Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL? zaključana tema

poruka: 138
|
čitano: 14.417
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
bruno1026 kaže...

 vjeruješ da je Rimac u bivšem prodajnom salonu na par stotina kvadrata razvio kompletan hiperautomobil? sad ide onaj briljantan dio, razvio je skoro kompletan hiperautomobil za nekog drugog proizvođača hiperautomobila?

 Misliš na Batistu? Pa uvijek možeš kontaktirat Pininfarinu, pa pitat njih zašto lažu.

 

Da, mislim da je to tamo razvio i sad prodaje zainteresiranim kupcima. Zamisli, čak sam i znao jednog od šefova koji je tamo radio na jednom od projekata. Valjda je samo pušio cigare i smijao se cijelom svijetu...

Live long and prosper.
11 godina
offline
Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?

Hajd'mo malo o tehnologiji, ovo je tehnološki forum, zar ne?

Trenutno najrazvikanije samohotke su u ovom stanju:

Tesla je level 2:
https://www.theregister.com/2021/05/07/tesla_engineer_autopilot/

Waymo je otprilike na jednakoj razini kao hrvatski taksisti:
https://www.theregister.com/2021/05/17/waymo_robotaxi_malfunction/

AI/strojno učenje (koje će nam svima oduzeti posao) još uvijek nije u stanju razlikovati stop znak od banane:
https://www.theregister.com/2021/05/07/computer_vision_correlation_bias/

Limiti strojnog učenja:
https://www.nature.com/articles/d41586-019-03013-5

https://en.wikipedia.org/wiki/Garbage_in,_garbage_out

Samovozeći taksiji se i dalje testiraju pod ograničenim uvjetima i to većinom u gradovima gdje je pravilna (pravokutna) mreža ulica - Kina, SAD.
Biti će ih zanimljivo gledati na raskršćima u RH:
https://www.google.com/maps/@45.4832092,15.5457636,3a,75y,277.37h,93.53t/data=!3m6!1e1!3m4!1sDE-qVEiD-VcF34wLt8vZWA!2e0!7i13312!8i6656

A ovo opet dolazi, uskoro, kada nas napokon punom snagom zvekne ova recesija koja je zbog pandemijskih isplata privremeno odgođena od kraja 2019/početka 2020:
https://en.wikipedia.org/wiki/AI_winter

No, hajde, vratimo se sada politici.

8 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
Filox kaže...
bruno1026 kaže...

 vjeruješ da je Rimac u bivšem prodajnom salonu na par stotina kvadrata razvio kompletan hiperautomobil? sad ide onaj briljantan dio, razvio je skoro kompletan hiperautomobil za nekog drugog proizvođača hiperautomobila?

 Misliš na Batistu? Pa uvijek možeš kontaktirat Pininfarinu, pa pitat njih zašto lažu.

 

Da, mislim da je to tamo razvio i sad prodaje zainteresiranim kupcima. Zamisli, čak sam i znao jednog od šefova koji je tamo radio na jednom od projekata. Valjda je samo pušio cigare i smijao se cijelom svijetu...

 ti tvrdiš da je rimac razvio skoro kompletan hiperautomobil, da Batistu, za drugog proizvođača hiperautomobila. pitanje je jednostavno, vjeruješ li u svoju tvrdnju?

6 godina
offline
Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?

Uff... Opet 4 pune strane, sad će i 5. Ovi koje smeta, ljudi, dajte sami nešto stvorite. Za početak posadite salatu na balkonu ako ništa drugo. Na stranu moje mišljenje o Rimcu i njegovom pristupu radniku, pola dežurnih pljuvača po forumima su birtijski krkani. Druga polovica ima mentalnih problema. Kako Rimac vodi svoj privatni biznis, nije naša stvar. Stvorite nešto, sadite salatu, uložite u kripto, bilo što, al ovakvo trošenje energije na jednog čovjeka... 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
16 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
cvaja997 kaže...

Uff... Opet 4 pune strane, sad će i 5. Ovi koje smeta, ljudi, dajte sami nešto stvorite. Za početak posadite salatu na balkonu ako ništa drugo. Na stranu moje mišljenje o Rimcu i njegovom pristupu radniku, pola dežurnih pljuvača po forumima su birtijski krkani. Druga polovica ima mentalnih problema. Kako Rimac vodi svoj privatni biznis, nije naša stvar. Stvorite nešto, sadite salatu, uložite u kripto, bilo što, al ovakvo trošenje energije na jednog čovjeka... 

 Oprosti, makar ja jesam za davanje javnog novca Rimcu, ako nekom privatniku ide javni novac, to JEST nasa (javna) stvar.

- Psiho246
8 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
cvaja997 kaže...

Uff... Opet 4 pune strane, sad će i 5. Ovi koje smeta, ljudi, dajte sami nešto stvorite. Za početak posadite salatu na balkonu ako ništa drugo. Na stranu moje mišljenje o Rimcu i njegovom pristupu radniku, pola dežurnih pljuvača po forumima su birtijski krkani. Druga polovica ima mentalnih problema. Kako Rimac vodi svoj privatni biznis, nije naša stvar. Stvorite nešto, sadite salatu, uložite u kripto, bilo što, al ovakvo trošenje energije na jednog čovjeka... 

 ovakvo trošenje energije na par krkana i mentalnih problematičnih ljudi... neću se spustiti na tvoju razinu jer ćeš me tamo pobijediti. znaš i sam zašto.

5 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
bruno1026 kaže...

 ti tvrdiš da je rimac razvio skoro kompletan hiperautomobil, da Batistu, za drugog proizvođača hiperautomobila. pitanje je jednostavno, vjeruješ li u svoju tvrdnju?

 

Ja ne tvrdim to, ali ja vjerujem u natpise od firme Pininfarina. Pročitaj malo bolje, nije razvijan poseban automobil, nego se C_2 platforma koristila, što znači da je Batista više-manje C_2, malo drugačijeg izgleda.

 

Ne vidim zašto bi to bio problem i zašto bi jedna firma kao što je Pininfarina lagala o tome. Ili misliš da C_2 uopće ne postoji, da su svi videi o tom autu lažni? Ja ne mislim to, ti slobodno misli što ti hoćeš. Ovo je samo moje mišljenje i ništa drugo.

Live long and prosper.
16 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
cvaja997 kaže...

Uff... Opet 4 pune strane, sad će i 5. Ovi koje smeta, ljudi, dajte sami nešto stvorite. Za početak posadite salatu na balkonu ako ništa drugo. Na stranu moje mišljenje o Rimcu i njegovom pristupu radniku, pola dežurnih pljuvača po forumima su birtijski krkani. Druga polovica ima mentalnih problema. Kako Rimac vodi svoj privatni biznis, nije naša stvar. Stvorite nešto, sadite salatu, uložite u kripto, bilo što, al ovakvo trošenje energije na jednog čovjeka... 

 

naravno da je naša stvar ako mu država poklanja novce poreznih obveznika...kad prestane sisati državni proračun (što čini skoro

od prvog dana) onda više nećeš vidjeti nijedan post (barem od mene)

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 12:16 (segregator).
8 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
Filox kaže...
bruno1026 kaže...

 ti tvrdiš da je rimac razvio skoro kompletan hiperautomobil, da Batistu, za drugog proizvođača hiperautomobila. pitanje je jednostavno, vjeruješ li u svoju tvrdnju?

 

Ja ne tvrdim to, ali ja vjerujem u natpise od firme Pininfarina. Pročitaj malo bolje, nije razvijan poseban automobil, nego se C_2 platforma koristila, što znači da je Batista više-manje C_2, malo drugačijeg izgleda.

 

Ne vidim zašto bi to bio problem i zašto bi jedna firma kao što je Pininfarina lagala o tome. Ili misliš da C_2 uopće ne postoji, da su svi videi o tom autu lažni? Ja ne mislim to, ti slobodno misli što ti hoćeš. Ovo je samo moje mišljenje i ništa drugo.

 ne znam što će onda ogromni istraživački pogoni ferarriju, porscheu, vw-u i ostalima startupovima za razvijanje jurilica, kad se to može raditi na parsto kvadrata u bivšem prodajnom salonu renaulta ili peugeota. netko bi im trebao objasniti, ima pametniji od njih koji to tvrde.

C2 postoji. ono što ne postoji je niti jedan dokaz svih njegovih performansi. dakle, obećani auto ne postoji. kao niti c1 niti cs sa svojim obećanim performansama. renomirani proizvođači se hvali svojim uspjesima, objavljuju videe na sve strane, dok naš, sve samo ne renomirani, mate to baš i ne voli raditi, njemu je drag race dovoljna reklama za hiperautomobil. u isto vrijeme mu auti navodno idu ko kifle. pitam se tko bi pri zdravoj pameti kupio auto za 2 mil eura, a da o tom autu ne postoji, u reklamnom smislu, apsolutno ništa slično kao kod ostalih proizvođača. ima tko, pametni hrvati, možda i ti ako imaš taj novac.

idem sad. boli me mozak od todorića, ovaj rimca.

8 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
MEGATAMA kaže...

Ljudi dali vi uistinu imate dokaze da je Rimac lopov koji je to sve pokrao ili cisto to pisete jer mislite da je tako?....

 Rimac senior, da. Rimac junior, ne. Ali lopov tatica koji je bio višestruko osuđivan ga je pogurao tim nepošteno stečenim novcem. Iz čega je tip koji pojma nije imao o automobilima odjednom osnovao tvrtku sa 20 zaposlenih? Rimac jr. je sam rekao da mu je tata dao novce. Tj. rekao je da mu je tata dao kredit, koji mu je vratio. Je li vratio, ili ne. To ne znam. Zar je toliko teško 5 minuta progooglati i nači sve članke o Rimcu senioru?

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 12:32 (DuxCro).
12 godina
neaktivan
offline
Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?

Imaš google, comma.ai, teslu koji su godinama u tome i bore se sa levelom 3. Onda dođe naš mejt rajmek koji dobije poticaje sa prodajom magle. Genijalac, nema šta. 

Toga lika sam volija masu, a sada ispada da je sve bila samo iluzija. Iskreno razočaran.

5 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
bruno1026 kaže...

 ne znam što će onda ogromni istraživački pogoni ferarriju, porscheu, vw-u i ostalima startupovima za razvijanje jurilica, kad se to može raditi na parsto kvadrata u bivšem prodajnom salonu renaulta ili peugeota. netko bi im trebao objasniti, ima pametniji od njih koji to tvrde.

C2 postoji. ono što ne postoji je niti jedan dokaz svih njegovih performansi. dakle, obećani auto ne postoji. kao niti c1 niti cs sa svojim obećanim performansama. renomirani proizvođači se hvali svojim uspjesima, objavljuju videe na sve strane, dok naš, sve samo ne renomirani, mate to baš i ne voli raditi, njemu je drag race dovoljna reklama za hiperautomobil. u isto vrijeme mu auti navodno idu ko kifle. pitam se tko bi pri zdravoj pameti kupio auto za 2 mil eura, a da o tom autu ne postoji, u reklamnom smislu, apsolutno ništa slično kao kod ostalih proizvođača. ima tko, pametni hrvati, možda i ti ako imaš taj novac.

idem sad. boli me mozak od todorića, ovaj rimca.

 Rimac kaže da će proizvest 150 komada C_2. Koliko ono komada i koliko modela jedan Ferrari proizvede? Pa ne može se to uspoređivat, naravno da Ferrariju treba tvornica.

 

OK, slažem se da službenih dokaza još nema, to ne znači da ih neće bit, kad krenu u prodaju i budu 100% završen proizvod. Živi bili pa vidili.

 

Tko to kaže da auta idu ko kifle, prvi put to sad od tebe čujem, svi koji su nešto testirali su apsolutno bili oduševljeni s autom, neki lijevi nebitni likovi kao Nico Rosberg i Richard Hammond, na primjer.

 

Kad krene prodaja vidit ćeš tko će, odnosno hoće li itko kupit taj auto, ovo su sad nagađanja, što bi bilo kad bi bilo. Živi bili pa vidili i to.

 

Pametni hrvati sigurno neće kupovat Rimac C_2, ali ima zato pametnih šeika po Dubaiju koliko hočeš, bogatih amerikanaca, ali i entuzijasta kao Nico Rosberg, koji govori da je već kupio C_2. Predbilježio se, što već. 

 

Možemo mi uvijek sumnjat u izjave Nice Rosberga, Hammonda, ekipe iz Porschea, Pininfarine, Hyundaia, Aston Martina, Koniegsegga, ali nekako su mi njihove priče uvjerljivije od ekipe s Bug foruma, sorry. Imaju ipak veći kredibilitet od tebe i nekih drugih, koji svoje tvrdnje dokazuju s linkovima na facebook stranicu od Radničke fronte.

Live long and prosper.
10 godina
offline
Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?

da nešto razjasnimo.

 

Rimac NEĆE pravit AI za autonomni automobil već će isti kupiti od nekog ko je već u poodmakloj  fazi istraživanja

 

Rimac će napraviti novi automobil bez volana od nule kojeg će pogonit taj tuđi(kupljeni) AI.

 

Poticaje dobiva za razvoj tog automobila i izgradnju proizvodne linije na tom novom kampus

 

Netko je to dobro tu izvukao:

http://www.forum.hr/showpost.php?p=86458589&postcount=1790

 

A potvrdio je to i forumaš iz rimca na toj temi

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 12:42 (Del_Boy97).
10 godina
offline
Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?

što se tiče concepta 2, kažu da će pravo ime tog auta izbacit za tjedan ili 2

 

dovršetak homologacije u q3 i proizvodnja pred kraj godine. Predbilježbi je oko 40

 

prodanih C1 je kažu "više od 3 a manje od 8"

 

 

Izvori:

 

http://www.forum.hr/search.php?searchid=56628821

http://www.forum.hr/search.php?searchid=56628765

 

 

15 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
josip12 kaže...

Što se, najgore, može desiti prosječnom internet komentatoru, ako Mate ne ostvari taj projekt? Praktično - ništa. Lova koju će spaliti biti će ili njegova ili njegovih investitora ili eu/javna. Mislite da postoji ljepši i bolji način spaljivanja eu/javne love?Pa evo, ja ne vidim i apsolutno se veselim činjenici da spalimo tu lovu baš na tako lud projekt. Pokušati tako nešto, biti prvi u nečemu takvom u svijetu - pa ako to nije vrijedno pokušaja, onda neka tu lovu spale na još jedan most od nikuda do nigdje ili na izgradnju jos jedne zgrade za istrazivanje digitalnih ruda i gubljenje vremena.
Stoga, ako već dokazi neka lova i ako imamo nekog tko je spreman pucati tako visoko a ipak ima daleko vise kredibiliteta u tome sto radi od prosjecnog ministra ili informatickog hejt strucnjaka - dajmo mu neka radi.

 Cvetojević je jedan impozantan čovjek.

 

Naime, letvice koje postavlja kad je njegov novac u pitanju su u margini 10,5cm +/- 5%.

 

http://pdf.dkom.hr/15769.pdf

 

Pa ako se jedan javni novac troši na način da se provjerava 0,5cm širine WC papira (i zbog tih 5 milimetara pada ugovor sa jednim dobavljačem koji onda ide Saši), otkud onda obraza zahtijevati da se pri ikakvom drugom ugovoru (koji Saša u javnoj nabavi ima stotine i neki su višemiljunski) miču bilo kakvi kriteriji ili da se obustave kritike?

 

(Kad guglate Sašine ugovore sa Državom - koju beštima po medijima i stalno lamentira o "trošenju javnih novaca" - naiđe se na komične, pa i filmske obrate.

 

https://pdf.dkom.hr/19306.pdf

 

U nekoliko ugovora Saša fino surađuje sa Narodnim Novinama, kao zajednica ponuditelja, i te ugovore uredno dobija.

No, onda televisa presenta - Iste te Narodne Novine se na neki drugi natječaj jave sa Saponiom i dobiju Ugovor nauštrb Insako, Sašine kompanije.

No, valorni Saša se na Ugovor žali, jer je krivo protumačen njegov Troškovnik!

 

Naime, Saša je jasno naglasio da ponuđeni Sprej za cipele može nabaviti i u smeđoj i i crnoj boji i u neutralnoj boji, ali kako su mu omaškom prihvatili sprej samo jednijih[sic] svojstava - tj. samo sprej u neutralnoj, nije mu uvažna ponuda, jelte zna se da ukus u bojama cipela javnih službenika i dužnosnika nije isključivo neutralan, već i smeđ, a i nerijetko crn..

Srećom - javnim novcem je plaćena i žalba, tako da je greška ispravljena i Ugovor je dodjeljen Saši.

 

Vječna mu slava i hvala od svih javnih službenika i dužnosnika koji imaju crne i smeđe cipele a ne samo neutralne.)

 

Al jebiga, robotaxiji su jednostavniji od kolorita nožne obuće pa ajmo svi do Sv. Nedjelje udjeliti koji denar Mati!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
3 godine
protjeran
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
oni koji ne izlaze na izbore zapravo su najbolji.Ne pušu u jedra manipulatorima, uhljebima, prevarantima. Ovi koji izlaze daju im razlog da postoje..
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2021 18:46 (med).
15 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
Entry Point kaže...
nixass kaže...

da ti budem iskren, pogled na komentare na ovim najcitanijim portalima (index, jutarnji, vecernji..), mozda je i bolje da ukinu komentare, pogotovo ove sa facebook pluginom.

dno dna

 Da, septička jama najvećih luđaka, frustriranih budaletina, trolova i botova na ovim prostorima. Pogotovo index.hr. Ali oni nikad neće to ukinuti jer tko će klikat i nabijat statistiku.

 

Kada bi premium izdanje , pretplata, bilo na način da nemam komentara i reklama, čak bih išao na tu varijantu.

Ono, kao papirnato izdanje kada čitaš uz kavu...

 

10 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
med kaže...
oni koji ne izlaze na izbore zapravo su najbolji.Ne pušu u jedra manipulatorima, uhljebima, prevarantima. Ovi koji izlaze daju im razlog da postoje.

 

10 godina
offline
Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?

Ovih 1000 ljudi što radi u Rimac Automobili koriste samo photoshop i browser da rade fake slike i trolaju o tamo nekim lažnim proizvodima, fake ugovorima sa vodećim svjetskim proizvođačima i ostalo. Barem tako neki od bug.hr forumskih velestručnjaka kažu. Čak imaju i dokaze! Sa forum.hr-a. Ako to nije dokaz ne znam što je.

 

E moj narode. Što si manji i nebitniji, to je frustracija veća.

Nadglednik dina
15 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
wyks kaže...

 Cvetojević je jedan impozantan čovjek.

 

Naime, letvice koje postavlja kad je njegov novac u pitanju su u margini 10,5cm +/- 5%.

 

http://pdf.dkom.hr/15769.pdf

 

Pa ako se jedan javni novac troši na način da se provjerava 0,5cm širine WC papira (i zbog tih 5 milimetara pada ugovor sa jednim dobavljačem koji onda ide Saši), otkud onda obraza zahtijevati da se pri ikakvom drugom ugovoru (koji Saša u javnoj nabavi ima stotine i neki su višemiljunski) miču bilo kakvi kriteriji ili da se obustave kritike?

 

(Kad guglate Sašine ugovore sa Državom - koju beštima po medijima i stalno lamentira o "trošenju javnih novaca" - naiđe se na komične, pa i filmske obrate.

 

https://pdf.dkom.hr/19306.pdf

 

U nekoliko ugovora Saša fino surađuje sa Narodnim Novinama, kao zajednica ponuditelja, i te ugovore uredno dobija.

No, onda televisa presenta - Iste te Narodne Novine se na neki drugi natječaj jave sa Saponiom i dobiju Ugovor nauštrb Insako, Sašine kompanije.

No, valorni Saša se na Ugovor žali, jer je krivo protumačen njegov Troškovnik!

 

Naime, Saša je jasno naglasio da ponuđeni Sprej za cipele može nabaviti i u smeđoj i i crnoj boji i u neutralnoj boji, ali kako su mu omaškom prihvatili sprej samo jednijih[sic] svojstava - tj. samo sprej u neutralnoj, nije mu uvažna ponuda, jelte zna se da ukus u bojama cipela javnih službenika i dužnosnika nije isključivo neutralan, već i smeđ, a i nerijetko crn..

Srećom - javnim novcem je plaćena i žalba, tako da je greška ispravljena i Ugovor je dodjeljen Saši.

 

Vječna mu slava i hvala od svih javnih službenika i dužnosnika koji imaju crne i smeđe cipele a ne samo neutralne.)

 

Al jebiga, robotaxiji su jednostavniji od kolorita nožne obuće pa ajmo svi do Sv. Nedjelje udjeliti koji denar Mati!

 

Ovo si u pravu 1/1.

Lako za Rimca, ovaj je ZloPodSuncem. Još ima i jumbo plakate za svoju emisiju "Ppoduzetnički mindest" (tako nekako) 

 

Neznam da li je to neka vrsta uhljeba ili prišteka!?

5 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
The_K kaže...
med kaže...
oni koji ne izlaze na izbore zapravo su najbolji.Ne pušu u jedra manipulatorima, uhljebima, prevarantima. Ovi koji izlaze daju im razlog da postoje.

 

 Malo je offtopic, ali ja imam jako velik problem kad dođem glasat, jer gledam onu listu i ne vidim ni jedno ime ili stranku koja zaslužuje moj glas, jer su svi ista bagra. Kome god da dam glas, pogriješio sam. Odnosno, nema normalnih političara još od kad se Tonči Tadić povukao iz politike. Evo aj, Mirela Holy je imala dobar plan. Šteta što nije prošlo. I što sad, nema više nitko... 

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
Del_Boy97 kaže...

što se tiče concepta 2, kažu da će pravo ime tog auta izbacit za tjedan ili 2

 

dovršetak homologacije u q3 i proizvodnja pred kraj godine. Predbilježbi je oko 40

 

prodanih C1 je kažu "više od 3 a manje od 8"

 

 

Izvori:

 

http://www.forum.hr/search.php?searchid=56628821

http://www.forum.hr/search.php?searchid=56628765

 

 

 Pa svi znamo da je prodano manje od 8, jer je osmi razbijen u svima poznatoj emisiji. Tako da ih teoretski najviše 7 može bit prodano.   

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
99% sinova i kćeri političkih elita su te pare dobijene potrošili ili troše za svoja zadovoljstva...Mate to isto radi ali ipak i drugi imaju korist od toga
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
5 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
HCMAA kaže...
99% sinova i kćeri političkih elita su te pare dobijene potrošili ili troše za svoja zadovoljstva...Mate to isto radi ali ipak i drugi imaju korist od toga

 Na primjer ovih 1000 zaposlenika koji primaju plaću...

Live long and prosper.
10 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
Filox kaže...
The_K kaže...
med kaže...
oni koji ne izlaze na izbore zapravo su najbolji.Ne pušu u jedra manipulatorima, uhljebima, prevarantima. Ovi koji izlaze daju im razlog da postoje.

 

 Malo je offtopic, ali ja imam jako velik problem kad dođem glasat, jer gledam onu listu i ne vidim ni jedno ime ili stranku koja zaslužuje moj glas, jer su svi ista bagra. Kome god da dam glas, pogriješio sam. Odnosno, nema normalnih političara još od kad se Tonči Tadić povukao iz politike. Evo aj, Mirela Holy je imala dobar plan. Šteta što nije prošlo. I što sad, nema više nitko... 

 Onda nisi dovoljno vremena ulozio u istrazivanje. Ima toliko malih stranaka koje jos nisu dobile priliku zasto ne glasati za njih? Zasto ne glasati za nekog novog? Zasto ne pokusati sa necim novim? Najlakse je reci svi su isti i nije bitno tako se nista nikada nece promijeniti. Glavni dokaz da neka mala i "nebitna" stranka pobjedi i napravi pozitivne stvari ti je stranka Fokus u Svetoj Nedjelji. Prouci si njih malo pogledaj sto su sve napravili oni u 4 godine a sto je HDZ napravio u 20 godina tamo. Oni su dokaz da treba pruziti novim ljudima sansu. Necu vise pricati o ovome jer je offtopic. 

12 godina
offline
Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?

Možda ne stoji sâm Rimac iza zabrane komentara nego suvlasnik, kineska firma  Camel Group Co. Često čitam na forumu kad su članci o kineskim kompanijama i roverima po Marsu kako njih vode komunisti koji kradu od Zapada i vole cenzuru.

4 godine
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
DuxCro kaže...
MEGATAMA kaže...

Ljudi dali vi uistinu imate dokaze da je Rimac lopov koji je to sve pokrao ili cisto to pisete jer mislite da je tako?....

 Rimac senior, da. Rimac junior, ne. Ali lopov tatica koji je bio višestruko osuđivan ga je pogurao tim nepošteno stečenim novcem. Iz čega je tip koji pojma nije imao o automobilima odjednom osnovao tvrtku sa 20 zaposlenih? Rimac jr. je sam rekao da mu je tata dao novce. Tj. rekao je da mu je tata dao kredit, koji mu je vratio. Je li vratio, ili ne. To ne znam. Zar je toliko teško 5 minuta progooglati i nači sve članke o Rimcu senioru?

 

Pa zašto bi googlao ako brada kaže: “Protiv mog oca vodila su se dva procesa i on je oslobođen svih optužbi. Uvijek je radio pošteno i korektno. Nikad nije radio s državom i ni u jednoj zemlji nije osuđen”

 

Ali...

“Općinski sud Frankfurta na Majni, preko ambasade SR Njemačke, podnio je molbu za izručenje Ivana Rimca, protiv kojeg je izdan nalog za uhićenje zbog osnovane sumnje da je počinio kazneno djelo utaje poreza. Iz dostavljene dokumentacije proizlazi da je navedeni kazneno djelo i počinio”, stoji, među ostalim, u odluci sutkinje, dokumentu koji je u našem posjedu. Rimac je proveo mjesec i pol dana u pritvoru u Novom Sadu ... Srbijanski sud ga je izručio Njemačkoj i pušten je tek nakon što je platio dug.

8 godina
protjeran
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
ante_etna kaže...

 Često čitam na forumu kad su članci o kineskim kompanijama i roverima po Marsu kako njih vode komunisti koji kradu od Zapada i vole cenzuru.

pa da, ovo sve stoji..

5 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
josip12 kaže...

Pa zašto bi googlao ako brada kaže: “Protiv mog oca vodila su se dva procesa i on je oslobođen svih optužbi. Uvijek je radio pošteno i korektno. Nikad nije radio s državom i ni u jednoj zemlji nije osuđen”

 

Ali...

“Općinski sud Frankfurta na Majni, preko ambasade SR Njemačke, podnio je molbu za izručenje Ivana Rimca, protiv kojeg je izdan nalog za uhićenje zbog osnovane sumnje da je počinio kazneno djelo utaje poreza. Iz dostavljene dokumentacije proizlazi da je navedeni kazneno djelo i počinio”, stoji, među ostalim, u odluci sutkinje, dokumentu koji je u našem posjedu. Rimac je proveo mjesec i pol dana u pritvoru u Novom Sadu ... Srbijanski sud ga je izručio Njemačkoj i pušten je tek nakon što je platio dug.

 I to sve stoji, to se ne može osporit, ali mene zanima kako ova činjenica o Ivanu Rimcu znači da ne postoji C_2 automobil, da "vozi kao krafna", da tvrtka Rimac krade tehnologije (ili kopira) i onda prodaje muda pod bubrege?

 

Imam osjećaj da ljudi malo prelako odu u krajnost.

Live long and prosper.
12 godina
offline
Re: Zašto je zabranjeno komentiranje Rimac na BOL?
ivanlotz kaže...
ante_etna kaže...

Možda ne stoji sâm Rimac iza zabrane komentara nego suvlasnik, kineska firma  Camel Group Co.  Često čitam na forumu kad su članci o kineskim kompanijama i roverima po Marsu kako njih vode komunisti koji kradu od Zapada i vole cenzuru.

pa da, ovo sve stoji..

 

pa guraju svoje vrijednosti u firmama koje posjeduju?

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice