Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.195.134
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

"Bilo bi dobro..." staviti i pokoji link na ovakve objave.

 

pisano 

 

49% motherfucker, 51% son of a bitch
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 19:26 (ZeroC00l).
Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MacTheBig kaže...

Osvanuo je leak/rumor da će igra biti FPS. Tko će dočekati E3...

 

Nije mi to baš sjajno, koliko sam shvatio u pen and paper Cyberpunku je fizički izgled i način odijevanja bio vrlo bitan, a kako su iz CDPR-a rekli da će igra biti što vjernija originalu, očekujem da će izgled biti jako bitan i u igri.

 

prema tome bi zaključio da ćemo imati čitavu lepezu oblačenja i raznog alteriranja lika (vjerujem da će biti futurstičkih proteza, da ćemo moći imati umjetnu ruku, oko i takve stvari, jetru ako ločemo puno).

nadalje bi zaključio ako igru napraviš kao FPP/FPS mi igrači smo zakinuti za pogled na našeg lika i njegov kul/urbani izgled (dakle koliko ga presvlačim mi je jednako bitno kao i u dying light i far cry 5), a to bi mi prilično ubilo doživljaj. vrhunski bi mi bilo kad bi pogleda bio kao i u the division ili svi mass effecti, third person a kada je pucanje onda ti se približi na oružje ali i dalje fino vidiš lika

 

osobno vjerujem da ćemo moći birati između FPP i TPP, jer su iz CDPR-a rekli da žele da igrač ima što više mogućnosti igranja, a ako je to mogao Rockstar sa GTA 5 prije nekoliko godina onda može i next gen Cyberpunk 2077 koji izlazi 2019/2020.

 

edit: evo slajd sa prezentacije CDPR-a iz 2013. godine http://img6.gram.pl/120130813091633.jpg

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 13:47 (Cansee).
15 godina
offline
Cyberpunk 2077
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 - Road to E3 2018

 

 

"While it's not a certainty, it's a safe bet that E3 2018 will finally be the year we actually see just what the hell Cyberpunk 2077 is. The question is, will it be on a first-party stage, and if so, will we see it at Microsoft or at Sony?"

 

Hajde, CDPR, barem ove godine

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

S obzirom da CDPR radi usko sa nVidiom, ne iskljucujem mogucnost da ce biti dostupan i na Switchu, jedinoj konzoli sa nVidijinim chipom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dupein kaže...

Cyberpunk 2077 - Road to E3 2018

 

 

"While it's not a certainty, it's a safe bet that E3 2018 will finally be the year we actually see just what the hell Cyberpunk 2077 is. The question is, will it be on a first-party stage, and if so, will we see it at Microsoft or at Sony?"

 

Hajde, CDPR, barem ove godine

 

 

 

 

ma bit će sigurno, ajmo realno, o tome se priča mjesecima, i stalno ispadaju neki leakovi o tome, ako ne bude ništa to će biti ozbiljno razočarenje za fanove, a neće si oni to dopustiti, negdje sam pročitao da je plan pokazati sat vremena gameplaya iza zatvorenih vrata, ne da mi se sada tražiti link, ali uvjeren sam da će bit i novi trailer i gameplay

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Navodno ce biti i misije u kojima ce se moci hackirati virtualni informaticki sustavi.

 

Jedan screenshot toga je procurio, pa sta mislite dali je legit il ne:

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

S obzirom da CDPR radi usko sa nVidiom, ne iskljucujem mogucnost da ce biti dostupan i na Switchu, jedinoj konzoli sa nVidijinim chipom.

 nVidia ili ne, boldano nema smisla...usput evo citat: 

 

"Speaking of support for new hardware, he was also asked about possible support for the Nintendo Switch. Kiciński Noted that CD Projekt RED is currently focused on higher end consoles and PCs with its larger projects, and that they don’t have any Switch projects in the works right now, though he did leave the possibility for futures Switch support open." Link

 

 

49% motherfucker, 51% son of a bitch
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Cut ce se - bilo bi zaista super da Cyberpunk ima Switch verziju,

s obzirom da je najavljen i MP kao dije Cyberpunk igre - a Switch

znaci da je SP + MP dostupan svuda (gdje ima Wifija, jer Switch nema 3G modul),

ali zato svaki mobitel ima mogucnost Wifi hotspota, tako da mreze ne fali nigdje.

 

Jos nisam kupio svoj Switch, cekam najavu Cyberpunka, i ako potvrde da dolazi

na Switch, vjerovatno bi prednarucio bundle Switch + Cyberpunk.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Ne znam kako vi, ali ja sam sam se već nakon svih ovih open world rpg-ova poput Horizon Zero Dawn, Witchera 3, Dragon agea3, Watch Dogsa i pogotovo Assassins creeda zaželio jedan dobar, grafički savršen, linearan rpg.

 

Te igre su mi najbolje u prvoj trećini, tj. u onom trenutku kad započnu, kad si bačen u taj velik svijet i počinješ istraživati. Nakon nekog vremena kad saznaš da ti igra više ništa novog neće ponuditi, uvijek isti 'point of interesti', idi tamo do oznake na karti, obavi to, vrati se po novac, fetch questovi ili missing persons questovi , zatim otkrivanje novog područja opet s istim radnjama... Sve ove igre nakon nekog vremena dosade kad si u tom svijetu, pa samo žuriš stiskati fast travel da završiš glavni quest. To mi se događalo i u Witcheru 3, nemojte me krivo shvatiti, W3 je daleko bolja od zadnjeg AC-a, ali opet me taj interes za otkrivanjem nečeg novog pustio nakon negdje 30 sati gameplaya jer ne uvodi se u igru nikakva 'uuu jebote' novost pa da opet dobiš onu volju kao na početku igre. HZD je divna ali dosadna igra, a najgore je što ti proklete mašine ne daju da uživaš u šetnjici lijepim krajolikom pa ti navuku još i još i još mašina s kojim se moraš boriti i ajde sad opet harvestaj biljke da si nadopuniš ammo i opet otpočetka tako.

 

Jedna od rijetkih igara koje me baš uspjela držati pred ekranom i koju sam jedva čekao da ju opet zaigram su kratki Uncharted 4 ili Tomb Raider, naoko open world igra ali nije, rekao bih da su sasvim dovoljne mape da ih ne istražuješ predugo i nemoraš se vraćati istim putevima, eh kad bi se netko primio rpg igre u ne tako velikom svijetu i s barem 50 sati gameplaya...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 15:28 (Dupein).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Dupein kaže...

Ne znam kako vi, ali ja sam sam se već nakon svih ovih open world rpg-ova poput Horizon Zero Dawn, Witchera 3, Dragon agea3, Watch Dogsa i pogotovo Assassins creeda zaželio jedan dobar, grafički savršen, linearan rpg.

 

Te igre su mi najbolje u prvoj trećini, tj. u onom trenutku kad započnu, kad si bačen u taj velik svijet i počinješ istraživati. Nakon nekog vremena kad saznaš da ti igra više ništa novog neće ponuditi, uvijek isti 'point of interesti', idi tamo do oznake na karti, obavi to, vrati se po novac, fetch questovi ili missing persons questovi , zatim otkrivanje novog područja opet s istim radnjama... Sve ove igre nakon nekog vremena dosade kad si u tom svijetu, pa samo žuriš stiskati fast travel da završiš glavni quest. To mi se događalo i u Witcheru 3, nemojte me krivo shvatiti, W3 je daleko bolja od zadnjeg AC-a, ali opet me taj interes za otkrivanjem nečeg novog pustio nakon negdje 30 sati gameplaya jer ne uvodi se u igru nikakva 'uuu jebote' novost pa da opet dobiš onu volju kao na početku igre. HZD je divna ali dosadna igra, a najgore je što ti proklete mašine ne daju da uživaš u šetnjici lijepim krajolikom pa ti navuku još i još i još mašina s kojim se moraš boriti i ajde sad opet harvestaj biljke da si nadopuniš ammo i opet otpočetka tako.

 

Jedna od rijetkih igara koje me baš uspjela držati pred ekranom i koju sam jedva čekao da ju opet zaigram su kratki Uncharted 4 ili Tomb Raider, naoko open world igra ali nije, rekao bih da su sasvim dovoljne mape da ih ne istražuješ predugo i nemoraš se vraćati istim putevima, eh kad bi se netko primio rpg igre u ne tako velikom svijetu i s barem 50 sati gameplaya...

 

 Slazem se u neku ruku ali Witcher 3 je ipak vidljivo drugaciji od standardnih filler-bloat open world naslova... U smislu da je velika vecina contenta odlicna. Side questovi odlicni, easter eggovi na sve strane, hrpa skrivenih questova koje neces naci ako samo sljedis waypointe i questove, prakticki u svakom kutku imas nesto za vidjeti. Iako su cak i u njemu pretjerali sa nepotrebnim points of interest, pogotovo u Skellige islands u vodi, ali u W3 je to ono, beznacajni slag na tortu, to skupis ak ti je usput ili ak ti trebaju pare, dok ostali open world naslovi takvu stvar nazivaju "contentom".

 

Ali generalno da, i ja sam vise za fokusiranije, manje, linearnije igre nego taj open world sve puniji i puniji bloata, jer ocito rijetko ko zna do napraviti kako spada, a svejedno svi to forsiraju.

10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja samo ne razumijem mindsetting nekih igraca kad su open world igre u pitanju,ok ima puno za raditi ali tko te tjera da radis ?
Ako vec moram u 5 na posao da ustajem ne moram neki side quest ili podrucije da radim ako mi se ne cini zanimljiivo,imam frenda koji na PS pere igre i glavna okupacija mu je skupanje tih tupavih trofeja i platina nekakvih i hvali se sa time kao da je fakultet kvantne fizike zavrsio.

Ljepota igara je sloboda odlucivanja koju imas u nekim situacijama.

Open world igre i side questovi u Horizontu su so-so ali svijet je predivan i tematika zanimljiva i combat je bio dosta napet i dobar.


W3 je imao prosjecan combat ali sve ostalo rula,prvi RPG gdje sam uradio 90% i vise side questova ne jer mi je stalo do trofeja ili playtajma nego jer su bili zanimljivi,smijesni originalni i tako to.

Bloodborne je daleko najbolji combat sto sam ikada igrao i atmosfera je bila nevjerovatna.

Zelda BoTw igras smijes se kao malo dijete i divota bila igrati iako je vecina questova simple as shit divna igra za odigrati.

Svaka ima svoje nesto sto vrijedi poigrati ako imas vremena i novca za sve to.

 
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

OMFFGGG!!!!!!

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Eye In The Sky
Moj PC  
4 0 hvala 4
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Evil Access kaže...

OMFFGGG!!!!!!

 sta se događa?

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Reako bih Cyberpunk GTA style game, sa svijetom i sve i vozila i vertikalno i sve i ludo izgleda omg...................

Eye In The Sky
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.6.2018 23:46 (Evil Access).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

ovo je u opisu videa na youtubeu :

 

Cyberpunk 2077 is a narrative-driven, open world RPG set in the most vibrant and dangerous metropolis of the future — Night City. You play as V, a hired gun on the rise, who just got their first serious contract. In a world of cyberenhanced street warriors, tech-savvy netrunners and corporate life-hackers, today is your first step to becoming an urban legend.

 

 

sve mi je iznad očekivanja, jedino me jedna stvar brine, dosad se stalno pričalo o više klasa i nagađalo se da sami pravimo svog lika, nije mi problem da ne možemo birati ime, vidim da ćemo se zvati V, ono što me malo muči je ovo "hired gun", jer iz toga nekako zaključujem (nadam se da sam u krivu) da nam je već unaprijed određena klasa. nadao sam se da ćemo moći birati između baš raličitih, jer se govorilo o netrunneru, nomadu, corporate, rocker boy i još par drugih, ali u svakom slučaju ne sumnjam u umjetničko djelo nulte kategorije

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 0:19 (null).
Moj PC  
6 0 hvala 6
7 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

pravo osvježenje nakon EA i sličnih prosera od kompanija.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

Pa već je pronađen hint negdje koji kaže da ćemo praviti svog lika. A što se tiče klasa treba sačekat gameplay i hoće li uopće biti klasa u igri.

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Evo sa PC gamer stranice vezano uz klase :

 

This all suggests he's an Edgerunner. In the Cyberpunk universe these folk are essentially lone wolf mercenaries and rebels who take dangerous jobs for payment and for fun. This is an awesome character to play in a sprawling cyberpunk RPG, of course. They can work for anyone, but it's a dangerous life. The trailer ends with our samurai fleeing from pursuers driving a deeply uncool and inferior car.

 

There's a quirk here. CD Projekt RED has suggested that you can create your own character and select your own class, so our samurai Edgerunner may only be one of a number of characters you could choose to create. In the pen-and-paper game classes—or 'roles', as they're known—include nomad, netrunner, solo, fixer, corporate and more. These roles are characterised throughout the trailer, in the augmented guy who gets drawn-on at a bar, the gangster trapped in an shootout in an alley, and more.

 

https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-trailer-hints-at-character-classes-and-combat-zones/#comment-jump

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mancekk kaže...

Evo sa PC gamer stranice vezano uz klase :

 

This all suggests he's an Edgerunner. In the Cyberpunk universe these folk are essentially lone wolf mercenaries and rebels who take dangerous jobs for payment and for fun. This is an awesome character to play in a sprawling cyberpunk RPG, of course. They can work for anyone, but it's a dangerous life. The trailer ends with our samurai fleeing from pursuers driving a deeply uncool and inferior car.

 

There's a quirk here. CD Projekt RED has suggested that you can create your own character and select your own class, so our samurai Edgerunner may only be one of a number of characters you could choose to create. In the pen-and-paper game classes—or 'roles', as they're known—include nomad, netrunner, solo, fixer, corporate and more. These roles are characterised throughout the trailer, in the augmented guy who gets drawn-on at a bar, the gangster trapped in an shootout in an alley, and more.

 

https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-trailer-hints-at-character-classes-and-combat-zones/#comment-jump

 

 

zvuči sve dobro onda, da se razumijemo ovaj protagonist trailera meni odgovara odlično, hired gun, brineš za sebe rješavaš prljave poslove okolo, kao da sam ja birao, i kako tip izgleda i auto i sve, baš je po mom ukusu. al se ipak nadam da ćemo imati mogućnost izbora, baš bi volio biti rockerboy :D

 

ono što stvarno treba imati na umu je to da je CDPR naglasio da nećemo biti neki epski lik koji će spasiti svijet i mijenjati ga na bolje, nego ćemo brinuti o sebi i svojim poslovima i snalaziti se u đungli night citya, i kad stavim to u kontekst ovog svijeta viđenog u traileru totalno sam oduševljen, samo još da nam je vidjeti barem 3-4 minute gameplaya

6 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Trice kaže...

pravo osvježenje nakon EA i sličnih prosera od kompanija.

 

 

 Usporedimo ovaj trailer s onim Anthem govancem. Bioware se pao na najniže grane.

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

vidim da dosta ljudi serucka po igri (već) kao da je prešareno i nije dovoljno mračno. pa mislim većina trailera se događa tokom dnevnih sata, one dvije tri brze scene po noći izgledaju odlično, imat ćemo izmjenu dana i noći kao i sve moguće vremenske uvjete, tako da ćemo imati i sunčan dan i kišovitu noć. to ako bi neko htio da je cijelo vrijeme noć i da pada kiša ko u blade runneru je druga stvar, ovdje nije tako.

 

ovaj svijet je baš onaj kaki je mike pondsmith napravio, nisu svi tmurni i sivi, nego šareni, različiti i opasni

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

dobro za dizanje hypa, lose jer jos nema gameplay filmica... 

It's not who you are, it's who you know.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

dobro za dizanje hypa, lose jer jos nema gameplay filmica... 

 

dobro je što je trailer "game engine footage"

 

CDPR je uzeo o nekoliko onih tajnih soba gdje se prikazuju demoi iza zatvorenih vrata, tako da vjerujem da ćemo vidjeti i malo gameplaya, a gotovo sam siguran da ćemo čuti impresije nekih novinara

13 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Daleko je ta 2077..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

neki su uvjereni da su ovo potvrđene klas:

 

https://i.redd.it/44cp3qnfc9311.jpg

 

a jesam nahajpan

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

na službenom twiteru cyberpunka: https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1006405506179579905?s=09

 

 

 

ako neko ne može vidjeti piše ovo dolje.

 

There’s more to comeE3 2018 starting tomorrow. to je pisalo jučer, a danas je prvi dan e3, počinje za jedno 5 sati.

 

sigurno stiže novih informacija, uvjeren sam da će biti potvrđen kakvu ćemo imati perspektivu u igri, a vjerujem da će i doći gameplay 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Ipak sam očekivao da će igra imati nešto mračniju atmosferu, gotovo horor cyberpunk s androidima, kao u stilu dva Bladerunner filma, gdje je i za vrijeme dana još uvijek nekako mračno. Ovo iz trailera mi malo šareno, prva asocijacija koja mi se u tikvi pojavila je bila 'šareni razigrani Ready player one za Stranger things pušioničare'

 

Narator iz trailera me pak podsjeća na čiku duke Nukema, pomalo cheesy guy. No ne sumnjam u gameplay, daj sim!

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice