Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 582.686
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Del_Boy97 kaže...

meni se niš ne skida, nema patcha

 Pa u 19:00 ide ako se ne varam.

10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...
Del_Boy97 kaže...

meni se niš ne skida, nema patcha

 Pa u 19:00 ide ako se ne varam.

 nisam znao, hvala

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

48.20GB da fuk???

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

48gb se pocelo skidati, 5mbit-a internet...ovo ce potrajati

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Eto mene opet... red je da se zahvalim svima koji su se trudili pomoći, prije svega Valentinu... jedan poziv službi za korisnike je bio dovoljan da rješim problem a problem je bio u Internetu dakako... dakle da bih igrao igricu morao sam se spojiti na neki VPN... i tako je je jedino funkcioniralo... nakon svih mogućih rješenja koje sam probao idem prčkat po routeru kad ono ne mogu sam postaviti i otvoriti portove i zovem ja  njih... vele oni nema problema mi ćemo to riješiti za vas jer u routeru nema mogućnosti i čim je to napravljeno NAT je Strict i od onda konačno uživam u igrici... eto puuuno hvala svima u forumu što smo zajedno došli do nekog rješenja... i malo je pomogao A1 ....

11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

znaci nisam jedini sa 48gb, vidim neki pisali 20 kad ono 48, sva sreca skida 10mb/s pa ce biti uskoro

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Pa jel nebi trebao biti NAT Open barem je meni tako i radi normalno igra. Nego 48gb nije normalno nikako za jedan update al ajde.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja skinuo patch i koliko vidim dobra stvar dodali 10 mjesta za loadout oružja i dodali crosbow pod marksman rifle  samo ga treba otključati. Treba 25 kilova s marksman puškom s reflex optikom. To je prvo što sam vidio na brzaka. Novih mapa nisam vidio ali patch je bio stvarno velik pa nisam siguran što sve ima unutra.

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Evo sve 

https://www.infinityward.com/news/2020-01/MW_Patch_Notes_Jan_22

 

Neznam sto ne dodaju bar 5 mapa neka budu i sa starih codova bolje su nego ove. I zasto nema demolition mod. I zasto nemgu glasati za mapu...ah sve neki minusi a igra mi inace dobra.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2020 22:05 (CroVandal).
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni je glupo što nema glasanja, al recimo sad da nema ponavljanja mape, da automatski kad zavrsi mapa da predlozi recimo ostale dvije po redu. Nekad me živcira to što kad igram SD zamjeni mi ekupi, automatski nađe drugu ekipu. Napravit nešt recimo kao profi mod, tipa promod. Jer oni marvani sa onim štitovima na SD-U me živciraju, samo mi još fali martrydom. Ograničit neke perkove, ali vjerujem da bi taj mod krepao za par dana, jer ne bi nikom bilo zanimljivo igrat.  Ima tih sitnica koje bi se dale riješit i bilo bi to oke, ne može niti će biti kao stari cod, ali barem da igram sa nekim guštom.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

TRI STAVKE POD WHATS NEW I PATCH BUDE 48GB

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
maxis kaže...

Ja skinuo patch i koliko vidim dobra stvar dodali 10 mjesta za loadout oružja i dodali crosbow pod marksman rifle  samo ga treba otključati. Treba 25 kilova s marksman puškom s reflex optikom. To je prvo što sam vidio na brzaka. Novih mapa nisam vidio ali patch je bio stvarno velik pa nisam siguran što sve ima unutra.

 Dopuna za crosbow treba 5 kilova u 25 različitih partija  s marksman puškom i reflex nišanom. S obzirom da te puške nisu baš nešto i još s tim reflex nišanom ipak treba malo više vremena za otključati.

sake08
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Del_Boy97 kaže...

TRI STAVKE POD WHATS NEW I PATCH BUDE 48GB

 I dalje nikako da dokučiš da veličina updatea nema veze s promjenama. Možda je cijeli battle royal ili nove mape ubačeno, pa će otključavat kako sezona dva kreće.

Čudnovato da su toliki upddatei i stvarno je nezgodno ako imaš manju brzinu, ali igra ne zauzima sad 48gb više već overwritea neke dokumente očito.

 

Mislim ne mogu reć, ali ko ima 5mbita bome će se načkati nažalost, ali dobro, valjda će postati jasno zašto tako veliki update rade.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kurcev update... Taman mislio malo pucati. A ono skida pola svemira

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

A da, nama su utrpali cijeli spec ops na skidanje i šta još nezz, a konzole 13-15gb patch.

 

Nekako sam dojma da igra lošije radi, znam imati 3-4 hita s puškom koja udara 34dmg što nema smisla, ili 3 s odenom na blizu što opet ne drži vodu kad je 51dmg.

 

Smiješno, samo hitovi, a ljudi neće da padnu. Još treba da useru netcode koji je ionako bananast i prikrivenm brzim ttkom.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ovaj zadnji update sve je pokvario! Mislim da mi je sve izbriso, jer na novo skida multiplayer pack2 i special ops2 koje sam skinuo kad sam kupio igru! 19.10.2019 koje s**nje. 

 

Skuzit cu cad skine, ali puno njih na netu ima slican problem, da nemogu pokrenuti igru ili da su izgubili sav progres. 

 

EDIT: SVE JE TU, NEMAM NIKAKVIH PROBLEMA ! :))

 

Bez veze, tako lako im  se podkrade bug, a toliko novca zaradjeno! :(

Odmori se u Istini!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 11:33 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

možda i najgori update do sad kojim su sjebali masu stvari, prešutili neke stvari...

 

ne znam čemu, zašto, kako i radi koga, ali poslušajte video pa ćete vidjeti. 

Moram reći da sam jako razočaran,. nakon mjesec dana očekivao sam veliki patch da dodaju masu stvari, a oni izdaju takvo što...užas

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Smrdi na polagani ali sigurni uninstall...

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Hoće netko kupit acc sa tom igrom za 150kn?

Kupljena je preko vpna.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Lagani uninstall......

Sreća je put, a ne odredište.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 20:19 (goodie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

navodno da je u tih 50gb cijeli battle royale koji izlazi sredinom 2mj, navodno. E sad jel leak, ili izmišljeno nezz.

U svakom slučaju, neću obrisati igru, kažem jedina je koja još uvijek okupi 4-5 ljudi navačer pa je dobra zeza, iako je zadnji patch downgrade.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Novi cod je meni dobar , ali ne razumijem zašto ne naprave nešto slično ko promod i competitve , pa to bi diglo popularnost igre , veseli me batlle royal , ali puno više žudim za nekim competitvom i ne razumijem zašto ga ne uvedu .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
morbida kaže...

Novi cod je meni dobar , ali ne razumijem zašto ne naprave nešto slično ko promod i competitve , pa to bi diglo popularnost igre , veseli me batlle royal , ali puno više žudim za nekim competitvom i ne razumijem zašto ga ne uvedu .

 Zat jer nažalost 95% playerbasea je casual igrač koji je sretan kad dobije kill na claymorici dok je zakampan na rubu mape.

dok god takvi uživaju u tim svojim igricama, neće forsat competitive za šire mase što je žalosno. Guraju neke ekipe, prodaju charmove od njih, ali nama nedaju ranked settings.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

48gb update 

 

Bas mi je drago sto ne igram ovo smece od igre, i to bez ikakvog promoda/competitiva.

Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Očekivat od modova promod bi bilo fantasticno, al kad si razmislim, bio bi to mrtav mod. igrao bi se dost kratko, jer bez ekipa i dedicated servera ovo ne vrijedi. Kad se sjetim početaka na call of duty 2 2006. godine i coda 4 2008.-2009. lan party, svaka vukojebina, cod.hr dok je bio, klanova mali milion, CB, ESL, night cupovi. Kad se sjetim, navecer sa ekipom na team speaku zajebancija. Volio bi se vratit u to vrijeme samo na jedan dan. Sve ovo na stranu, igra je super i volim ju odigrat, ali sa izlaskom novog coda ovo ce postat jos jedna u nizu pucačina i priča kako se moglo i da se moglo napravit nešt da se spojimo na xfire i oderemo SD sa ekipom.

 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

sto je tocno dedicated server?

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
WukongFtw kaže...

sto je tocno dedicated server?

 Kada se cod4 igrao svatko je mogao imati svoj server i uredit ga onako kako želi , naravno morao si platit za to , trebao si naći dobar hosting i plačati svaki mjesec taj server i onda si ti sa tim serverom mogao uradit šta želiš , npr dodavat skinove, ubacit glazbu , kad platiš onda si vlasnik servera i onda moraš i kontrolirati da li netko haxa , npr mogao si uslikat igrače sa servera i onda si mogao vidjeti na slici da li netko od njih ima wallhack (pod uvjetom da svaki igrač ima anti aliasing isključen, ali naravno da je bilo i wallhackova koje si mogao platiti da se ne vidi na slici , ali to je bilo rijetko) .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.1.2020 18:52 (morbida).
8 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
morbida kaže...
WukongFtw kaže...

sto je tocno dedicated server?

 Kada se cod4 igrao svatko je mogao imati svoj server i uredit ga onako kako želi , naravno morao si platit za to , trebao si naći dobar hosting i plačati svaki mjesec taj server i onda si ti sa tim serverom mogao uradit šta želiš , npr dodavat skinove, ubacit glazbu , kad platiš onda si vlasnik servera i onda moraš i kontrolirati da li netko haxa , npr mogao si uslikat igrače sa servera i onda si mogao vidjeti na slici da li netko od njih ima wallhack (pod uvjetom da svaki igrač ima anti aliasing isključen, ali naravno da je bilo i wallhackova koje si mogao platiti da se ne vidi na slici , ali to je bilo rijetko) .

A mogo si i od doma slozit, tko je imao oke upload. Ja sam mogo drzat do 10 ljudi bez problema tak da nisam placao nista. Za frendove i mene bilo je dobro. Naravno svakakve modove smo koristili.

To mi u ovoj igri fali nekakav dobar promod jer nemam volje vratit se ovom kaosu

16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

O jebali ih shaderi vise!!!

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

To sa shaderima mi nikako nije jasno uvijek se nesto skida instalira nisu normalni.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice