Call of Duty Modern Warfare 3

poruka: 4.367
|
čitano: 1.268.576
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Coach321 kaže...

Daj jel mi moze neko odg na pitanje ?? moze li se lockat vise od 91 fps na cod mw2 ?? ne mogu nac nigdje ovu temu na bug forumu...

Znam ja odgovor.Ako hoces vise od 91  ukucaj com_maxfps 125 i ice ti do 125 naravno ako ti je jak comp !

saodhnasdihwd0hiwdphaisdf'wqfhasčfasfnsiafhnawihasiofjqwđfhniasm
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8KyonlhSR1U#! Volim ovakve klince...

 

EDIT: Znam da je {#} i da je BO ali ipak...

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod BF3 IGN: MoNaRizZlA
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
@ajdin

Ne pricaj ako ne znas o cem se radi.
U MW2 i MW3 je maxfps overridean sa 91.
Uostalom, nema ni consolea, a ako stavis u config vidi gore
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
15 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-jVSMtEktrs#!

 

Iskreno  kad sam vidio na content kalendaru 4 mape za ovaj mjesec , to je automatski znacilo da ce Collection 2 imati 6 MP mapa i bio sam oduševljen jer sam mislio da ce kompenzirati što smo dobili samo 4 mape u prvom DLC-u ///ali ovo , katastrofa , trebale su bit manje mape ali za sve gametypove , prestrašno je to što rade od ove igre .

Sad cemo napokon imati normalan spawn ( bar se nadam ) LOL.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 22:23 (Bubabug).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8KyonlhSR1U#! Volim ovakve klince...

 

EDIT: Znam da je {#} i da je BO ali ipak...

Ima jedan video gdje je lik snimio klinca na početku matcha kako whine-a i psuje i onda mu par rundi kasnije to pustio nasnimljeno preko mic-a. Mali nije skužio da se svađa sam sa sobom. Šteta što ne mogu pronać ali da čovjek ne povjeruje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 22:30 (gringo88).
14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Igrao FFA malo. Cheater na cheateru

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

ne ide to tako...mogo bi ga udarit na 250 ja mislim al djaba, procitao sam na netu da ne mozes dizat cap u mw2 sto je prejadno i glupo....

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Decki jel ima netko da bi igrao u party-u, neda mi se sam igrati, dodajte me na: zehdezzu, vecinom cemo igrati u vecernjim satima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
zEHdEzzu kaže...

Decki jel ima netko da bi igrao u party-u, neda mi se sam igrati, dodajte me na: zehdezzu, vecinom cemo igrati u vecernjim satima.

Mislim da si je lakše nać klan, pa onda možeš igrat s njima kad god, koliko god očeš{#}

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

pa istina ali nitko me nece primiti, zato jer vise neigram compeditive, konacno sam quito nakon 3 godine, 2500 h cod-a 4, tako da sam sada samo za fun i ownanje po pubu =)

14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Dodajte me na steam za MW3 partije (po mogućnosti DLC ON) da igramo DOM, DEM, KC, TDM...uglavnom u večernje tj. jutarnje sate.

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Vas dvojica, ima kod mene u klanu. Igramo za bezveze, jedini uvjet je da si aktivan (da igraš barem svaki 3. dan) i da si aktivan na forumu. Nitko od nas nema DLC. I ne igramo warowe, itd.. Sam za za*ebanciju {#}

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Danas sam malo gledao po Steam-u, DLC je treća najprodavanija stvar. Pa sad vi govorite da nema  igrača na PC {#}

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Evo nakon 2 mj. se vratio MW3^^ Kupio bi DLC 1 al me zanima jel ce mi doci one one mape koje jos nisu izasle na pc, al da jesu u DLC 1?

Now you see me, now you don't :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
xXxBartmanxXx kaže...

Evo nakon 2 mj. se vratio MW3^^ Kupio bi DLC 1 al me zanima jel ce mi doci one one mape koje jos nisu izasle na pc, al da jesu u DLC 1?

ja neznam šta ti pričaš  :/ dobiješ u dlc mape koje sadrži dlc i to je to

d4rkd3atH
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
xXxBartmanxXx kaže...

Evo nakon 2 mj. se vratio MW3^^ Kupio bi DLC 1 al me zanima jel ce mi doci one one mape koje jos nisu izasle na pc, al da jesu u DLC 1?

WTF????? {#}

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Pozdrav, upravo sam se regao na forum i vidim ekipica igra mw3, ima li netko da je prestao igrati mw3 i da želi prodati svoj acc s mw3? Ako ima netko takav neka mi se javi na pp. {#}

Odigrao sam singleplayer i dojmila me igra, znam stalno furaju isti engine kao što vidim i u budućem bo2, ali tko voli neka izvoli. 

 

Igrao sam mw i mw2(trick shot s ekipicom na alteru, ali pošto su gamad - čitajte odlični actvision tužili alter nema više besplatno),

eto skupio sam neke pare pa da se i ja vama pridužim, vidim igrate i bf3 neki turniri i tako, pratim vas već dugo i napokon se regao. {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 21:06 (GaMeOv3r).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Jedan savjet. Igranje MW3 je najjjbolje sa ekipom. Ak očeš, dođi! {#}

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Doći ću čim nabavim account, do sada sam igrao mw i mw2 s ekipom i to je prezabavno, ts i igraj do kasnih sati. {#}

Ownamo kada stignemo, ali svi su nabavili MW3 iz klana osim mene tako da sada moram i ja, frendovi svaku večer na ts-u igraju, a ja ih samo slušam, sada ću napokon i ja osjetiti tu čar mw3-a. {#}

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
xXxBartmanxXx kaže...

al me zanima jel ce mi doci one one mape koje jos nisu izasle na pc, al da jesu u DLC 1?

pretpostavljam da ni ti ne znaš šta si ti htio reći

Someday we'll find it...the website connection...
14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Eh.. zašto ovakvih torti nije bilo kada sam imao 13. godina {#}

Cake! Cake!
Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Bernard Huky Hux kaže...

Eh.. zašto ovakvih torti nije bilo kada sam imao 13. godina {#}

Koliko para toliko i muzike. Ja režem do pola omazanu "tortu" koju čini 50% biskvit, 40% žele, 10% šlag.

 

 

Nego, igrao FFA opet. Sada su mene zvali čiterom.

Malo sam, kako bi vi to rekli, kampao. Ali nisam kampao :D

Više sam branio teritorij oko mene. Tamo onaj tunel na Undergroundu. Nešto tipa ovog:

 

 

 

30-2 je, i oba puta me ubio akimbo noob. {#}

 

 

 

Možda snimim FRAPSom gameplay, ali znam da bum pokupio TDova koliko i WB TUova

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Ja sam jednom u BO dobio 148-20 (postao sam link u BO temi), i zacudo me nije nitko citerom prozvao, puno su ozbiljniji igraci... a imao sam 4 chopper gunnera.
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
8ax kaže...
Ja sam jednom u BO dobio 148-20 (postao sam link u BO temi), i zacudo me nije nitko citerom prozvao, puno su ozbiljniji igraci... a imao sam 4 chopper gunnera.

Vidio sam to. Ja sam vamo malo zeznuo što sam izletio van i onda me noob sa akimbarom potukao. Srce mi se slomilo =(

 

 

Kasnije sam raspravljo s jednim likom iz igre kao da sam kampao i da sam čiter.

Jedan me podržao i rekao kao da sam igrao defanzivno, da sam dobar igrač i da mu je žao što nisam došao do MOABa. Dodao sam ga kao prijatelja :D Volim kad me podržavaju.

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
16 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Bera kaže...

Nije loš taj Face off mode, no neće on skoro izaći na PCu,( ak će uopće pc verzija imati u playlisti taj mod). Ako već netko hoće "ultimejt" COD iskustvo valjalo bi uzeti Xbox, jer  ovo današ što rade na PC je stvarno nezamislivo.

Iskreno govno je. Spawn sistem je za ku*ac tako da će ti kretene u 90% slučajeva uvijek spawnati drito pola metra iza tebe nakon što ih ubiješ. Igrao sam 5min i onda je*ao sam mater i ovoj trojici s kojima sam igrao, IWu, Activisionu, onom idiotu Bowlingu koji je dao otkaz... Baš mi je bilo zabavno, to mi je trebalo nakon što cijelu prošlu noc ne spavam i prije sat vremena se vratim doma mrtav od faxa, teretane i treninga. Stvarno dražestan mode. {#} Nemam više volje za to sranje, novu mapu i one misije ću probat sutra al iskreno nemam neka velika očekivanja...{#}

He who is brave is free.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Općenito Spawn sistem u MW3 je u k{#}cu!!

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

+1

Najgori spawn ikad, lik me je jednom ubio DVAPUT u jednom killcamu, možete zamisliti onda...

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Sviđa mi se nova mapa Oasis, one dvije spec ops misije su isto dobre, ona s tenkom ima ocjenu 3 al ona druga Kill Switch me fkt oduševila pogotovo ako si sniper i štitiš odozgo frenda koji dole treba izrokati onaj EMP. Samo sam ono jednom probao Faceoff i to je bila mapa Erosion ostale ni neću, nema boga samo ću popi*diti bzvz... Valjda s tim faceoffom oće unijeti malo svježine al iskreno po meni zbog ovako jadnog spawn sistema je totalna glupost. A i mogli su kao u BO za wager matcheve samo smanjiti postojeće mape, odnosno dodati nove pa njih smanjiti za faceoff i usput riješiti spawn ali mislim da ništa od toga igra je sje*ana i gotovo.

He who is brave is free.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Dwyane Wade kaže...

... odnosno dodati nove pa njih smanjiti za faceoff i usput riješiti spawn ali mislim da ništa od toga igra je sje*ana i gotovo.

ili...ili... se igrači nisu naviknuli na takav sistem sje*ane igre {#}

 

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice