Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.203.157
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

nadam se da je ta priča sa questovima istina. ne želim zvučati naivno ali im zasad vjerujem, dosada su se pokazali kao iskreni.

 

neki po netu već šire priče kako je to da igra bude što bliže next gen konzolama i da miksaju sa Nvidiom da igra izađe kad dođu i nove grafe

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Cuj, nebi se cudio da vrlo brzo igra dospije i na nove konzole, a i port na Switch je moguc (nVidija bi se tome radovala,

svaki prodani Switch je fina suma novca nVidiji).

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

to bi bilo i ok. CP će sigurno biti cross gen igra, naravno. Iskreno ne bi imao ništa protiv da je igra isključivo next gen, al dobro, nije im ovo sigurno zadnja igra

 

uglavnom, zasad mi je najbolja fora oko delaya ova -  "Let the Polish polish the game."

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

prica se da su odgodili da ispoliraju ray trace za big navi i 3000 seriju

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

I dalje sam siguran da radi grafike nebi odgodili igru - taj dio mogu patchevima dodati

i kasnije, dok broken questove krpati naknadno je uzas, osobito ako zahtjeva od igraca

da pokrenu new game, zna ubiti zelju za igranjem.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

I dalje sam siguran da radi grafike nebi odgodili igru - taj dio mogu patchevima dodati

i kasnije, dok broken questove krpati naknadno je uzas, osobito ako zahtjeva od igraca

da pokrenu new game, zna ubiti zelju za igranjem.

 

istina, questovi moraju funkcionirati besprijekorno, pogotovo u igri gdje će sve biti toliko isprepleteno i hrpa mogućnosti. ima smisla da su im questovi prioritet

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
ti to imas 2080super ?
R33mba#2892
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
ti to imas 2080super ?
R33mba#2892
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

neki tip tvrdi da je odgoda zbog toga što trenutne konzole imaju problema s igrom

 

https://www.altchar.com/game-news/cyberpunk-2077-delayed-because-of-current-gen-consoles-new-source-claims-aRRcH8e4RHYT

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

Radije cu pricekati da izadje za PS5 i Xbox SeX

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2020 17:59 (personauserCRO).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
personauserCRO kaže...

Radije cu pricekati da izadje za PS5 i Xbox SeX

 mislim da je igra striktno rađena za današnje konzole. sve ostalo će bit u drugom planu. tako sumnjam da će radit remake. remasterirat će se što se može i to je to.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

Bit će u rezoluciji kako spada i vjerojatno u 60 fps-a zahvaljujući drastično jačim procesorima i grafičkama te odma se može podići kvaliteta tekstura jer će biti više memorije od sadašnjih 6-6.5GB koje ostanu za kompletnu igru i teksture. Moći će biti u pravom 4K, a ne ovom Sonyjevom korištenju s checkerboard za kvazi 4K. Ali puno veća razlika će odma biti kod procesora koji će sada biti prave desktop jezgre. Za to ne treba nikakva remasterizacija već samo promjena postavki s obzirom da je na obje konzole identičan tip hardvera i instrukcija samo jači uz nadograđene librarye za komunikaciju.

 

A o odgodi se šuška od strane jednog poljskog insidera da je nastala zbog Xbox One originalnog hardvera, odnosno grafičke koja je s 1.3 TF najslabija od svih konzola te da zbog Xboxa treba više vremena da ispoliraju tu verziju do kraja. CDPR ima dobre odnose s Microsoftom pa ne žele odgađati izlazak samo na Xbox konzolama s obzirom da se ne smiju izdavati igre samo za jednu verziju konzole. A da izdaju samo za PC ne bi baš bilo pametno s obzirom da su im igre DRM-free, bio bi loš utjecaj na kasniju prodaju.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.1.2020 0:19 (JozoBozo121).
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Najbitnije od svega, PC igraci se ne trebaju previse brinuti, bar ne oko rezolucije i naprednih postavki.

Tu je ogranicenje snaga samog PC-a, i sve se moze prilagoditi, dok kod konzole, osudjen si na to kako programeri uspiju

optimizirati za hardware konzole - i najveci problem je izmedju snaznijih i vanilla konzola, PS4Pro i XBONEX ce lakse vritit nego PS4 i XBONES.

Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Iz osobnog iskustva ti mogu reći, da se puno manje brinu konzolaši nego korisnici PC-a.

Kakvo bilo da bilo iskustvo na konzolama, to radi. Na PC-u, pogotovo ako su direktni portovi s konzola, uvijek postoji nešto što moraš promjeniti da bi dobio iskustvo kakvo želiš.

 

Što na hardverskoj razini, što na psihičkoj. Konzola nema nikakve postavke pa tako ne brineš o njima. Dok kod PC-a, prvo što radiš ideš u postavke i gledaš kako bi nešto optimizirao.


Da ne pričam o cijeni igranja na PC-u i cijeni igranja na konzoli u ovom konretnom slučaju (Cyberpunk).

PS4 PRO je danas bagatela. 2200kn rabljeno s garom kupiš. Igraš sve što želiš. 

Složi danas konfu koja će zadovoljiti 1440p potrebe a da ne premašiš budžet od 1000EUR. Čak i s niskim cijenama Ryzen 1. i 2. generacije je to nemoguće. 

 

 

- d(-_-)b -
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mommmistake kaže...

 

Složi danas konfu koja će zadovoljiti 1440p potrebe a da ne premašiš budžet od 1000EUR. Čak i s niskim cijenama Ryzen 1. i 2. generacije je to nemoguće. 

 

 

Zavisi o kakvoj konfi pričamo...Da tjera na low, medium ili high detaljima? 30Hz ili 60Hz ili 144hz I zašto ne 1080p? Ne želim poticat flejmanje i PC vs Konzole ali - kod PC imaš puno više kontrole i mogučnosti za prilagodbu.

Sve Vas Volim
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ak uzmi u obzir da konzole vrte max 1080p 30FPS, dok si na PC-u neogranicen

do kuda mozes ici, sve ovisi o hardwareu. Vjerujem da je slicno kao i sa Witcherom,

da ces sa 600€ PC-om moci vrtiti na 1080p Medium @60FPS bez problema.

 

Plus hrpa modova koji dolaze na PC, dok na konzoli to mozes zaboraviti.

 

Prerano je da se brinete o optimizaciji, osobno vjerujem da ce svima sljakati bar na 1080p Medium,

osim ako ima bas zastarjeli Dual-Core i DX11 grafiku 5+ godina starosti, tipa HD7xxx/RX2xx/GTX7xx/GTX9xx.

Sve novije od toga bi trebalo zaista fino raditi.

 

Plus, ne moras imati sve na maximumu. Witcher 1 sam vrtio tada na Medium postavkama (Athlon XP 3200+, 512MB RAM DDR400 i R9600 Pro),

a par godina poslije ga mozes na max vrtiti sa bilo kojom integriranom grafikom od AMD-a i Intela.

 

Nece se desiti ponovno Witcher 2, kojeg i danas ne moze hardware vrititi na max-out postavkama na 1080p, a kamoli 1440p.

Zasto? W2 je jednostavno plod portanja sa Xboxa, dok je W3 radnjen sa RedEngine3 od pocetka za PC i sve konzole (izuzev Switcha),

te je W3 krajnje optimiziran i igriv na veliki broj konfiguracija.

 

Izdrzat jos malo, ne zarazit se nikakvim kineskim virusima i docekat CP2077 sa osmjehom.

Moj PC  
9 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 10:05 (personauserCRO).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam uvjeren, da je kompletna priča oko odgode isključivo vezana uz nove konzole i "novije" dev kitove.

Igra ne izlazi slučajno baš u godini kad je smjena generacija, dapače, pritisak lobija konzola, ako već ne vjerujete pritisku AMD-a, je upravo takav da se svašta može odgoditi. Koliko god igra bude izašla i na trenutnoj generaciji konzola, mislim da su one sad polako nebitne i sve oči su uprte u next gen - pogotovo jer PS i XBOX moraju odmah demonstrirat ray tracing koji najavljuju, te sve mogučnosti novog hardvera koji je naručen, a koji nije intel/nvidia već amd, tj. zen + rdna

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Vec sam citao o tih "75" misija, ali stvar je u tome da su dinamicne, te se mjenjao

s obzirom na druge glavne i sekundarne misije, tako da se tih 75 moze pretvoriti u 5x vise misija,

ovisno s kojim pristupom im dolazim i odlazimo.

 

Nadam se da nece biti puno broken questova. Al da, bit ce to ogroman svjet koji cemo sigurno

moci dva tri puta odigrati, da niti jednu misiju ne rijesimo na isti nacin.

(osim glavne price, koja kad tad mora krenuti u istom smjeru)

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Teased cyberpunk themed nvidia graphics card. :D

 

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Samurai je crven, dakle s moje strane Team Red je trebao napraviti GPU.

Ali zna se da nDivija sponzorira, kao i u W3, tako da Team Red nema sanse da dobije pravo za GPU.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 19:33 (Čitatelj).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

bome ova korona sve zajebala. CDPR ne ide nigdje, nikakav PAX, GDC, a i hrpa drugih isto tako, Sony također. nikakvih vijesti, pustara živa. jedine nove vijesti su otkazivanje dolaska na sajmove

 

E3 totalno ošao u K... ali ne zbog korone nego drugih razloga, pa nećemo dobiti nove vijesti/trailere/gameplay dok igra ne izađe 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jer je nemoguće objaviti vijesti, trailere i gameplay filmiće bez sajma
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Hexfire kaže...
Jer je nemoguće objaviti vijesti, trailere i gameplay filmiće bez sajma

 

moguće je naravno, ali nije fora, barem koliko sam ja skužio gaming industriju. Njima su fora fanfare, da dođu među puno ljudi, naprave show, izreklamiraju se, prikažu nešto široj publici, nešto iza zatvorenih vrata, i takve stvari

 

12 godina
odjavljen
offline
Cyberpunk 2077

Ljudi pozdrav.

Nadam se da mi moderi neće zameriti ali hteo sam da pitam, pošto je Hrvatska u EU, da li je ikako moguće kupiti akcije CD Projekt Reda iz Hrvatske-Zagreba, kako i na koji način? Bio bih jako zahvalan.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Comi123 kaže...

Ljudi pozdrav.

Nadam se da mi moderi neće zameriti ali hteo sam da pitam, pošto je Hrvatska u EU, da li je ikako moguće kupiti akcije CD Projekt Reda iz Hrvatske-Zagreba, kako i na koji način? Bio bih jako zahvalan.

 Nisam siguran da li sam točno shvatio,ali ako bi htio nešto naručiti da ti iz EU stigne u Zagreb onda možeš.Tad nema carine pa je ujedino i jeftinije.Ja obično kad naručujem gledam dućane iz UK ili Češke.Ako hoćeš naći neki dobar popust,onda upiši naziv igre,popust (na Engleskom naravno) i državu iz koje bi htio.Naravno ima tonu dućana u kojima su popusti,samo treba naći najbolji jer je izbor vrlo velik.

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
On zeli kupiti dionice CDPR-a, nema to veze sa carinom.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
5 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
On zeli kupiti dionice CDPR-a, nema to veze sa carinom.

 Aaaaa,nisam skužio da pod akcije misli na dionice,kliker mi nije proradio,ja idiot mislio na popuste

11 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Ako su te dionice u ponudi poljske burze, vrlo vjerojatno ih je moguće kupiti. Treba kontaktirati nekog od hrvatskih brokera, većina njih radi na međunarodnim burzama.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

BEST DAY EVAAAA!!!

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
6 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice