Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 289.196
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Dobro radi activision sa 3 studija, svako dobije sto voli jedne od 3 godine razvoja. IW je za nas koji voli taj nazovimo realizam, treyarch za ljubitelje arkadnog/klasicnog coda i sledgehammer uglavnom da nas razocara kao sto je sa vanguardom. Dobro da je ovo trilogija pa cemo i tamo za kojih 5-7 godina dobiti i treci nastavak koji ce zadrzati ovu formulu. A mozda i ovi drugi u meduvremenu izdaju koji dobar cod.

 
4 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Tocno to. Zareda se par smrti, ali nakon toga stvarno mozes odigrat postenu partiju.
Bf3 mapa karkand.. Nekako, bar malo, bar mene vratilo.
Tn
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ovaj invasion mode je bolji od cijelog bf2042 realno.

 

Da ima revive bio bi vrh...iako imam dropove jake na invasionu...? itko isto?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Još povrh ovog imam cod 2 i cod 4 :)

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Dodao jos par sati igranja sinoc i jutros i dojam se popravio,da to je onaj isti COD koji sam igrao godinama ali ispoliran na max.

Ja sam COD igre uvjek igrao MP na konzolama iako imam par nastavaka i za Pc na njemu sam samo igrao kampanju na max postavkama i framerateu...zato sam ih i kupio.

COD sam krenuo igrat na Ps3 nastavio pomalo na Ps4 i potpuno prestao na Ps5 iako sam kupio zadnjih par nastavaka nije me vuklo da zavrsim kampanje a MP bih ugasio nakon par sati isprobavanja.

Ovaj nastavak mi je za sad zabavan....

Ps5 verzija ima par kljucnih prednosti koje do sada nisu bile prisutne na konzolama i kada se sve zbroji u paket itekako podizu dojam...

1. Vec prije navedenih 120fps itekako utjece na dojam igrivosti,fluidnosti i responzivnosti kontrola.

2. Dual Sennse itekako doprinosi osjecaju snage oruzja tojest dodaje dozu realizma pri koristenju istih.

2. 3D pozicionirani zvuk na slusalicama je najbolji koji sam ja ikad probao i uistinu sa nevjerovatnom preciznoscu mozemo odredit gdje netko trci oko nas tojest njegovu direkciju i ovo izuzetno utjece na igrivost.

Kada se sve ovo zbroji dobijemo COD koji je donio na konzole nesto sto do sada nije postojalo 🥂

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

A da ne pričamo da oni sretnici koji su PS5 dobili na preoderu za manje od 4k sada mogu igrati ovaj cod na 1440p/120 fps za tih 3700kn. Danas trebam dati 5k samo za grafičku da bi dogurala do 120 fpsa na toj rezi. Sa ostatkom ide to i do 10k. Ovih 120 fpsa sa VRR je stvarno game changer za konzolaše.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Iskreno ne kužim gunsmith baš...dakle punim pušku pa moram prebacit receiver i punit iduću u toj platformi da bi otključao sve atačmente koji se prenose na sve?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Isprobao. Zabavno u svakom slučaju. Proletilo 2 sata koliko sam igrao. Za sada nemam nekih većih zamjerki. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

Iskreno ne kužim gunsmith baš...dakle punim pušku pa moram prebacit receiver i punit iduću u toj platformi da bi otključao sve atačmente koji se prenose na sve?

 

 Mislim da se prenose unutar tog tipa (family) oružja. Recimo kolko vidim "family" je od M4, M16, onog novog SMG-a pa sve do pile. Klikneš u M4 gunsmithu gore na Progression pa ti pokaže što si sve do sad otključao i onda možeš kombinirat. Za kalaš mi ništa ne daje, očito u beti za njega nema attachmenta.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2022 18:40 (Super64).
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Nemam pojma zašto mi neda startat igru?

Probat ću preko steam-a.

Proradilo samo od sebe.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2022 19:03 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...
fila2208 kaže...

Iskreno ne kužim gunsmith baš...dakle punim pušku pa moram prebacit receiver i punit iduću u toj platformi da bi otključao sve atačmente koji se prenose na sve?

 

 Mislim da se prenose unutar tog tipa (family) oružja. Recimo kolko vidim "family" je od M4, M16, onog novog SMG-a pa sve do pile. Klikneš u M4 gunsmithu gore na Progression pa ti pokaže što si sve do sad otključao i onda možeš kombinirat. Za kalaš mi ništa ne daje, očito u beti za njega nema attachmenta.

 Ma ubrao sam to, ugl tu familiju treba cijelu napunit da bi ti dala sve cijevi, gripove itd...smara malo punit onaj dmr koji je šrot ali ajde.

hvala

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
hummer0 kaže...

Nemam pojma zašto mi neda startat igru?

Probat ću preko steam-a.

Proradilo samo od sebe.

 Imao isti problem na Battlenetu,stoji updating ali se nista ne dogadja,izbrisao igricu i sada skidam preko steama pa cemo vidjeti ..

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
nixonstyle kaže...
hummer0 kaže...

Nemam pojma zašto mi neda startat igru?

Probat ću preko steam-a.

Proradilo samo od sebe.

 Imao isti problem na Battlenetu,stoji updating ali se nista ne dogadja,izbrisao igricu i sada skidam preko steama pa cemo vidjeti ..

 nixonstyle Ja sam počeo skidati steam i nakon 2 min vratim se na battlenet radi. ostalo na batlle.net-u upaljeno.

14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Invasion mode mi rusa igru stalno, dok team deathmatch radi dobro, odigrao pokoju partiju i svida mi se 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Što se tiče gejmpleja za moj ukus dosta presporo, zato ni Valiant nisam mogao probavit, ništa novo ni spektakularno, brzo dosadi i prebrzo se pogine. Što se optimizacije tiče, igra je trenutno gladna hardvera.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2022 20:27 (Cryogenic).
Moj PC  
0 7 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Cryogenic kaže...

Što se tiče gejmpleja za moj ukus dosta presporo, zato ni Valiant nisam mogao probavit, ništa novo ni spektakularno, brzo dosadi i prebrzo se pogine. Što se optimizacije tiče, igra je trenutno gladna hardvera.

 sve rečeno, sve jasno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ovo je prvi CoD koji me podsjeca na onaj legendarni CoD4MW iz 2007 koji se igrao danima i nocima i koji nikad nebi dosadio, ekipa koja ga je igrala zna o cemu govorim.
Ako bi ga usporedivao sa MW iz 2019, ma cak se ne moze ni usporedivati... Ova igrica je toliko bolje napravljena da tu nema usporedbe.
Veliki palac gore za igricu, dugo Activision nije ponudio nesto ovako dobro... Mislim da ce se provest dosta sati igrajuci ovu igricu 

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Nixx7 kaže...

Ovo je prvi CoD koji me podsjeca na onaj legendarni CoD4MW iz 2007 koji se igrao danima i nocima i koji nikad nebi dosadio, ekipa koja ga je igrala zna o cemu govorim.
Ako bi ga usporedivao sa MW iz 2019, ma cak se ne moze ni usporedivati... Ova igrica je toliko bolje napravljena da tu nema usporedbe.
Veliki palac gore za igricu, dugo Activision nije ponudio nesto ovako dobro... Mislim da ce se provest dosta sati igrajuci ovu igricu 

Da i mene podsjeca na COD4MW iz 2007,igrao sam dosta danas...steta sto nisu dali jos koju mapu u betu.

6 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
MEGATAMA kaže...
Nixx7 kaže...

Ovo je prvi CoD koji me podsjeca na onaj legendarni CoD4MW iz 2007 koji se igrao danima i nocima i koji nikad nebi dosadio, ekipa koja ga je igrala zna o cemu govorim.
Ako bi ga usporedivao sa MW iz 2019, ma cak se ne moze ni usporedivati... Ova igrica je toliko bolje napravljena da tu nema usporedbe.
Veliki palac gore za igricu, dugo Activision nije ponudio nesto ovako dobro... Mislim da ce se provest dosta sati igrajuci ovu igricu 

Da i mene podsjeca na COD4MW iz 2007,igrao sam dosta danas...steta sto nisu dali jos koju mapu u betu.

 Nisam jos prosao sve mape, ali u svakom slucaju izdrzat ce se mjesec dana do izlaska pune verzije... Uglavnom svi koji se dvoume kupiti igricu ili ne, moja topla preporuka je da uzmu igricu, nema greske.
Jos kad bi se napravilo nesto tipa kao sto je bio ''promod'' iz tog CoD-a4 igrica bi bila 10/10 

13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Nadamo se dobrom rankedu u snd, prisoner  modovima

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Cryogenic kaže...

Što se tiče gejmpleja za moj ukus dosta presporo, zato ni Valiant nisam mogao probavit, ništa novo ni spektakularno, brzo dosadi i prebrzo se pogine. Što se optimizacije tiče, igra je trenutno gladna hardvera.

  Na mom kompu radi kao MW19. Znači kao igra stara 3 godine, a izgleda bolje. i5 8600k, gf2060rtx i 16gb rama - 100njak fpsa 

مرګ ژوبله
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Zna li itko u koliko sati završava open beta?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Alex Mercer kaže...

Zna li itko u koliko sati završava open beta?

Imas counter unutar igre kada pokrenes.

 

 

6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Vec vidim da ce mi kamperi dobro ici na zivce... Jel zna netko na kojim se serverima igra ova open beta? Jer mi je ping poprilicno visok, vrti se izmedju 80-100... S tim da zna neki put skocit i vise i radit lagove.
Napravio sam speed test i tamo je sve u redu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ja imam za sada otvoren cross play a ping je 30-40ms ali mislim da cu blokirat spajanje sa PC platformom jer je vec na sve strane varanje...razlog zasto nikad ne igram COD MP na kompu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
MEGATAMA kaže...

Ja imam za sada otvoren cross play a ping je 30-40ms ali mislim da cu blokirat spajanje sa PC platformom jer je vec na sve strane varanje...razlog zasto nikad ne igram COD MP na kompu.

 Sretno ti zabavlanje sa gamepadom u fps u igri 

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja imam za sada otvoren cross play a ping je 30-40ms ali mislim da cu blokirat spajanje sa PC platformom jer je vec na sve strane varanje...razlog zasto nikad ne igram COD MP na kompu.

 Sretno ti zabavlanje sa gamepadom u fps u igri 

 Može se spojit topkovnica i miš na konzolu ( PS5 )  za COD kolko sam vidio na youtubeu 

LP
13 godina
online
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Nixx7 kaže...

Vec vidim da ce mi kamperi dobro ici na zivce... Jel zna netko na kojim se serverima igra ova open beta? Jer mi je ping poprilicno visok, vrti se izmedju 80-100... S tim da zna neki put skocit i vise i radit lagove.
Napravio sam speed test i tamo je sve u redu.

 Ne bih ja rekao da ti je dobar ping.

 

Eire
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja imam za sada otvoren cross play a ping je 30-40ms ali mislim da cu blokirat spajanje sa PC platformom jer je vec na sve strane varanje...razlog zasto nikad ne igram COD MP na kompu.

 Sretno ti zabavlanje sa gamepadom u fps u igri 

Ne vrijedi ti nista tisucu tipkovnica i miseva kad ekipa vara 🥂

Ja preferiram gamepad za sve osim WOW,FF14 

13 godina
online
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja imam za sada otvoren cross play a ping je 30-40ms ali mislim da cu blokirat spajanje sa PC platformom jer je vec na sve strane varanje...razlog zasto nikad ne igram COD MP na kompu.

 Sretno ti zabavlanje sa gamepadom u fps u igri 

Ne vrijedi ti nista tisucu tipkovnica i miseva kad ekipa vara 🥂

Ja preferiram gamepad za sve osim WOW,FF14 

 gamepad u shooterima je za danasnje klince , old school gameri znaju sta valjazato ti i imas osjecaj da svi varaju  

 

Eire
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice