Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.271.320
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Battlefield 6

Cyber puni 18 po treći put

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 6

Nije službeno, ali dosta vrlo specifičnih informacija:

 

 

Ako se lik izlagao, mislim da mu ni vlastita mater više neće vjerovati.

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 6

Bućkuriš

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 6
animosity_frenzy kaže...

Nije službeno, ali dosta vrlo specifičnih informacija:

 

 

Ako se lik izlagao, mislim da mu ni vlastita mater više neće vjerovati.

 Isti taj sto je rekao da ce teaser biti 30.04. ... đenja...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 6
kule kaže...

 Isti taj sto je rekao da ce teaser biti 30.04. ... đenja...

 

 Nije to isti lik.

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Battlefield 6

Spoiler alert!

Izgleda da imamo prve dvije slike iz trailera.

 
 

I ako vjerujete Tomu:

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.5.2021 9:19 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
18 0 hvala 9
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...

Spoiler alert!

Izgleda da imamo prve dvije slike iz trailera.

  

I ako vjerujete Tomu:

 

 

HUD na prvoj slici izgleda ko iz neke igre s google playa  

twice the pride double the fall
16 godina
offline
Re: Battlefield 6

HUD mi izgleda dosta slično kao u BF4 samo su napravili neke preinake. Više nema u sredini oznaka za zamjenu oružija, nego su to stavili u doljnjem desnom kutu.

Trebalo bi vidjeti u HD slike da bi se mogao dobiti neki dojam. Ovo su navodno slike s zoom sastanka i zato im je tako loša kvaliteta.

BF3:fluffy_inside
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Wolf88 kaže...

HUD mi izgleda dosta slično kao u BF4 samo su napravili neke preinake. Više nema u sredini oznaka za zamjenu oružija, nego su to stavili u doljnjem desnom kutu.

Trebalo bi vidjeti u HD slike da bi se mogao dobiti neki dojam. Ovo su navodno slike s zoom sastanka i zato im je tako loša kvaliteta.

 

Ma da nije toliko lose, podsjeca i na BF3 ali meni minimapa djeluje užasno ali budemo vidli uskoro nadam se.

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...

Spoiler alert!

Izgleda da imamo prve dvije slike iz trailera.

  

I ako vjerujete Tomu:

 

 Di se može priorder napravit

14 godina
offline
Re: Battlefield 6

Preoder u Lidlu... Igru nije moguce prednaruciti. Tek je otkrivena. 

12 godina
offline
Battlefield 6
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 6

Igru može spasit jedino ako se ovaj influencer vrati...

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
RePlaY kaže...

Igru može spasit jedino ako se ovaj influencer vrati...

 

 

Zvali su ga lokerdzija

 

 

DESEEEEENULAAAAAAA!!!!!

 

 

 

Freak Show Inc.
10 godina
online
Re: Battlefield 6
RePlaY kaže...

Igru može spasit jedino ako se ovaj influencer vrati...

 

 

Origin_Steam: hrka11
3 godine
neaktivan
offline
Battlefield 6

Ovaj Battlefield bi trebao biti cross-gen? Znači za neke dinamičnije next-gen blagodeti ćemo pričekati sledeći

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
Dragonbane kaže...

Ovaj Battlefield bi trebao biti cross-gen?

 

Samo da ne bude cross-platform

Freak Show Inc.
3 godine
offline
Re: Battlefield 6
Friday kaže...
Dragonbane kaže...

Ovaj Battlefield bi trebao biti cross-gen?

 

Samo da ne bude cross-platform

 Daj boze da bude, to je buducnost gaminga a ne Pc only s par milijonceka igraca gdje ti AAA igra nakon godinu dana +- ostane na svega par tisuca

10 godina
offline
Re: Battlefield 6
Boris grozni kaže...

Samo da ne bude cross-platform

 Daj boze da bude, to je buducnost gaminga a ne Pc only s par milijonceka igraca gdje ti AAA igra nakon godinu dana +- ostane na svega par tisuca

 Daj bože da ne bude. Konzolaški aim assist je polučit, change my mind.

 

Tom Henderson tweeta ili trola - dr Brko izgleda aktivno radi na igri  https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1388866599361425408

مرګ ژوبله
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
Friday kaže...
Dragonbane kaže...

Ovaj Battlefield bi trebao biti cross-gen?

 Samo da ne bude cross-platform

 Vidio sam dosta konzolaša koji su protiv jer bi tako mogli igrati protiv cheatera.

I PC igrače koji su protiv jer konzole imaju aim assist.

 

Tebi je problem isto u aim assistu, ili nešto drugo?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Friday kaže...

 

Samo da ne bude cross-platform

 Bit će više panjeva za farmanje

13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Boris grozni kaže...
Daj boze da bude, to je buducnost gaminga a ne Pc only s par milijonceka igraca gdje ti AAA igra nakon godinu dana +- ostane na svega par tisuc

To hoće igra biti PC only ili cross-play 100% ovisi o Sonyu i/ili Microsoftu te developerima.

PC kao platforma je decentralizirana i nema velikog vođu koji naređuje šta se smije šta se ne smije.

Say hello to my little friend
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Boris grozni kaže...
Friday kaže...
Dragonbane kaže...

Ovaj Battlefield bi trebao biti cross-gen?

 

Samo da ne bude cross-platform

 Daj boze da bude, to je buducnost gaminga a ne Pc only s par milijonceka igraca gdje ti AAA igra nakon godinu dana +- ostane na svega par tisuca

 Plakat ćeš kad ti neki klinjo sa aim assistom provoza kao nooba.

 

Najbolje svak svakom, bez uplitanja. Mislio sam da je to dobro, probali smo cod. Kad smo došli u ozbiljniji rank ekipa na kozolama je praktički imala aimbotove bez obzira na naš elitni 144hz pro gaming jer je bilo stvarno pretjerano.

 

Neka svaki igrač odluči želi li crossplay ili ne.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
7 godina
offline
Battlefield 6

Zanima me optimizacija igre.

Trenutno većina za gaming koristi 6/12 procove, a neki feeling mi govori da će za fluidno iskustvo trebati barem 8/16.

Taj dio ćemo vidjeti, a glede grafike, vjerujem da će igra biti dx12 ili vulkan, dok dx11 ide u prošlost.

 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 12:44 (Brki1994).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
Brki1994 kaže...

Zanima me optimizacija igre.

Trenutno većina za gaming koristi 6/12 procove, a neki feeling mi govori da će za fluidno iskustvo trebati barem 8/16.

Taj dio ćemo vidjeti, a glede grafike, vjerujem da će igra biti dx12 ili vulkan, dok dx11 ide u prošlost.

 Ovo i ja čekam :)

Makar, očekujem da će igra raditi i na 4/8. Jer mi je skoro ne moguće da neka igra ne bi radila na recimo klokanom i7 7700K..

Moguće... ali teško.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...
Brki1994 kaže...

Zanima me optimizacija igre.

Trenutno većina za gaming koristi 6/12 procove, a neki feeling mi govori da će za fluidno iskustvo trebati barem 8/16.

Taj dio ćemo vidjeti, a glede grafike, vjerujem da će igra biti dx12 ili vulkan, dok dx11 ide u prošlost.

 Ovo i ja čekam :)

Makar, očekujem da će igra raditi i na 4/8. Jer mi je skoro ne moguće da neka igra ne bi radila na recimo klokanom i7 7700K..

Moguće... ali teško.

 

Sjećam se kada je izašao Battlefield 1 i ja ga upalim i sve lijepo radi, ali stalno neki stutter u igri (ništa veliko, ali osjetim FPS drop tu i tamo). Mislim si da je to zbog ultra grafike, promjenim na low, opet isto. Odoh ja upaliti ingame monitoring svega da vidim, a kad ono i5 koji sam tada imao zakucan na 100% usage-a. Frend koji je imao tada i7 tih problema nije imao. 

Bila je igra i više nego igriva, ali taj manji stutter tu i tamo je znao pilati. Tek sam s Ryzenom vidio stabilan i viši frame rate. 

CPU usage s peticom mi je bio nešto viši, ali generalno je oko 70% na ryzenu. Mislim da će novi bf ići na 6/12 do 90%.

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 15:16 (Brki1994).
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Novi PlayStation ima 8 jezgreni cpu ako se ne varam, sigurno da će se igre razvijati u tom smjeru
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...
 

Tebi je problem isto u aim assistu, ili nešto drugo?

 

Stvar je u stalezima. Necemo valjda na istim serverima pucati sa konzolasima?

Freak Show Inc.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 6
fila2208 kaže...

 Plakat ćeš kad ti neki klinjo sa aim assistom provoza kao nooba.

 Hahahaha kraljuuuu 

Brki1994 kaže...

Zanima me optimizacija igre.

Trenutno većina za gaming koristi 6/12 procove, a neki feeling mi govori da će za fluidno iskustvo trebati barem 8/16.

Taj dio ćemo vidjeti, a glede grafike, vjerujem da će igra biti dx12 ili vulkan, dok dx11 ide u prošlost.

 

 Trenutno, većina igara je optimizovana za 4/8 ili 6/6 a to bi trebalo potrajati bar još godinu-dve. Svakako je najbolja kupovina 6/12 kad je već tako jeftino...

 

Dalje, iskren da budem meni je ta priča oko 8/16 jezgara malo  naduvana... Pa tek smo zašli u šestojezgarne vode.

Prvo, nemoguće je napraviti igru koja će da koristi toliki broj jezgara, a čak i da je moguće razlika će biti do 10% performansi u odnosu na šest ako i toliko, nije do developera već do postojećih tehnologija i načina rada softvera. DirectX 12 API se ne skalira drastično više nakon 6 jezgara.

Drugo, kod novih konzola ljudi zaboravljaju da je jedno-do-dva jezgra rezervisano za "background" aplikacije a tu je sada i SMT koji će definitivno pomoći kod pokretanja više igara i skakanja s jedne na drugu u roku od nekoliko sekundi, neko će hteti i da strimuje a tu su resursi procesora svakako potrebni.

Na primer, kod XSX-a od 16 GB memorije developeri mogu koristiti 10, eventualno još 1,2 i to ako bude potrebno.

Za 8/16 čini mi se da ćemo sačekati krajnji ciklus ovih konzola a on praktično nije ni počeo... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 17:44 (Dragonbane).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
Dragonbane kaže...

 

Dalje, iskren da budem meni je ta priča oko 8/16 jezgara malo  naduvana... Pa tek smo zašli u šestojezgarne vode.

Prvo, nemoguće je napraviti igru koja će da koristi toliki broj jezgara, a čak i da je moguće razlika će biti do 10% performansi u odnosu na šest ako i toliko, nije do developera već do postojećih tehnologija i načina rada softvera. DirectX 12 API se ne skalira drastično više nakon 6 jezgara.

Drugo, kod novih konzola ljudi zaboravljaju da je jedno-do-dva jezgra rezervisano za "background" aplikacije a tu je sada i SMT koji će definitivno pomoći kod pokretanja više igara i skakanja s jedne na drugu u roku od nekoliko sekundi, neko će hteti i da strimuje a tu su resursi procesora svakako potrebni.

 

Pa nije samo do DX-a. Svasta nesto se u engine-u dogadja mimo DX-a.

Freak Show Inc.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice