Kupnja smartwatcha izdvojena tema

poruka: 874
|
čitano: 454.787
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Lijep pozdrav.

Zanima me vrijedi li ovaj smartwatch tih novaca ZEBLAZE NEO? Znam da je najčešće ona narodna, koliko para toliko muzike, ali ima li barem u tom cjenovnom rangu (do 600kn) neki pristojan smartwatch?

Hvala :D 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
LLAMABOY kaže...

Lijep pozdrav.

Zanima me vrijedi li ovaj smartwatch tih novaca ZEBLAZE NEO? Znam da je najčešće ona narodna, koliko para toliko muzike, ali ima li barem u tom cjenovnom rangu (do 600kn) neki pristojan smartwatch?

Hvala :D 

Pozdrav,

mene zanima ista stvar. Ako ima neki pametni sat do 1000kn. Konkretno za potrebe praćenja dnevn ih aktivnosti + rekreacija (trčanje i slusanje glazbe preko bluetooth slušalica)?

Hvala.

14 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Igor1994 kaže...
LLAMABOY kaže...

Lijep pozdrav.

Zanima me vrijedi li ovaj smartwatch tih novaca ZEBLAZE NEO? Znam da je najčešće ona narodna, koliko para toliko muzike, ali ima li barem u tom cjenovnom rangu (do 600kn) neki pristojan smartwatch?

Hvala :D 

Pozdrav,

mene zanima ista stvar. Ako ima neki pametni sat do 1000kn. Konkretno za potrebe praćenja dnevn ih aktivnosti + rekreacija (trčanje i slusanje glazbe preko bluetooth slušalica)?

Hvala.

 Amazfit stratos, mislim da se moze naci za oko 1000 kn, vise je fitness sat nego smartwatch ali za ovo sta si naveo je dobar...

http://trakt.tv/user/MjezZza
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Igor1994 kaže...
LLAMABOY kaže...

Lijep pozdrav.

Zanima me vrijedi li ovaj smartwatch tih novaca ZEBLAZE NEO? Znam da je najčešće ona narodna, koliko para toliko muzike, ali ima li barem u tom cjenovnom rangu (do 600kn) neki pristojan smartwatch?

Hvala :D 

Pozdrav,

mene zanima ista stvar. Ako ima neki pametni sat do 1000kn. Konkretno za potrebe praćenja dnevn ih aktivnosti + rekreacija (trčanje i slusanje glazbe preko bluetooth slušalica)?

Hvala.

Ako je do cca 1000 kn pogledajte onda Tic Watch E ili E2.

14 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Može preporuka smarth watch-a za djecu, tražim za kolegu sa posla neki smart watch, bitno je da ima gps tracking klinca i da mali može zvat na njega, tj neki best buy do 450Kn...
Pitao me kolega kakvi su wonlex satovi, prvi put čujem za njih, mada po speckama mi se čine ok...

Ovaj KT12 model je trenutno snižen, sa shippingom bi trebao koštat ispod 400Kn...


Ima li išta bolje od ovoga ili je ovaj wonlex ok kupnja?
Bilo bi super ako se kod nas tako nešto nudi, čisto zbog garancije...

 

 

EDIT:
Ili možda ovaj ieGeek iz njemačke, sličan je po speckama wonlex-u, a koštao bi cca 200Kn, u pola cijene, a sigurnije mi izgleda kupnja iz švabije

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2020 13:30 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Pozdrav,
Moze li preporuka sata do nekih cca 2000kuna, a da je funkcionalan moze izgledati i sportski za fizicke aktivnosti najcesce trcanje, hodanje ,penjanje po brdima i bicikl.

Citao sam i po nekoliko puta sve postove pa sam se cijeli izgubio u tome.

Nemam nekog velikog skustva sa njima pa neki omjer ulozeno/dobiveno ako je moguce.
Hvala
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2020 0:38 (noah26).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
noah26 kaže...
Pozdrav,
Moze li preporuka sata do nekih cca 2000kuna, a da je funkcionalan moze izgledati i sportski za fizicke aktivnosti najcesce trcanje, hodanje ,penjanje po brdima i bicikl.

Citao sam i po nekoliko puta sve postove pa sam se cijeli izgubio u tome.

Nemam nekog velikog skustva sa njima pa neki omjer ulozeno/dobiveno ako je moguce.
Hvala

Ako govorimo o budžetu od 2000 kn onda bi predložio: https://www.mobvoi.com/eu/pages/ticwatchpro

Imam njihov drugi model i imam samo riječi hvale.

14 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

Kupljen prije 10 dana Huawei watch GT2e
U Lava Red boji 1300,00 kn
Odlican
Preporučam

SAMSUNG NOTE 10+
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2020 6:46 (pasko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Gledam ova 3
Huawei Watch GT2 ili Amazfit Stratos 3 ili Honor magic watch 2
Moze li misljenje
ili mozda neki drugi?
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2020 18:41 (noah26).
16 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Skagen Falster 2 je 100 eura u njemackoj trenutno..

premisljam se..

 

https://www.skagen.com/de-de/smartwatch-falster-2-silikon-skt5100

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Ako netko uzima novu fiksnu i mobilnu uslugu neka se javi imamo Huawei P30lite+gt2 ili Samsung A51+Active Watch 2 po top cijeni uz mobilnu.

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2020 15:25 (JohnnyBlaze).
11 godina
offline
Kupnja smartwatcha

danas bi trebao uzeti mob pa gledam sta uzeti watch active 2 ili huawei gt2, posto imam samsung radije bi mozda i njegov sat, ali vidim da neke sitnice ima bolje huawei, jel neko probao oba dva pa da kaze neko osobno misljenje

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

@dennocro....a koje to sitnice ima huawei u odnosu na Samsung, volio bih i ja znati......ja imam Samsung Gear S3 Frontier star oko 3.5 godine, baterija drzi 2 dana, prezadovoljan sam, instalirao navigaciju Here We Go koja radi neovisno o mobilnom.....ako ti treba jos nekih info o Frontieru samo pisi, a vec o Huawei ne znam mnogo, vidio sam samo da Huawei ima malu RAM memoriju, dok Samsung ima oko 750 MB RAM-a......

15 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

pozdrav
Kupio bi sestri za rodjendan smart watch za sport to ukljucuje plivanje i sad pikiram ovaj ima sta bolje ili ostajem na prvom izboru?:
Huami Amazfit Stratos Sports Watch
kosta oko 1000 kn i to je odprilike maks koliko mogu izdvojiti!
hvala unaprijed

itko??

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2020 21:08 (unky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kupnja smartwatcha

U dvoumici sam koji smartwach uzeti za 1000-1200kn.

Bitno mi je da mogu telefonirat,da ima donekle precizna mjerenja i kvaliteta izrade.

Huawei gt2

Samsung galaxy watch

Gear s3 frontier

 

Nesto od ovih 3

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
DuMe kaže...

U dvoumici sam koji smartwach uzeti za 1000-1200kn.

Bitno mi je da mogu telefonirat,da ima donekle precizna mjerenja i kvaliteta izrade.

Huawei gt2

Samsung galaxy watch

Gear s3 frontier

 

Nesto od ovih 3

 1. Huawei gt2 je noviji sat od ovih ostalih, samim tim je i skuplji, slabija mu je RAM memorija od ova 2, po komentarima na drugim forumima ima nekih manjih problema sa softverom (ako se ne azurira redovno!)

2. Samsung galaxy Watch mi je po karakteristikama najbolji od ovih sto si nabrojao, mada licno meni je ljepsi Samsung Gear S3 Frontier, prednost kod Samsung GW je što je više vodootporan od Samsung S3 Frontiera (Samsung GW moze do 50m dubine, dok Samsung Frontier S3 moze samo do 1.5m-mada ga ja uopste ne bih ni pokusao testirati ispod vode, na drugim forumima dosta njih se zalilo da im je otkazao Samsung Gear S3 Frontier nakon kupanja, dok vec kod Samsung Galaxy Watch nisam cuo da su imali problema sa potapanjem sata u vodu). Samsung GW je skuplji od Samsung Gear S3 Frontier.

3. Licno posjedujem ovaj Samsung Gear S3 Frontier, i osim kratkog trajanja baterije nemam nekih problema sa satom, napominjem da ga uopste ne kvasim vodom, on je dosta jeftiniji od ova 2 pomenuta sata, polovan vec se moze naci za 100 eura, dok je teze naci ova 2 pomenuta sata za te novce. Proucavao sam dosta koji sat bi mi najbolje izgledao na ruci i odabrao sam ovaj Samsung S3 Frontier, sto ce se mnogi sloziti sa mojim misljem i na drugim forumima, znaci zamjerka kod S3 je kratko trajanje baterije (ako se bas aktivno koristi tokom dana onda izdrzi samo 1 dan) i vodonepropustnost (mada ga reklamiraju kao sat koji moze pod vodu, mislim da je to samo reklama, jer servis ne priznaje garanciju ako sat propusti vodu!). E sad, najbolje je sam potraziti na internetu sta kome odgovara, meni licno Samsung Gear S3 Frontier sa kožnim kaišem.

13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

Jel ima kakvih nedostataka ako je model recimo 42 mm naprema vecim modelu,osim u trajanju baterije?

Isplati li se dodati koju kunu vise za lte model? 

6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
DuMe kaže...

Jel ima kakvih nedostataka ako je model recimo 42 mm naprema vecim modelu,osim u trajanju baterije?

Isplati li se dodati koju kunu vise za lte model? 

1. nema

2. ne ako nemaš potrebe imati sat bez mobitela vani

3 godine
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

Molim Vas za pomoć pri odabiru smartwatcha.

Glededam Samsung Galaxy Watch 3 - zanima me da li mu je cijena opravdana, odnosno vrijedi li novaca. Razlikuje li se puno od Xiaomi GTR modela (cijena je 3x manja). Mobitel je Xiaomi, mogu li uz njega uzeti bilo koji sat? 

Neovisno o prethodno navedenim satovima možete li mi preporučiti neki elegantan i dobrih karakteristika jer kupujem za poklon. 

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kupnja smartwatcha
Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Fsoulfacc kaže...

Molim Vas za pomoć pri odabiru smartwatcha.

Glededam Samsung Galaxy Watch 3 - zanima me da li mu je cijena opravdana, odnosno vrijedi li novaca. Razlikuje li se puno od Xiaomi GTR modela (cijena je 3x manja). Mobitel je Xiaomi, mogu li uz njega uzeti bilo koji sat? 

Neovisno o prethodno navedenim satovima možete li mi preporučiti neki elegantan i dobrih karakteristika jer kupujem za poklon.

 Da, izbor pametnog sata ne ovisi o modelu mobitela (samo je bitno dal je kompatibilan s Androidom ili iPhoneom).

 

GTR ti je sportski sat s nekim smartwatch mogućnostima. Kupuje se ako hoćeš nešto jeftinijie, a baviš se sportom.

Galaxy watch 3 je pravi smartwatch, s aplikacijama, pravom komunikacijom s mobitelom. I ima sportske mogućnosti.

 

I negdje između (i po mogućnostima i cijeni) je Garmin Vivoactive 4. Njega sam ja izabrao za ženu. OK izgleda, ima više dizajna, ovisno za koga uzimaš. I  ima mogućnost beskontaktnog plaćanja u HR.

 

Nisam siguran za Samsung dal plaćanje radi out-of-the-box, prošle godine je trebalo "kemijati"

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostale-mrezne-teme/samsung-pay-hrvatskoj-kada/264353.aspx

 

Na Android watchevima sigurno ne radi, a ni na Xiaomiu :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
CyberDemonVZ kaže...
Fsoulfacc kaže...

Molim Vas za pomoć pri odabiru smartwatcha.

Glededam Samsung Galaxy Watch 3 - zanima me da li mu je cijena opravdana, odnosno vrijedi li novaca. Razlikuje li se puno od Xiaomi GTR modela (cijena je 3x manja). Mobitel je Xiaomi, mogu li uz njega uzeti bilo koji sat? 

Neovisno o prethodno navedenim satovima možete li mi preporučiti neki elegantan i dobrih karakteristika jer kupujem za poklon.

 Da, izbor pametnog sata ne ovisi o modelu mobitela (samo je bitno dal je kompatibilan s Androidom ili iPhoneom).

 

GTR ti je sportski sat s nekim smartwatch mogućnostima. Kupuje se ako hoćeš nešto jeftinijie, a baviš se sportom.

Galaxy watch 3 je pravi smartwatch, s aplikacijama, pravom komunikacijom s mobitelom. I ima sportske mogućnosti.

 

I negdje između (i po mogućnostima i cijeni) je Garmin Vivoactive 4. Njega sam ja izabrao za ženu. OK izgleda, ima više dizajna, ovisno za koga uzimaš. I  ima mogućnost beskontaktnog plaćanja u HR.

 

Nisam siguran za Samsung dal plaćanje radi out-of-the-box, prošle godine je trebalo "kemijati"

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostale-mrezne-teme/samsung-pay-hrvatskoj-kada/264353.aspx

 

Na Android watchevima sigurno ne radi, a ni na Xiaomiu :(

Garmin i GTR ti nisu pravi smartwatchevi. Galaxy Watch 3 je precijenjen trenutno te je Galaxy Watch (ili eventualno Active 2 ako je taj izgled zanimljiviji) puno logičnija kupnja ako gledamo uloženo dobiveno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2020 1:11 (love2ml86).
11 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Pozdrav, kupujem smartwatch do nekih 1500kn. Nosio bih ga svaki dan tako da mi ove sportske funkcije nisu presudne. Za oko su mi zapeli GT2, Xiaomi Stratos 3, GTR, Honor Magic Watch 2. Naravno u obzir dolaze i druge preporuke.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Ako si malo vise sportski orijentiran i zelis si spremati rute koje vozis, dobro si gledaj sta uzimas, jer npr Huawei satovi nisu sinkronizirani za Stravom, Sport Trackerom i tako tom programima. Dok za Garmina i Suunto je to sigurno povezivo. E sada, za ove druge Xiaomi i sl, neznam.
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
bubaQ kaže...
Pozdrav, kupujem smartwatch do nekih 1500kn. Nosio bih ga svaki dan tako da mi ove sportske funkcije nisu presudne. Za oko su mi zapeli GT2, Xiaomi Stratos 3, GTR, Honor Magic Watch 2. Naravno u obzir dolaze i druge preporuke.

Ako ti je bitna multimedia i notifikacije, pozivi, odgovaranje na pozive i poruke onda bi trebao gledati Samsung Galaxy ili neki wear os sat (fossil npr.)..

11 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Bitno mi je eventualno da vidim obavijest, poziv, i odgovaranje na poruke mi nije toliko bitno.
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
bubaQ kaže...
Bitno mi je eventualno da vidim obavijest, poziv, i odgovaranje na poruke mi nije toliko bitno.

Onda ti je svejedno po tom pitanju jer u načelu to svi rade, iako trebaš istražiti koliko detaljno (kod nekih aplikacija ti se možda neće pojaviti tko ti je poslao prouku ili ti neće prikazati samu poruku nego samo obavjest da ti je stigla).

11 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Koliko je za sami radi presudna RAM memorija, s obzirom da Samsung Watch ima znatno vise od npr. GT2?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
bubaQ kaže...
Koliko je za sami radi presudna RAM memorija, s obzirom da Samsung Watch ima znatno vise od npr. GT2?

Uzmi u obzir da Watch koristi zahtjevniji punokrvni OS za sat dok GT2 koristi ''lite'' OS koji je manje zahtjevan.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice