Pametni satovi ili narukvice

poruka: 5
|
čitano: 5.025
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Pametni satovi ili narukvice

Htio bih kupiti jedan ovakav jeftini uređaj. Zanima me da li ti uređaji imaju svoju unutarnju memoriju ili sve podatke šalju bluetoothom na smartfon, budući da nemam smartfon. Da li se može kupiti neka jeftina i mala blootooth memorija, na koju bi ovi uređaji mogli pohranjivati podatke, jer ne želim kupovati smartfon.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pametni satovi ili narukvice
zvir12 kaže...

Htio bih kupiti jedan ovakav jeftini uređaj. Zanima me da li ti uređaji imaju svoju unutarnju memoriju ili sve podatke šalju bluetoothom na smartfon, budući da nemam smartfon. Da li se može kupiti neka jeftina i mala blootooth memorija, na koju bi ovi uređaji mogli pohranjivati podatke, jer ne želim kupovati smartfon.

 Sat je zamišljen da radi sa pametnim telefonom. Uz instaliranu app radiš čuda sa nekim satovima. 

Svaki sat pamti sve što si napravio, Fitness, spavanje i slično. Čim se spojiš na mob on prebaci sve tamo tako da je jednostavnije pratit.

Kakav ti uređaj imaš kad nemaš pametni? 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
16 godina
offline
Pametni satovi ili narukvice

Imam glupi mobitel. Kod kupnje sam se vodio principom da mobitel ne bude pametniji od mene, zbog toga nisam kupio smartfon.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pametni satovi ili narukvice
zvir12 kaže...

Imam glupi mobitel. Kod kupnje sam se vodio principom da mobitel ne bude pametniji od mene, zbog toga nisam kupio smartfon.

 Stvar je korištenja a ne pameti. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
16 godina
offline
Pametni satovi ili narukvice

Ali bez pameti ne možeš ni koristiti smartfon.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice