Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.275.671
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Battlefield 6

 

Navodni leak:

WW3, NATO vs Rusija.

War stories, razni ljudi iz raznih država.

Multiplayer 64 vs 64 igrača. PC i next gen konzole.

Cijeli dio videa o Grand operations.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
6 0 hvala 5
15 godina
offline
Battlefield 6

Dok čekamo BF6, evo jedne uspomene iz BF3. Kaže fejs na današnji dan prije 8 godina.

Moj PC  
18 0 hvala 5
15 godina
offline
Re: Battlefield 6
dejo6 kaže...

Dok čekamo BF6, evo jedne uspomene iz BF3. Kaže fejs na današnji dan prije 8 godina.

 dan kad smo čak i Ivanca primili kao našeg

12 godina
offline
Battlefield 6

Bojim se ove bliske budućnosti.. Strah me da opet ne ujebu sa raznim gadgetima i samonavođenim, samopucajućim kurcima palcima,robotima, jetpakovima...

 

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 6
MRSKI kaže...

Bojim se ove bliske budućnosti.. Strah me da opet ne ujebu sa raznim gadgetima i samonavođenim, samopucajućim kurcima palcima,robotima, jetpakovima...

 

 na kraju će biti time travel igra pa ćemo da igramo sve od doba neandertalaca do 2142 haha

 

 

Meni najgore u BF4 bio onaj sabot i ostale proximity rakete. Ono opalio si otprilike blizu tenka ili helića, a raketa sama skrenula k njemu.

Stinge čak ni nije bio tolko loš, jer u BF3 smo ga imali. I below radarom se to dalo riješiti. Bio je čisto onako da ti zasmeta i natjera pilota da se povuće, a ne da ga razvali prije nego se digne.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 11:35 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Battlefield 6

Samo at4, kad to savladaš pa ih sabireš okolo tom raketom kao Nikita raketom u MGS to je bio posao.

Šteta da su ga maknuli u bf3 i bio je samo stationary.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 6
Jack Sparrow kaže...
MRSKI kaže...

 

Meni najgore u BF4 bio onaj sabot i ostale proximity rakete. Ono opalio si otprilike blizu tenka ili helića, a raketa sama skrenula k njemu.

Stinge čak ni nije bio tolko loš, jer u BF3 smo ga imali. I below radarom se to dalo riješiti. Bio je čisto onako da ti zasmeta i natjera pilota da se povuće, a ne da ga razvali prije nego se digne.

 Staff shell, AP round i autoloader + kolega za gunnera = deranje guzova lijevo i desno. Iako sam bio više infantry lik, poveći sam broj puta optužen za varanje jer sam u jednom hitcu napravio mobility kill (ili kako se već kaže), a ja zapravo koristio OP Staff shell.

 

EDIT: a active radar rakete ne treba ni spominjati hehe

Nisam igrao BF4 barem 8 mjeseci, mislim da je vrijeme da se opet zaigra 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 12:03 (LLAMABOY).
13 godina
offline
Battlefield 6

To mi je za tenkove i ostalo u bf4 bilo bezveze, standarni top, mašinka i gunner dodatni i gotovo.

Ta neka preseravanja i posebne municije su mi bile bezveze.

 

Limitirana municija zato veliki +.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 12:01 (fila2208).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield 6

Meni su fora te opcije za vozila jer se tako možeš specijalizirati za nešto. "Moj" loadout na tenku (staff shell,  ap round i autoloader) je bio usmjeren samo protiv drugih tenkova/IFV-ova, ali sam, bez gunnera, često bio prepušten na milost i nemilost pješadiji i dalekometnom obračunavanju s istima. Klasičan loadout za tenka je bio ap round i hmg protiv kojeg ja uvijek dobijam dvoboj, ali on s oba "oružja" može napasti avion/helić/inf, dok ja imam samo AP round. 

Ili, recimo, JDAM i Zuni rockets. Ja u 800+h igre nisam pokušao naučiti koristiti JDAM, iako je bio vrhunski protiv vozila, ali sam više volio gađati pješadiju raketama.

 

Ipak, limitirana municija je genijalan ideja koju bi svakako trebali usvojiti.

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Ma koga zanima ovo sranje pored cyberpunka
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Dupli post
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 12:48 (Volume).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
Volume kaže...
Ma koga zanima ovo sranje pored cyberpunka

 Hoćeš reći da će cyberpunk napokon biti u igrivom stanju kad ovo izađe? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield 6

I ovaj Voljum baš opizdio

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 6

Voljum kojeg sam ja znao nije kupovao glupe igjice

Nije ga cak ni bolilo kad ga je Mrski "volio"

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
ivanec kaže...

Voljum kojeg sam ja znao nije kupovao glupe igjice

Nije ga cak ni bolilo kad ga je Mrski "volio"

 

 Ljubavi volim i ja tebe

Dobra je igrica skroz, baš mi se sviđa

12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
Npr broj spremnika umjesto broja metaka
13 godina
offline
Battlefield 6

https://www.goodgame.hr/battlefield-6-je-navodno-punokrvni-next-gen-naslov-cija-je-radnja-smjestena-u-period-treceg-svjetskog-rata/?fbclid=IwAR1NkVozw9-jrhiKnV0TPXknq-ZSxBAFTJ5g64hQJj4dLmn-IdDRRDJNQg8

 

EA je ranije ove godine potvrdio kako ćemo Battlefield 6 vidjeti već iduće godine. Tom prilikom nisu otkriveni nikakvi konkretniji detalji o samoj igri, no ako je vjerovati novim glasinama, moguće je da smo doznali prve detalje o settingu, u koji bi ovaj shooter mogao biti smješten.

Nakon što smo u Battlefieldu 1 i Battlefieldu 5 posjetili bojišta prvog, odnosno drugog svjetskog rata, nova igra navodno bi trebala biti smještena u moderni, odnosno blisko futuristički setting, u period trećeg svjetskog rata.

Novi potencijalni leak dolazi od strane anonimnog izvora, koji je putem Reddita otkrio kako bi se radnja trebala vrtjeti oko sukoba između NATO-a i Rusije, a sama kampanja igre opet bi nas trebala baciti na različite frontove širom svijeta i svirepost trećeg svjetskog rata predstaviti iz nekoliko različitih perspektiva.

Isti izvor navodi kako će igra stići s dosad rekordnim brojem multiplayer modova sa sukobima 64v64. Među tim modovima, navodno nas očekuju Team Deathmatch, Domination, Conquest, Breakthrough i Grand Operations, koji bi trebao doživjeti posebnu evoluciju. Više detalja o svakom od navedenim modova možete pronaći ovdje, no u svakom slučaju, moramo naglasiti kako se za sada radi samo o glasini i nepotvrđenim informacijama, pa ih do daljnjeg moramo uzeti s određenom dozom rezerve.

Ono u što smo gotovo stoprocentno sigurni, a što navodi i ovaj potencijalni leaker, jeste to da je Battlefield 6 punokrvni next-gen naslov, koje EA i DICE spremaju isključivo za PS5, Xbox Series X/S i PC.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
9 0 hvala 8
12 godina
offline
Battlefield 6

Opa, napokon opet tema sa starom ekipom i mogućnosti za lijepu zajebanciju 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
MRSKI kaže...

Eeee kad se sjetim vremena kad si čekao 10ti na redu u queu da upadneš na server sa ekipom ili si dobar sa adminom pa te ubaci preko reda

Oni emblemi su mi bili fora, dok čekaš na red da se nešto i fino složiti. Nekoliko mojih uradaka  Pored rentanih servera i ovo su sitnice koje su te vukle da i na ovo trošiš vrijeme 

 

 To je sve kad si imao vremena. Sad kad ćeš postat gradonačelnik zaboravi na takve stvari, treba grad voditi, neće se samo smeće pokupit.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
Taj treći svjetski rat vuče na pjuce s laserima itd...
12 godina
offline
Battlefield 6

ne bi to bilo ni loše. Uzeo sam nekidan SW Squadrons (

)i dobro su oni to složili. Mislim to sa laserima... 

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 15:49 (Soldier977).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
Ma draži mi je Viper, M16A3, Abrams itd..
Nek naprave rat na Balkanu. Tu temu još nitko nije pokrio.
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
Dex.pwn kaže...
Ma draži mi je Viper, M16A3, Abrams itd..
Nek naprave rat na Balkanu. Tu temu još nitko nije pokrio.

Jesmo mi sami itekako pokrili. Dosta više toga.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Battlefield 6

Friday Jesi li živ?...evo opet neki BF ide... dođi na temu. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
Soldier977 kaže...
MRSKI kaže...

Eeee kad se sjetim vremena kad si čekao 10ti na redu u queu da upadneš na server sa ekipom ili si dobar sa adminom pa te ubaci preko reda

Oni emblemi su mi bili fora, dok čekaš na red da se nešto i fino složiti. Nekoliko mojih uradaka  Pored rentanih servera i ovo su sitnice koje su te vukle da i na ovo trošiš vrijeme 

 

 To je sve kad si imao vremena. Sad kad ćeš postat gradonačelnik zaboravi na takve stvari, treba grad voditi, neće se samo smeće pokupit.

 Već sam oformio tim koji će to raditi za mene. Ali dođem nekad na ts kad mi obveze dopuste da vas malo pozdravim

15 godina
offline
Battlefield 6

Mrski gradonačelnik, crna tajnica... jbt pa za to smo se borili

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 6

Pronađen Reddit post star više od godinu dana koji govori o slijedećem Battlefieldu, i unutra pišu sve stvari za koje se onda nije znalo, a poklapa se sa stvarima koje smo do sad saznali:

 

https://www.reddit.com/r/Battlefield6/comments/kh4k71/a_rumour_from_a_year_ago_about_the_next/

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
7 0 hvala 7
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
Soldier977 kaže...

Friday Jesi li živ?...evo opet neki BF ide... dođi na temu. 

 

Hoce biti najbolji ikad?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield 6
Friday kaže...
Soldier977 kaže...

Friday Jesi li živ?...evo opet neki BF ide... dođi na temu. 

 

Hoce biti najbolji ikad?

 Znaci samo te netko trebao taggati  Naravno da ce biti najbolji, kakvo je to pitanje :)

15 godina
offline
Battlefield 6

Valjal' igra?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice