Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 290.150
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
hahhaajaads kaže...
fila2208 kaže...

E jel pali fora, prepurchase odigrat betu ranije pa vratit igru pošto još nije izašla jel tako?

na steamu pitam

 e to sam ja nesto citao da se kao moze, ak netko proba nek javi 😄

 

tj ne, netko je rekao kao da se napravi preorder, onda valjda dobijes pristup beti i onda mozes otkazat preorder, jedino sad nemre nac tu poruku

 https://steamcommunity.com/app/365590/discussions/0/451850849183527671/?l=spanish

 

navodno to ide kažu, jer igra nije izašla i refund za nju vrijedi.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...
hahhaajaads kaže...
fila2208 kaže...

E jel pali fora, prepurchase odigrat betu ranije pa vratit igru pošto još nije izašla jel tako?

na steamu pitam

 e to sam ja nesto citao da se kao moze, ak netko proba nek javi 😄

 

tj ne, netko je rekao kao da se napravi preorder, onda valjda dobijes pristup beti i onda mozes otkazat preorder, jedino sad nemre nac tu poruku

 https://steamcommunity.com/app/365590/discussions/0/451850849183527671/?l=spanish

 

navodno to ide kažu, jer igra nije izašla i refund za nju vrijedi.

 Meni je to risk... Jer ako napravim preorder, bojim se da ce mi se svidjet i da necu napravit refund 

13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Kada počinje PC beta? Igra izgleda predobro, samo... cijena je užasna. Ima negdje jeftinije za uzeti ako netko zna? Ako se već kupuje igra po punoj cijeni, po meni se više isplati uzeti ovu vault verziju od 100€ jer dobijete puno više za ono što ste uložili. Iako, to mi je suluda cifra za jednu igru. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 21:29 (Baldurion).
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Nema jeftinije.
Kodovi koji su isli uz procesore i grafike se prodali.
Ostalo nesto verzija samo za tursku po 50ak ojra.
Sve drugo je 63.65. steam verzije.
Radije dam 69 pa bar imam refund ako zapne.
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Baldurion kaže...

Kada počinje PC beta? Igra izgleda predobro, samo... cijena je užasna. Ima negdje jeftinije za uzeti ako netko zna? Ako se već kupuje igra po punoj cijeni, po meni se više isplati uzeti ovu vault verziju od 100€ jer dobijete puno više za ono što ste uložili. Iako, to mi je suluda cifra za jednu igru. 

 kao što je netko tu stavio, to ti je 45tak kn mjesečno...da sitne novce staviš na stranu skupit ćeš za dva tri mjeseca...

 

mslim slažem se da je puno, no ljudi za konzole daju bijesne novce na SP igre s manje sadržaja tak da dobit ovakav paket možda i vrijedi dugoročno ako će se igrat.

S time da bi ja warzone napravio standalone i naplatio, a ne silio nas koji nećemo to ni pipnut da imamo ingame, nadam se da ću moći bez njega instalirati.

 

u svakom slučaju, cijena je velika, 100e je čak zbilja pretjerivanje bez obzira na season passove, 70e još se može prožvakat uz onu: hej, poskupilo sve pa tako i to 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Know what? Ja se nadam kvalitetnom i dugom spu za ove pare 🤦😂😳
Tn
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Evo ja se pokušavam nagovorit da uzmem Vault Edition ali ne vidim nijedan dobar razlog da dam 30€ više. S obje verzije dobiš SP 7 dana ranije, kao i early access za Betu 22.09. To je jedino šta mi je bitno. Battlepass i 50 tier skip, skinovi za par operatora i FJX Cinder vault oružje me ne privlači da dam 30€ više. Da su u pitanju DLC-ovi s mapama onda ok, ovako ne vidim isplativost Vault Editionu.

 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Sickness kaže...

Evo ja se pokušavam nagovorit da uzmem Vault Edition ali ne vidim nijedan dobar razlog da dam 30€ više. S obje verzije dobiš SP 7 dana ranije, kao i early access za Betu 22.09. To je jedino šta mi je bitno. Battlepass i 50 tier skip, skinovi za par operatora i FJX Cinder vault oružje me ne privlači da dam 30€ više. Da su u pitanju DLC-ovi s mapama onda ok, ovako ne vidim isplativost Vault Editionu.
 

Slažem se sa svime, ali imaš ekipe što vole taj battlepass radi skinova oružja, likova itd. Ako voliš takve neke stvarčice onda treba uzeti vault, a ako te boli k za to onda naravno standardnu verziju. Tako i ja često znam srat za te battlepasse u igrama, pa ako se ful navučem na neku igru onda znam i ja sa vremenom kupiti taj battlepass u recimo 2 ili 3 sezoni  Iako, slažem se da se realno to ne isplati. Bolje onda dat tih dodatni 30€ što bi dao za vault upgrade za neki dobar bundle skinova za oružje/lika koji ti se baš sviđaju, jer u tim battlepassovima bude često masu sranja od skinova i ostalih stvarčica budimo realni 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2022 2:19 (Baldurion).
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

Baš to. Nije mi se tolko detaljno dalo pisat al sve si reko. A i dosta ljudi ima skupljenih coinova od prošlih sezona na MW (meni fali 100 haha). BTW, ovo čak i nije loša fora da se preorda na Steamu kako bi se igrala early access beta, te se i dalje može zatražiti refund pošto igra još nije izašla.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Eto ja ću na igru potrošiti 10 eura. Ne zanima me klasični COD MP, ne zanima me Ground War. Probat ću betu 24.09. isključivo da vidim kak će mi to raditi. Čekam WZ i onda ću dat tih 10 eura za otključavanje sezone i peglam. Do lvl 100 ću zaradit dovoljno COD coinsa za otključavanje sljedeće sezone itd. Ako hoću igrat COD MP tu je Plunder (ostaje u WZ 2.0), obožavam BR, bit će DMZ, ne igram single player igre i fast paced MP tako da mi nema smisla potrošit pare na osnovnu igru. Ako niš od toga neće valjat, popušio sam 10 eurića, ko ga jebe, vratim se na Apex.

 

Activision radi COD. Drže se toga i ne kemijaju. Dice je počeo kemijat, znamo kako je završilo. Po svemu viđenom, ovo bi trebao biti dobar klasični COD. Da mi se to igra dao bi te pare, ionako nisam kupio igru od zajeba zvanog 2042 i ne kupujem ih svaki mjesec. Kakogod, držim fige MW2 da uspije, da zaradi pare i nadam se pokaže tim Dice/EA idiotima kako se to radi, kako se ophodiš prema svojim igračima.

مرګ ژوبله
 
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Na tri sezone, ja mislim da u četvrtoj imaš već dovoljno cod pointsa da kupiš sezonu tako da ne treba ni lipe dati na sezone, ako te to ne pali.

 

Mislim da ću odradit prorerder na steam radi bete da dobijem više vremena za betu da si rasporedim uz obveze, ali vjerojatno ću kuptii...već padaju dogovori da se skupi ekipa iz mw19 malo šala zajebancija pa eto ako ništa drugo radi cijelog tog iskustva vrijedit će tih 70.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Zasto steam?
Treba li opet imat battlenet?
Je to samo radi frendova ili?
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
starblack kaže...
Zasto steam?
Treba li opet imat battlenet?
Je to samo radi frendova ili?

 Jer je jednostavno bolji program za igre od Battleneta. Tamo su svi frendovi, općenito je steam main program za igre i ako postoji opcija da se kupi tamo osobno uvijek mi je steam prvi izbor. 

13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ma steam jer sam siguran u refund nakon bete, a battlenet mi je bio lockan na regiju rusiju, i nisam mogao kupovat igre jer je embargo pa sam onda slao osobnu vozačku režije tu iz RH da mi vrate acc da sam u RH.

 

Mislim dobro sam prošao, uzimao igre sigurno 40% jeftinije, ali sad ću ovaj na steam ić vjerojatno legit jer teško se može više odraditi, mislim da je steam region locked što se tiče jezika ako se ne varam?

 

Kupio sam jedne god poljski black ops 2, i stavljao engleski loc neko vrijeme, ali svaki update on vraćao na poljski, a bilo dosta jetinije pa reko aj.

Ugl ako se da skemijat, zašto ne, ali nekad moraš dat full cifru što god mislio o tome jel previše za naš džep je, ali jebga.

 

kad je preload bete zna se ?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2022 20:10 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
krenula je... 19gb
Moj PC  
2 0 hvala 2
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

na steamu nema jos preloada. 

 

dosao preload bete.

so far, so good.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2022 21:09 (_itsmoriarty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

probaj ovo itsmorty
na redditu ljudi kazu da radi..

 

EDIT: jbg sad vidim da vam je dosao na steam 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2022 21:16 (ProTeinZ).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

17.2GB naspram 46GB na PS4

 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
ProTeinZ kaže...

probaj ovo itsmorty
na redditu ljudi kazu da radi..

 

EDIT: jbg sad vidim da vam je dosao na steam 

 ma samo sam morao restartovati Steam, eto slucajno se potrefilo da sam gledao kad nije izasao preload, sad je sve okej.

so far, so good.
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
BeLLicus kaže...
starblack kaže...
Zasto steam?
Treba li opet imat battlenet?
Je to samo radi frendova ili?

 Jer je jednostavno bolji program za igre od Battleneta. Tamo su svi frendovi, općenito je steam main program za igre i ako postoji opcija da se kupi tamo osobno uvijek mi je steam prvi izbor. 

 Ali tu je sad problem. Kako preseliti frendove iz Battleneta i same igre MW2019/WZ u Steam? Kad je izašao Apex na Steamu, mogao si vezati account sa Apex Origin accountom i sve je štimalo. Sad je odvojeni naslov, sa novim engineom itd.

مرګ ژوبله
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Na instant gamingu ce valjda bit 49.99€, ako bude tolko na release dateu kupujem 100%.

 

A za sad... 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

uz to sto se vec moze napraviti preload, svejedno jos mailom stizu beta keyevi..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

zapravo dobio sa key za early access betu, znaci sutra cepamo :DD

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...
BeLLicus kaže...
starblack kaže...
Zasto steam?
Treba li opet imat battlenet?
Je to samo radi frendova ili?

 Jer je jednostavno bolji program za igre od Battleneta. Tamo su svi frendovi, općenito je steam main program za igre i ako postoji opcija da se kupi tamo osobno uvijek mi je steam prvi izbor. 

 Ali tu je sad problem. Kako preseliti frendove iz Battleneta i same igre MW2019/WZ u Steam? Kad je izašao Apex na Steamu, mogao si vezati account sa Apex Origin accountom i sve je štimalo. Sad je odvojeni naslov, sa novim engineom itd.

 Mislim da ćemo svi imat više identiteta, kao aktivišn profil, steam profil itd i svakog igrača će se moći addat (nije to bf da nemoš mjenjat skvad, addat igrača preko scorebaorda itd) tak da će zathtjevat ono jedno 10min dok se ekipa skupi i ne podododaje pa halat.

Steam je veća platforma, naići će nove ekipe itd. A i fresh start iskreno mi ne smeta, upoznat nove ljude, očistiti frend listu od onih šta ili ne igramo više skupa ili nikako.

 

imho

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Za pc dolazi u petak jel?
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
mp3david kaže...
Za pc dolazi u petak jel?

Nop, na steamu pise da se open beta otkljucava 24, tj. subota..

10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Na redditu gori. "Proovi" se žale da se igra pretvorila u kamperaj. 

 

Ako bi možda naši moderatori mogli zamjenit ovu temu sa onom MW2019 u sivoj zoni, u favoritsima? Fala.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Na redditu gori. "Proovi" se žale da se igra pretvorila u kamperaj. 

 

Ako bi možda naši moderatori mogli zamjenit ovu temu sa onom MW2019 u sivoj zoni, u favoritsima? Fala.

 A koja to FPS igra nije kamperaj ? 

13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ja sam uzo preko Steama i nisam dobio nikakav kod.

 

Google kaže:

"How To Get A Modern Warfare 2 Beta Code. It's very simple. Players gain access to the Call of Duty Modern Warfare 2 beta by pre-ordering the game. Anyone who pre-orders Modern Warfare 2 from the PlayStation Store, Xbox Store, Steam or battle.net will automatically be eligible for beta access."

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Sickness kaže...

Ja sam uzo preko Steama i nisam dobio nikakav kod.

 

Google kaže:

"How To Get A Modern Warfare 2 Beta Code. It's very simple. Players gain access to the Call of Duty Modern Warfare 2 beta by pre-ordering the game. Anyone who pre-orders Modern Warfare 2 from the PlayStation Store, Xbox Store, Steam or battle.net will automatically be eligible for beta access."

 sta ce ti beta code kad dobijes betu za preload

so far, so good.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice