad da bude kako treba.Potpuni proizvod.

 

 

I najgore do svega.Igra kad bude izasla ce trebat jos 5 peceva  da bude kak treba

A kakvog izbora imas ? Kupit igru ili ne kupit.
Ja ne mislim birat igre na temelju toga dal su izasle na vrijeme ili ne. Ima bitnijih kriterija :)

 

Istina da su neozbiljni, ali sramotnije su mi mikrotransakcije u igrama i lootboxevi.

Kak je MS rekao da su oni good guys jer u Gears 5 nema lootboxeva nego samo mikrotransakcije . To je sramota i jedan od razloga zasto ne igrat igru kad direktno utjece na nju.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2020 22:30 (Santana).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ljudi ajmo se smiriti, gledajmo to sa vedrije strane. 19.11. je mogući datum izlaska PS5 :) Mozda potajno zele da bude launch naslov za ps5, a isti dan izlazi i za ps4 i pc.
Zamislite Cyberpunk uz ovakvu futuristicki dizajniranu konzolu 😃
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Mene igra ne zanima.Samo me nervira takvo ponasanje i jos vise me nervira sto se to smatra normalnim.

Isto tako takav model poslovanja se prenese na neku igru koja me zanima i onda popizdim.

U poslu u kojem sam i sam ovako nesto ne postoji među ozbiljnim igracima/firmama. Ovako ponasanje ne priliči nekom tko drži do sebe,tko stvara svoj kredibilitet i tko želi da drugi poslovni partneri imaju dobro mišljenje o njemu i uvažavaju ga te se na njega mogu osloniti.

 

Ovo priliči nekom moleru iz špičkovine koji dolazi kod prvog susjeda okrečit hodnik.

 

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2020 22:34 (Kill Frenzy).
Moj PC  
5 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...

Mene igra ne zanima.Samo me nervira takvo ponasanje i jos vise me nervira sto se to smatra normalnim.

Isto tako takav model poslovanja se prenese na neku igru koja me zanima i onda popizdim.

U poslu u kojem sam i sam ovako nesto ne postoji među ozbiljnim igracima/firmama. Ovako ponasanje ne priliči nekom tko drži do sebe,tko stvara svoj kredibilitet i tko želi da drugi poslovni partneri imaju dobro mišljenje o njemu i uvažavaju ga te se na njega mogu osloniti.

 

Ovo priliči nekom moleru iz špičkovine koji dolazi kod prvog susjeda okrečit hodnik.

 

 Ja igre nit ne smatram kao nesto ozbiljno nit bitno, tak da mi je skroz svejedno.
Kad igra izađe onda biram dal cu kupit il ne na temelju recenzija i osobnog misljenja o tome kaj sam do sad vidio. Drame i ostale gluposti mi ne igraju ulogu.

 

Tko radi preorder sam si je kriv.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2020 22:39 (Santana).
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Pa zar nije istu stvar radio rockstar s gta 5? Bolje da je odgođenda, nego da izađe bugovita.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice