Huawei Watch GT

poruka: 530
|
čitano: 302.063
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
RonoN kaže...
gnomisa kaže...
RonoN kaže...
Dr. Vicko kaže...

Pozzz ekipa,

 

Zanima me koristi li netko Watch GT u paru sa iPhone-om i ako da kakva su iskustva je li ima nekih ogranicenja u smislu funkcionalosti ili ne. 

Skinovi mi nisu toliko bitni jer koristim jedan te isti vec preko 6 mjeseci i ne planiram mijenjati, bitne su mi notifikacije da li dolaze uredno i kakva je aplikacija u smislu pregleda koraka, sna i ostalih zezancija koje se mogu u aplikaciji provjeravat. 

 

Do sada sam imao Huawei mob ali plan je da predjem malo na iOS pa da znam da li da zadrzavam sat jer malo je reci da sam prezadovoljan sa njim. 

Nakon zadnje verzije Huawei Health aplikacije koja je nedavno izasla razlike izmedju Android i iPhone verzije su minimalne, cak mi na iPhoneu lijepse izgleda. 

 A što je sa funkcijama i health komponentama? Jel to isto kao na androidu? Call funkcija?

 Koliko vidim sve su funkcije tu, vidis pozive (i sa facetime-a) i poruke... jedino sto mi ne radi na iPhoneu a sljakalo je na Androidu je da se javim na sat i pricam preko njega. moram provjeriti sto je s time. Poziv mogu odbiti

 

 Samo da javim da sam petljao po Huawei Health aplikaciji, i danas vidim da se i na iPhoneu mogu javljati na pozive i razgovarat preko sata. Ne znam sto sam napravio, cak nisam to ni trazio i odjednom uredno radi

and the heavens shall tremble
16 godina
offline
Huawei Watch GT

POzz ekipa, 

 

Ima li netko u paru Huawei watch GT (prva generacija) sa Samsungovim telefonom i ako da da li se sat uredno povezuje.

 

Zamijenio sam svoj P20 pro sa S21 i sat jedino mogu povezati preko HUawei Health aplikacije ali i kada se poveze telefon ne ocitava sat preko bluetootha i dok je tako povezan sve radi kako je radilo i prije, medjutim ako mob ostavim npr u kancelariji, izadjem negdje da prosetam ili odem do toaleta, izgubi se konekcija i onda nece sam da se poveze dok ja ne udjem u aplikaciju ponovo i rucno kliknem da se spoji ??

Pa da l ije netko imao slicna iskustva. 

 

Skinuo sam HMS sa njihove trgovine, azurirao na zadnju vrziju aplikacije iz njihove trgovine ali idalje je ostao problem, a ovaj sat mi je previse dobar sa dizajnom i izgledom da ga mijenjam sada. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
Dr. Vicko kaže...

POzz ekipa, 

 

Ima li netko u paru Huawei watch GT (prva generacija) sa Samsungovim telefonom i ako da da li se sat uredno povezuje.

 

Zamijenio sam svoj P20 pro sa S21 i sat jedino mogu povezati preko HUawei Health aplikacije ali i kada se poveze telefon ne ocitava sat preko bluetootha i dok je tako povezan sve radi kako je radilo i prije, medjutim ako mob ostavim npr u kancelariji, izadjem negdje da prosetam ili odem do toaleta, izgubi se konekcija i onda nece sam da se poveze dok ja ne udjem u aplikaciju ponovo i rucno kliknem da se spoji ??

Pa da l ije netko imao slicna iskustva. 

 

Skinuo sam HMS sa njihove trgovine, azurirao na zadnju vrziju aplikacije iz njihove trgovine ali idalje je ostao problem, a ovaj sat mi je previse dobar sa dizajnom i izgledom da ga mijenjam sada. 

 Huawei app gallery skini sa njihove web stranice a ne sa google play storea. I onda hms i health app iz gallery appa.

13 godina
offline
Re: Huawei Watch GT

može info gdje je moguće kupiti?

4 godine
offline
Huawei Watch GT

Pozdrav

Zna li netko kako se mogu ubaciti custom wach faces u gt2 pro?

Postoji li neki program s kojim mogu sam kreirati svoj wachface?

Imam Huawei p30 lite mobitel.

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
gyges kaže...

Pozdrav

Zna li netko kako se mogu ubaciti custom wach faces u gt2 pro?

Postoji li neki program s kojim mogu sam kreirati svoj wachface?

Imam Huawei p30 lite mobitel.

 

Hvala.

 Postoji modana Huawei Health aplikacija s kojom možeš ubaciti custom faceove ali to ne radi na huawei/honor mobitelima (na svim ostalima radi). Dakle osuđen si na official huawei watchface store. Postoji official huawei watchface designer tool a ima i neki watchface maker ili tako nešto. Nisam radio na tome ali znam da postoji. Vizualni dio se radi u photoshopu i onda se sve importa u taj tool i exporta kao .hwt fajl. Postoje telegram grupe (huawei watchfaces global) gdje ti mogu pomoći oko toga.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2021 20:19 (gnomisa).
4 godine
offline
Re: Huawei Watch GT
Dakle, za popi....
Prodao Stratos 3 gdje je ubaciti wachface kao prebaviti file na usb stick posao.
Roknuti ću se
5 godina
offline
Huawei Watch GT

Ok kupio sam gt2 i nema sanse da mi se baterija napuni na iznad 99%. Evo vec sat i pol na 99%.

Sada ne znam do cega je to, a i sinoc sam stavio i novi firmware na njega. Doduse, ovo je prvo punjenje pa bi to mozda mogao biti problem. Naravno, hvatam se sada za slamku, jer stvarno bi pop. da ga sada moram reklamirati zbog problema sa baterijom vec treci dan nakon kupovine.  Ima li neko slican problem ili zna o cemu se radi ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
SamoPitam3 kaže...

Ok kupio sam gt2 i nema sanse da mi se baterija napuni na iznad 99%. Evo vec sat i pol na 99%.

Sada ne znam do cega je to, a i sinoc sam stavio i novi firmware na njega. Doduse, ovo je prvo punjenje pa bi to mozda mogao biti problem. Naravno, hvatam se sada za slamku, jer stvarno bi pop. da ga sada moram reklamirati zbog problema sa baterijom vec treci dan nakon kupovine.  Ima li neko slican problem ili zna o cemu se radi ?

 Moguće da kod potpuno novog sata dođe do toga. Pusti ga preko noći za prvo punjenje. Ako ostane 99% probaj resetirat sat i onda ponovo puniti kad padne na nekih 20%. Ako i tada ne dođe na 100% prati kako ti se troši baterija. Ako dura kako treba ja to ne bi reklamirao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2021 22:16 (gnomisa).
5 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
gnomisa kaže...

 Moguće da kod potpuno novog sata dođe do toga. Pusti ga preko noći za prvo punjenje. Ako ostane 99% probaj resetirat sat i onda ponovo puniti kad padne na nekih 20%. Ako i tada ne dođe na 100% prati kako ti se troši baterija. Ako dura kako treba ja to ne bi reklamirao.

 Hvala na odgovoru. Eto nakon niti ne znam koliko vremena uspio je prebaciti sa 99 na 100%. Mozda ga mucila kalibracija baterije, jer je nisam totalno ispraznio prvi puta. Tko zna, ali znam da vise necu cekati da se napuni do 100%

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2021 22:52 (SamoPitam3).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
SamoPitam3 kaže...
gnomisa kaže...

 Moguće da kod potpuno novog sata dođe do toga. Pusti ga preko noći za prvo punjenje. Ako ostane 99% probaj resetirat sat i onda ponovo puniti kad padne na nekih 20%. Ako i tada ne dođe na 100% prati kako ti se troši baterija. Ako dura kako treba ja to ne bi reklamirao.

 Hvala na odgovoru. Eto nakon niti ne znam koliko vremena uspio je prebaciti sa 99 na 100%. Mozda ga mucila kalibracija baterije, jer je nisam totalno ispraznio prvi puta. Tko zna, ali znam da vise necu cekati da se napuni do 100%

 Preporuka je za mobitele puniti bateriju na nekih 15 do 20% i tako do 95-100%. Valjda vrijedi i za sat. U biti ono što je bitnije je da ju ne pustiš da skroz iscuri.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2021 23:06 (gnomisa).
4 godine
offline
Re: Huawei Watch GT

https://www.huaweiwatchgt.com/tutorials/how-to-install-custom-watchfaces/

1. create Chinese Huawei ID (use email registration)
2. download and install Huawei Health (before this step remove original Health app)
3. don’t update Huawei Health application, pair your phone with your watch
4. set phone language to English, go to Wachfaces, disable Themes service
5. once again go to Watchfaces, enable Themes service and upload your custom watchface

Important notes – you need to repeat steps 4 and 5 every time you want to upload new watchface. If you make all steps and you are not able to install custom watchfaces, check if you have correct version Huawei Health application (go to About, you need version 10.0.1.021). Also check if you have Chinese Huawei ID – open Huawei Health application and check if you have five tabs here. I attach screenshots for reference, on the right side you can see right status, on the left side is wrong.


Pazite samo da vam je hwt file na telefonu ne SD i onda radi. Jedini problem je što možete imati samo jedan custom wach face



Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2021 11:32 (gyges).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
gyges kaže...

https://www.huaweiwatchgt.com/tutorials/how-to-install-custom-watchfaces/

1. create Chinese Huawei ID (use email registration)
2. download and install Huawei Health (before this step remove original Health app)
3. don’t update Huawei Health application, pair your phone with your watch
4. set phone language to English, go to Wachfaces, disable Themes service
5. once again go to Watchfaces, enable Themes service and upload your custom watchface

Important notes – you need to repeat steps 4 and 5 every time you want to upload new watchface. If you make all steps and you are not able to install custom watchfaces, check if you have correct version Huawei Health application (go to About, you need version 10.0.1.021). Also check if you have Chinese Huawei ID – open Huawei Health application and check if you have five tabs here. I attach screenshots for reference, on the right side you can see right status, on the left side is wrong.


Pazite samo da vam je hwt file na telefonu ne SD i onda radi. Jedini problem je što možete imati samo jedan custom wach face



 Ove informacije su krive i zastarjele. Dakle trebate skinuti zadnju verziju Huawei Health mod aplikacije (v 11.08.516). Ako ste imali instalirani HMS/Hauwei app galery/Huawei Health (oficijelni) onda to prvo uninstalirati. Huawei ID može biti i normalan, ne treba se zajebavati sa kineskim. Nakon instalacije modane Huawei Health aplikacije i uparivanja sa satom moguće je skidati i instalirati custom watchfaceove. Ode se pod watchfaces-more i tamo u gornjem desnom kutu s 4 tiočkice. Tapnuti na to i odabrati Add watchface. Watchface fajlovi (.hwt) mogu biti pohranjeni i na memoriju telefona ali ne u downloads folder. Dakle u rootu moba npr. napravite folder Watchfaces i tamo ih kopirajte i od tamo ih uploadate gore opisanom metodom (u Health appu). Wathcfaceovi se mogu skinuti sa par telegram grupa koje se odnose na tematiku a imate ih i redovno uploadane OVDJE. Na istoj stranici se nalaze i linkovi za Huawei Health mod app (verzija je malo starija ali radi).

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2021 11:53 (gnomisa).
4 godine
offline
Re: Huawei Watch GT
gnomisa kaže...
gyges kaže...

https://www.huaweiwatchgt.com/tutorials/how-to-install-custom-watchfaces/

1. create Chinese Huawei ID (use email registration)
2. download and install Huawei Health (before this step remove original Health app)
3. don’t update Huawei Health application, pair your phone with your watch
4. set phone language to English, go to Wachfaces, disable Themes service
5. once again go to Watchfaces, enable Themes service and upload your custom watchface

Important notes – you need to repeat steps 4 and 5 every time you want to upload new watchface. If you make all steps and you are not able to install custom watchfaces, check if you have correct version Huawei Health application (go to About, you need version 10.0.1.021). Also check if you have Chinese Huawei ID – open Huawei Health application and check if you have five tabs here. I attach screenshots for reference, on the right side you can see right status, on the left side is wrong.


Pazite samo da vam je hwt file na telefonu ne SD i onda radi. Jedini problem je što možete imati samo jedan custom wach face



 Ove informacije su krive i zastarjele. Dakle trebate skinuti zadnju verziju Huawei Health mod aplikacije (v 11.08.516). Ako ste imali instalirani HMS/Hauwei app galery/Huawei Health (oficijelni) onda to prvo uninstalirati. Huawei ID može biti i normalan, ne treba se zajebavati sa kineskim. Nakon instalacije modane Huawei Health aplikacije i uparivanja sa satom moguće je skidati i instalirati custom watchfaceove. Ode se pod watchfaces-more i tamo u gornjem desnom kutu s 4 tiočkice. Tapnuti na to i odabrati Add watchface. Watchface fajlovi (.hwt) mogu biti pohranjeni i na memoriju telefona ali ne u downloads folder. Dakle u rootu moba npr. napravite folder Watchfaces i tamo ih kopirajte i od tamo ih uploadate gore opisanom metodom (u Health appu). Wathcfaceovi se mogu skinuti sa par telegram grupa koje se odnose na tematiku a imate ih i redovno uploadane OVDJE. Na istoj stranici se nalaze i linkovi za Huawei Health mod app (verzija je malo starija ali radi).

 Hvala za ovo ima stvarno dobar izbor. Jedino mi neće instaliati dosta satova javlja grešku da "Unable to add from this location". Probao sam mijenjati lokaciju datoteke ali ista greška. Jel se može to kako riješiti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
gyges kaže...
gnomisa kaže...
gyges kaže...

https://www.huaweiwatchgt.com/tutorials/how-to-install-custom-watchfaces/

1. create Chinese Huawei ID (use email registration)
2. download and install Huawei Health (before this step remove original Health app)
3. don’t update Huawei Health application, pair your phone with your watch
4. set phone language to English, go to Wachfaces, disable Themes service
5. once again go to Watchfaces, enable Themes service and upload your custom watchface

Important notes – you need to repeat steps 4 and 5 every time you want to upload new watchface. If you make all steps and you are not able to install custom watchfaces, check if you have correct version Huawei Health application (go to About, you need version 10.0.1.021). Also check if you have Chinese Huawei ID – open Huawei Health application and check if you have five tabs here. I attach screenshots for reference, on the right side you can see right status, on the left side is wrong.


Pazite samo da vam je hwt file na telefonu ne SD i onda radi. Jedini problem je što možete imati samo jedan custom wach face



 Ove informacije su krive i zastarjele. Dakle trebate skinuti zadnju verziju Huawei Health mod aplikacije (v 11.08.516). Ako ste imali instalirani HMS/Hauwei app galery/Huawei Health (oficijelni) onda to prvo uninstalirati. Huawei ID može biti i normalan, ne treba se zajebavati sa kineskim. Nakon instalacije modane Huawei Health aplikacije i uparivanja sa satom moguće je skidati i instalirati custom watchfaceove. Ode se pod watchfaces-more i tamo u gornjem desnom kutu s 4 tiočkice. Tapnuti na to i odabrati Add watchface. Watchface fajlovi (.hwt) mogu biti pohranjeni i na memoriju telefona ali ne u downloads folder. Dakle u rootu moba npr. napravite folder Watchfaces i tamo ih kopirajte i od tamo ih uploadate gore opisanom metodom (u Health appu). Wathcfaceovi se mogu skinuti sa par telegram grupa koje se odnose na tematiku a imate ih i redovno uploadane OVDJE. Na istoj stranici se nalaze i linkovi za Huawei Health mod app (verzija je malo starija ali radi).

 Hvala za ovo ima stvarno dobar izbor. Jedino mi neće instaliati dosta satova javlja grešku da "Unable to add from this location". Probao sam mijenjati lokaciju datoteke ali ista greška. Jel se može to kako riješiti.

 

Kad skineš watchface moraš ga premineovati tako da ima na kraju extenziju .hwt. Ništa iza toga ne smije biti. Fajlove snimi u neki novi folder koji NIJE u downloads folderu. Meni tako radi. I pazi da ne skineš verzije za 42mm.

4 godine
offline
Re: Huawei Watch GT
Shvatio sam to za ekstenzije i Download folder. Ipak prolazi instalacija (i ro čak iz download foldera) nakon što se restarta mob i ponovo spoji sat.
13 godina
offline
Huawei Watch GT

Pitanjce, gledam uzeti GT2 classic, dakle sa smeđim kožnim remenom. Jel se dobije u kutiji još i crni silikonski ili ne? 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei Watch GT

Ne, samo za sport verziju.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
Razorman kaže...

Ne, samo za sport verziju.

Obrnuto. Sport dolazi samo sa crnim silionskim remenom a classic (srebrni) sa kožnom smeđom i crnom silikonskom (u kutiji). Tako je i kod Magic watch 2. Ja sam uzeo classic verziju i dobio oba remena.

Dakle odgovor na pitanje od dv14 je - Da.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.8.2021 20:53 (gnomisa).
9 godina
offline
Huawei Watch GT

Ne znam, možda je tako za druga tržišta, tu nešto piše:

https://consumer.huawei.com/en/community/details/Content-of-Watch-GT-2-Box/topicId_119290/

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Watch GT

Yep, baš ga jučer uzeo i nije došao sa dodatnim remenom. Nije neki problem al eto, treba čekati da stigne iz Kine..

Nego, jel moguće da se još uvijek ne može srediti brojanje koraka? U smislu da mogu staviti da samo sat broje korake, a ne sat i mobitel skupa.

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
dv14 kaže...

Yep, baš ga jučer uzeo i nije došao sa dodatnim remenom. Nije neki problem al eto, treba čekati da stigne iz Kine..

Nego, jel moguće da se još uvijek ne može srediti brojanje koraka? U smislu da mogu staviti da samo sat broje korake, a ne sat i mobitel skupa.

Svašta. Doduše ja sam naručio iz Kine a možda su i promijenili pakiranje.

Za korake....Imaš modanu Health app s kojom možeš dodavati custom watchface (dakle one koje skineš s neta ne one iz huawei storea) i koja broji samo korake sa sata. No step verzija se zove. Samo prije toga moraš maknuti App gallery od Huaweia i oficijelnu Health app.

 

LINK  klikneš na "modified health apk" link gore na stranici....

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.8.2021 19:35 (gnomisa).
13 godina
offline
Huawei Watch GT

To što se mora skidati modana app da bi se brojali koraci od samog sata je katastrofa, nije mi jasno da se to dosada ne može riješiti...po meni jedina mana ovog sata...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Watch GT

Dok sam imao Huawei P20 mogao sam odabrati koji uredjaj da mi broji korake (sat ili mobitel, ili da kombinira - recimo sat mi se puni a nosim mobitel sa sobom, mobitel broji korake. dok kad ponovno uzmem sat broji mi korake samo od sata)

Sada na iPhone imam opciju da mi ih samo sat broji

and the heavens shall tremble
3 godine
protjeran
offline
Re: Huawei Watch GT
Frend mi ima problem sa uparivanjem Mate 20 Pro i Watch 3 Pro, bar mislim jer on veli da je GT3 pro, a koliko vidim takav Huawei ne postoji.

Uglavnom skenira kod, ali se neće upariti. Probao je uparit sa P30 Pro i to odmah prolazi. Jel moguće da je Mate 20 Pro zastario? Malo bi mi to bilo čudno jer je razlika između ta dva mob par mjeseci
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei Watch GT

nije ni moj htio jučer dok nisam uključio lokaciju... dalje je išlo bez problema

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Huawei Watch GT
Isto imaš Mate 20 Pro ili?
15 godina
offline
Huawei Watch GT

ne, samsung a70

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Huawei Watch GT

E jbg frendu nažalost ni to nije pomoglo. Jedino mu preostaje zvati Huawei support pa možda oni imaju rješenje.

 

eto skrinsota u prilogu. Očito se prepoznaju, ali uparivanje ne prolazi

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.8.2021 21:21 (foofajter).
13 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Moj GT2e se nije htio spojiti na Huawei health app preuzet sa google playa nego je proradilo kad sam skinuo sa Huawei Storea. Ako ni to ne pomogne, eventualno spojiti P30 pa napraviti firmware update ako ga ima
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice