Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 581.813
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
maxis kaže...

 Fila napadaš čovjeka bez veze. Rekao je istinu sviđalo se to tebi ili ne. Sjećam se koliko si ti vajnao na temi BF 5 pa si već bio većini naporan i ljudi su  to trpili. Sad je obrnuta situacija pa si ti našao braniti ovu igru koja budimo realni daleko je od top proizvoda. S obzirom da su ju razvijali 3 godine morala je biti skoro perfect. Ne moraš se odmah osjetiti napadnut ali ako već ti imaš pravo na svoje mišljenje dozvoli to i drugima. Uz sve svoje mane meni je igra dobra ali neće biti na duže staze ako neke stvari brzo ne srede.  Ne bih se složio da je BF5 poluproizvod sada kad su popravil puno stvari ,izbacili Pacific mape... Na početku je to bio slučaj ali sada nije pa ne znam zašto ti je žao novaca ?  Ja sam se zaželio cod-a pa igram MW ali bacim i koju partiju BF 5jer

ipak iako su na brzinu izbacili igru koja nije bila spremna sad je po meni dobra. Gledano tehnički,grafički , kompleksnosti itd BF 5 je po meni puno zahtjevniji posao od ovog MW i trebali su to puno bolje napraviti. Neka ljudi pišu svoje mišljenje pa kakvo god bilo.Ja pročitam nije nikakav problem. Svatko ima svoje argumente ali na kraju meni su moji najvažniji i ja odlučujem za sebe što mi se sviđa i što je dobro.

 Nigdje ga nisam napao, nego čovjek sudi igru putem gameplay videa i odigrane bete, to je malo smiješno, ništa više.

 

 

vajnao sam da, jer nakon godinu dana bf5 je sad dobra igra, s nekakavim sadržajem, za mene prekasno, iskreno mi ju se više ne pali. Možda nagodinu kad se zaželim bf-a.

Svi ste zaboravili šta su servirali na početku i prodali nam pod punkrvni nastavak.

Ja sam prvi iznio ovdje dojmove i popljuvao segemnte igre koji to zaslužuju.

Ne branim ja cod kao takav, iskreno me boli kifla, nego mi nije jasno kako netko ima toliko volje pričati o igri koju nije probao. I ne, argument, nisam probao, ali znam, nije argument.

 

O tome se radi, a ne o tome da ja branim igru. Cod kao franšiza i activision su money grabbing machine i to je činjenica.

Igra ima rok terajanja 365 dana i to je isto činejnica.

Oće je popeglati, upucat sadržaj, nedodat mikrotransakcije, ostaje da vidimo.

 

Kill Frenzy kaže...

kakve veze ima kakva je igra kad ju je platio samo 200kn

 Rugamo se rugamo, ali kume, i ti si me davio na privat, e kolega kako si to kupio preko rusije i ja bi 

 

Realno zabavna igra koja treba masu sadržaja, konstatan update i obavezni competitive mode da preživi i tu godinu.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 0:10 (fila2208).
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
maxis kaže...

 Fila napadaš čovjeka bez veze. Rekao je istinu sviđalo se to tebi ili ne. Sjećam se koliko si ti vajnao na temi BF 5 pa si već bio većini naporan i ljudi su  to trpili. Sad je obrnuta situacija pa si ti našao braniti ovu igru koja budimo realni daleko je od top proizvoda. S obzirom da su ju razvijali 3 godine morala je biti skoro perfect. Ne moraš se odmah osjetiti napadnut ali ako već ti imaš pravo na svoje mišljenje dozvoli to i drugima. Uz sve svoje mane meni je igra dobra ali neće biti na duže staze ako neke stvari brzo ne srede.  Ne bih se složio da je BF5 poluproizvod sada kad su popravil puno stvari ,izbacili Pacific mape... Na početku je to bio slučaj ali sada nije pa ne znam zašto ti je žao novaca ?  Ja sam se zaželio cod-a pa igram MW ali bacim i koju partiju BF 5jer

ipak iako su na brzinu izbacili igru koja nije bila spremna sad je po meni dobra. Gledano tehnički,grafički , kompleksnosti itd BF 5 je po meni puno zahtjevniji posao od ovog MW i trebali su to puno bolje napraviti. Neka ljudi pišu svoje mišljenje pa kakvo god bilo.Ja pročitam nije nikakav problem. Svatko ima svoje argumente ali na kraju meni su moji najvažniji i ja odlučujem za sebe što mi se sviđa i što je dobro.

 Nigdje ga nisam napao, nego čovjek sudi igru putem gameplay videa i odigrane bete, to je malo smiješno, ništa više.

 

 

vajnao sam da, jer nakon godinu dana bf5 je sad dobra igra, s nekakavim sadržajem, za mene prekasno, iskreno mi ju se više ne pali. Možda nagodinu kad se zaželim bf-a.

Svi ste zaboravili šta su servirali na početku i prodali nam pod punkrvni nastavak.

Ja sam prvi iznio ovdje dojmove i popljuvao segemnte igre koji to zaslužuju.

Ne branim ja cod kao takav, iskreno me boli kifla, nego mi nije jasno kako netko ima toliko volje pričati o igri koju nije probao. I ne, argument, nisam probao, ali znam, nije argument.

 

O tome se radi, a ne o tome da ja branim igru. Cod kao franšiza i activision su money grabbing machine i to je činjenica.

Igra ima rok terajanja 365 dana i to je isto činejnica.

Oće je popeglati, upucat sadržaj, nedodat mikrotransakcije, ostaje da vidimo.

 

Kill Frenzy kaže...

kakve veze ima kakva je igra kad ju je platio samo 200kn

 Rugamo se rugamo, ali kume, i ti si me davio na privat, e kolega kako si to kupio preko rusije i ja bi 

 

Realno zabavna igra koja treba masu sadržaja, konstatan update i obavezni competitive mode da preživi i tu godinu.

 

 

 

12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Evo kako se taktički kempa sa SCARom

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Sto se tice call of duty fanboya to sam sigurno ja i to onako najveci koji postoji...

 

Imam doslovno sve i jedan originalni cod od coda 2 ukljucujuci i 2..

 

pa ako netko hoce mozemo odigrati bilo koji nastavak :)

ali fakat mozemo se svi sloziti igra nije savrseno. dosta ljudi se ne svida i dosta ljudi se svida..

 

Pa eto mislim da tu mogu reci pokoju rijec s obzirom da sam ipak igrao svaki hebeni nastavak po najmanje 50-tak sati (tolko su mi neki bili shit)

Cak sam recmo advance warfare kupio i na ps4 i na pcu tako da imam i nekih duplih :)

 

TTK je meni savrsen.. i ovo je isto kao i u cod 4 ne vidim razliku...

Igra ima problema s balansom i zvukom to je jedino sto ja onako jako zamjeram i to ce srediti..

Jako je ponavljajuca i igriva, koliko frustrira toliko je i volim.

 

Velim nismo svi isti i svako to gleda iz svog kuta, opet mozda sam fakat malo presubjektivan jer obozavam COD kao takav i kupim svaki naslov bez obzira na sve. Ako nista gotovo u svakom nastavku sam uzivao u sp kampanjama.

I da platio sam igru 60 eura i nije mi zao.

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 8:24 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Pa koliko se sjećam u beti svi hvalili kako je ttk dobar i kako ljudi super padaju...ako se dobro sjećam....

 Beta je bila čisto nešto drugo.Ljudi nisu ni približno toliko kempali,htjeli su upoznati mape,oružja,fućkalo im se za kd omjer.Sad je to druga priča. Nije mi samo jasno jel su developeri probali to igrati?Onu dernjavu na koju ne možeš utjecati kad se ugleda protivnik? Ne smeta meni u principu ni brzi ttk ali uz ovaj netcode i kempanje malo usporavanje ttk bi po meni poboljšalo gameplay.

sake08
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

Svaka mu je na mjestu.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 15:09 (Soldier977).
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Soldier977 kaže...

 

Svaka mu je na mjestu, igra ima premali skill gap i kao sto su sami iz IW-a rekli da je veliki fokus na tome da se "novi igraci" osjecaju dobro zato i je takav m4/725/claymore spam fest.

 

Jebem ti ja ova vremena da se svako mora osjecati "DOBRO", kak je to nekad bilo jednostavno igraj CS ili Quake tako dugo dok ne budes dobar a ne ovo danas svi specijalci se moraju osjecati DOBRO

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 15:06 (dad0r).
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dad0r kaže...
Soldier977 kaže...

 

Svaka mu je na mjestu, igra ima premali skill gap i kao sto su sami iz IW-a rekli da je veliki fokus na tome da se "novi igraci" osjecaju dobro zato i je takav m4/725/claymore spam fest.

 

Jebem ti ja ova vremena da se svako mora osjecati "DOBRO", kak je to nekad bilo jednostavno igraj CS ili Quake tako dugo dok ne budes dobar a ne ovo danas svi specijalci se moraju osjecati DOBRO

 

 

E tvoja je na svaka na mjestu, pogotovo za Quake.

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dad0r kaže...
 

Svaka mu je na mjestu, igra ima premali skill gap i kao sto su sami iz IW-a rekli da je veliki fokus na tome da se "novi igraci" osjecaju dobro zato i je takav m4/725/claymore spam fest.

 

Jebem ti ja ova vremena da se svako mora osjecati "DOBRO", kak je to nekad bilo jednostavno igraj CS ili Quake tako dugo dok ne budes dobar a ne ovo danas svi specijalci se moraju osjecati DOBRO

Ne samo to, nego se i sumnja da je skill based matchmaking u pitanju. Tako da je puno teže izdominirati jer igraš sa sebi ravnima. Svaka runda mora biti try-hard ako hoćeš dobar score, po meni su quick play trebali ostaviti kako je bio, i ubaciti nekakav ranked, pa onda igraš kaj ti paše u tom trenutku.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Pa tako i treba biti, svatko sa sebi ravnima-najpoštenije. Ako si nov igraš s novima, ako si već dugo vremena u CODu i sličnim igrama igraš sa boljima, tako i tako se brzo nabiju leveli tko zna što radi.

A da i ne pričam kako više ovo izgleda kao Battlefield unazad 5 godina...što je dobra stvar 

14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
mrfloyd kaže...
dad0r kaže...
Soldier977 kaže...

 

Svaka mu je na mjestu, igra ima premali skill gap i kao sto su sami iz IW-a rekli da je veliki fokus na tome da se "novi igraci" osjecaju dobro zato i je takav m4/725/claymore spam fest.

 

Jebem ti ja ova vremena da se svako mora osjecati "DOBRO", kak je to nekad bilo jednostavno igraj CS ili Quake tako dugo dok ne budes dobar a ne ovo danas svi specijalci se moraju osjecati DOBRO

 

 

E tvoja je na svaka na mjestu, pogotovo za Quake.

 Upravo tako, boje se ovoga, vrlo dobar mali video koji objašnjava taj fenomen u MP igrama koje zahtjevaju skill

14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja sam igrao betu na Ps4 pro i to stalno  team deathmatch i sa snajperom. Bilo mi odlično ali sam napravio rage uninstall 1 dan prije kraja bete. Išlo mi na živce što me ti mikro automati ruše u djeliću sekunde iz velike udaljenosti. U redu iz blizine. Ali sa pola mape napravi ttk i ja padam . Nemam vremena za bilo kakvu reakciju. Ako se to ne popravi možda ne nabavim nikad ovo.

shit happens too often
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Slažem se za te sheme da se nitko ne smije osjećati loše, dobro si rekao quake, doom, cs...cod 2.

Ali nakon toga dolazi cetvorka cod s claymore, martydom, last stand... Koji su bili zabranjeni na svim serverima baš iz tog razloga jer su low taktike... Ali ljudi negdje moraju početi i biit dugo njubare dok ne skuze sistem igre. 

Naravno, sacma m4 i claymore ovdje su savršeni, još lezi, jer brzo padaš zbog Ttk i to je to. 

Sve novije igre to rade... Sve degradiraju i poglupljuju i daju za sve exp nagrade da se svi osjećaju super dok igraju, jer ne smije nekom bit povrijedem ego dok gubi, mos mislit. 

 

Ako ikad dođu dedicatedi za cod mw, bit će super zapucati s&d s nekim pravilima, tek onda će možda bit približno onoj razini u cod 2, ako ikad. 

 

Poanta je napravit igru za mase, tu je lova, a ne za šačicu ljudi, kao red Orchestra i battalion, insirgency di igra sacica hardcore ekipe. 

 

Tako da, kužim zašto to sve rade, ali s druge strane, ljute stvarno dobre igrače koji su kažnjeni zbog neceg što nisu htjeli (auto callouti, dizajn mapa za kampere i loš netcode itd). 

 

Mene samo zanima koliki će support igra imati i hoce li popravit sve te stavke. Koje im svi koji su probali igru zamjeraju. 

 

Bumo vidjeli. 

 

Za 200kn super igra, čisto da ne zaboravite 😂 😂 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dad0r kaže...
Soldier977 kaže...

 

Svaka mu je na mjestu, igra ima premali skill gap i kao sto su sami iz IW-a rekli da je veliki fokus na tome da se "novi igraci" osjecaju dobro zato i je takav m4/725/claymore spam fest.

 

Jebem ti ja ova vremena da se svako mora osjecati "DOBRO", kak je to nekad bilo jednostavno igraj CS ili Quake tako dugo dok ne budes dobar a ne ovo danas svi specijalci se moraju osjecati DOBRO

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

jel zna netko kako napraviti invite za fewndove koji su na ps4?? i dali se to uopce moze ili igra baca samo random likove sa konzola??

Inace prvi COD koji sam kupio u zivotu(inace igrac bf-a),ako ima ekipe koja igra casual manje vise moze me dodati na battlenet  IME-storM#2527

dobus
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Znaci saljem frendu zahtjev za prijateljstvo i stalno pise failed. On meni salje i ista stvar. Kako to rijesiti ?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Izgleda da ti nije pravi prijatelj :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Na stranu to, kome god da saljem ista stvar vidim da imaju ljudi s tim problema

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ideš f1

i onda add friend

onda ti otvori koju platformu želiš: activision, blizzard app, psn, xbox. I tu upisuješ onda koga dodaješ.

 

nekad neće, ali sad su serveri malo full pa možda treba da dođe rekevest. Obavezno pazi na slova i brojke moraju bit u imenu s #.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Praetorian1 kaže...

Na stranu to, kome god da saljem ista stvar vidim da imaju ljudi s tim problema

 To se i meni događalo. Ne kužim foru na koju to radi, probao sam sve ponuđeno i jednostavno mi se čini da taj invite sistem radi kak mu se digne.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Zadnja tri dana, ne piše mi točno ko je online, neke ne mogu pozvt iako su online. Red je čekanja za upad. nešto su zeznuli, jer je do malo prije, kažem 2-3 dana radilo party i to vrhunski, sad nešto fantazira.

 

možda je i do toga.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Zadnja tri dana, ne piše mi točno ko je online, neke ne mogu pozvt iako su online. Red je čekanja za upad. nešto su zeznuli, jer je do malo prije, kažem 2-3 dana radilo party i to vrhunski, sad nešto fantazira.

 

možda je i do toga.

 

Meni su obavezno svi offline a moj status se bez iznimke nakon par minuta sam prebaci na appear offline

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže... 

Meni su obavezno svi offline a moj status se bez iznimke nakon par minuta sam prebaci na appear offline

 Isto tako je i meni.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

https://twitter.com/joececot

 

Ide patch uskoro...

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 11:43 (Cakija_ST).
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Cakija_ST kaže...

https://twitter.com/joececot

 

Ide patch uskoro...

Ajde super, dosta stvari će odjednom riješiti. Ima da više nikad ne vidim 725 nakon patcha.

15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pitanje za konzolase kako vam je igrati sa PCijašima?

Sinoć mi je drug koji pegla na Xbox-u rage quitao u pol partije, ugasio cross-play i otišao igrati sam jer ga iritiraju "PC kemperi" iako ljudi nisu kempali nego doslovno pushali nas na spawn 

Malo sam razočaran jer je bilo jako zabavno s njim gaziti konzolase kretanje im je očajno loše i ograničeno...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
fila2208 kaže...

Zadnja tri dana, ne piše mi točno ko je online, neke ne mogu pozvt iako su online. Red je čekanja za upad. nešto su zeznuli, jer je do malo prije, kažem 2-3 dana radilo party i to vrhunski, sad nešto fantazira.

 

možda je i do toga.

 

Meni su obavezno svi offline a moj status se bez iznimke nakon par minuta sam prebaci na appear offline

 Taj rad da, nešto je smrdano, kažem zadnja dva tri dana, čudno. svi su off, a do neki dan ono frend lista prepuna.

 

valjda će složit zajedno s tim pečom to sve.

 

D3ViL kaže...

Pitanje za konzolase kako vam je igrati sa PCijašima?

Sinoć mi je drug koji pegla na Xbox-u rage quitao u pol partije, ugasio cross-play i otišao igrati sam jer ga iritiraju "PC kemperi" iako ljudi nisu kempali nego doslovno pushali nas na spawn 

Malo sam razočaran jer je bilo jako zabavno s njim gaziti konzolase kretanje im je očajno loše i ograničeno...

 Mili Bože kad gledam njegov killcam u S&D kako se kreću, aimaju u pod, onda se vrte oko svoje osi...svaka čast na hraborsti da zaigra protiv pc igrača btw.

prosječan pc igrač je bolji od 90% konzolaša.

 

 

 

okanite se hipfirea

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 13:19 (fila2208).
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja sam isključio crossplay jer konzolaši imaju auto-aim.

Ne znam za vas,ali meni je kad sam vidio (preko killcam) jednog tipa kako u skoku nišan i radi na meni headshot bilo dosta igranja s njima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jurassic Park kaže...

Ja sam isključio crossplay jer konzolaši imaju auto-aim.

Ne znam za vas,ali meni je kad sam vidio (preko killcam) jednog tipa kako u skoku nišan i radi na meni headshot bilo dosta igranja s njima.

 ja nisam i nebudem.

ima onih koji igraju dobro s kontrolerom i ima ih losiji ko i pc igraca..

fucka mi se za njihov auto aim. ako je dobar neka bude prvi

 

bitno je samo da nerfraju shotgun pa cemo vidjeti di je tko.

Bnet: mNik987#2148
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice