Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.275.601
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Battlefield 6
Je*eno, al je*eno se nadam da ovaj put neće us*ati i da ćemo dobiti nekaj barem približno dobro onim OG BF-ovima...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
emerik kaže...

 Znaci samo te netko trebao taggati 

 

Ne, prijavio sam se da odradim godisnju statistiku. Dami sam odgovorio na poruku samo zato sto je najvisi prijatelj kojeg imam. Ako ikada budemo skupa u oluji mozda mi spasi zivot tako sto ce grom ubiti njega a ne mene

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
Friday kaže...
emerik kaže...

 Znaci samo te netko trebao taggati 

 

Ne, prijavio sam se da odradim godisnju statistiku. Dami sam odgovorio na poruku samo zato sto je najvisi prijatelj kojeg imam. Ako ikada budemo skupa u oluji mozda mi spasi zivot tako sto ce grom ubiti njega a ne mene

 Cijenim tvoju iskrenost. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
Friday kaže...
emerik kaže...

 Znaci samo te netko trebao taggati 

 

Ne, prijavio sam se da odradim godisnju statistiku. Dami sam odgovorio na poruku samo zato sto je najvisi prijatelj kojeg imam. Ako ikada budemo skupa u oluji mozda mi spasi zivot tako sto ce grom ubiti njega a ne mene

 Lijepo je vidjeti tvoju toplu ljudsku stranu i koliko držiš do prijatelja 

12 godina
offline
Battlefield 6

Prvi pogled na BF6 mapu?

 https://www.reddit.com/r/Battlefield6/comments/ksbxiu/dice_is_working_on_battlefield_6_maps_look_in_the/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
4 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...

Prvi pogled na BF6 mapu?

 https://www.reddit.com/r/Battlefield6/comments/ksbxiu/dice_is_working_on_battlefield_6_maps_look_in_the/

 nalikuje mi na nekoga ko bi mogao u igru ubaciti roze jednoroge 

15 godina
offline
Re: Battlefield 6

 ako se ne varam lik koji je na slici je napisao sam da ovo nije BF6 mapa nego neki stari projekt, to radio na tome onako za sliku haha

12 godina
offline
Battlefield 6

 

Provjereni leaker, već se spominjao ovdje.

Igra će se zvati BF 6 ili samo BF.

128 igrača, a mogu se odabrati mape s 64 igrača

Moderno doba.

Battle royale

Podrška za stare konzole. Na tom projektu radi drugi studio, tako da nema brige za "normalan" BF.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 4
13 godina
offline
Battlefield 6

Samo da ne stave naglasak na royale kao cod mw umjesto na core conquest zabavu.

128 ok opcija, ali osobno mi se već sad ne dopada, ioako su mi najdraži bili serveri sa 48 ljudi.

 

živi bili pa vidjeli

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 6
fila2208 kaže...

Samo da ne stave naglasak na royale kao cod mw umjesto na core conquest zabavu.

128 ok opcija, ali osobno mi se već sad ne dopada, ioako su mi najdraži bili serveri sa 48 ljudi.

 

živi bili pa vidjeli

 Zamisli rusvaj kad rulja 60 ili više navali na jednu toćku. Bit će gužva ali izabereš server gdje je 64.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
dery kaže...
fila2208 kaže...

Samo da ne stave naglasak na royale kao cod mw umjesto na core conquest zabavu.

128 ok opcija, ali osobno mi se već sad ne dopada, ioako su mi najdraži bili serveri sa 48 ljudi.

 

živi bili pa vidjeli

 Zamisli rusvaj kad rulja 60 ili više navali na jednu toćku. Bit će gužva ali izabereš server gdje je 64.

 Ma jasno, opet ću igrat 32-48 ljudi jer mislim da neke mape to najbolje piju, ali ko voli dapače nek bude izbora za sve :)

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 6

Evo i izvora 'leaka'.

 

 

U osnovi priča 15 min o rečenici (što je stvarno fascinantno) koju su u EA-u izrekli na investors call-u: "Novi BF će biti veličine koja do sada nije viđena u serijalu." Plus je dodao nagađanja koja je Cyber naveo.

 

Video koji je isti youtuber pustio prije par sati:

 

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 6
fila2208 kaže...
dery kaže...
fila2208 kaže...

Samo da ne stave naglasak na royale kao cod mw umjesto na core conquest zabavu.

128 ok opcija, ali osobno mi se već sad ne dopada, ioako su mi najdraži bili serveri sa 48 ljudi.

 

živi bili pa vidjeli

 Zamisli rusvaj kad rulja 60 ili više navali na jednu toćku. Bit će gužva ali izabereš server gdje je 64.

 Ma jasno, opet ću igrat 32-48 ljudi jer mislim da neke mape to najbolje piju, ali ko voli dapače nek bude izbora za sve :)

 

 

 

Ma na kvalitetu igre je od broja igrača više imao nesrazmjeran odnos vozila i pješadije. Serveri gdje je respawn vozila bio ubrzan su bili manje zabavni od servera gdje je respawn vozila balansiran. Idioti koji vode servere valjda to nemogu skužiti pa su stalno drk... po tom respawn vremenu vozila, umjesto da su ostavili kako je i zamišljeno. 

15 godina
offline
Battlefield 6

Najbolji je bio bosanski server sa hamzom na čelu. Kad bi završila partija on odma prešalta u sljedeču nema odbrojavanja ahahahah. Jednostavno nema puno čekanja samo akšn.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 6

Eh da, ne bude li server rental programa i iznajmljivanja svojih servera odmah sad mogu reć da će to biti fail.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 6
fila2208 kaže...

Eh da, ne bude li server rental programa i iznajmljivanja svojih servera odmah sad mogu reć da će to biti fail.

 neće ih biti

barem ja mislim da su jako male šanse za servers kakve smo imali u BF3,4 i hardline.

 

Ako i bude, bit će nešto kao sad u BF5. Gdje admin pokrene svoj server ali jednom kad izađe server se gasi. To je u biti više napravljeno kako bi si ljudi organizirali nekakvi war, a ovako kita.

13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Jack Sparrow kaže...
fila2208 kaže...

Eh da, ne bude li server rental programa i iznajmljivanja svojih servera odmah sad mogu reć da će to biti fail.

 neće ih biti

barem ja mislim da su jako male šanse za servers kakve smo imali u BF3,4 i hardline.

 

Ako i bude, bit će nešto kao sad u BF5. Gdje admin pokrene svoj server ali jednom kad izađe server se gasi. To je u biti više napravljeno kako bi si ljudi organizirali nekakvi war, a ovako kita.

 Pa onda mogu odmah i ne izdati tu igru jer budimo realni, sve popularne Bf-ove drže custom serveri + battlelog je bog i batina za spajanje sa frendovima naspram ovog njihovog konzolaškog ingame origina (da mi je netko 2011 rekao da ću ikad hvaliti battlelog jaja bih si odrezao ).

 

Ali ovo je EA, boli njih kita to što već imaju igre od 15+ godina koje imaju bolje i daleko smislenije sustave povezivanja kad je njima do eksperimentiranja kako do novih načina za ubacit neku od "live service" sranja.

 

Njih u ovoj situaciji potpuno zaboli neka stvar da li im je proizvod uopće kvalitetan ili ne, bitnije je ubrati koju milju ekstra od naivaca nego napraviti poštenu igru.

 

 

 

Ali, možda se dogodi čudo pa bedaci izbace nekaj što će i ličiti na nešto....2021 bi navodno trebala biti bolja od onih prošlih

Battlelog: [G] pijana_carapa
10 godina
offline
Re: Battlefield 6
128 igrača za klasične BF MP modove, BR će nadam se imati i više od toga. Ionako će se streamat i peglat uglavnom BR, ćemu uopće radit na mrtvom konju zvanom MP? Iz nekih nostalgičnih razloga nema smisla. Bespotrebno gubljenje resursa i vremena.
مرګ ژوبله
 
0 12 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Super64 kaže...
128 igrača za klasične BF MP modove, BR će nadam se imati i više od toga. Ionako će se streamat i peglat uglavnom BR, ćemu uopće radit na mrtvom konju zvanom MP? Iz nekih nostalgičnih razloga nema smisla. Bespotrebno gubljenje resursa i vremena.

 Upravo to randomizirano smeće od royalea je ubilo moderni mp jer ekipa koja nije sposobna ubit nekog uz jednakim uvjetima sad pada iz aviona i hvata šansu da uhvati bolju pljucu i potaraca nekog i bude sretan.

Conquest i rush su ono što u biti BF i je, ubiju li to i pokšaju li kopirati warzoe ubit će i ono malo pravog bf šta je ostalo što su već počeli ubijati sa bf1 i bf5, no dobro bez i najanje trunke nade i očekivanja budem pratio razvoj, pa se mižda i ne razočaram, a royale segment neka je za vas koji to volite, meni nek ostave onaj pravi bf i znam da neću bit jedini koji tako misli

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
online
Re: Battlefield 6
Slažem se, BR igre me nikad nisu privukle. Probao ih par i brzo odustao.
Mislim da nema šanse da se core mod kao što je Conquest izbaci iz bf serijala, ali znam da ako se to nekim slučajem dogodi ja taj bf sigurno neću kupiti ni igrati.
13 godina
offline
Battlefield 6

https://www.tweaktown.com/news/77438/battlefield-6-may-surprisingly-come-to-these-older-consoles-too/index.html

Ako će raditi na starijim konzolama, možda će i minimalne specifikacije biti bliže zadnjem BF-u? 

Standardni mod će biti 32x32, a samo neke mape će raditi na 64x64. Dobra vijest

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 6

Dosadni su više s ovim Betlfildima. Nek rade nešto drugo.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 4 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 6

I btw mislim da je 128 igrača navlakuša i to je samo za royale, a i dalje će mape bit mislim 32v32 i to je savršen balans za mape.

Zamisli 64 igrača i sad mapu kao recimo 3 bandar deserta, svatko igra svoj neki djelić mape, nit se ikad sretne s većinom igrača lol 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 6
fila2208 kaže...

I btw mislim da je 128 igrača navlakuša i to je samo za royale, a i dalje će mape bit mislim 32v32 i to je savršen balans za mape.

Zamisli 64 igrača i sad mapu kao recimo 3 bandar deserta, svatko igra svoj neki djelić mape, nit se ikad sretne s većinom igrača lol 

 Koliko sam shvatio da su neke mape veličine gdje bi moglo biti do 128 igrača, ali je dalje u fokusu 32 vs 32.

Ono što je super da je BF6 jako inspiriran na BF3, što bi trebalo značiti da če večinu mehanika uzeti iz BF3.

 

BF3:fluffy_inside
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Wolf88 kaže...
fila2208 kaže...

I btw mislim da je 128 igrača navlakuša i to je samo za royale, a i dalje će mape bit mislim 32v32 i to je savršen balans za mape.

Zamisli 64 igrača i sad mapu kao recimo 3 bandar deserta, svatko igra svoj neki djelić mape, nit se ikad sretne s većinom igrača lol 

 Koliko sam shvatio da su neke mape veličine gdje bi moglo biti do 128 igrača, ali je dalje u fokusu 32 vs 32.

Ono što je super da je BF6 jako inspiriran na BF3, što bi trebalo značiti da če večinu mehanika uzeti iz BF3.

 

 Veliki selling point, i oni to znaju.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield 6

Ajmo opet....

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
9 0 hvala 4
12 godina
offline
Battlefield 6

Battlelog Twitter je ponovno postao aktivan

https://twitter.com/battlelog

 

Interesting...

 

02.02. Novi Earnings Conference Call

https://ir.ea.com/calendar-and-events/default.aspx

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2021 14:37 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
4 0 hvala 4
3 godine
online
Battlefield 6

dali je ovo iz nekog prijasnjeg bf ili bf6?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 6
Boris grozni kaže...

dali je ovo iz nekog prijasnjeg bf ili bf6?

 bfV

14 godina
offline
Re: Battlefield 6
Jooj dani battleloga i dobrog battlefielda..vec dugo se nisam nadao nekoj igri ko ovoj.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice