Huawei GT2 (razgovor preko sata)

poruka: 62
|
čitano: 41.055
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Huawei GT2 (razgovor preko sata)

Na kraju vježbe ti na satu izbaci razne podatke - zadnji podatak je i trenutni VO2 max, imaš ga i 

u Huawei health aplikaciji - pod details u vježbi koju si snimio.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
Neznam baš. Meni pod zapisi o vjezbanju ostane sve zapisano, osim ucinak i taj V02Max. Na te dvije stavke, stoje prazna polja.
13 godina
offline
Huawei GT2 (razgovor preko sata)

Krule246, gdje si kupio sat da imaš opciju da ti mjeri vo2 ??

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Huawei GT2 (razgovor preko sata)

U protisu.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
Pozdrav ljudi. Imam jedan manji problem pri sinkroniziranju voznje na huawei health. Znaci isao sam do frenda i upalio da mi snima rutu. I kada sam dosao kod njega, sam ugasio. Zatim kada sam se vracao, ponovo sam upalio i sve je ok proslo pri voznju. Ugl, u satu imam jednu i drugu voznju, ali na mobitelu mi se ne prikazuje povratna voznja. Znaci u satu je ima, a na mobu nema. Samo mi je povukao prvu voznju dok sam isao kod frenda. Probao sam isključiti Bluetooth i ponovo upariti sat i probao sam reset samog sata, ali nece. Jednostavno mobitel nece prebaciti automatski tu rutu.Zna mozda netko sta bi jos mogao probati?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei GT2 (razgovor preko sata)

Gdje se za sat može kupiti silikonska narukvica(narančasta) original. Vidim po ebay i sl. ima nekih zamjenskih za par dolara ne znam kakve su kvalitete i isplati li se uzeti. Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
Jel namjeravaju oni kod nas te nove updateove izbaciti? Gledam na veliko se piše o kisiku u krvi, poboljsanju gpsa i ekrana. Jel došao kome taj novi update?
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2020 13:12 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
Endymon kaže...
Jel namjeravaju oni kod nas te nove updateove izbaciti? Gledam na veliko se piše o kisiku u krvi, poboljsanju gpsa i ekrana. Jel došao kome taj novi update?

 ja sam stavio zadnji verziju aplikacije, ali još ništa od update-a
možda ovisi o regiji kada će pustiti to van svima
što se govori o ekranu ??
ovo za kisik u krvi sam čuo, ali za ekran ne

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
11 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
A navodno fluidniji software. I ako mene vise zanima poboljsanju Gpsa.
16 godina
offline
Huawei GT2 (razgovor preko sata)

Stiglo ažuriranje

 

https://ibb.co/PcBdTv7

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 11:07 (amd freak).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
Iskreno i nisam zadovoljan kako mjeri otkucaje. Npr, sada sam vjezbao i puls mi se vrtio oko 160 otkucaja. I cim sam zavrsio isao sam si izmjeriti sa stopericom na mobitelu 1min i izracunao sam 94 otkucaja a u tom momentu sat je pokazivač 125.Mislim da je to malo previse za fulati. Tako da cisto sumnjam da sam imao usred treninga 160.prije max 140 otkucaja. A po meni to je i previse razlike.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei GT2 (razgovor preko sata)

decki kako vam je jaka vibra na gt2 je se fino osijeti kad vas netko zove ili kad stigne notifikacija

i jos me zanima dali ima kakav vibrirajuci signal kad dode do prekida bluetooth veze

tj. kad izades out of range

hvala

 

SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
Sto se tice same vibracije pri pozivu i takodjer zvuka,meni je super. Dosta jako se osjeti. A sto se tice prekida Bluetooth veze, jos se nisam susreo sa time
12 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)

znam kod samsunga s3 frontier da ima zvucni signal i vibracija kad se odmakne sat od mobilnog vise od 10m, a za taj Huawei ne znam, vjerovatno i on ima tu opciju podesavanja

13 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
pasko kaže...

decki kako vam je jaka vibra na gt2 je se fino osijeti kad vas netko zove ili kad stigne notifikacija

i jos me zanima dali ima kakav vibrirajuci signal kad dode do prekida bluetooth veze

tj. kad izades out of range

hvala

 

 ja sam prije gt2 imao mi band2, i naspram njega, vibracija na gt2 je slabija i više finog tipa

mi band 2 ima grublju vibraciju i jaču, puno se bolje i lakše osjeti, ali nakon par dana nošenja gt2, navikneš se na vibraciju i sasvim je dovoljna da ti javi ako te netko treba 

a kad izađeš van dometa, sat zavibrira da ti javi da je izgubio kontakt s mobitelom

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
7 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
Koristi li neko gt2 u kombimaciji i s bluetoothom u autu.. odnosno kako funkcionira u praksi mob spojen na sat i auto u isto vrijeme.. ps. Zelio bi pricat preko bluetootha u autu.. ;)
Jeli s novim update-ovima sat dobio hrvatski jezik?
Kako vam funkcionira ovo mjerenje razine stresa, im li to ikakvog smisla?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei GT2 (razgovor preko sata)

Iako je odgovoreno već gore, da i ja napišem da pozivi preko njega super rade. Ja dobro čujem i mene dobro čuju. Ali ne pišem ovu poruku zbog toga. Nedavno sam uzeo ovaj sat, ali nije mi baš jasno ovo brojanje koraka. Ovo mi je prvi pametni sat ili neki uređaj koji broji te korake pa nisam baš iskusan oko toga. Naime, on meni na naslovnoj stranici, gdje prikazuje i broj koraka uz druge stvari, pokazuje stalno da sam napravio jako puno koraka. Iako nema šanse da sam napravio toliko koraka. Onda sam ga reklamirao, sutra mi ga šalju nazad. Čovjek iz servisa me zvao i kaže je na satu sve ispravno, da to jednostavno tako radi. Mislim, ja ga nisam ni uzeo zbog brojanja koraka, ali kad već ima želim da radi dobro. Pa ako možete vi koji ste iskusniji oko ovoga što sam napisao reći koju pametnu. Da li i vama taj broj koraka na naslovnoj stranici bude velik???

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
barisic_sb kaže...

Iako je odgovoreno već gore, da i ja napišem da pozivi preko njega super rade. Ja dobro čujem i mene dobro čuju. Ali ne pišem ovu poruku zbog toga. Nedavno sam uzeo ovaj sat, ali nije mi baš jasno ovo brojanje koraka. Ovo mi je prvi pametni sat ili neki uređaj koji broji te korake pa nisam baš iskusan oko toga. Naime, on meni na naslovnoj stranici, gdje prikazuje i broj koraka uz druge stvari, pokazuje stalno da sam napravio jako puno koraka. Iako nema šanse da sam napravio toliko koraka. Onda sam ga reklamirao, sutra mi ga šalju nazad. Čovjek iz servisa me zvao i kaže je na satu sve ispravno, da to jednostavno tako radi. Mislim, ja ga nisam ni uzeo zbog brojanja koraka, ali kad već ima želim da radi dobro. Pa ako možete vi koji ste iskusniji oko ovoga što sam napisao reći koju pametnu. Da li i vama taj broj koraka na naslovnoj stranici bude velik???

 vjerovatno kao kod samsunga ima da se prvo podesi-svoje lične podatke, a to je: godište, pol, visina, težina....na osnovu tih tačnih podataka sat računa tačan broj koraka, makar kod mene na samsungu računa, probao sam to u kući, ali i napolju.....

3 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
Pozdrav, imam gt2 nekih mjesec dana i sve mi je super radilo, i kad sam kupio novi Xiaomi mobitel sve je radilo, međutim kad sam ažurirao mobitel, ne mogu više u aplikaciju health, niti više upariti sat sa mobitelom. Zna li netko šta mi je za činiti? Hvala svima
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2020 21:36 (daliborjajtic).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
daliborjajtic kaže...
Pozdrav, imam gt2 nekih mjesec dana i sve mi je super radilo, i kad sam kupio novi Xiaomi mobitel sve je radilo, međutim kad sam ažurirao mobitel, ne mogu više u aplikaciju health, niti više upariti sat sa mobitelom. Zna li netko šta mi je za činiti? Hvala svima

1. Izbriši iz moba health i hms core

2. Instaliraj hiawei store aplikaciju

3. Preko huawei stora instaliraj health i hms core

4. Resetiraj sat na tvorničke

5. Otvori health prijavi se ako imaš account i ponovo upari telefon

 

Zbok nekog razloga na nekim telefonima nakon ažuriranja hmsa i healtha ne radi više kako treba.

 

I najbotnije health i hms ažuriraj preko tog huawei apps stora.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)

Pozdrav,

Namjeravam kupiti huawei gt2 smedji (classic). Kod nas se cijene krecu oko cca1500kn.
Vidim na aliexpressu da ima za cca 1000 kn.
Je li netko kupovao preko aliexpressa, gearbesta ili nesto slicno da ima nekog pouzdanog prodavatelja?

Dosad sam kupovao mobitele sa aliexpressa, ali sat jos nisam
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2020 10:49 (dubko).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
dubko kaže...

Pozdrav,

Namjeravam kupiti huawei gt2 smedji (classic). Kod nas se cijene krecu oko cca1500kn.
Vidim na aliexpressu da ima za cca 1000 kn.
Je li netko kupovao preko aliexpressa, gearbesta ili nesto slicno da ima nekog pouzdanog prodavatelja?

Dosad sam kupovao mobitele sa aliexpressa, ali sat jos nisam

 Ja sam kupio preko alia iz njihovog original shopa honor band 5, stiglo brzo sve 5 sat radi ko zmaj, vrijednost sata je ispod 160kn pa nisam plaćao nikakve naknade, ali ti bi mogao platit PDV 25% plus carinu 10% plus troškove pošte za carinjenje pa možda ti se više isplati kupiti u našim trgovinama.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
Sve ovisi o vrsti shippinga. Uzeo sam vise puta mobitele na taj nacin, dhl shipping i nikada nisam placao carinu i pdv. Jer tijekom puta prepakiravaju u nekoj drzavi eu
11 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)

onda imaš sreće :)

11 godina
neaktivan
offline
Huawei GT2 (razgovor preko sata)

Fakat ne vidim problem da se napravi mogućnost dodavanja skinova za ovaj sat, je li to atomska fizika?

Neki dan pogledam u sat kad tamo kineski simboli odjednom, samo se ispravilo, svasta

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
Zadnjih 10 dana puls na satu skoci na 130 pa se vratin8 sl. A pritom sjedim. Provjerim sam puls on 60.
Drugo, pise na satu napravip 1300 koraka i potrosio 500kcal,lol. Kad gledam ocitanje,kao popeo sam se 800 metara uz stepenice a ja autom na planinu otisao.
http://www.avast.com/get/2udv4zIj
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
Za mjeriti koliko toliko točan puls remen na satu morate jako stisnuti, tako je na svakom satu koji mjeri puls, tako je kako je!
Sat kalorije ne mjeri samo hodajući ili trčajući,kalorije se troše i dok spavaš, sjediš, jedeš zato ti sat to sve iskalkulira!
A šta se tiče visinskih razlika, šta ti ocekuješ da ti sat ispiše na ekranu da si prošao 800 metara visinske autom!?...koji si ti car!?...pa nisu ti pametni satovi za pametnjakoviće!
Sat radi na barometar i izračunava visinu pomoću njega i predočava ti preko stepenica ako nisi nikako drugačije namjestio!
Nadam se da ti je sad malo jasnije kako sve funkcionira, i ne, neočekuj od njega da ti jaja skuha, pametan je ali ne toliko koliko tebi treba! 😎
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 14:56 (Mali322).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
Slabo ti znas sta pises. U voznji autom sat pokazuje konstantno puls 130!!!???
Vidim po internetu zali se raja na to.
Jebote ja mislio umirem,parkirao,izmjerio sam puls kad ono 60,sat uredno pokazuje 120.
Nesto su zeznuli dobro. Meni kad je puls na treningu 160 umirem.
Znaci hebo te ovakav sat.
Neki dan vozim kad puls tako mi svega 156!!! Hladan me znoj oblio,stanem,izmjerim kad 60.
Daj ba,nevjerovatno
http://www.avast.com/get/2udv4zIj
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 15:38 (abyssis).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
Aj daj pretjeruješ...samo radi dojma i dramaturgije govoriš o vožnji auta i mjerenje pulsa...pa sam znaš kako tijelo radi na 160 otkucaja, ne trebaš stati sa autom sastrane da se uvjeriš da sat krivo mjeri...ima problema sa mjerenjem pulsa kao i svaki pametni sat, više ili manje i to je to...i na planinu se planinari! 😉
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
Problem nije da pokazuje 160 a u stvarnosti 60,to je poluproizvod. I na planinu se ko ima vikendicu autom dode pa planinari,al jeb ga to gt2 uracuna kao penjanje i u 8 ujutro na 1000 koraka obracuna 500 potrosenih kcal
http://www.avast.com/get/2udv4zIj
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice