Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 701.439
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

https://ie-2ndhnd.glopalstore.com/

 

imaš odavde al pošto mi se čini da šalju iz UK(nisam skroz ziher), onda se baš i ne isplati

14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Znači bang for the buck do 1000 kn je IKEA Markus.

Da li se isplati doplatiti nekih 600 kn za Friendly Fire Master Seat ili za neku od ove 2 opcije: 

   

    https://www.links.hr/hr/gaming-stolica-gamdias-aphrodite-ef1-l-b-2d-crna-160200004 

    https://www.links.hr/hr/gaming-stolica-trust-gxt-707g-resto-crno-siva-160200019

 

Ili ako netko ima neku petu, desetu, stotu opciju neka napiše.

 

Da napomenem, visok sam 190 cm i težak 115 kg. Tenks.

8 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Gamdias achilies....
Children Shouldnt Play with Dead Things
9 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

sad sam tek skužio da se ova tema zove stolica / fotelja za računalo?

 

pa jel ima itko da koristi fotelju za rad na računalu???

6 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Upravo htio narucit Markus i out of stock je.. estimacija kad ce bit natrag na zalihi je 15.5. - 22.5.

 

Jel zna netko jesu im tocne te estimacije ili bi se moglo ranije pojavit? Ne mogu do tad cekat pa da gledam nesto drugo..

10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Tocne su estimacije, ja sam kupio prosli tjedan. Isto je bilo out of stock i doslo je cak dan ranije od predvidjenog. Sretno!
7 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Fulcrum kaže...

Upravo htio narucit Markus i out of stock je.. estimacija kad ce bit natrag na zalihi je 15.5. - 22.5.

 

Jel zna netko jesu im tocne te estimacije ili bi se moglo ranije pojavit? Ne mogu do tad cekat pa da gledam nesto drugo..

 Ista stvar, sada idem naručiti i piše tek u petom mjesecu, ostao sam šokiran.

Šta je stvarno moguće da ne postoji proizvodnja tih stolica i da toliko dugo mogu biti bez zahila ?

10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

a najbolje ti je pitati tamo baš, vjv imaju nekih problema s proizvodnjom.

 

Tako ja već par mjeseci čekam jedan njihov ormar da dodje na stanje

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Fulcrum kaže...

Upravo htio narucit Markus i out of stock je.. estimacija kad ce bit natrag na zalihi je 15.5. - 22.5.

 

Jel zna netko jesu im tocne te estimacije ili bi se moglo ranije pojavit? Ne mogu do tad cekat pa da gledam nesto drugo..

 Ja u firmi ugledao friške pakete s Markusima. Izgleda da smo taman pokupili nekoliko posljednjih. Pardonček :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

.. tražim nešto slično ovoj stolici, nisam zahtjevan korisnik, oko 95kg .. možda je netko uzeo pa ima info iz prve ruke ..

 

https://www.pcshop.hr/gaming-stolica-mirabilis-skylla-8207-crvena/MIR-01/product/

 

 

hvala!

11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
fango kaže...

.. tražim nešto slično ovoj stolici, nisam zahtjevan korisnik, oko 95kg .. možda je netko uzeo pa ima info iz prve ruke ..

 

https://www.pcshop.hr/gaming-stolica-mirabilis-skylla-8207-crvena/MIR-01/product/

 

 

hvala!

 

Ovaj stolac da krivo pogledas grune , plasticno postolje i noge , previsoko za ruke bez mogucnosti namjestanja , meni ovo vrijedi 300 kn pa da svakih pol godine kupis novi .  (Podržava opterećenje od 100 kg a ti imas 95kg)

 

Ako mislis nesta slicno uzeti makar probaj naci neki model sa zeljeznim postoljem i velikom nosivosti jebes ove silne spuzve koje ce onako propasti za koji mjesec ( lako ubacis jastuk pod dupe) .

 

Nazalost ne znam nikakav slicni model ali mislim da mozes naci nesta bolje od ovoga za 700 kn.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 13:16 (azzie).
10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Uzmi ovu, ja ju imam, metalno postolje i metalne noge.https://www.pcshop.hr/gaming-stolica-neon-esports-warrior-crvena/127785/product/

11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

gamdias achilies u linksu za malo vise para ili mozda za 1500 friendly fire..ova neon je kifla

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
8 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Nenadyebiva je ta gamdias.....

Odlicna,.malo vise kosta ali vrijedi
Children Shouldnt Play with Dead Things
16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Damir22 kaže...
Nenadyebiva je ta gamdias.....

Odlicna,.malo vise kosta ali vrijedi

Na koji model misliš?

Baš sam gledao Gamdias stolice.

PSN: Muskarcina77
16 godina
online
Stolica / Fotelja za računalo?

Kupio sam Achilles E2 prije par mjeseci i nisam baš zadovoljan ... oblik i veličina su ok i za one veće visine ali već škripi a ni cilindar baš nije vrhunski, nisam još detaljno mjerio ali kao da popušta kroz par dana.

E2, za razliku od E1, nema podesive ručke, ostalo mi izgleda isto.

 

12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Imate li kakve preporuke za ergonomski uredski stolac do 2500kn. Našao sam dosta toga ali sve s jamstvom od max. 3 godine što mi je komično nisko obzirom da Ikea nudi 10 godina.

 

Ne zanimaju me gaming stolci, previše cijenim svoja leđa.

8 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Achilies e2...

Kao nova i dan danas, ne skripi, ne popusta, "koza" kao nova...imam crno bijelu, povremeno prebrisem i zastitim sprejom za kozu.....

No mislim da taj model vise nije dostupan u tom izdanju kakva je moja, sad su je malo redizajnirali, mozda su sto i pogorsali.
Children Shouldnt Play with Dead Things
10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Lp,
htio bih kupiti neki dobar stolac koji ću imat dosta dugo.
Glupo bi bilo štedit na takvim stvarima msm imam 75kg i visok sam 185 zasigirno da nebi bio neki teret za stolicu.
Secret lab izbačen iz ponude, imaju fenomenalan proizvod, ali preskup.
Cifra do koje idem je 2000kn, ako ima neka stolica i malo skuplja ali da je razlkka ne samo u cijeni nego i u kvaliteti, slodobno stavite.
Msm ima toliko proizvođača i toliko ponude a nemam blage o kvaliteti.
Bero
3 godine
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Pozdrav ekipa,

Planiram kupiti Secretlab stolicu (Titan) sljedeći tjedan pošto vidim da su na akciji 375€ na njihovoj službenoj stranici. Vjerujem da će dostava dugo trajati, pošto će shipment biti tek u travnju, no zanima me plaća li se dodatan PDV (ili carina) na ukupnu cijenu? (Nemam iskustva s ovakvom kupnjom online)

Tnx
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Bass_40 kaže...
Pozdrav ekipa,
Planiram kupiti Secretlab stolicu (Titan) sljedeći tjedan pošto vidim da su na akciji 375€ na njihovoj službenoj stranici. Vjerujem da će dostava dugo trajati, pošto će shipment biti tek u travnju, no zanima me plaća li se dodatan PDV (ili carina) na ukupnu cijenu? (Nemam iskustva s ovakvom kupnjom online)
Tnx

 Vrijeme dostave piše prilično točno.

Bilo je ljudi koji su ga naručili kad je bio na lageru i dobili za nekoliko dana.

Btw, pogledaj za ostale boje, možda ti se još koja sviđa, a imaju na lageru.

 

Šalje se iz EU, i nema nikakvog dodatnog plaćanja. Samo ono što si platio njima.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav Bass_40 a i ostatku ekipe.

 

Meni danas dosao Secretlab Titan (2020, Black), doslovno sam raspakirao, pogledao i zapakirao nazad. Platio 400 EUR, cekao preko mjesec dana.

 

Ako si zainteresiran, dam ga za 340 EUR sad odmah, cash & carry. Ja sam u okolici Rijeke, moze osobno preuzimanje, a ako ces dostavu treba placanje unaprijed (Revolut il tekuci).

 

Tkogod je zainteresiran na forumu za 340 EUR, saljite PM, prodajem do vikenda, a onda ga vracam u Poljsku za refund ako nitko ne kupi.

 

Ajmooo, vruca roba ;)

 

PRODANO 13.03.2021!

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 18:04 (jacob33).
11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

moze razlog prodaje/vracanja? 

12 godina
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Naravno da moze - ocekivao sam nesto drugo. Proizvod je vrhunski, od ambalaze, preko izrade pa do najsitnijeg detalja, ali.. ocekivao sam mekanu, fluffy stolicu kakva i izgleda na slikama. Nije jedna od onih hipsterskih mesh-gluposti, nego robusna, "debela", pa samim time i utjelovljenje sjedenja na oblaku.

Na (moju) zalost, nije takva, trebao sam vise citati o njihovim materijalima i zasto tvrde da je medium-firm po istrazivanjima najbolje za ergonomiju i zdravlje. Meni sa 40+ vise nikakva stolica ne moze pomoci i nakon doslovnih godina zivota sjedenja hocu i zelim ekstra mekanu, foteljastu stolicu, a ova to definitivno nije.

I to je jedini razlog prodaje. Jbg, mozda sam kompliciran sto se komfora tice, lezim na upravo takvom krevetu, naslonjen na dva Sheraton jastuka da bih se osjecao kao u hotelu :)
7 godina
protjeran
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ja sam stariji od tebe i koristim Titana od kraja prosle godine.

 

Tvrdji sic je bolji, jer kao i na biciklu, guzica se navikne tj. misici osnaze,

dok kad je spuzva skroz mekana, propada i onda ti guzica sjedi direkt na tvrdoj dasci,

ili jos gore - na metalnim sipkama.

 

Ovaj materijal koliko se meni cini, sa mojih 117kg, trajat ce jako dugo, bez da izgubi elasticnost

i podrsku tijelu, osobito nogama i guzici.

 

E sad, ako preferiras uredske fotelje, koje su onako mekane kao da su punjene perjem,

pa u njih mozes zalegnuti - iz iskustva cu ti reci da ce ti u njima ljeti biti vruce, te ces sjediti

u njima nepravilno, i imati jos vise problema sa ledjima i kicmom (ako ih imas).

 

Za tebe su izmisljeni stolci za klececi polozaj, ako zelis konfor i uspravnu kraljeznicu.

 

https://www.amazon.de/Kniestuhl/s?k=Kniestuhl

 

Preskoci metalne sa hidraulikom, gledaj da su drveni i da imaju podesavanje visine fiksno

sa stiftovima - s tim ce ti za kicmu biti najugodnije raditi vise sati.

 

 
 
 

 

Osobno sam takve koristio 10ak godina u firmi, al vise ne koristim, jer imam probleme sa desnim koljenom

i ne mogu vise sjediti na takvim stolcima.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
12 godina
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

^^ hvala na prijedlozima i savjetima. Sve ja razumijem, kao sto rekoh, cak i logiku Secretlaba vezanu za tvrdocu njihovih stolica.. cak tvrdoca sjedista me ne smeta toliko, koliko naslon (iako sam pokusao podesiti lumbarni dio, ne pase mi). Skoliozu imam "od rodjenja", blagu, nista znacajno, al imam dijagnozu. Znam kakve su "uredske fotelje" i znoj i sve, sjedio sam godinama na jednoj takvoj (dok se nije raspala, doslovno).

 

Nisam fan "otvrdnjavanja guznih misica", imam biciklu i to skroz fensi (Trek Powerfly), ali mi je totalno razocaranje sto se tice udobnosti, ne idem preko 20-30km svakih par dana jer jednostavno ne zelim jacati guzove sje.avanjem prostate, a one "gacice" i sl. s uloscima me uopce ne pale (nisam natjecateljski raspolozen, nego lagani cruise uz obalu).

 

Sto se stolica tice, mene cudi da nitko nije u stanju prebaciti komfor prosjecnog sjedala iz auta na uredsku stolicu. Titan mi je izgledao obecavajuce u tom smjeru, takav nagib naslona (doslovno kao u autu, u mm je moguce podesiti) je savrsen, ali odabir tvrdoce... neki ju jednostavno ne vole - tek kad sam nezadovoljan isao guglat ciljano o tome, vidim da nisam jedini. Valjda tu vrijedi ona o ukusima (preferencama) nema smisla raspravljati :)

 

Drago mi je sto tebi Titan pase, bio bih presretan da smo kliknuli na prvu, ali - nismo. Siguran sam da ce se naci netko kome pase, jer je stvarno steta nakon toliko vremena vracati nazad, ako bi nekoga to moglo razveseliti i to bez preordera i cekanja ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.3.2021 18:44 (jacob33).
6 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

e da je soft weave ja bi odma uzo :D

16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
jacob33 kaže...

Drago mi je sto tebi Titan pase, bio bih presretan da smo kliknuli na prvu, ali - nismo. Siguran sam da ce se naci netko kome pase, jer je stvarno steta nakon toliko vremena vracati nazad, ako bi nekoga to moglo razveseliti i to bez preordera i cekanja ;)

evo ja ju imam 10ak mjeseci vec, i jos uvijek mi nije sjela tvrdoca, uz jos par stvari.

mozda da nisam nikad sjeo na kvalitetan uredski stolac, mozda bi mi i pasalo..

ako mi pukne jednom, stavim ju tu na prodaju, zasad trpim..

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
9 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
nixass kaže...
jacob33 kaže...

Drago mi je sto tebi Titan pase, bio bih presretan da smo kliknuli na prvu, ali - nismo. Siguran sam da ce se naci netko kome pase, jer je stvarno steta nakon toliko vremena vracati nazad, ako bi nekoga to moglo razveseliti i to bez preordera i cekanja ;)

evo ja ju imam 10ak mjeseci vec, i jos uvijek mi nije sjela tvrdoca, uz jos par stvari.

mozda da nisam nikad sjeo na kvalitetan uredski stolac, mozda bi mi i pasalo..

ako mi pukne jednom, stavim ju tu na prodaju, zasad trpim..

 Pozdrav, ako možeš navesti koji si to probao kvalitetan uredski stolac, hvala

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice