Samsung Galaxy Watch

poruka: 869
|
čitano: 428.912
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Ja sam sat čekao 2 mjeseca od odobrenja. Sad ne znam kad ti je stiglo odobrenje. A boja je valjda navedena u reklami meni je pisalo crni watch, a takav sam i dobio.

Edit. A za isporuku ti par dana prije dostave stigne mail sljedećeg sadržaja: Poštovani. Vaša pošiljka se priprema i bit će otpremljena u što kraćem roku, kurirska služba će vas svakako kontaktirati prije same isporuke. Hvala na strpljenju. Lijepi pozdrav, vaš Samsung
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2022 11:04 (Oldy).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
U mom slučaju su, nakon tog maila da je odobreno, samo poslali mail dan prije same dostave. To je bilo cca mjesec dana nakon registracije.

Što se boje tiče ne bih znao jer su onda bile samo crne.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
zoka kaže...
Ja sam samo dobio mail od Samsunga da je registracija odobrena ali od slušalica još uvijek ništa. Da li su vas zvali vezano za isporuku i kako određuju boju slušalica koje šalju?
Hvala

samo crne dijele (tako je bar pisalo na promociji).. bitno da ti je odobreno, stići će  meni su stigle prije par dana, a na otpremnici u pošiljci je naveden datum koji je još uvijek u budućnosti.. dva dana nakon što su mi stigle, sam dobio mail i od Samsunga da se pošiljka priprema i da ju uskoro mogu očekivati

14 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Mi čekali cca 3 mjeseca na GW4 active za kupovinu S21 FE

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Bok zanima me jel itko dobio buds slusalice onome tko je predarucio watch 5 ja jos nisam pa ma zanima gdje je zapelo

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Ice45 kaže...

Bok zanima me jel itko dobio buds slusalice onome tko je predarucio watch 5 ja jos nisam pa ma zanima gdje je zapelo

da, prošli tjedan

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
ministar kaže...
Ice45 kaže...

Bok zanima me jel itko dobio buds slusalice onome tko je predarucio watch 5 ja jos nisam pa ma zanima gdje je zapelo

da, prošli tjedan

 ja jos nisam dobio?

16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Nakon dosta kontanja, što uzeti, traženja savjeta odlučio odriješiti kesu i ponovio se Samy galaxy wtch 5 pro i spojio ga sa Samy mob A52s i bome sve radi kako treba. još sve poslagujem i kontam što i kako, ali na HR je sve pa nema problema, za sada jako zadovoljan. Hvala svima na savjetima.

Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Smille kaže...

Nakon dosta kontanja, što uzeti, traženja savjeta odlučio odriješiti kesu i ponovio se Samy galaxy wtch 5 pro i spojio ga sa Samy mob A52s i bome sve radi kako treba. još sve poslagujem i kontam što i kako, ali na HR je sve pa nema problema, za sada jako zadovoljan. Hvala svima na savjetima.

Može li se u opcijama podesiti da vidim čitko, otkucaje srca u realnom vremenu na ekranu dok vježbam ?

Imam MI Band narukvicu i tamo je to presitno i nemoguće, moram gledati na MI FIT aplikaciji na mobitelu otkucaje, ali je sve sitno.

 

Ono, Always on Display za otkucaje srca ?

 

A, može, našao sam video (to je za model 4 klasik, a onda može i petica) 

 

 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Smille kaže...

Nakon dosta kontanja, što uzeti, traženja savjeta odlučio odriješiti kesu i ponovio se Samy galaxy wtch 5 pro i spojio ga sa Samy mob A52s i bome sve radi kako treba. još sve poslagujem i kontam što i kako, ali na HR je sve pa nema problema, za sada jako zadovoljan. Hvala svima na savjetima.

 Bio bi to top sat da nema taj kretenski dizajn. Ko neki tanjurić. Bezlično. A obični 4/5 je sličan i još ženskastiji. Ne pomaže ni ona spigen rugged armor maska jer ona izgleda pomalo jeftino. Ne kužim zašto se nije išlo na classic verziju sa fizičkim rotacijskim bezelom na pro verziji. Valjda radi extra zarade.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2022 19:59 (gnomisa).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...

 Bio bi to top sat da nema taj kretenski dizajn.

 
Ljepota je u očima promatrača! Meni je pak dizajn super. Uz ovaj watchface ispod je još bolji :D
Jedino što mi se na GW5 pro nije sviđao onaj sivi remen na kopču pa sam se mijenjao sa ženom za crni sa GW4 i sad svi sretni.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2022 12:49 (Krx).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Krx kaže...
gnomisa kaže...

 Bio bi to top sat da nema taj kretenski dizajn.

 
Ljepota je u očima promatrača! Meni je pak dizajn super. Uz ovaj watchface ispod je još bolji :D
Jedino što mi se na GW5 pro nije sviđao onaj sivi remen na kopču pa sam se mijenjao sa ženom za crni sa GW4 i sad svi sretni.

 

 

 Imaš neku sliku svog sata sa tim watchfaceom?

2 godine
offline
Samsung Galaxy Watch

Kupit ću GW4.

 

Danas na poslu mi je kolega pokazao svoj i 40mm je dosta veliko, ne treba mi onaj klasik model, prevelik je, bre...

Samo, onih roza, zlatnih ima po 1100 kn, dočim crnih nema ispod 1300kn.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zaporožac kaže...

Kupit ću GW4.

 

Danas na poslu mi je kolega pokazao svoj i 40mm je dosta veliko, ne treba mi onaj klasik model, prevelik je, bre...

Samo, onih roza, zlatnih ima po 1100 kn, dočim crnih nema ispod 1300kn.

 Obavezno gledaj 44mm, ne 40. Baterija je za trećinu veća. Imaš ih na njuški novih zapakiranih po 800-900kn. Malo se digla cijena kad se skužilo da je gw5 skoro isti sat.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zaporožac kaže...

Kupit ću GW4.

 

Danas na poslu mi je kolega pokazao svoj i 40mm je dosta veliko, ne treba mi onaj klasik model, prevelik je, bre...

Samo, onih roza, zlatnih ima po 1100 kn, dočim crnih nema ispod 1300kn.

 Ovisi koliki si muškarac. Ako je tanka rukica onda 40mm ali znaj da taj ima dosta salbiju bateriju a i ona na 44mm nije bajna.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

 

Evo. I slika i linkovi na watchfaces:

https://www.facer.io/watchface/CULlpbI28t?watchModel=ticwatchexpres

Ima ih još sa silly walks.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Krx kaže...

 

Evo. I slika i linkovi na watchfaces:

https://www.facer.io/watchface/CULlpbI28t?watchModel=ticwatchexpres

Ima ih još sa silly walks.

 

 Fora je, da. A čuj izgled jest subjektivna stvar. I dalje generalno mislm da su mogli i muškiji sat napraviti, classic verziju. I taj crni bezel nije baš divota. No dobro.  Bar je baterija malo bolja.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Imal li neko GW5 i GW4 sa LTE-om? Kako dobiti da sat prima pozive, ili barem obavijesti o pozivu na mobitel dok je na remote connectionu (tj. van BT dometa)

Kad uđem u phone app na telefonu vidim propuštene pozive, ali nema zvonjenja sata kao kad je spojen na  BT i nema niti ni notifikacije o propuštenom pozivu.

Zato i imam LTE da mogu odlutat od mobitela i bit u stalnoj komunikaciji s njim. Poruke uredno stižu, al pozivi jok.

Preusmjeravnje na LTE broj  kod nejavljanja je glupo rješeno jer moraš čekat da zazvoni 10 puta pa da prešalta. Sad bi trebalo kontaktima davat i broj sata pa da me mogu dobiti... 

Najjednostavnije bi bilo kad bi davali mogućnost da imaš isti broj na oba uređaja. 

Najbolje šta BT verzija sata ima bar mogućnost primanja poziva preko wifija, a LTE nema uopće. Vjerovatno su računali da kad imaš LTE možeš samostalno primat pozive, al kod nas to ne radi na istom broju...pa bi zato trebao tasj remote (barem notifikacije)  

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2022 2:13 (versus2).
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...

 Ovisi koliki si muškarac. Ako je tanka rukica onda 40mm ali znaj da taj ima dosta salbiju bateriju a i ona na 44mm nije bajna.

Kupio jučer u Linksu crni 44 mm 1399kn.

Da je i 46 mm, još bi bilo lufta tj, ne bi mi bio prevelik. (nije mi jasno što mužjaci s tankim podlakticama kupuju one ogromne satove, baš su smiješni, kao i ovaj poznati recenzent koji je recenzirao klasik model..bizarnooooo, to je sat za moju ruku, ali mi nije bio u budžetu.

 

 

Dio podlaktice nad zglobom mi je malo jači, no ipak ostanu još dvije rupice nakon što ga stegnem, bez pretezanja remena, tako da je remen dosta dug i za malo "veće muškarčine", ako nekoga brine.

Više nema kao prije kod njih; web cijena i cijena u trgovini, pa sam skoknuo do trgovine.

 

Ako nekome treba neko objašnjenje, tu sam, iako je meni bilo lako podesiti funkcije koje mi trebaju.

Možda zato što imam Samsug galaxy stupidphone A 52s, pa se samsungova aplikacija lako prilagodi satu odn. podesi.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
versus2 kaže...

Imal li neko GW5 i GW4 sa LTE-om? Kako dobiti da sat prima pozive, ili barem obavijesti o pozivu na mobitel dok je na remote connectionu (tj. van BT dometa)

Kad uđem u phone app na telefonu vidim propuštene pozive, ali nema zvonjenja sata kao kad je spojen na  BT i nema niti ni notifikacije o propuštenom pozivu.

Zato i imam LTE da mogu odlutat od mobitela i bit u stalnoj komunikaciji s njim. Poruke uredno stižu, al pozivi jok.

Preusmjeravnje na LTE broj  kod nejavljanja je glupo rješeno jer moraš čekat da zazvoni 10 puta pa da prešalta. Sad bi trebalo kontaktima davat i broj sata pa da me mogu dobiti... 

Najjednostavnije bi bilo kad bi davali mogućnost da imaš isti broj na oba uređaja. 

Najbolje šta BT verzija sata ima bar mogućnost primanja poziva preko wifija, a LTE nema uopće. Vjerovatno su računali da kad imaš LTE možeš samostalno primat pozive, al kod nas to ne radi na istom broju...pa bi zato trebao tasj remote (barem notifikacije)  

Trebaš staviti preusmjeravanje svih poziva, u tom slučaju ti zvoni i mob i sat.

 

A1 je prije nudio multi-SIM, ali su ga maknuli. Nije mi jasno zašto. A s obzirom da recimo Telemach još nema ni eSIM, sumnjam da ćemo imati mutli-SIM u skorijoj budućnosti.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zaporožac kaže...
gnomisa kaže...

 Ovisi koliki si muškarac. Ako je tanka rukica onda 40mm ali znaj da taj ima dosta salbiju bateriju a i ona na 44mm nije bajna.

Kupio jučer u Linksu crni 44 mm 1399kn.

Da je i 46 mm, još bi bilo lufta tj, ne bi mi bio prevelik. (nije mi jasno što mužjaci s tankim podlakticama kupuju one ogromne satove, baš su smiješni, kao i ovaj poznati recenzent koji je recenzirao klasik model..bizarnooooo, to je sat za moju ruku, ali mi nije bio u budžetu.

 

 

Dio podlaktice nad zglobom mi je malo jači, no ipak ostanu još dvije rupice nakon što ga stegnem, bez pretezanja remena, tako da je remen dosta dug i za malo "veće muškarčine", ako nekoga brine.

Više nema kao prije kod njih; web cijena i cijena u trgovini, pa sam skoknuo do trgovine.

 

Ako nekome treba neko objašnjenje, tu sam, iako je meni bilo lako podesiti funkcije koje mi trebaju.

Možda zato što imam Samsug galaxy stupidphone A 52s, pa se samsungova aplikacija lako prilagodi satu odn. podesi.

 Mogao si ga kupiti za 800kn novog na njuškalu. Prodavali su ga mjesecima ljudi koji su ih dobivali uz produljenje ugovora. Samo sam ja svog prodao dalje jer mi je pred očima curila baterija. A pisanje poruka na satu ionako nije "moj sport". To je za decu s tankim prstićima.

Kakvo objašnjenje?.... sat je već godinu dana na tržištu sad imamo jednako debilne galaxy 5 satove s tim na 5 pro ima i nešto malo jaču bateriju ali i dalje MEH. Obična 5ca je još veća debilana jer je istovjetan 4ci (hardver i softver). Ajd ok za 10% je baterija porasla ali u praksi nikakva dobit.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2022 17:22 (gnomisa).
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...
Mogao si ga kupiti za 800kn novog na njuškalu. Prodavali su ga mjesecima ljudi koji su ih dobivali uz produljenje ugovora. Samo sam ja svog prodao dalje jer mi je pred očima curila baterija. A pisanje poruka na satu ionako nije "moj sport". To je za decu s tankim prstićima.

Kakvo objašnjenje?.... sat je već godinu dana na tržištu sad imamo jednako debilne galaxy 5 satove s tim na 5 pro ima i nešto malo jaču bateriju ali i dalje MEH. Obična 5ca je još veća debilana jer je istovjetan 4ci (hardver i softver). Ajd ok za 10% je baterija porasla ali u praksi nikakva dobit.

Dakle, prodao si, i.... što si kupio ?

 

AMAZFIT GTR 3 ? ili nešto skuplje.. (navodno je odlična baterija)

 

Objašnjenje je za one koji se muče konfigurirati sat, a nisu još imali smartwatch..

Dosta ljudi kupi sat nakon godinu dana, kad mu padne cijena, kao što ja sad ne bih kupio GW5 pa da mu baterija traje 30 dana pod full opterećenjem.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 0:49 (Zaporožac).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
ministar kaže...
versus2 kaže...

Imal li neko GW5 i GW4 sa LTE-om? Kako dobiti da sat prima pozive, ili barem obavijesti o pozivu na mobitel dok je na remote connectionu (tj. van BT dometa)

Kad uđem u phone app na telefonu vidim propuštene pozive, ali nema zvonjenja sata kao kad je spojen na  BT i nema niti ni notifikacije o propuštenom pozivu.

Zato i imam LTE da mogu odlutat od mobitela i bit u stalnoj komunikaciji s njim. Poruke uredno stižu, al pozivi jok.

Preusmjeravnje na LTE broj  kod nejavljanja je glupo rješeno jer moraš čekat da zazvoni 10 puta pa da prešalta. Sad bi trebalo kontaktima davat i broj sata pa da me mogu dobiti... 

Najjednostavnije bi bilo kad bi davali mogućnost da imaš isti broj na oba uređaja. 

Najbolje šta BT verzija sata ima bar mogućnost primanja poziva preko wifija, a LTE nema uopće. Vjerovatno su računali da kad imaš LTE možeš samostalno primat pozive, al kod nas to ne radi na istom broju...pa bi zato trebao tasj remote (barem notifikacije)  

Trebaš staviti preusmjeravanje svih poziva, u tom slučaju ti zvoni i mob i sat.

 

A1 je prije nudio multi-SIM, ali su ga maknuli. Nije mi jasno zašto. A s obzirom da recimo Telemach još nema ni eSIM, sumnjam da ćemo imati mutli-SIM u skorijoj budućnosti.

 

Opocije za preusmjeravanje su

 

Always forward - zvoni samo sat

When busy 

When unanswered

When unreachable

 

Ova tri ispod mi isto ne pašu. Jel se može preko koda ovo da zvone oba?

 

Izostanak calling opcije kod "Remote connection" mi izgleda kao feature na LTE satu. Al zašto spriječit "mobilni" sat da prima obavijesti o pozivu? Koja je svrha toga?

Ovako to izgleda na BT satu

remote+connection+BT remote+connection+BT
 Moj nema ovu opciju calling

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2022 21:58 (versus2).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

A pisanje poruka na satu ionako nije "moj sport". To je za decu s tankim prstićima.

 

 Za ovo služi Gboard tipkovnica sa diktiranjem na hrvatskom (ikona mikrofona). Kao jezik treba dodat hrvatski i maknit engleski. Onda prepoznaje  oba jezika.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zaporožac kaže...
gnomisa kaže...
Mogao si ga kupiti za 800kn novog na njuškalu. Prodavali su ga mjesecima ljudi koji su ih dobivali uz produljenje ugovora. Samo sam ja svog prodao dalje jer mi je pred očima curila baterija. A pisanje poruka na satu ionako nije "moj sport". To je za decu s tankim prstićima.

Kakvo objašnjenje?.... sat je već godinu dana na tržištu sad imamo jednako debilne galaxy 5 satove s tim na 5 pro ima i nešto malo jaču bateriju ali i dalje MEH. Obična 5ca je još veća debilana jer je istovjetan 4ci (hardver i softver). Ajd ok za 10% je baterija porasla ali u praksi nikakva dobit.

Dakle, prodao si, i.... što si kupio ?

 

AMAZFIT GTR 3 ? ili nešto skuplje.. (navodno je odlična baterija)

 

Objašnjenje je za one koji se muče konfigurirati sat, a nisu još imali smartwatch..

Dosta ljudi kupi sat nakon godinu dana, kad mu padne cijena, kao što ja sad ne bih kupio GW5 pa da mu baterija traje 30 dana pod full opterećenjem.

 Uzeo sam GT2 pro (crni, u biti tamno sivi s crnom silikonskom narukvicom) za 1000kn akcija na webshopu. Meni je to najljepši "smartwatch" a i build quality je miljama od Ticwatcha 3 pro, Huawei GT2 46mm, Amazfit GTR2 47mm i Galaxya watch 4 44mm koje sam imao (Galaxy 2 46mm je bio solidniji tu, od drugih ali ne puno). Amazfita ne bi nikad više uzeo, isto mi nije neki dizajn a i guraju ta sranja od aluminijskih kučišta plus što znaju usporiti kasnije.

BTW, skužio sam da jako rijetko pišem poruke ili gledam slike na satu. Nešto češće obavim razgovor. A baterija mi je jako bitna. Tako da je ovaj GT2 pro za ovu lovu top izbor tim više jer je GT3 pro više nego duplo skuplji (od ovog gt2 pro na akciji) a i taj HarmonyOS nema baš sve funkcije izvan EU, i dalje nema pisanja poruka i gledanja slika itd. Neki se kunu da se kuži bolji refresh rate kod GT3 pro ali ja to ne vidim koliko sam ga isprobavao u dućanu.

Gledao sam i Huawei Watch 3 pro ali taj je fakat ogroman sat, čak i za mene koji volim "muške" satove.

Kod GW4 44 me smetalo što mi je baterija curila pred očima čak i sa svim healthom i sportom ugašenim, i AOD om na off. Jedva bi tako izdržao dan i pol a da još sve koristim neznam jel bi dan izgurao. Tu je GW5 pro bolji ali ne puno koliko čujem, i dalje je to unutar 2 dana top. Jebeš takav sat iskreno, satovima bi ta autonomija trebala biti prioritet. Kod ticwatcha me nije ništa impresioniralo, kućište plastično i metalno, dizajn niš posebno (slično kao GT2, onaj crni), ne radi pay kod nas, baterija drži dan duže od samsunga a nema ni zadnji wearos. Fora je onaj drugi Led ekran ali nije mi to selling point....

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 11:17 (gnomisa).
5 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Gdje ima Huawei Watch GT2 pro za 1000 kn?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
zpelko kaže...

Gdje ima Huawei Watch GT2 pro za 1000 kn?

 

Na Njuškalu?

Evo jedan od oglasa: https://www.njuskalo.hr/informatika-sve-ostalo/prodajem-smart-watch-huawei-gt2-pro-oglas-38591210

Prije ljeta kupio ćerki GT2 pro novi, isto za 900 kn na Njuškalu

Edit: A ako ti pak treba samo kutija za držat na vitrini, ima i toga:
https://www.njuskalo.hr/pametni-satovi/huawei-watch-gt2-pro-oglas-33471660

:)

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 14:11 (Krx).
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
gnomisa kaže...
Uzeo sam GT2 pro (crni, u biti tamno sivi s crnom silikonskom narukvicom) za 1000kn akcija na webshopu. Meni je to najljepši "smartwatch" a i build quality je miljama od Ticwatcha 3 pro, Huawei GT2 46mm, Amazfit GTR2 47mm i Galaxya watch 4 44mm koje sam imao (Galaxy 2 46mm je bio solidniji tu, od drugih ali ne puno). 

Hm, sinoć sam napunio GW4, isključio sam ga, uključio u 7 u jutro i sa 100 % sad je već na 60 %, a sve sam isključio, osim osnovnog sata i brojača koraka, dakle skoro ništa nije mjerio,(osim što su stigle nekakve nadogradnje, pa je i to malo iscrpilo tu baterijetinu) 

 

Večeras idem na traku, uključujem Always on, podešavam srčane otkucaje na non stop, i to će biti to...Obvezno punjenje za sutra... 

Bi li mi htjeli zamijeniti u Linksu sat za taj što si ti uzeo, jer vidim da je ista cijena ??????

Da sam ga bar kupio preko web shopa, onda bi mi morali zamijeniti, ovako ovisim o dobroj volji, koju oni nemaju .. (bar mislim da je tako)

 

Koliko tebi sad taj sat/baterija traje, i uz kakvo korištenje ?

Hvala..

evo, fotkao sam moga.. 

 

 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 15:43 (Zaporožac).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Krx kaže...
zpelko kaže...

Gdje ima Huawei Watch GT2 pro za 1000 kn?

 

Na Njuškalu?

Evo jedan od oglasa: https://www.njuskalo.hr/informatika-sve-ostalo/prodajem-smart-watch-huawei-gt2-pro-oglas-38591210

Prije ljeta kupio ćerki GT2 pro novi, isto za 900 kn na Njuškalu

Edit: A ako ti pak treba samo kutija za držat na vitrini, ima i toga:
https://www.njuskalo.hr/pametni-satovi/huawei-watch-gt2-pro-oglas-33471660

:)

 Ne jebem ove kaj prodaju pod NOVO satove s otvorenom kutijom i još kupljen pred par mjeseci. Btino da on maše s računom. Ja sam svog kupio u dućanu. Gamershop. Al su planuli za čas a vidim da sad i visi neka veća cijena.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 16:17 (gnomisa).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zaporožac kaže...
gnomisa kaže...
Uzeo sam GT2 pro (crni, u biti tamno sivi s crnom silikonskom narukvicom) za 1000kn akcija na webshopu. Meni je to najljepši "smartwatch" a i build quality je miljama od Ticwatcha 3 pro, Huawei GT2 46mm, Amazfit GTR2 47mm i Galaxya watch 4 44mm koje sam imao (Galaxy 2 46mm je bio solidniji tu, od drugih ali ne puno). 

Hm, sinoć sam napunio GW4, isključio sam ga, uključio u 7 u jutro i sa 100 % sad je već na 60 %, a sve sam isključio, osim osnovnog sata i brojača koraka, dakle skoro ništa nije mjerio,(osim što su stigle nekakve nadogradnje, pa je i to malo iscrpilo tu baterijetinu) 

 

Večeras idem na traku, uključujem Always on, podešavam srčane otkucaje na non stop, i to će biti to...Obvezno punjenje za sutra... 

Bi li mi htjeli zamijeniti u Linksu sat za taj što si ti uzeo, jer vidim da je ista cijena ??????

Da sam ga bar kupio preko web shopa, onda bi mi morali zamijeniti, ovako ovisim o dobroj volji, koju oni nemaju .. (bar mislim da je tako)

 

Koliko tebi sad taj sat/baterija traje, i uz kakvo korištenje ?

Hvala..

 

 

 

 Uvijek kupuj u webshopu. Uvijek. Jer su naši trgovci...često nesusretljivi. Meni je durao oko dan i pol ali sve pogašeno osim par poziva i notifikacije za mail i whatsapp (samo 2 grupe). Dakle da sam mjerio razna sranja i korake, i to bez AODa ne bi ni ponoć dočekao s baterijom. Ovdje su svašta lijepog pisali o bateriji pa sam uzeo i zajebao se. Samo sam ja uzeo novog na njuškalu, zapakiranog, pa sam ga prodao dalje za minimalno manje love.

Možda da pričekaš par dana, obično se baterija malo poboljša jer joj treba da "se posloži".

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 16:21 (gnomisa).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice