Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 584.508
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel probao tko kampanju? Svaka cutscena mi je slideshow, ubija želju za igrom, a izgleda skroz OK. MP je dosta fino ispeglan, al ovo je kriminalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

Jel probao tko kampanju? Svaka cutscena mi je slideshow, ubija želju za igrom, a izgleda skroz OK. MP je dosta fino ispeglan, al ovo je kriminalno.

 Ja probao malo idu cut scene normalno i igra  na ultra 120-140 fps.Ista stvar je meni bila na Bf 5 ,nije baš bio slideshow ali bilo je oko 50 fps i zezalo. To su greške neke njihove.

sake08
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Grafika me nije odusevila ali zabavna je igra. Bas onaj kaoticni CoD kakvog se sjecam. Jos se tu trebaju neke stvari popeglati, znao sam imati smrzavanja na par sekundi (kompletan stroj stane jbt), memorija odjednom skoci sa 5 gb na 11+, pa kopa po SSD-u iz cista mira nemilice i tako... Ali zadovoljan sam. Vjerojatno ce ici neki patchevi ovih dana.

I da, iznenadjenje - igra je zacudjujuce nezahtjevna za procesor. Moj quad i7 je oko 50% dok igram

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.10.2019 23:50 (Friday).
 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Grafika me nije odusevila ali zabavna je igra. Bas onaj kaoticni CoD kakvog se sjecam. Jos se tu trebaju neke stvari popeglati, znao sam imati smrzavanja na par sekundi (kompletan stroj stane jbt), memorija odjednom skoci sa 5 gb na 11+, pa kopa po SSD-u iz cista mira nemilice i tako... Ali zadovoljan sam. Vjerojatno ce ici neki patchevi ovih dana.

I da, iznenadjenje - igra je zacudjujuce nezahtjevna za procesor. Moj quad i7 je oko 50% dok igram

 Jel još uvijek slika nekako mutna? Pogotovo u daljini?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jack Sparrow kaže...
Friday kaže...

Grafika me nije odusevila ali zabavna je igra. Bas onaj kaoticni CoD kakvog se sjecam. Jos se tu trebaju neke stvari popeglati, znao sam imati smrzavanja na par sekundi (kompletan stroj stane jbt), memorija odjednom skoci sa 5 gb na 11+, pa kopa po SSD-u iz cista mira nemilice i tako... Ali zadovoljan sam. Vjerojatno ce ici neki patchevi ovih dana.

I da, iznenadjenje - igra je zacudjujuce nezahtjevna za procesor. Moj quad i7 je oko 50% dok igram

 Jel još uvijek slika nekako mutna? Pogotovo u daljini?

 

Ne. Bila je mutna?

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Što više igram sve je bolja.

Zvuk je bolest bolesti.

 

ovakav šuter mi je baš trebao, brzo i zabavno uz dozu taktičnosti.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Vjerojatno ce ici neki patchevi ovih dana.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

@kuky, i meni je mutnjikava..  izgleda da je takav engine... Prikrivene low res teksture blurom zato igra i leti.. no meni ne smeta bitno da nisam morao kupovat proc od špelca.. 

Kaj se tiče ne spremanja kontrola, drkao sam nešto po windows defenderu i sad mislim da bude ok... Kao nije dao igri da mijenja fileove.. 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Koliko vidim igra nema klasican tdm!?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

Jel probao tko kampanju? Svaka cutscena mi je slideshow, ubija želju za igrom, a izgleda skroz OK. MP je dosta fino ispeglan, al ovo je kriminalno.

 Izgleda da se igra loada kad su cut scene. Jesi instalirao igru na HDD ili SSD ? Ja sam na SSD pa može biti do toga da na HDD onda trzucka.

sake08
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Kill Frenzy kaže...

Koliko vidim igra nema klasican tdm!?

 Ima imaš filtere kod quick play i ima TDM.

sake08
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
maxis kaže...
Promster kaže...

Jel probao tko kampanju? Svaka cutscena mi je slideshow, ubija želju za igrom, a izgleda skroz OK. MP je dosta fino ispeglan, al ovo je kriminalno.

 Izgleda da se igra loada kad su cut scene. Jesi instalirao igru na HDD ili SSD ? Ja sam na SSD pa može biti do toga da na HDD onda trzucka.

Na HDD-u je. Ali vidim da nisam jedini s tim problemom, na Redditu i CoD forumima dosta ljudi javlja istu stvar.

 

Morat će HDD van, već neko vrijeme planiram skroz napustiti mehaniku, ali uvijek novci završe negdje drugdje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2019 10:22 (Promster).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...
maxis kaže...
Promster kaže...

Jel probao tko kampanju? Svaka cutscena mi je slideshow, ubija želju za igrom, a izgleda skroz OK. MP je dosta fino ispeglan, al ovo je kriminalno.

 Izgleda da se igra loada kad su cut scene. Jesi instalirao igru na HDD ili SSD ? Ja sam na SSD pa može biti do toga da na HDD onda trzucka.

Na HDD-u je. Ali vidim da nisam jedini s tim problemom, na Redditu i CoD forumima dosta ljudi javlja istu stvar.

 Ma da ista stvar je bila s Battlefield 1 i 5. Meni je s 2 konfiguracije koji su bile više nego sposobne to gurati trzuckalo. Igre su bile instalirane na HDD. MW sam instalirao na SSD i nema trzuckanja. Sigurno je do toga ja mislim. Ako možeš preseli igru na SSD pa ćeš vidjeti.

sake08
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja sam na drugom monitoru drzao popaljene sve moguce monitoring alate i task manager izmedju ostalog dok sam igrao. Igra jako puno kopa po disku. Kod mene je to nvme ssd pa ne osjetim usporavanja ali cita stvarno goleme kolicine podataka

Meni je jedini problem kad se dogodi nesto pa potrosnja memorije igre skoci sa 5.5 gb (koliko inace trosi) na 11.5. E onda sve stane na par trenutaka. To nije memory leak jer memory leak se drugacije manifestira. Ovo je nesto drugo. Dogodi se svakih par partija. Nije strasno ali u trenu se cini kao da ce BSOD udariti. I onda samo nastavi kao da nista nije bilo

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni radi bez problema, bez crasha, leakova itd. Pije oko 10gb i melja grafičku jedino što je 60tka slaba da drži 90 lock svugdje, ali ajde, navikao sam na mini dropove.

 

Mogu reći, da je ovo za bf gotova igra, po radu i svemu. Nema game breaking bugova, gluposti i gličeva. Ima peglanja, ali već je bio nei patch i tako.

U svakom slučaju, prezadovoljan za 211kn koliko sam dao.

 

jedine zamjerke dosada su mi FAL, uništena puška, preloša je sad.

i ona aniyah palace, smeće od prevelike mape.

 

Ostalo zasad je sve odlično, ili dobro.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Ja sam na drugom monitoru drzao popaljene sve moguce monitoring alate i task manager izmedju ostalog dok sam igrao. Igra jako puno kopa po disku. Kod mene je to nvme ssd pa ne osjetim usporavanja ali cita stvarno goleme kolicine podataka

Meni je jedini problem kad se dogodi nesto pa potrosnja memorije igre skoci sa 5.5 gb (koliko inace trosi) na 11.5. E onda sve stane na par trenutaka. To nije memory leak jer memory leak se drugacije manifestira. Ovo je nesto drugo. Dogodi se svakih par partija. Nije strasno ali u trenu se cini kao da ce BSOD udariti. I onda samo nastavi kao da nista nije bilo

 Samo da sa nadovezem,i meni se to zna desit koji put,jednostavno sve "zacvika" na sekundu,sekundu i pol...

Valjda ce fixat to :)

12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja imam više od 200 fps i boli me tuki. 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
4 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
lazicki88 kaže...
Friday kaže...

Ja sam na drugom monitoru drzao popaljene sve moguce monitoring alate i task manager izmedju ostalog dok sam igrao. Igra jako puno kopa po disku. Kod mene je to nvme ssd pa ne osjetim usporavanja ali cita stvarno goleme kolicine podataka

Meni je jedini problem kad se dogodi nesto pa potrosnja memorije igre skoci sa 5.5 gb (koliko inace trosi) na 11.5. E onda sve stane na par trenutaka. To nije memory leak jer memory leak se drugacije manifestira. Ovo je nesto drugo. Dogodi se svakih par partija. Nije strasno ali u trenu se cini kao da ce BSOD udariti. I onda samo nastavi kao da nista nije bilo

 Samo da sa nadovezem,i meni se to zna desit koji put,jednostavno sve "zacvika" na sekundu,sekundu i pol...

Valjda ce fixat to :)

Meni je nakon jučerašnjeg patcha od 6GB ponovo počelo zaštekavati na pol sekunde kod spawna, ista stvar mi se događala u beti, ali prije ovog patcha je sve bilo super. Osim toga nemam nekih zamjerki.

 

Ne znam kakva je situacija kod većih modova (20v20, 32v32) jer ih ne igram, nikako mi ne pašu.

14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Zanimljivo, u BF5 ne primjetim input lag razliku sa vsync, ovdje je drasticna.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

 Jbt dok ovo čitam mam mi je lakše sa mojim tu i tam rijetkim crashevima

(G)jokaCRO ingame
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pas mater... Udjem sada u TDM partiju, oruzje u ruci mi nestane i nakon 10-ak sekundi "Server disconnected". I imam samo Quit do desktop opciju

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jedna njuberica po principu ,,tko pita, ne skita."

Instalirao sam ju na HDD, htio bih ju preselit na SSD. Dakle, uninstall i install na SSD, hoće li mi ponovno skidati igru i hoće mi spremljen dosadašnji napredak u igrici? SP riješena prva misija, MP dogurao do levela 7 ili 8.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
blyat kaže...

Jedna njuberica po principu ,,tko pita, ne skita."

Instalirao sam ju na HDD, htio bih ju preselit na SSD. Dakle, uninstall i install na SSD, hoće li mi ponovno skidati igru i hoće mi spremljen dosadašnji napredak u igrici? SP riješena prva misija, MP dogurao do levela 7 ili 8.

samo ju cut->paste na ssd i onda ovo sa linka

4 godine
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Del_Boy97 kaže...
blyat kaže...

Jedna njuberica po principu ,,tko pita, ne skita."

Instalirao sam ju na HDD, htio bih ju preselit na SSD. Dakle, uninstall i install na SSD, hoće li mi ponovno skidati igru i hoće mi spremljen dosadašnji napredak u igrici? SP riješena prva misija, MP dogurao do levela 7 ili 8.

samo ju cut->paste na ssd i onda ovo sa linka

 Doslovno cijeli folder MW-a kopiram i zalijepim na SSD? I onda odradim linkano?

8 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igrao sam sad malo ground war i oke je puno bolje nego u beti cini se da je i mapa bolja

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Dobar mi je ovaj gunfight mod, zna biti dosta zabavno. Lijepo radi igra, na konzoli nema padova fpsa a izgleda stvarno dobro.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Dodao sam Vas par

 

mNik987#2148

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Dodajte: iNGmadCM#1293

7 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Moji dojmovi,,velike mape ground warovi itd.. mi ne pasu nikako,,grafika mi je onako nit vamo nit tamo osrednja,, Battlefield je tu puno jaci i bolja je grafika nekako realnija, tu mi je grafika kao u crtanom filmu,,igvirost je puno bolja nego prijea meni osobno najvise pase REALISM mode tu mogu postici najbolji rezultat i najvise mi je sjeo..sve u svemu ja sam zadovoljan igram ga vise i drazi mi je nego Battlefiled al to je vjerojatno navika samo :)..

 

PS:mozete poboljsati grafiku ako stavite rendanje iznad 100,, medjutim razlika je skroz mala al eto tko pati na nijanse nece imat pjeskovitu grafiku kao po defaultu :) .

Slovo sto ga Ante kovo
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice