Kupnja smartwatcha izdvojena tema

poruka: 874
|
čitano: 454.020
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Kupnja smartwatcha

I dalje mislim da bi trebao trajati dulje i uz sve uključeno. Nije to samsung watch

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
dax-lax kaže...

I dalje mislim da bi trebao trajati dulje i uz sve uključeno. Nije to samsung watch

 Da, nije smartwatch već nešto približno tome.

9 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Pozdrav opet ja. Dakle jucer ujutro cura napunila sat a vec veceras je na 20%

Dakle od upaljeni stvari ima samo Bluetooth.....cak ni pozive ne obavlja preko njega

Mislim nemoguće da tako malo traje baterija! 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
zee_15 kaže...

Pozdrav opet ja. Dakle jucer ujutro cura napunila sat a vec veceras je na 20%

Dakle od upaljeni stvari ima samo Bluetooth.....cak ni pozive ne obavlja preko njega

Mislim nemoguće da tako malo traje baterija! 

 Javi se tamo gdje si ga kupio.

Možda će imati kakav savjet, ili možda čak ponude zamjenu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
zee_15 kaže...

Pozdrav opet ja. Dakle jucer ujutro cura napunila sat a vec veceras je na 20%

Dakle od upaljeni stvari ima samo Bluetooth.....cak ni pozive ne obavlja preko njega

Mislim nemoguće da tako malo traje baterija! 

 Službene specke kažu 7 dana za 42mm a kad je sve popaljeno onda 4 dana. Međutim recenzije kažu da onaj veći REALNO drži 4 dana sa svim upaljenim dakle ovaj bi onda morao biti još lošiji. Ali trebao bi držati bar 2-3 dana. Dakle probajte hard reset sata prema uputama i ako to ne pomogne onda ga nosite na servis.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2022 12:11 (gnomisa).
5 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
zee_15 kaže...

Pozdrav opet ja. Dakle jucer ujutro cura napunila sat a vec veceras je na 20%

Dakle od upaljeni stvari ima samo Bluetooth.....cak ni pozive ne obavlja preko njega

Mislim nemoguće da tako malo traje baterija! 

 Uzmi ga i vidi osobno kako radi sa samo "bluetoothom". On sam sigurno ne bi trebao toliko "jesti" bateriju. Ako nista ne mjeri, ne pali gps, ekran mu nije cijelo vrijeme upaljen... onda ga lijepo vrati.

 

 

P.S  - The battery can last for 7 days in the following situations: 30 minutes of Bluetooth calling every week, 30 minutes of music playing every week, heart rate monitoring enabled, HUAWEI TruSleep™ enabled for sleeping, 90 minutes of working out every week (GPS enabled), message notifications enabled (50 SMS messages, 6 calls, and 3 alarms a day), screen is turned on for 200 times a day.
The battery can last for 4 days in the following situations: 30 minutes of Bluetooth calling every week, 30 minutes of music playing every week, heart rate monitoring enabled, HUAWEI TruSleep™ enabled for sleeping, stress monitoring enabled, 180 minutes of working out every week (GPS enabled), message notifications enabled (50 SMS messages, 6 calls, and 3 alarms a day), screen is turned on 30 minutes a day.

 

Ovo je odnosi na 42mm model.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2022 22:51 (SamoPitam3).
8 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

Pozdrav ljudi,

 

u nedoumici sam oko kupnje sportskog smartwatcha, znam da su oba slična ali me zanima što bi vi uzeli?

2 Amazfit Gtr 3 Pro
8 Huawei Watch GT3
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Ludapito da mene pitas ja bi tog drugog🤭
10 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Jel se isplati kupiti smartwatch s obzirom da se radi o gadgetu s vrlo kratkim vjekom trajanja? Gledam te cijene, pa ispod 2500 kn za relativno dobru stvar ne možeš proći do bolesnih 7000 do 8000 kn za garmin?!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

@Ludapita - amazfit je igračka

@Azmo - donosiš mišljenje na osnovu iskustva? Pametni sat će ti trajati koliko ti želiš. Ja galaxy watch (2) imam već 2g. Cijene su takve kakve jesu a što bi tek rekli o cijenama hardvera koje su podivljale a cijene smartwatcheva nisu. Uzmi sat koji ti paše po karakteristkama i to je to. Ako ne nosiš satove i nisi zaljubljenik u gadgete onda si ionako na krivom topicu. GW 4 je ispod 2 tkn, većina huaweijevih satova (pogotovo ovi koji nisu "punokrvni" sa svim mogućnostima, appovima itd.) također. Garmin fenix 6 (top model garmina) je sada na popustu cca 3tkn tako da neznam di si vidio tih 7tkn.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.1.2022 13:40 (gnomisa).
 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
gnomisa kaže...

@Ludapita - amazfit je igračka

@Azmo - donosiš mišljenje na osnovu iskustva? Pametni sat će ti trajati koliko ti želiš. Ja galaxy watch (2) imam već 2g. Cijene su takve kakve jesu a što bi tek rekli o cijenama hardvera koje su podivljale a cijene smartwatcheva nisu. Uzmi sat koji ti paše po karakteristkama i to je to. Ako ne nosiš satove i nisi zaljubljenik u gadgete onda si ionako na krivom topicu. GW 4 je ispod 2 tkn, većina huaweijevih satova (pogotovo ovi koji nisu "punokrvni" sa svim mogućnostima, appovima itd.) također. Garmin fenix 6 (top model garmina) je sada na popustu cca 3tkn tako da neznam di si vidio tih 7tkn.

 

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic.

10 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Imam neki loši smartwatch ali to nije mjerilo tako da smatram da nemam iskustva. Zato pitam vas koji ih dugo imate. Da li to traje ili za 2 ili 3 godine ide u smeće ko mobitel jer nema Software podršku, ode baterija itd? Htio bi kupit dobar i za oko mi je zapelo Huawei 3 pro pa me zanima da li za pare dobivam što plaćam ili je to šišanje ovaca i zaljubljenika u tehniku. Ako je to nešto što ću skoro baciti onda koma.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Azmo kaže...
Imam neki loši smartwatch ali to nije mjerilo tako da smatram da nemam iskustva. Zato pitam vas koji ih dugo imate. Da li to traje ili za 2 ili 3 godine ide u smeće ko mobitel jer nema Software podršku, ode baterija itd? Htio bi kupit dobar i za oko mi je zapelo Huawei 3 pro pa me zanima da li za pare dobivam što plaćam ili je to šišanje ovaca i zaljubljenika u tehniku. Ako je to nešto što ću skoro baciti onda koma.

To zavisi o tvojim potrebama i očekivanjima, ja još uvijek imam smartwatch koji sam uzeo 2018. Ticwatch E. I još ga normalno koristim. Doduše ja oduvijek po navici punim sve uređaje preko noći neovisno o postotku baterije. Dakako imam i novije smartwatcheve koje ne smatram naprednijima za moje potrebe.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
love2ml86 kaže...
gnomisa kaže...

@Ludapita - amazfit je igračka

@Azmo - donosiš mišljenje na osnovu iskustva? Pametni sat će ti trajati koliko ti želiš. Ja galaxy watch (2) imam već 2g. Cijene su takve kakve jesu a što bi tek rekli o cijenama hardvera koje su podivljale a cijene smartwatcheva nisu. Uzmi sat koji ti paše po karakteristkama i to je to. Ako ne nosiš satove i nisi zaljubljenik u gadgete onda si ionako na krivom topicu. GW 4 je ispod 2 tkn, većina huaweijevih satova (pogotovo ovi koji nisu "punokrvni" sa svim mogućnostima, appovima itd.) također. Garmin fenix 6 (top model garmina) je sada na popustu cca 3tkn tako da neznam di si vidio tih 7tkn.

 

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic.

 Pišemo ovdje o satovima za nas koji nismo odlikaši 

6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
gnomisa kaže...
love2ml86 kaže...
gnomisa kaže...

@Ludapita - amazfit je igračka

@Azmo - donosiš mišljenje na osnovu iskustva? Pametni sat će ti trajati koliko ti želiš. Ja galaxy watch (2) imam već 2g. Cijene su takve kakve jesu a što bi tek rekli o cijenama hardvera koje su podivljale a cijene smartwatcheva nisu. Uzmi sat koji ti paše po karakteristkama i to je to. Ako ne nosiš satove i nisi zaljubljenik u gadgete onda si ionako na krivom topicu. GW 4 je ispod 2 tkn, većina huaweijevih satova (pogotovo ovi koji nisu "punokrvni" sa svim mogućnostima, appovima itd.) također. Garmin fenix 6 (top model garmina) je sada na popustu cca 3tkn tako da neznam di si vidio tih 7tkn.

 

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic.

 Pišemo ovdje o satovima za nas koji nismo odlikaši 

Samo ti odgovaram vezano za onih 7k koje ne znaš di si vidio.. Ima naravno i skupljih Garmina.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
love2ml86 kaže...
gnomisa kaže...
love2ml86 kaže...
gnomisa kaže...

@Ludapita - amazfit je igračka

@Azmo - donosiš mišljenje na osnovu iskustva? Pametni sat će ti trajati koliko ti želiš. Ja galaxy watch (2) imam već 2g. Cijene su takve kakve jesu a što bi tek rekli o cijenama hardvera koje su podivljale a cijene smartwatcheva nisu. Uzmi sat koji ti paše po karakteristkama i to je to. Ako ne nosiš satove i nisi zaljubljenik u gadgete onda si ionako na krivom topicu. GW 4 je ispod 2 tkn, većina huaweijevih satova (pogotovo ovi koji nisu "punokrvni" sa svim mogućnostima, appovima itd.) također. Garmin fenix 6 (top model garmina) je sada na popustu cca 3tkn tako da neznam di si vidio tih 7tkn.

 

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic.

 Pišemo ovdje o satovima za nas koji nismo odlikaši 

Samo ti odgovaram vezano za onih 7k koje ne znaš di si vidio.. Ima naravno i skupljih Garmina.

 Pa ima, da. Ali mislio sam da je rasprava o ovim fenixima, venuima i sličnim koji se ipak najviše kupuju jer ne koštaju kao bubreg.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2022 17:26 (gnomisa).
15 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Bok svima,

imam Amazfit GTR3 koji sam dobio za poklon ali jednostavno sam odustao od svih smartwatcha pa bih ga prodao. Nažalost zbog načina kako je poklon bio "zapakiran" kutija je otvorena ali je sat nekorišten. Cijena 1000kn. 

EDIT: Pogledao cijene na njuškalu i neću ga sigurno dati nekome za 600kn. Pokušati ću ga koristiti neko vrijeme, ako ide ide, ako ne poklonim ga nekome iz obitelji.

Ali ovaj "pametni" sat ne može prikazati sastanke iz kalendara 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2022 10:44 (steve90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
steve90 kaže...

Bok svima,

imam Amazfit GTR3 koji sam dobio za poklon ali jednostavno sam odustao od svih smartwatcha pa bih ga prodao. Nažalost zbog načina kako je poklon bio "zapakiran" kutija je otvorena ali je sat nekorišten. Cijena 1000kn. 

 SAd će se ekipa pretrgat da ti kupi taj sat za 150kn manje neg u dućanu plus toga imaš topic s oglasima. Ovaj nije taj.

10 godina
offline
Kupnja smartwatcha

 

Najbolja cijena se dobije uvijek za meh.sat.

Pametne satove moraš ili prodati po dosta manje ili dati neku drugu dobru ponudu na neki drugi način.

 

Npr. Garmin Instinct starom modelu od prije dve kuke, cijena je pala za nekih 100 evra, kao novi i dućana.

Kaj ću nekome dati za rabljeni 100 manje. O, da kako da ne.

 

Osobno, ne volim kupovati rabljeno, sem ako to ne mogu naći više u prodaji i to mi je jako bitno.

Ne radi se satovima, nego o jednoj drugoj vrsti "ludosti".

dzg
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
PzKpfw kaže...

 

Najbolja cijena se dobije uvijek za meh.sat.

Pametne satove moraš ili prodati po dosta manje ili dati neku drugu dobru ponudu na neki drugi način.

 

Npr. Garmin Instinct starom modelu od prije dve kuke, cijena je pala za nekih 100 evra, kao novi i dućana.

Kaj ću nekome dati za rabljeni 100 manje. O, da kako da ne.

 

Osobno, ne volim kupovati rabljeno, sem ako to ne mogu naći više u prodaji i to mi je jako bitno.

Ne radi se satovima, nego o jednoj drugoj vrsti "ludosti".

 Ja kupujem rabljene samo aute a i to ne bi da nemam drugih troškova zbog kojih nemam para za novi. Rabljeni mob i sat ne dolazi u obzir. Ljudi rijetko čuvaju stvari a još i baterije degradiraju i još neki faktori. Tako da to uopće nije bezveze.

10 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Pozdrav ekipa,

 

Ima tko iskustva sa Garmin Lily satom? I kako vam se garmin općenito pokazao kao pametni sat?

 

https://www.garmin.com/hr-HR/p/698519

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
MasterNerdx kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Ima tko iskustva sa Garmin Lily satom? I kako vam se garmin općenito pokazao kao pametni sat?

 

https://www.garmin.com/hr-HR/p/698519

 Imao sam Samsung Gear S3 Frontier sa mnogo više funkcija nego Garmin Fenix 5x (koji sada posjedujem!), za Samsung se može reći da je punokrvni "pametni sat", dok je konkretno Garmin Fenix 5x više sportski-navigacijski sat. Sve zavisi šta vam treba, isto kao kad kupujete laptop pa vas prodavac pita za šta vam treba laptop, za koju namjenu.....Meni lično Garmin više odgovara, jer volim se kretati po nepoznatim terenima znajući da nema šanse da zalutam sa ovim satom Fenix 5x, dok Samsung recimo ima karte skinute sa interneta (Here we go), sa kojim možete samo vidjeti gdje se trenutno nalazite, ali pošto Samsung nema u sebi magnetometar ne možete se osloniti hodati sa ovim satom po nepristupačnim terenima. Garmin Fenix serija je izdržljiva, i na udarce, i na vodu, a svi satovi Fenix 5x serije imaju safirno staklo, tako da mi je i poslije 2 godine displej kao nov, nema nigdje packe.....uglavnom, poenta je-sa satom Garmin Fenix serijom 5x, 5x plus, 6pro, i najnovijim 7 nema šanse da zalutate bilo gdje da vas "bace"!

Taj "Lili" ne poznajem-tako da ne bih znao više napisati o njemu.....

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2022 13:47 (Lijepi Dzoni).
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
MasterNerdx kaže...

Pozdrav ekipa,

Ima tko iskustva sa Garmin Lily satom? I kako vam se garmin općenito pokazao kao pametni sat?

https://www.garmin.com/hr-HR/p/698519

 Skoro sam uzeo ženi i kćerki. Ali se na kraju Žena odlučila za Vivoactive, a kćer za narukvicu Vivosmart.

 

Koliko sam gledao reviewe, čisto OK sat. Makar, na prvih nekoliko videa koje naletiš, vjerojatno su plaćeni.

 

Garmin mi je odličan. Al baš kako kolega piše, trebaš znati za što ga trebaš. Meni treba da me u početku natjera na kretanje (i to mu baš dobro ide), i uskoro namjeravam počet trčati, pa če tek biti odličan i za to.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Pozdrav,

 

imam budžet od 2800kn za kupnju smartwatcha. Potreban mi je za planinarenje i biciklizam, može neke preporuke? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
mikiFrajer kaže...

Pozdrav,

 

imam budžet od 2800kn za kupnju smartwatcha. Potreban mi je za planinarenje i biciklizam, može neke preporuke? Hvala

 Garmin Venu 2?

6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Lijepi Dzoni kaže...
a svi satovi Fenix 5x serije imaju safirno staklo

Nemaju svi Fenix 5x safirno staklo, samo Sapphire Edition. 

12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
love2ml86 kaže...
Lijepi Dzoni kaže...
a svi satovi Fenix 5x serije imaju safirno staklo

Nemaju svi Fenix 5x safirno staklo, samo Sapphire Edition. 

 Serija Garmin Fenix 5x svi dolaze sa safirnim staklom, drugo su ovi Garmin 5, 5s, 5x plus.......

6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Lijepi Dzoni kaže...
love2ml86 kaže...
Lijepi Dzoni kaže...
a svi satovi Fenix 5x serije imaju safirno staklo

Nemaju svi Fenix 5x safirno staklo, samo Sapphire Edition. 

 Serija Garmin Fenix 5x svi dolaze sa safirnim staklom, drugo su ovi Garmin 5, 5s, 5x plus.......

Istina, pomiješao sam 5x s 5. 5ica ima safirno staklo kao opciju, kod 5x je standardno.

6 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

Pozz,nikad do sad nisam imao smartwatch pa bih vas molio ako moze neki prijedlog do 1400kn...sat bi bio za svakodnevnicu, za sportske aktivnost,bicikl,trcanje,pracenje pulsa i svega ostalog..hvala..

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

Ma sve to stoji, fenix je super sat. Ovaj lily gledam uzet curi za rođendan uskoro, za nju bi bio taman jer nije velik, a ona ima dosta malu ruku. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice