Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 584.678
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
_itsmoriarty kaže...

ma joj jako mi te zao sto imas G seriju Intela i 970 

 

 

za ta tri kompa koja imas mogo si slozit jedan kako spada, a ne tu pizdit sto neko ima komp skup ko auto 

 

 

 

 taj zidni svjetlosni uređaj, moze neki link di si to nabavio. trazim nesto slicno za sobu :D

16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
_itsmoriarty kaže...

ma joj jako mi te zao sto imas G seriju Intela i 970 

 

 

za ta tri kompa koja imas mogo si slozit jedan kako spada, a ne tu pizdit sto neko ima komp skup ko auto 

 

 

 

 Dali ti tu sobu koristiš ili je tako samo za slikanje?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kad vidim da netko ima 1200W napajanje na vulgaris konfiguraciji - ja bih to slao na psihijatriju...

Freak Show Inc.
 
3 1 hvala 0
6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

_itsmoriarty  give them some aloe vera, because they got burned. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
blackdevil kaže...
_itsmoriarty kaže...

ma joj jako mi te zao sto imas G seriju Intela i 970 

 

 

za ta tri kompa koja imas mogo si slozit jedan kako spada, a ne tu pizdit sto neko ima komp skup ko auto 

 

 

 

 taj zidni svjetlosni uređaj, moze neki link di si to nabavio. trazim nesto slicno za sobu :D

 nanoleaf aurora

6 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Kad vidim da netko ima 1200W napajanje na vulgaris konfiguraciji - ja bih to slao na psihijatriju...

 imao Corsair 850M poceo nesto zajebavati, i uzeo ovaj, mene od viska glava ne boli ionako radim u trgovini gdje imam popust na sve te stvari tako da ono. platio sam ga ko kad sam nekad platio taj corsair od 850

7 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
_itsmoriarty kaže...

¸......

 

Laminat ti nije nešto. Mogo si i bolji kupit kad vec imas para 

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nisam skužio da je naslov teme : poslikaj mjesto otkud se javljaš na forum i igraš igre 

 

btw koji vam je najbolji setup za warzone? 

trebaju složit da loadut skuplje košta i koji je klinac da kill dobije ko zavšri a ne ko ga sruši?

 

tako je u vsim br igrama, samo cod fantazira, ja srušim ovi loleki završavju i beru killove.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ima li jos netko problem.....udje tu i tamo al vecinom me izbaci

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Nisam skužio da je naslov teme : poslikaj mjesto otkud se javljaš na forum i igraš igre 

 

btw koji vam je najbolji setup za warzone? 

trebaju složit da loadut skuplje košta i koji je klinac da kill dobije ko zavšri a ne ko ga sruši?

 

tako je u vsim br igrama, samo cod fantazira, ja srušim ovi loleki završavju i beru killove.

 m4 sa 50 ili 60 metaka plus onaj holo sa varijabilnim 4x zoomom i ax50 koji bi trebo izgrindat da bude bolji

i

mp5 sa 10mm mecima i subsonic cijevi + ax50

4 godine
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Oce'l meni radit warzone na PC-u bez nekih lagova?

 

Graficka: MSI Nvidia GTX 960 4GB
Procesor: Intel i5 4690k
Hlađenje: BeQuiet Pure Rock
Matična: Gigabyte Z97 Gaming 5
Ram: Kingston 8GB 1866Mhz
Hard disk: WD Blue 1TB
Napajanje: CoolerMaster G550M
Kučište: NZXT S340

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Nisam skužio da je naslov teme : poslikaj mjesto otkud se javljaš na forum i igraš igre 

 

btw koji vam je najbolji setup za warzone? 

trebaju složit da loadut skuplje košta i koji je klinac da kill dobije ko zavšri a ne ko ga sruši?

 

tako je u vsim br igrama, samo cod fantazira, ja srušim ovi loleki završavju i beru killove.

 mislis reci ja srusim a ti zavrsis kao jucer 2-3 puta :D

11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Stane256 kaže...

Oce'l meni radit warzone na PC-u bez nekih lagova?

 

Graficka: MSI Nvidia GTX 960 4GB
Procesor: Intel i5 4690k
Hlađenje: BeQuiet Pure Rock
Matična: Gigabyte Z97 Gaming 5
Ram: Kingston 8GB 1866Mhz
Hard disk: WD Blue 1TB
Napajanje: CoolerMaster G550M
Kučište: NZXT S340

 Vjerojatno hoce ....al ce proc bit zakucan na 100%  i vjerojano ce diskord štekat.....tak je meni bilo na i5 3570k na 4.2 ghz i r9 270x

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
i mene izbacuje stalno, igram par minuta i onda me izbaci i ne možeš se vratiti u game nego ponovo
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozdrav!

Sori što upadam u temu, napravio sam novu temu na forumu što se tiče Warzone-a (klik: Call of Duty: Warzone) pa možemo tamo pisati sve što nas zanima da ne spamamo ovdje u temi Modern Warfare. Pozdrav!

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dennocro kaže...
fila2208 kaže...

Nisam skužio da je naslov teme : poslikaj mjesto otkud se javljaš na forum i igraš igre 

 

btw koji vam je najbolji setup za warzone? 

trebaju složit da loadut skuplje košta i koji je klinac da kill dobije ko zavšri a ne ko ga sruši?

 

tako je u vsim br igrama, samo cod fantazira, ja srušim ovi loleki završavju i beru killove.

 mislis reci ja srusim a ti zavrsis kao jucer 2-3 puta :D

 A pa da, žalim, se a ne mogu nikog ubit, to je zapravo napravljeno za nas loše koji jadnike po podu završavaju, a vi bolji ne dobijete ništa za to 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... igra raspolaze tolikim arsenalom oruzja, oni u low level loot stavili dvije ar puske, jedan smg, jedan lmg, koji snajper?... bas me zanima kojom logikom???... samo jos jedna sitnica koja zahtjeva promjenu...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Da li si rijesio taj problem stuteringa. Ja imam GTX 1550 ti 4gb graficku. Stavim sve na high bude nekih 70fps, sve ide fino dok ne zapucam. Onda pocne lagati prvo zvuk i budu veliki frame dropovi koji traju mzd sekund dva, al jako puno smeta u igri. Ako neko ima neko rjesenje.
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel netko zna problem sa gtx 1050 zasto izbaciva iz igre.Prijatelj nemoze uci ni igru kako treba odamh ga izbaci radi se o laptopu sve je pokusao i nove drivere ali nista ne uspijeva.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2020 19:35 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni se jučer igra rušila ali danas radi bez brige.. jedino kaj sam povećao antialising... Dal to ima veze nemam pojma..

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...

... igra raspolaze tolikim arsenalom oruzja, oni u low level loot stavili dvije ar puske, jedan smg, jedan lmg, koji snajper?... bas me zanima kojom logikom???... samo jos jedna sitnica koja zahtjeva promjenu...

 Izuzetno čudna odluka za takvo što...ralnije bi bilo rasipati oružja u 3-4 tiera i stavit neke blueprintove po rarity te dići cijene loadouta i stavit ga na osobnoj razini da je 10k, a za team 20k.

 

 

Svi igraju svoje ar+ sniper loadout maltene. Smiješan vid balansa.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
Tallahassee kaže...

... igra raspolaze tolikim arsenalom oruzja, oni u low level loot stavili dvije ar puske, jedan smg, jedan lmg, koji snajper?... bas me zanima kojom logikom???... samo jos jedna sitnica koja zahtjeva promjenu...

 Izuzetno čudna odluka za takvo što...ralnije bi bilo rasipati oružja u 3-4 tiera i stavit neke blueprintove po rarity te dići cijene loadouta i stavit ga na osobnoj razini da je 10k, a za team 20k.

 

 

Svi igraju svoje ar+ sniper loadout maltene. Smiješan vid balansa.

 ma debili trebali su stavit sve zivo ko pickup, ovako igram samo praktički sa m13, scar i mp7 na početku, a poslije tako i tako pokupim svoj loadout

9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dreadmoore kaže...

Jel netko zna problem sa gtx 1050 zasto izbaciva iz igre.Prijatelj nemoze uci ni igru kako treba odamh ga izbaci radi se o laptopu sve je pokusao i nove drivere ali nista ne uspijeva.

 

 Meni to cesto radi (PS4 slim ) nakon prisilnog updatea prije mjesec dana od tada je to svakodnevnica! Poludim, stalno error conection, i na co-op i multiplayeru. Ponekad pomogne kada resetiram ruter i PS4, ne kuzim u cemu je problem. Dok nije bio taj prisilni update ( prisilni jer nisam dao dopustenje da skine update, nego cim je doso izbacilo me iz igre i automatski skidalo update, iako u postavkama nemam ukljucenu automatic update ). Do tada sve  je bilo super glatko, cudio sam se kako sve stima! Ali eto svemu lijepom dodje kraj!  Razmisljo sam da sve izbrisem i opet sve na novo, ali se opet nadam da ce koj novi update to rijesiti, iako sumnjam! Zao mi je jer bi izgubio sav napredak, ali kad bi znao da bi to popravilo situaciju NP odmah bi to ucinio a ovako se samo nadam i nadam! 😊✌️

Odmori se u Istini! 😊
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 4:25 (veseli007).
7 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Samo da čestitam Friday  Svetog Patrika  

Pomozbog bratjo

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Neuk kaže...

Samo da čestitam Friday  Svetog Patrika  

Pomozbog bratjo

 

Zahvaljujem

 

Parada je sluzbeno otkazana ali uzdamo se u irsku snalazljivost kako bi sto bolje prosirili coronu

Freak Show Inc.
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
Neuk kaže...

Samo da čestitam Friday  Svetog Patrika  

Pomozbog bratjo

 

Zahvaljujem

 

Parada je sluzbeno otkazana ali uzdamo se u irsku snalazljivost kako bi sto bolje prosirili coronu

 

s obzirom kolko se cuge popije na paradi vjerujem da  ne bi bilo nikakve mogućnosti za zarazu

7 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Cansee kaže...
Friday kaže...
Neuk kaže...

Samo da čestitam Friday  Svetog Patrika  

Pomozbog bratjo

 

Zahvaljujem

 

Parada je sluzbeno otkazana ali uzdamo se u irsku snalazljivost kako bi sto bolje prosirili coronu

 

s obzirom kolko se cuge popije na paradi vjerujem da  ne bi bilo nikakve mogućnosti za zarazu

 

Nacionalna strategija:  "Udušimo Koronu u pivu" ?

15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kolko ima igra sa Warzone djelom? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kod mene 162gb

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MGloc kaže...

Kod mene 162gb

 

Kod mene 163

Freak Show Inc.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice