Zašto svi pričaju o koroni kad se radi o fake news zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 1.545
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Zašto svi pričaju o koroni kad se radi o fake news

Evo može li mi netko to pojasniti?

 

Zar nemamo važnijih problema od lažne pandemije i nevidljivog neprijatelja koji se koristi kao izlika za uvođenje diktature?

 

Prije nego me napadnete, molim vas samo dokazi i argumenti. Ako vi vjerujete u nekakve gluposti i teorije zavjere, na vama je odgovornost da to dokažete.

 

Evo za početak, koja je razlika između bilo koje izmišljene tvrdnje i "korona virusa", ako za to nema dokaza?

 

Ovi fašisti koji su na vlasti nisu prezentirali nikakav dokaz za to, oni samo proizvoljno donose nekakve "mjere" i onda ih putem nasilja provode. Zar se to ne zove fašizam?

 

Da ne spominjem sve kontradikcije koje se tu javljaju. Ima ih na stotine.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2020 2:57 (Firmus).
15 godina
offline
Zašto svi pričaju o koroni kad se radi o fake news

Zbog takvih kao ti i nesposobnog Stožera situacija u RH postaje sve gora...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2020 4:33 (BlackMoon).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto svi pričaju o koroni kad se radi o fake
Pa naravno da ima kontradikcija kad se na početku nije znalo što i kako, i općenito o čemu se radi. A kao i svugdje, problem se ne može samo tako pojedinačno riješiti. Hoćeš dokaze? Bio sam u samoizolaciji jer je osoba koju znam imala koronu. Također znam još par osoba koje su morali u izolaciju. Na sreću moj kontakt nije imao teške probleme, ovaj drugi je bio dosta loše. To što netko ne donosi dobre odluke, ne znači da "prijetnja" ili "opasnost" ne postoji. Iz tvog posta se vidi da ne možeš i ne znaš razlučiti uzrok, posljedicu i odgovor na uzrok, odnosno posljedicu, što su 4 različite stvari.

A može samo odgovor, kakvi fašisti na vlasti? Kakvo nasilje i kakva diktatura?
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2020 6:26 (Manzi).
9 godina
offline
Zašto svi pričaju o koroni kad se radi o fake news

Kontradikcije postoje jer još uvijek premalo znamo o samom virusu, imaš sličnu situaciju kao s gripom, netko se zarazi a da niti ne zna s kojom zaraženom osobom je bio u kontaktu, netko tu zarazu prehoda bez ikakvih simptoma a netko nažalost tko je prije zaraze bio potpuno zdrav i mlađe životne dobi umre. Kontradikcije postoje i zbog toga što stožer ne zna bi li piškio ili kakio pa imaš hrpu preporuka umjesto obaveza ili zabrana pa u državnim institucijama moraš imati masku ali isto tako negdje gdje je nagurano 100 ljudi masku ne moraš imati.

Inače, svatko s malo soli u glavi zna kako se rješava epidemija, sigurno ne na način da uokolo priča kako koronavirus ne postoji.

12 godina
offline
Zašto svi pričaju o koroni kad se radi o fake news

Obicni puk ima priliku vidjet, u realnom vremenu, napredak kroz znanstvena istrazivanja. Puno pogresaka i puno pitanja zasto i kako. 

Novi soj virusa, nepoznanica, siri se bez simptoma i tu je najveci problem. Citam komentare ljude - "ako nema simptoma, zasto da se cijepim". Izjava koja je totalno van svake logike.

Uz sve to imas ljude sa osnovnom skolom kojima je glavna preokupacija gledanje YT i onda si samo filtriraju uratke koji potvrduju njihovo razmisljanje. 

Truju nas chem trailsima, 5G siri koronu, korona je fake news, maske ispod nosa ili na bradi... Samo dokaz niskog intelekta.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Zašto svi pričaju o koroni kad se radi o fake news

Molim moderatore da zaključaju temu.

11 godina
neaktivan
offline
Zašto svi pričaju o koroni kad se radi o fake news

Zato jer je pandemija i zato jer direktna posljedica je urusavanja ekonomije gdje dosta ljudi je izgubilo posao ili ide prema tome sto posljedicno smanjuje kupovnu moc i utjece na sve sfere zivota... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice